FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Legend - SPOILERY!
Autor Wiadomość
larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 29-07-2006, 19:27   

Paciej napisał/a:
Wow super ! Skąd to masz :D ? Widzę że masz niezłe wtyki :P #ba z tego zrobić jakoś tapetę, szkoda że nie ma większego, ale i tak dobrze ! :D Dostał i jeszcze narzeka :)

Powiększyłam obrazek i dodałam takie efekty rozmazania :P
Bo nie mam programu gdzie by wyszedł czysty obraz więc musiałam rozmazać :(
A może by ktoś zrobił taki wielki fajny obrazek :D

Monnaly 
Nowicjusz

Wysłany: 31-08-2008, 15:51   

Mam takie pytanie... A więc... Czy matka Lary - Amelia zginęła w wypadku lotniczym, czy nie?? Bo w ostatnim filmiku, po tym, jak Lara uruchomiła 'coś' tym mieczem Excaliburem i pojawiła się jej matka, to wszystko zaraz się rozpadło, bo Amelia dotknęła miecza. Później rozpoczęła się kłótnia pomiędzy Larą a Amandą. Lara zaczęła krzyczeć i strzelać z pistoletu:
- WHERE...IS...MY...MOTHER?! <GDZIE...JEST...MOJA...MATKA?!>
Amanda odpowiedziała jej coś takiego:
- In Avalone! <W Avalone!>
Więc czy tutaj chodziło o żywą Amelię Croft, czy o jej ciało?
P.S. Sorka, że piszę w tym temacie, co wogóle nie odnosi się do mojego pytania, ale nie mogę założyć nowego tematu (nie wiem, dlaczego... ;( ) PROSZE O ODPOWIEDŹ :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 31-08-2008, 16:11   

Monnaly napisał/a:
nie mogę założyć nowego tematu (nie wiem, dlaczego... )

Najwyrazniej nie czytalas regulaminu :> Osoby, ktore maja conajmniej 20 postów, moga zakladac nowe tematy. Ty masz postów 10 razy mniej niz wymagana ilosc.

Monnaly napisał/a:
Czy matka Lary - Amelia zginęła w wypadku lotniczym, czy nie??

Matka Lary nie zginela w wypadku lotniczym. Tak jak Lara, Amelia Croft przezyla katastrofę lotniczą. Dotarła z córka do swiatyni w Himalajach w Nepalu, gdzie niechcący uruchomiła starozytny portal, prowadzący do Avalonu, czyli taki jakby odpowiednik... Nieba w kulturze chrzescijanskiej. Tak wiec najprawdopodobniej w Avalonie żyje tylko częsc duchowa Amelii, ciało raczej nie :p

Monnaly 
Nowicjusz

Wysłany: 31-08-2008, 19:08   

Acha... :) Ok, dzięki za odpowiedź :) ) byłam właśnie tego strasznie ciekawa, czy Amelia przeżyła, czy nie :) )) :pozdro:

Mo
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2009, 21:44   

jako, że też nie mogę utworzyć tematu a odpowiednika nie znalazłam... :p

a w ogóle to strasznie się cieszę, że wróciłam po latach do starej społeczności :p

no ale do rzeczy - walka z hydrą mnie dobija... wiem na jakiej zasadzie mam to coś ukatrupić (używając tego żelastwa), ale w jakim momencie? albo nie mam wyczucia albo robię coś nie tak. z góry wielkie dzięki. :p czuję się pytając o to jak tępy łoś. :D

pozdro.

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 17-07-2009, 22:02   

Najpierw strzelasz w te dzwony, nie celuj w ogóle w hydrę. Strzelasz tak długo, aż hydra nie odwróci zaciekawionego łba w stronę dzwonu. Wtedy szybko chowasz broń i rzucasz linkę magnetyczną w stronę dzwonu i ciągniesz dźwignię. Kolczasta klatka powinna wylądować na głowie hydry.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 13-07-2012, 21:09   

Ja uważam, że TR Legend jest świetną grą. Historia została dobrze przedstawiona, a wątek z rodzicami Lary też był ciekawy. Tylko nasuwa się pytanie co naprawdę stało się z matką Lary i w jaki sposób Lara poznała Amandę. Przypomniało mi się, że już w Boliwii Lara o niej wspominała i mówiła, że nie żyje. Jednak potem znowu ją spotkała i okazało się, że żyje. Szkoda, że Amanda sprzeciwiła się Larze i stanęła przeciwko niej. Gdyby nie sytuacja w tych wykopaliskach to może sprawy poszły by inaczej. Mogły ze sobą współpracować, a tak to kicha :/ Swoją drogą, podobał mi się też wątek z Zipem i Alisterem. Potrafili pomóc Larze, byli mili i sympatyczni :) Nieraz walili dobre teksty :mrgreen2:

Co jest Gość ;)

Odpowiedz do tematu