FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
LOST: Zagubieni
Autor Wiadomość
Da Vinci 
Nowicjusz

Wysłany: 13-02-2006, 09:15   LOST: Zagubieni

Serial przedstawia historię ocalałych z katastrofy samolotu grupy rozbitków na tropikalnej wyspie kryjącej w sobie wiele tajemnic... Serial zdobył ogromna popularność w Polsce i na całym świecie. Otrzymał róniez wiele nagród i nominacji do złotych Globów,nagród Emmy za muzyke czy casting a ostanio nawet Oscara w kategorii najbardziej dramatycznego serialu... W planach twórcy maja nakręcić az pięć sezonów,podobno obecnie zaczynąja już kręcić trzeci sezon.Niedawno TVP1 zakończyło emisje pierwszego sezonu nakręconego w 2004r. (w Polsce premiera tego sezonu na DVD odbedzie się w kwietniu ).
Obecnie drugi sezon emituje od niedawna stacja AXN gdzie cieszy sie on ogromna popularnością... Zakładam ten topic Byśmy mogli pogadać o tym serialu i wszystkim co jest z nim związane!

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2006, 12:37   

to chyba w czwartki leci :P albo leciało :P w kazdym razie obejrzałem kilka odcinków :) i musze przyznac ze jest zajefajny ten film :) szkoda tylko ze nieogladałem wszytskich czesci :( zatrzymnałem sie na tym jak ten dym leciał z sierotka wyspy :)

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 13-02-2006, 13:41   

Coś czuję, że ten temat ucieszy Ceza. :P LOST na TVP już się skończył, teraz na AXN leci drugi sezon. ;)
Ja oglądałam kilka odcinków pierwszego sezonu i musze powiedzieć, że serial jest bardzo dobry. ;) Podobał mi się, ale jakoś nie wpadł mi w oko tak, żeby maniakalnie oglądać każdy odcinek. :P :P Świetna fabuła, fajne 'efekty' i dobra gra aktorów. ;)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-02-2006, 14:17   

Hmm.. jest co prawda temat o serialach.... :roll: ale ok. Myslę, że wybitne seriale warto wyeksponować :)

Serial LOST jest jednym z moich ulubionych seriali, zaraz za Sliders, 24 i X Files :) Pierwszy sezon, który oglądałem dwa razy na AXN wciągnął mnie niesamowicie :) Podoba mi się ta wszechobecna tajemica na wyspie oraz główne postacie, swietnie skonstruowane :) Locke'a najbardziej lubię :D Nastepnie Jacka, Kate, Sayid'a, Hurley'a, Sawyer'a! :) Sezon pierwszy skończył się zaskakująco, ale jeszcze wiekszy szok mozna było przeżyć w odcinku 2x01. Naprawdę długo mnie nic w filmie czy serialu tak nie zaskoczyło :) W tym tygodniu zobacze sobie odcinek 2x14.. i w sumie to juz druga połowa tego sezonu.... :(

Serial rzeczywiscie ma miec więcej sezonów, jednak watpie by był juz kręcony sezon 3. Zaczną go kręcic najprawdopodobniej w lipcu, sierpniu. Były też plotki o rzekomym filmie pełnometrazowym bazującym na tym serialu, ale wątpie by ten pomysł był zrealizowany.

Tak więc... w tym temacie komentujcie nowe odcinki... te z drugiego sezonu, ale przy użyciu emotki :spoiler: Mysle, że o tym sezonie bedzie mozna dopiero swobodnie porozmawiac jak sie pojawi na TVP1. Teraz zbyt mało ludzi to ogląda, a po co psuc im zabawę... tak wiec ostrzezenie o spoilerach jest niezbedne.

BradPitt 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2006, 16:19   

No ja oczywiście też oglądam. Nic nie przegapiłem narazie. Tylko cholera AXN nie mam..
No ale nie dawno okazało się , że jeden gościu z którym jestem podłączony do sieci blokowej ma udostepnione na dysku wszyściuteńkie odcinki :mrgreen: . Jakościowo są gówniane ale nie mogłem się powstrzymać i 2x01 obejrzałem :mrgreen:

No i prawda. Szok. Ale najbardziej ucieszyło mnie to , że serial absolutnie nic nie stracił w drugiej serii. Przeważnie między sezonami serialom zmienia się ekipa , próbują wciskać niektóre rzeczy na siłe , brakuje pomysłów , ulatuje gdzieś klimat itd. Ale w Lost wszystko jest tak jak było albo nawet lepiej.

Narazie czekam na nieszczęsne TVP bo jednak oglądanie wszystkiego na 13 calowym monitorze , z jakością porywnywalną do telefonowej kamery i z jeszcze "lepszym" dzwiękiem to nie to. ( No jeszcze tylko 2x02 se oglądne :mrgreen: )

Da Vinci 
Nowicjusz

Wysłany: 13-02-2006, 19:53   Fajny blog o Zagubionych...

Znalazłem ciekawa stronkę-blog o serialu "LOST" gdzie często można znależć info na temat aktorów czy nowych odcinków... :mrgreen:

Oto link: http://chaotic.blox.pl/html

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2006, 22:31   

a moze ktos mi powiedziec co było po tym jak ta ten czarny dym było wuidac z sredka wyspy?? czy oni odnalezli dynamit?? i wogole komu udało sie wydostac z wyspy i wogole?? :P

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 17-02-2006, 15:17   

Na lost.gwrota.com masz opisy odcinkow.

Da Vinci 
Nowicjusz

Wysłany: 17-02-2006, 19:56   Trzeci sezon "LOST" ... czyli pierwsze plany

Scenarzystki serialu "Alias - Agentka o stu twarzach" - Monica Breen i Alison Schapker, dołączą do ekipy piszącej nowe odcinki innej popularnej serii - "Lost - Zagubieni". Będą tworzyły, pisały i produkowały nowe odcinki.

Zarówno "Lost", jak i "Alias" są dziełami jednego człowieka, reżysera "Mission: Impossible III" - J.J. Abramsa. Breen i Schapker pracowały nad "Agentką" przez trzy ostatnie sezony serii. Nim rozpoczęły karierę pisarską, zajmowały się pracą akademicką. Obie mają tytuły doktorów habilitowanych. Ich pierwszymi seriami były "Frasier" oraz "Dharma i Greg".

Już wiadomo, że do trzeciej serii serialu "Lost: Zagubieni" powróci większość gwiazd serii. Żeby ponownie zebrać aktorów, producenci zaproponowali im solidną podwyżkę. Każdy z aktorów zarobi niemal 80.000 dolarów za każdy nowy odcinek. Do tej pory otrzymywali połowę tej kwoty.

Fundatorami kolejnej serii będą amerykańska sieć telewizyjna ABC i brytyjska stacja Channel 4. Pierwszy odcinek drugiej serii "Zagubionych" oglądało w stanach 23.4 miliona widzów. W Polsce na kanale AXN niedawno rozpoczęto emitowanie drugiego sezonu serialu.

Mnie decyzja o trzcim sezonie Zagubieni bardzo cieszy... lubie aktorów,plenery i ten charakterystyczny klimat jaki mogę spotkać tylko w tym serialu!

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 23-02-2006, 15:51   "Lost"-"Zagubieni"

Myślę że to bardzo dobrze że powstanie trzeci sezon... Serial "Lost" zdobył duże uznanie na całym świecie i uważam że dobre seriale należy kontynować.
Ja osobiście lubię ten serial i obejrzałem wiekszość odcinków pierwszej serii i jak na razie ogladam na bierząco kolejny sezon. Drugi sezon-"Lost 2" możemy obecnie obejrzec na polskiej stacji telewizyjnej AXN w każda niedzielę o godzinie 20:00 .

Znalazłem ciekawa stronę o serialu "Lost"...
http://lost.gwrota.com/ Polecam wszystkim!

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 06-05-2006, 10:16   "LOST" - nowe info

J.J. Abrams (twórca "Zagubionych") pokazał się w programie Howarda Sterna, gdzie promował głównie Mission Impossible 3, ale chętnie dyskutował też o swoich innych projektach. Stern pytał go również o "Zagubionych", a J.J. podał kilka nowych ciekawostek doyczących serialu. Oto najlepsze fragmenty:

- Tylko 4 osoby na świecie znają zakończenie serialu,
- Scenarzyści serialu znają zakończenie ale w międzyczasie wymyślają poboczne historie
- Są plany usunięcia Michelle Rodriguez (Anna-Lucia Cortez) z serialu!
- Zakończenie 2 sezonu będzie "Szokujące"
- J.J. nie lubi plotkować o swoich pracownikach
- Wszyscy twórcy serialu są przeciwko powtórkom i przerwom w emisji sezonu. Uważają, że to psuje nastrój w oglądaniu.
- Abrams miał napisać scenariusz do "Wojny Światów", ale był zajęty pracą nad pilotem "Lost".

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 06-05-2006, 10:21   

Ostatnio wyemitowany w Stanach odcinek 2x20... po prostu POWALA. Koniecznie zobaczcie i skomentujcie :P Szok.. szczena mi opadła .. przez pare minut nie mogłem uwierzyc w to co sie stało :P :o

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 06-05-2006, 10:45   

Znam też ten odcinek Cez :-P (" Two for the Road") Normalnie szok ... nie wiem jak mozna było zrobić coś takiego. Scenarzyści chyba nie mieli już zbytnio pomysłów co zrobić z postaciami a zwłaszcza z Libby. Mam nadzieje że się z tego dziewczyna wykaraska ;(

W PL niedawno została wydana pierwsza powieść nawiązująca do serialu "LOST"
jej autorka jest Cathy Hapka, rozprowadzaniem ksiażki w kraju zajmuje sie wydawnictwo "Amber". Oto krótki opis fabuły :) :

Faith Harrington, badaczka przyrody, może stać się kluczową postacią dla przetrwania grupy na wyspie. Ale wydarzenia, w wyniku których trafiła na pokład lotu 815, wywołały w niej poczucie winy i utratę wiary we własne siły. Wspominając tragiczną przeszłość, musi poradzić sobie z trudną teraźniejszością. Czy ten tajemniczy świat da jej szansę na nowe życie? Czy Faith stanie się ofiarą wyspy i jednego z jej śmiertelnych zagrożeń?

Link dla chętnych do zamówienia :-P :
http://www.amber.sm.pl/ksiazka.php?indeks=007464

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 11-05-2006, 20:55   

Mam dla Was news z jednej ze strn o serialu ... xD Wszystko o usunięciu Cynthii Watros z obsady:
Libby jest martwa, ale nie skończyliśmy jeszcze z Cyntią

Wywiad przeprowadzony dla TV Guide z producentami serialu. Skrót najważniejszych rzeczy.

Q: Jaki był powód zabicia Libby?

Carlton Cuse: Czuliśmy, że nie mieliśmy już dla niej historii. (...) Zaczęliśmy myśleć jakie historie będziemy opowiadać w 3 sezonie i nie mieliśmy nic dla Libby co by się nam podobało. Z drugiej strony myśleliśmy, że zabicie Any Lucii będzie dramatyczne, ale nikt się nie spodziewał, że postrzelimy też Libby.

Damon Lindelof: I oczywiste jest to, że Libby dostanie tą niesamowitą historię, której próbkę już poznaliśmy [odc. Dave]. Wiemy, że spędziła trochę czasu w zakładzie psychiatrycznym, a pomysł, że zabijemy ją przed możliwością wyjaśnienia jak tam trafiła, i damy widzom szansę zgadywania... powiedzmy, że opowiemy ta historię ale już pośmiertnie. Dowiemy się o historii Libby w następnym sezonie. Libby jest martwa, ale nie skończyliśmy jeszcze z Cynthią

Q: Więc zobaczymy jeszcze Cynthię w następnym sezonie?

Damon: Zobaczycie ją w ostatnim odcinku tego sezonu.

Q: Ale czy zobaczymy ją w następnym sezonie?

Damon: Taki jest nasz plan.

Dalej wywiad koncentruje się na przyszłej karierze Cynthii i tym jak wspierają ją koledzy z planu, oraz na tym jak aktorka przyjęła wieść, że odchodzi serialu [bardzo źle].

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 11-05-2006, 21:32   

wsyztsko fajnie..ale jest to gdzxies do sciagniecia z olskimi napisami albo cos? bo nieogladałem od poczatku :/ i jakos tak glupio sie teraz oglada :P

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 11-05-2006, 23:41   

Ja w ogole widzialem moze dwa odcinki i to ze srodka pewnie i nic nie rozumiem ? Wiem ze kawalek czegos kiedys ogladalem ze samolot sie rozbil i byl jakis lekarz ale nawet nie wiem czy to ten serila :P ale ogólnie do bani, co oni są na jakiejś wyspie w dżungli i tam jakieś nowoczesne labolatorium i bunkier jest ? o co w tym chodzi ?Poplątany ten serial tak masakrycznie że chyba bardziej niż moda na sukces :P Na razie nie wiem czemu zdobywa taką popularność, lubjuż zdobył raczej :P

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 12-05-2006, 04:56   

Paciej..... ten serial trzeba ogladac od poczatku i najlepiej z kazdym odcinkiem :P :O Pierwszy raz słysze by ktos go tak ogladał... jakies odcinki ze srodka. Nic dziwnego, ze nie rozumiesz o co chodzi. Przeciez w tym serialu jest tyle ukrytych aluzji, ze głowa mała :P Fani wyłapuja chocby najdrobniejsze smaczki. Polecam ten serial od pierwszego odcinka pierwszego sezonu do końca :P Sezon trzeci juz w pazdzierniku :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 27-05-2006, 23:09   

No i po finale drugiego sezonu :) Jak tam wrazenia? :) Nie moge sie doczekac końca wrzesnia, kiedy to zacznie sie emisja trzeciego sezonu :)

Mi drugi sezon bardzo sie podobał. Serial nadal trzyma poziom, te zagadki.. ahh.. zamiast odpowiedzi jest coraz wiecej pytań ;)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 31-05-2006, 17:11   

Jak narazie to jestem jeszcze w trakcie drugiego sezonu i poczekam jak stacja AXN skończy emisje za kilka tygodni ;) Jak narazie sezon ten jest dobry,mam nadzieje że trzeci który ma podobno być emitowany tej jesieni będzie również utrzymany na dobrym poziomie jak dwa obecne :-P

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 02-06-2006, 20:48   

Właśnie na jednej ze stron znalazłem ciekawa parodię serialu "LOST" :
http://albinoblacksheep.com/flash/lost Warto wejść! :-P :pozdro:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-06-2006, 22:10   

To jest GENIALNE :D :D :hehe: :hehe: :hehe:

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 09-06-2006, 20:40   

Oto treść postu z jednej ze stron o "Zagubionych", jak widać serial nadal jest na topie:

Zagubieni" dostali dwie nominacje do nagród przyznawanych przez Television Critics Association, 200 - osobowego stowarzyszenia zrzeszającego krytyków telewizyjnych. Nagrody te uważa się za preludium do przyznania nominacji do nagród Emmy. Obejmują one sezon 2005-2006.

Program roku

"Chirurdzy" (ABC)
"Zagubieni" (ABC)
"The Office" (NBC)
"Rodzina Soprano" (HBO)
"24" (Fox)

Najlepszy serial dramatyczny:

"Chirurdzy" (ABC)
"House" (Fox)
"Zagubieni" (ABC)
"Rodzina Soprano" (HBO)
"24" (Fox)

W zeszłym roku "Lost" był nominowany do 4 nagród a ostatecznie wygrał dwie: Najlepszy serial dramatyczny i Najlepszy nowy program.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-06-2006, 14:35   

Dzis na TVP1 o 20:15 zobaczymy dwa pierwsze odcinki słynnego serialu "LOST: Zagubieni" z pierwszego sezonu. Polecam :) Sezon drugi można ogladac na AXN, a sezon trzeci juz od pazdziernika w USA.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 13-06-2006, 15:40   

Oo, ciekawe.
Wczoraj jeszcze oglądałam kolejny z AXN (nawiasem, leci nie tylko o 20, ale też o 23.40, co mi np. bardziej pasuje ;) ). Jakos trzy tygodnie sobie odpuszczałam (wszyscy kochamy szkołę, szczególnie na koniec weekendu), ale wczoraj usiadłam i znowu mnie wmurowało. I nie ma tłumaczenia, że ten film jest nudny, to trzeba oglądać ! ^^

Szkoda jednak, że emitują to tylko raz w tygodniu i to po jednym odcinku, przez to czekanie mi życie przez palce przecieka :P Szczególnie teraz gdy znowu łyknęłam namiastkę i tupię z niecierpliwości :D

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 21-06-2006, 13:51   

Mam pytanie. We Wtorek tydzień temu leciały pierwsze dwa odcinki tego serialu na TVP1. Oglądałem pierwszy raz i powiem że bardzo mi się spodobało. Chciałbym odbejrzeć następne ale nie wiem kiedy będą ( wczoraj nie było :/ ) I moje pytanie brzmi czy ktoś z obecnych wie kiedy będą puszczać kolejne odcinki :?: Bo przeszukałem cały teletydzień i telegazete i za cholere nie mogę znalesć :P

Odpowiedz do tematu