FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsza Gra
Autor Wiadomość
R4idery 
Student

Wysłany: 07-08-2012, 21:03   

1. Ufo 1 i 2
2. Warcraft 1, 2 i 3
3. Master of Orion 2
4. Sensible Soccer 96/97
5. Heroes of Might & Magic 2
6. Neverwinter Nights 1 i 2
7. Civilization
8. Majesty
9. Tomb Raider (trylogia)
10. Hattrick

Ogólnie to nie mam czasu na gry, a jak widać po mojej liście dawno przestałem w tym temacie zaglądać do nowości. Właściwie jedyne gry na które czekam to nowy TR i odnowione Ufo.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 07-08-2012, 23:01   

Dosyć niedawno spróbowałem zrobić sobie ranking tych naprawdę ulubionych gier, podchodząc do tego jak najobiektywniej, uwzględniając również czas jaki przy nich spędzałem, nie powiem: wielki orzech do zgryzienia, wiele gier nawet nie podejmowałem zaliczać do tych najulubieńszych, bo pomimo zauroczenia klimatem (Beyond Good & Evil, seria Oddworld, Little Big Adventure...) nie grałem w nie tak długo jak bym chciał i taki oto wyszedł mi TOP 5:

Numer 1 - Tomb Raider III: the Adventure of Lara Croft (PC)
Oto mój zdecydowany numer 1, chyba to gra w którą grałem najczęściej i najwięcej razy, kończywszy ją nawet kilkukrotniee w ciągu jednego roku! Jestem oddanym fanem serii, ale to właśnie "trójka" ma dla mnie niepowtarzalny, najlepszy i zróżnicowany klimat, lokacje na wyspach Pacyfiku i na Antakrydzie mógł bym przechodzić bez końca :)

Numer 2 - the Legend of Zelda: Ocarina of Time (Nintendo 3DS)
To była moja pierwsza gra na 3DS'a, nie ukrywam - kupiłem niemal w ciemno, kiedyś zdarzało mi się grać w Zeldę na emulatorze, ale jakoś bez wczucia w klimat, więc kiedy nadarzyła się okazja dałem jej drugą szansę i... udało się! Przygoda Linka oczarowała mnie tak szybko jak żadna inna! W przeciągu kilku tygodni stałem się fanem serii! A samą Ocarinę of Time ukończyłem w kilkanaście dni! Mimo, że to "tylko" przeniesienie starej gry na nową konsolę, nie mogę wyjść z podziwu, że Nintendo 15 lat temu stworzyło tak wielką i rozbudowaną grę...

Numer 3 - Diablo (PC)
Być może "dwójka" była popularniejsza, ja ubóstwiałem część pierwszą. Ta miała niepowtarzalny klimat, który jej kontynuacja traciła już w drugim akcie. Tutaj zejście na niższe poziomy powodowało szybsze bicie serca, nowe potwory były coraz trudniejsze, nie co raz bardziej irytujące.

Numer 4 - Need for Speed: Most Wanted (PC)
Nr. 1 wśród ścigałek. Ukochany NFS :) Dlaczego? Za świetny arcadowy model jazdy, za występujące w nim auta, za grafikę w której wykorzystano świetne filtry - wszystko dookoła ma odcień brązowego, żółtego, złotego... rewelacyjny klimat jesieni :) do tego pościgi, bullet-time, dobry soundtrack i soczysty ryk aut. Do gry wracam bardzo często nawet tylko po to, by powściekać się w trybie "free ride".

Numer 5 - Kunio Kun No Nekketsu Soccer League (FamiCom)
"Ostatniemu zajebistemu pokoleniu" chyba nikomu nie muszę przedstawiać tej gry :) Dla mnie to najlepsza gra na FamiCom'a (znanego u nas jako Pegasus), która wykorzystuje konsolę w 100%. To był jeszcze zanim stałem się posiadaczem PC, zamiłowanie do gry spowodowały, że jestem w posiadaniu największej (i jednej z najstarszych) strony o serii gier z Kunio w Polsce :)

beny 
Nowicjusz

Wysłany: 14-11-2013, 08:40   

Na pierwszym miejscu oczywiście
1. GTA V
2.LeagueOfLegends
3.Crissis
4.Metin2
5.CoD
6.NFS :)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 16-01-2014, 18:01   

Love TR i Skyrim!

1. TRAOD

2. TR 5

3. Skyrim

4. TR Reszta

5. Oblivion

6. Oblivion

7. Morrowind

8. Metin2

9. GTA

10. The Sims 1,2,3,

The elder scroll's pokochałam dzięki recenzji Obka w onecie czy Gry-online, Gta ponieważ koledzy ciągle tylko ,, Grand theft Auto" i ,,Grand theft Auto" :) . Więc też zagrałam. Metin2 bo mnie "kolega" namówił a Tr to wiadomo :)

v1per80 
Podróżnik

Wysłany: 17-01-2014, 19:09   

Polecam Castlevanie Lords of Shadows w wersji na PC. Przy okazji, 1go lutego wychodzi profesjonalne spolszczenie, a 23 dni później druga część gry :)
I7 6700K@4.6Ghz+Spartan HE1024, Asrock Z170 Extreme4, 16GB Ram Kingstone HyperX DDR4 16GB 2400MHz @CL14, HDD 1.75TB+SSD Samsung Evo 850 250GB, Zotac GF GTX 1080 ExoArmor Black 8GB,TV LG42LD450+Projektor 3D Acer H5630 z 3D Vision 2,Oculus Rift CV1+Touch,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W

Artur 
Nowicjusz

Wysłany: 18-04-2014, 20:16   

Tą grę powinien znać prawie każdy...
Klimat, fabuła, główne postacie i muzyka Hansa Zimmera... Wielu uważa Metal Gear Solid 1 za najlepszą grą wszech czasów

K@t 
Spectre

Wysłany: 19-04-2014, 09:31   

Artur napisał/a:

muzyka Hansa Zimmera...

Skąd żeś wytrzasnął Zimmera? :p Soundtrack do MGSa komponowali Tappi Iwase i Kazuki Muraoka, plus kilku innych kompozytorów z Konami.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 19-04-2014, 18:22   

Rob3rt napisał/a:
seria Oddworld,

Ma ją jeszcze na kompie... Ech...

Aktualizuje listę: Simsy na miejscu TR 5. I jest spoko :D . Tylko ta jedynka... :hehe: .

Artur 
Nowicjusz

Wysłany: 06-05-2014, 05:45   

K@t napisał/a:
Artur napisał/a:

muzyka Hansa Zimmera...

Skąd żeś wytrzasnął Zimmera? :p Soundtrack do MGSa komponowali Tappi Iwase i Kazuki Muraoka, plus kilku innych kompozytorów z Konami.

Zawsze biorę dosłownie, bo zamierzeniem chłopaków z KONAMI było stworzenie ścieżki dźwiękowa ala Hans Zimmer... :P Ale i tak wyszła im epicko...
https://www.youtube.com/watch?v=OCiM_DbloWA

PMM 
Nowicjusz

Wysłany: 30-06-2014, 20:33   

Moja lista: :D

1. Tomb Raider Anniversary

Jak dla mnie najlepsza odsłona serii. Bardzo dobrze (jak dla mnie) zrobiony remake. Lara wygląda przecudownie, a o lokacjach to nawet nie wspomnę. ;( Grałem chyba z 15 razy i ciągle mogę wracać do tej odsłony

2. Need for Speed: Most Wanted

Uwielbiam tę grę za fabułę. Gra wyścigowa, a fabuła lepsza od niektórych gier innego gatunku. Różnorodne samochody, trasy, policja i tuning a do tego "Czarna lista"

3. Heroes of Might & Magic III

Najlepsza część 'Herołsów'. Wiele kampanii, jednostek (jeszcze dało się je ulepszać ;( )

4. Mirror's Edge

Tę grę uwielbiam przede-wszystkim za orginalność. Juz po zapowiedziach byłem mocno napalony na nią :P Jedynie co mi przeszkadza to krotka kampania :(

5. Tomb Raider [2013]

Świetna część serii. Różni się od poprzednich część drastycznie. Fabuła ;( (chyba najlepsza w serii TR) Było by wyżej w rankingu, ale denerwuje mnie czasmi zachowanie Lary (skakanie :P )

6. The Sims 2

Jedna z gier do których często wracam, ale na chwilę :D (szybko się nudzi). Lubię grać w 2 bez dodatków, bo jak są to się nie odnajduję

7. Warcraft III

Fajna kampania 4 nacji, stawianie budynków, jednostki. Poprostu fajna gra.

8. Need for Speed: Underground 2

Mój pierwszy NFS (sentyment). Wspaniale samochody (wolę takie niż jakieś Ferrari, czy same Porsche). Tuning jest chyba najlepszy. No i drift <3

Jest jeszcze wiele gier, ale te chciałem wyróżnić najbardziej :P
I was born this way

jacobcarl 
Nowicjusz

Wysłany: 09-02-2016, 07:59   

Best games i have played is GTA and tomb raider game.

adi 
Nowicjusz

Wysłany: 16-02-2016, 22:13   

1.Oczywiście wszystkie tomb raidery
2.Far cry 1
3.Medal of honor 1 i Medal of honor underground
4.The sims 3
5.Ghost master
6.Crash team racing i Crash bash
7.Neverend
8.Colin Mcrae rally 3
9.Ice age 2 i 3
10.Xena the warrior princess ps1

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 19-02-2016, 13:13   

To może ja podzielę się spostrzeżeniami nt. najlepszej gry. Moje ulubione tytuły to:
Psx - Tomb Raider 2, 1, 3, 4, 5
Ps3 - Demon Souls, Dark Souls, The Last of Us, Uncharted 2
Ps Vita - Gravity Rush
Ps4 - Wiedźmin 3, Bloodborne, Alien Isolation

Obecnie ogrywam Gravity Rush Remastered (polecam, miodny tytuł). Na półce czeka jeszcze The Evil Within - ale tu muszę się odpowiednio nastawić na tryb Akumu ;) (a przy pracy i studiach podyplomowych ciężko z czasem :P )
Z niecierpliwością czekam na Uncharted 4 i Dark Souls 3 :)

ramosek23 
Nowicjusz

Wysłany: 22-04-2016, 19:55   

1 Tomb Raider
2 Heroes of Might & Magic 2

Odpowiedz do tematu