FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider Legend - Przed Premierą
Autor Wiadomość
Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2005, 19:43   Tomb Raider Legend - Przed Premierą

W końcu skończyła się era plotek, znamy już zarówno podtytuł TR7, jak i wygląd nowej Lary, więc myślę, że warto rozpocząć nowy temat i tutaj kontynować nasze dywagacje o TR:L :) Można tutaj zamieszczać wszystko na temat Tomb Raider Legend...Oficjalne (i nie) informacje, przemyślenia, daty premier, czy w końcu wrażenia płynące z gry (to z czasem :P ). Enjoy it :D

Cytat:
Tak swoją drogą zaczynam się bać czy komp mi pociągnie nowego TR ??

Jestem pewien, że TR Legend nie będzie miał o wiele większych wymagań od TR:TAOD (możliwe nawet, że takie same). PlayStation 2 ma wciąż takie same parametry, jak w czasie premiery TAOD, a gra nie będzie się jak zwykle różnić za bardzo na tych platformach...Kolejnej rewolucji graficznej doczekamy się dopiero z premierą PlayStation 3 (2006?).

No i mamy kolejne potwierdzenie tego, że Legend będzie oficjalnym podtytułem siódmego Tomb Raidera...tytuł ten został zarejestrowany w urzędzie patentowym...

Cytat:
The mystery surrounding the name of the seventh Tomb Raider title now under the aegis of Crystal Dynamics is all but solved after the discovery of serial number 78588907 filed with the United States Patent and Trademark Office. 'Lara Croft Tomb Raider Legend' was filed by Core Design Ltd on March 16, 2005. This information, coupled with a leaked copy of PSM due for publication May 2005 and the appearance of 'Tomb Raider Legend' on www.tombraider.com all but officially confirms the game's title, as we reported last week.

źródło: TRC

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 30-03-2005, 20:58   

Te, Cinek, o tym już była mowa w TR7 - plotki :P Ja się cieszę, że będzie taki tytuł gry, już się z nazwą oswoiłam i w sumie mi się podoba :D Przypomina stare czasy ;)

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2005, 21:08   

No, ale nie było wiadomo, czy ta nazwa to robocza, czy już zostanie :) Teraz mamy pewność... :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 30-03-2005, 21:30   

Wyobrażacie sobie Larę rzucającą granatem? :D :D :D To (jeśli bedzie możliwe) będzie wyglądać świetnie :!: :D :D :D

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2005, 21:44   

Miejmy nadzieję, że będzie taka opcja...zawsze to jakieś nowum w serii... ;) Chociaż obawiam się, że i tak lepsze będą zwykłe pistolce, a granatem ciężko będzie w cokolwiek trafić :P

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2005, 21:48   

Ja tam bym chciał żeby w lornetce był taki noktowizor ale żeby działa normalnie nie tak jak w tr4 i żeby dało się z nim chodzić cały czas... To by było duże ułatwienie :)

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 30-03-2005, 21:52   

Cytat:
a granatem ciężko będzie w cokolwiek trafić
ale na przyklad zeby rozwalic jaks konstukcje czy sciane byloby ok

a tak swoja drogá to tyle zelastwa utrzymac na tak skromnych majteczkach i gdzie tan realizm hehe

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 30-03-2005, 22:33   

Tylko lepiej żeby nie zrobiło się tak, że ta sama dyskusja będzie toczyła się w dwóch topicach na raz... bo zrobimy cięcie :p

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 31-03-2005, 14:08   

Cytat:
nasze dywagacje o TR:L

żadne TRL! TR7!!!!!!!!!!!!!! :P

Cytat:
TR Legend nie będzie miał o wiele większych wymagań od TR:TAOD

mam nadzieje :P Na screenie grafika w sumie wyglada podobnie. Zreszta kompa sobie rozbudowalem pod TR6.. Grzeko zapewnial mnie pół roku temu, ze do TR7 wystarczy :D

Cytat:
Sorry za trzeci post pod rząd

żeby mi to bylo osttani raz :P

TEMAT zostanie otwarty gdy nadejdzie odpowiedni moment :P czyli gdy bedziemy więdziec znacznie więcej.. na razie nie cchemy dublowania tematów.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-04-2005, 10:17   

Zdaje mi się, że CD zaserwuje nam mieszankę pierwzych pięciu TR. Mamy już Chiny (TR2), lokacje podobne do tych z TR1, wodospad jak w TR3, huśtanie się na linach (TR4), drążki (TR5), wieżowce (TR5), muzyka z TR1 i czego by tu jeszcze chcieć? :p Chicałabym, żeby powróciło Croft Manor. Może CD wzięło to pod uwagę?

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2005, 12:07   

Rzeczywiście Legend zapowiada się wspaniale...wszytstkie najlepsze elementy poprzednich TR + extra grafika :) Mam nadzieję, że się nie przeliczymy... :P

Marcinek 
Nowicjusz

Wysłany: 14-04-2005, 12:54   

A ja mam takie pytanie czy wiadomo coś lub czy były jakieś plotki na temat tego, że w tej czesci zostanie z powrotem wprowadzony dom Lary :?:

BTW To mój 1 post :wink: tak wiec Czesc Wszystkim :mrgreen:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-04-2005, 12:59   

Witamy na forum :!: :)

Niestety w tej kwestii NIC nie wiadomo. Możemy mieć tylko nadzieje, że Crystal Dynamics, chcąc powrócić do korzeni, przywróci też Croft Manor :wink:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 14-04-2005, 13:41   

Ale jakby był domek Lary to byłoby super - chodziłbym na kolanach dziękując Bogu :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-04-2005, 13:42   

Wyobraźcie to sobie... Przy dzisiejszych możliwościach graficznych wyglądałoby to cudnie :!: :D

Marcinek 
Nowicjusz

Wysłany: 14-04-2005, 14:01   

Hmm... Czyli raczej nie wroci, troche szkoda. Ale moze w nastepnej czesci :wink:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 14-04-2005, 14:02   

Cytat:
Hmm... Czyli raczej nie wroci, troche szkoda. Ale moze w nastepnej czesci

Ej no wiesz co :?: Jak tak możesz mówić :?: MUSI wrócić !!!!!!!!!

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-04-2005, 14:03   

Marcinek -> Dlaczego raczej nie? Nikt nie powiedział konkretnie czy tak, czy nie. Poprostu na ten temat jest jak narazie głucho.

Marcinek 
Nowicjusz

Wysłany: 14-04-2005, 14:19   

Mam nadzieje ze sie myle :] Tylko wlasnie to ze jest "glucho" na ten temat mnie martwi :roll: Ale moze jest jeszcze za wczesnie na takie szczegoly bo chyba kazdy bardziej zwraca uwage na fabule itd. Pewnie wkrotce i na ten temat cos bedzie wiadomo

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-04-2005, 14:23   

Narazie jest głucho o większości rzeczy ;) Co nie musi zaraz znaczyć, że nie będzie ich w grze :p

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 14-04-2005, 15:16   

Dom Lary wróci na 90%, mam takie wrażenie. Te 10% pozostałych oznacza, że trening Larowy będzie odbywał sie na miejscu akcji jak to miało miejsce chociażby w TR5 :evil:
Ja chce jej dom! I to z taką piękną grafą! Mogliby go wzorować na tym z TR Movie- wcale bym sie nie obraził...

dAvv!d 
Podróżnik

Wysłany: 14-04-2005, 15:45   

Z domkiem fajnie by było.. Tak znowu pozwiedzać posiadłość Lary :) I jeszcze ta nowa grafika...

Lara Croft 
Student

Wysłany: 15-04-2005, 18:04   

Przy dzisiejszych osiągnięciach w dziedzinie grafiki komputerowej, to już nie byłby ten sam "dom Lary". To byłaby wręcz wspaniała rezydencja, z mnóstwem dopracowanych szczególików, ogromnym ogrodem. Fajnie byłoby, gdyby wprowadzili już w Lara's Home możliwość eksploracji, np. rozmowa ze służącym...
Ale się rozmarzyłam :wink:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 16-04-2005, 12:20   

crystalsi ponoc przed realizacja TR7 zagrali we wszytskie poprzednie czesci.. mam ogromna nadzieje, ze to sprawiło, ze TR7 bedzie bardzo przypominał starsze czesci.. a nie TR6.. chodzi mi o całokształt.. Licze na to, ze TR 7 będzie sterowanie podobne do starego.. (bez myszki! ewentualnie oby było jak w TR6.. myszka jest, ale nie trzeba jej ruszac jak ktos nie chce!!!!!!!! to jest dla mnie bardzo bardzo BARDZO wazne), pojazdy.. musza byc jakies, koniecznie

flara... mam nadzieje, że wróci

koniecznie musi byc Uzi i shotgun, bez tego ani rusz

ciesze sie, że wróca liny.. takie jak w TR4

Lara musi byc mokra po wyjsciu z wody :D

Surrey!

i chyba najwaznejsze ze wszytskiego >> Nie chcę 100 % grobowców! chce by jakis procent gry.. np. 30 %, dzial sie we współczesnych lokacjach. powrót do korzeni jest ok.. ale ja np,. nie przepadam za TR1 własnie przez to, ze wszytsko jest w grobowcach.. w TR2 udało sie Core połączyc i jedno i drugie

kroolik 
Nowicjusz

Wysłany: 16-04-2005, 14:23   

A ja uważam, ze grobowce, antyczne ruiny, ciasne zakamarki są własnie esencją klasycznego TR. Im dalej od TR 1, tym dalsze było odejście od tej koncepcji, coraz więcej lokacji i historii było w otoczeniu współczesnym i coraz mniej mi sie to wszystko podobało.
Bo, według mnie, Lara jest przede wszystkim odkrywcą pradawnych artefaktów, i to najlepiej, żeby w odpowiednim otoczeniu, a nie w magazynach wrogów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi