FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Legend - SPOILERY!
Autor Wiadomość
fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 29-04-2006, 13:03   

Larcia -> mnie też właśnie dlatego zależy na wersji PL :P Ale tytuł 8-ki na pewno nie brzmiałby tak jak mówisz :P Bo przecież Lara jeszcze nigdy tam nie była to pokiego będzie tam wracać :?: :)

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 29-04-2006, 13:07   

ale mimo wsyztsko ta cała fabuła jest baaardzo intrygujaca :) i widac ze sie wzieli w koncu porzadnie za fabułe :D
tak jak w PoPie fabuła jest swietna :D to i w TR:L fabuła jest boska :D
:pozdro: :wotr:

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 29-04-2006, 14:15   

Czytam i widze, ze tu jakies brutalne sceny w grze sa. Ciekawe, jaki rating dostal TRL :690:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-04-2006, 14:20   

Czytałam wywiad z producentem i wypowiadał się na temat tej sceny właśnie. Mówił, że sam jest zawsze zdruzgotany, gdy ogląda ten filmik, ale nikt chyba nie pomyślał, że Lara naprawdę strzeli Amandzie prosto w łeb, skoro gra jest z ratingien Teen :P

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 01-05-2006, 21:43   

Czy nie uważacie że postacie mają DUUUŻE oczy (lara i amanda...bosh jaki wytrzeszcz :P ) oraz amanda ma głos jak nastolatka (wnioskując po końcowym filmiku?)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 29-06-2006, 22:43   

Maja normalne oczy...

Integral 
Archeolog

Wysłany: 29-06-2006, 22:57   

W nich nic nie jest normalne :p

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 30-06-2006, 16:43   

Zgadadza się... Jednak w tej części postacie są przedstawione najbardziej realistycznie.
Moim zdaniem to Lara i reszta wyglądają w końcu jak ludzie. W starej serii twarz Croft nie przedstawiała żadnych emocji,a dłonie wyglądały jak tłuczki do mięsa... :pozdro:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 04-07-2006, 15:40   

Pierwszy raz natrafiłam na ten obrazek w całości. Jednak nie ma go w większej rozdzielczości. Czy ktoś z Was nie natknął się może na większą wersję?

XALDUNIO:
Ale fajny. Też chcę!!

K@t 
Spectre

Wysłany: 04-07-2006, 15:47   

Chyba juz gdzies ten obrazek był w wiekszym rozmiarze i o ile pamietam, to przed premierą ktos zarzucil, ze to inspiracja PoPem :P Na jakims skanie to było.

XALDUNIO:
Dobly kotecek :D :P

W piątek dostaniesz w zęby :p

XALDUNIO:
A ja Cię w piątek podrapię za uszkiem :D

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 04-07-2006, 15:55   

Był, ale nie w całości, tylko twarz i kawałek miecza. Wiem, bo to ja go skanowałam z okładki Play'a UK :D

MACPHISTO
Spróbuję się wywiedzieć na temat tego, zobaczymy czy cuś będzie... ale to raczej najwcześniej next week.

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 05-07-2006, 13:27   

Autorzy gry nie raz podkreslali że TRL to nowy start dla Lary. Swego czasu wydanie nowej oficjalnej biografii wzbudziło pewne zainteresowanie wśród fanów serii. Nowy życiorys Lary Croft przypominał ten z filmu a nie ze starej serii gier którą tak dobrze znamy. W nowej biografii pominięto wątki które nadal aktualne jak np. wyprawa do Kambodży z Von Croyem...itd. Z nudów postanowiłem sobie to wszystko uporządkować i stworzyłem własny życiorys Miss Croft łącząc fakty ze starej biografii ( jak np. szkoły gdzie się Lara uczyła) czy też z nowej ( wypadek w Paraiso). Moja biografia pojawi się niedługo na tworzonej przezemnie stronie o TR... Mam nadzieje że owoc mojej pracy przedstawiony tutaj Wam się spodoba... :pozdro:

Lady Lara Croft przyszła na świat w Wielkiej Brytanii 14 lutego 1968 roku jako córka ostatniego hrabii z rodu Abbingdon'ów Lorda Richarda-Henshingly Crofta i jego żony. Lara Croft jest członkinią jednego z najstarszych i największych rodów w Anglii. Pierwszym członkiem rodu noszącym to nazwisko był sir Robert Croft. Ród Croftów otrzymał prawa i tytuł od króla Edwarda VI w 1547 roku. Najmłodsza członkini rodu swe dzieciństwo spędziła w rodzinnym Surrey w Anglii. Wychowywana przez rodziców i prywatnych nauczycieli w odizolowanym arystokratycznym świadku pełnym przepychu i dworskiej etykiety.

W wieku dziewięciu lat Larę dotkneła osobista tragedia. Po przeżyciu katasrofy lotniczej w Himalajach,na wskutek nie do końca wyjaśnionego incydentu zagineła matka Lary - Lady Amelia Croft.Zdarzenie to wywarło wpływ na dalsze życie Lary i próby wyjasnienia co sie właściwie wtedy stało. Mała Lara cudem przetrwała samotna kilkudniową tułaczkę po górach do Katmandu. Następne lata Panna Croft spędziła pod opieką sewgo ojca.

W wieku jedenastu lat Lord Croft posłał swoją córkę do Wyższej szkoły dla dziewcząt w Wimbledonie. Tam Lara uczyła sie przez kilka następnych lat. W międzyczasie wyjeżdżała wraz z ojcem,światowej sławy archeologiem na wyprawy badawcze będąc w tym czasie na ciągłych praktykach wykopaliskowych. Co zaowocowało zdobyciem odpowiedniego doświadczenia.Gdy dziewczyna skończyła szesnasty rok życia została zapisana do szkoły z internatem w Szkocji. Lara odkryła tam uroki wspinaczki górskiej i strzelnictwa które stały sie jej hobby. W tym samym wieku również wzieła udział w ekspedycji słynnego niemieckiego archeologa Wernera Von Croya do Kambodży gdzie odkryła swoje zamiłowanie do archeologii,co zaowocowało wybraniem przyszłej profesji. W ciągu nastepnych lat Lady Croft uczestniczyła w kilku innych wyprawach archeologicznych. Jedna z ostatnich młodzieńczych wypraw były wykopaliska w Peru gdzie wraz z grupą innych studentów Lara badała starożytne ruiny. Cała wyprawa zakończyła sie tragicznie dla ekspedycji. W wyniku niewyjasnionych okoliczności wszyscy towarzysze Croft zostali brutalnie zamordowani,jedynie Larze udało sie przezyć wypadek w Paraiso. W wieku nastoletnim młodą Pannę Croft spotkała kolejna rodzinna tragedia. Podczas jednej z wypraw archeologicznych zaginął ojciec Lary. Lord Croft prowadził wykopaliska w Syberii w maju 1981 roku. Mimo szeroko rozwiniętych poszukiwań ojca Lary nigdy nie udało sie odnalezc. W wieku osiemnastu lat Lara Croft w wyniku wygrania batalii sądowej z krewnymi odziedziczyła rodowy majątek i tytuł hrabiny Abbingdon'ów. Zdobyła międzynarodowa sławę dzięki odnalezieniu kilkunastów niezwykłych stanowisk i obiektów archeologicznych. Powszechnie nazywana "Cudownym Dzieckiem Archeologii" lub zwykłym rabusiem grobowców...

Kilka lat temu świat obiegła informacja o zaginięciu Lady Croft podczas wykopalisk w Egipcie. Media donosiły informacje o prawdopodobnej śmierci i symbolicznym pogrzebie Lary w Surrey.Cudem jednak ta przeżyła i powróciła do Anglii. Sama zainteresowana odmówiła udzielania wszelkich wywiadów na temat ostatniego pobytu w Egipcie i okoliczności przeżycia.

W 2003 roku niesłusznie podejrzana i oskarżona o zamordowanie swojego mentora Vernera Von Croya. Sprawdzy serii brutalnych mordów w Paryżu i Pradze organom śledczym nigdy nie udało się odnależć pomimo kilku intrygujących poszlak... Lady Croft po zakończeni śledztwa oficjalnie przeproszono i uniewinniono z wszelkich zarzutów.

Lara Croft jest obecnie jedną z najbardziej interesujących i wyrazistych postaci naszych czasów uwielbiana przez miliony fanów i wielbicieli jej wypraw.

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 05-07-2006, 21:02   

cały zycirys jest fajny ;)
tylko mi cos nie pasuje :P jak juz doszłes do histroii z "Anioła Ciemnosci" to powinienes tez juz wymienic Scion, sztylet Xian i meteoryty ;)
ale pomimo tego podoba mi sie bardzo ten zycrys.. jasno i fajnie napisany ;)
:wotr:

P@wel 
Podróżnik

Wysłany: 05-07-2006, 21:14   

No super ta biografia tylko faktycznie tak jak Slawciun mowil " jak juz doszełes do histroii z "Anioła Ciemnosci" to powinienes tez juz wymienic Scion, sztylet Xian i meteoryty ". A tak btw nie masz co robic w wakacje ? :hehe:

:narka: :pozdro:

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 05-07-2006, 23:23   

Cytat:
A tak btw nie masz co robic w wakacje ?

to było pytanie do mnie?
jesli tak to Ci mowie ze mam co robic.. i wpadam na forum tylko na chwile (w czasie kiedy mam obiad np.) ;) a tak to mnie w chacie nie ma ;)
:pozdro: :wotr:

P@wel 
Podróżnik

Wysłany: 05-07-2006, 23:46   

Nie do Ciebie Slawciun tylko do Boone'a ( jak to brzmi :hehe: ) bo musial sie chlopak niezle nameczyc z tym. RESPECT

:narka: :pozdro:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 06-07-2006, 00:05   

TEy ten dylemat z pytaniem to chyba oczywiste że do Bonne'a :|

Dobra więc biografia bardzo mi się podoba ale rzeczywiście brakuje Scionu, Maski Meduzy i różnych innych znalezisk ze starej biografi ( poszperaj na WoTRze i TRPL ) tam było dużo tego, dodaj do biografii i będzie pięknie. Ale bardzo fajnie się czyta to co stworzyłeś !

Wątek uratowania Lary z grobowca nadal mnie wkurza - w grze miała być Shaaman czy jak jej tam (cholera czemu jej tam nie był to nie wiem ?! ), a w Amulet of Power jest "Kevin Mason"

SPOILER ! :640:

Tak naprawdę nie byuł to Kevin tylko ktoś kto się pod niego podszywał, był Mahdistą, wrogiem Lary

Muszą to wytłumaczyć, choć skoro ksiązka mówi o Masonie to ja przyjąbym że to on ją uratował :D Bo w sumie o Shaman tak naprawdę nic nie ma :P

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 06-07-2006, 05:46   

Sławciun -> :) Npisałem o "Aniele Ciemności" z uwagi na oskarżenie za morderstwo o którym donosiły media. Na jednej z reklamówek TR6 widac gazetę ze zdjęciem Lary oskarżonej o zabicie Von Croya. A wymienianie tych wszytkich artefaktów jest moim zdaniem chyba zbędne( i tak fani więdzą co ona odkryła i czego dokonała ... :-P ) :pozdro:

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 06-07-2006, 12:24   

masz racje Boone.. ale o wiele ładniej i ciekawiej wygladało by (nie mowie ze tereaz jest zle bo jak narazie to ten zyciorys najbardziej mi sie podoba ze wsyztskich) jak bys w fajny sposob napisał jeszcze ze Lara odnalazła Xian itd. ;) ale zrobisz jak uwazasz ;) to tylko moje odczucie
:wotr: :pozdro:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 06-07-2006, 13:06   

Boone napisał/a:
A wymienianie tych wszytkich artefaktów jest moim zdaniem chyba zbędne( i tak fani więdzą co ona odkryła i czego dokonała ... :-P )

Fani wiedzą, reszta nie. Przy tworzeniu strony poświęconej grze należy pamiętać o tym, że trafą tam nie tylko fanatycy danej serii i że jest pewna 'podstawa', na której należy bazować (tu np. kompletny życiorys Lary)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 06-07-2006, 17:47   

Intergral moja strona będzie tylko i wyłącznie o filmie a nie grach. Zawarte na niej bedą tylko i wyłącznie tematy i wątki poruszane w obrazach. A jak wiemy filmy z grami łączy bardzo niewiele, praktycznie tylko postać Lary,chyba że o czymś zapomniałem :) ... Jesli ktos chce sobie poszukac informacji o artefaktach znajdowanych przez Larę w grach,komiksach...itd. To może sobie wejsć na każdą lepszą strone o TR i poczytać.
W nowej biografii też sobie trudu nie zadali by wymienić te wszystkie skarby które Lara Croft odnalazła podczas wypraw... Napisałem tą biografię po swojemu by postarac się uporządkować życie Lary bo ciągle cos nowego dodają i teraz zupełnie nic nie napisali szczegółowego o jej okresie nastoletnim... ani nazw szkół gdzie uczęszczała jak to było w starej biografii ani nic o wyprawie do Kambodży która odegrała pewna rolę w jej życiu. :pozdro:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 06-07-2006, 22:05   

Tak czy siak, albo piszesz o Larze filmowej, albo o samej Larze jako ikonie zarówno gier jak i filmów. Skoro już postarałeś się o połączenie elementów pochodzących z różnych biografii (+ z filmu), to zawsze można przecież dorzucić szczegóły, by życiorys był jak najbardziej kompletny. Przynajmniej takie jest moje zdanie, ale to kwestia zaangażowania w projekt ;-) .

Fakt faktem, że filmy potraktowały przeszłość Lary bardzo po macoszemu, wyjmując zeń najwygodniejsze wątki i dorzucając kilka innych, które pasowały im do fabuły. Zapewne i przeciętny widz nie będzie zainteresowany szczegółową do bólu biografią samej postaci... Naprawdę, wszystko zależy od nastawienia.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 10-07-2006, 12:20   

Jak powiedziałem tak zrobiłem, proszszsz:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 10-07-2006, 16:17   

Wow super ! Skąd to masz :D ? Widzę że masz niezłe wtyki :P #ba z tego zrobić jakoś tapetę, szkoda że nie ma większego, ale i tak dobrze ! :D Dostał i jeszcze narzeka :)

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 29-07-2006, 11:32   

Czytaliście tą recenzję :D
http://gamepress.pl/176,18,id.html
Pomylili się :lol:
Że Lara leci helikopterem a nie smootem :lol:

UPDATE:
A jednak na końcu recenzji z tym szczegółem ktoś mnie wyprzedził :lol:

Odpowiedz do tematu