FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
THE SIMS
Autor Wiadomość
kopek94 
Praktykant

Wysłany: 09-07-2009, 12:23   

Mnie nowe Simsy zadowoliły. Faktycznie, takiego skoku jak pomiędzy dwójką a trójką nie ma, ale gra wciąż trzyma poziom, wiele rzeczy ulepszono i nareszcie można swobodnie chodzić po mieście! Piękna jest również grafika, z ładnymi odbiciami, cieniami, teksturami i modelami simów oraz innych obiektów. Świetnie, że wprowadzono pełen cykl dnia i nocy. A wada, dla mnie, jest w sumie tylko jedna-nie widać wnętrz obiektów publicznych. To zdecydowane cofnięcie się względem The Sims 2, ba, nawet jedynki!
Grę oceniam na 8+/10. Nowe simsy wciąż bawią, wciągają jak głupie, a wszelkie niedoskonałości i braki, miejmy nadzieję, poprawią dodatki:)

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 09-07-2009, 12:48   

Ja chciałbym żeby w dodatkach dodali jakieś czarodziejskie obiekty. Pamiętam z jedynki np. "lampę dżina". Zawiodłem się właśnie na tym, że mało obiektów dodano i na tym, że nie widać wnętrz obiektów publicznych :( Dla mnie w dodatkach mogliby dodać wszystkie rzeczy z poprzednich części (a nawet więcej). Powinny zostać udoskonalone i mieć więcej opcji :)

Co jest Gość ;)

Marcin95 
Nowicjusz

Wysłany: 09-07-2009, 13:08   

kopek94 napisał/a:
Piękna jest również grafika

Muhahahahaha :hehe: Nie żartuj. Jest kilka problemów graficznych to raz, a dwa nie mogli zrobić "pięknej" grafiki bo wymagania byłyby nieziemskie i mniej fanboyów kupiłoby grę. Widziałem wiele znacznie lepszych tytułów, które mniej wymagały, a lepiej wyglądały :P

All I ever wanted
All I ever needed is hear - in my arms...

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 10-07-2009, 15:08   

Cytat:
Widziałem wiele znacznie lepszych tytułów, które mniej wymagały, a lepiej wyglądały

Ja chyba nie widziałem lepszego symulatora życia...
Zresztą uroda jest zawsze subiektywna.
Dla mnie nadal piękne są lokacje z TR2 chociaż grafika od tego czasu się znacznie poprawiła. Poza tym wydaje mi się, że silnik simowy w 3 musi udźwignąć naprawdę dużo i to wymagania są małe (ja się nie znam odrazu mówie, tak na chłopski rozum to biorę!)

Przy okazji napiszę, że SimStore to dla mnie kompletna bzdura.
Przychodzi nam zapłacić za to co pierwotnie powinno znaleźć się w grze, biorąc pod uwagę fakt, że w obiekty gra jest naprawdę uboga.

Marcin95 
Nowicjusz

Wysłany: 10-07-2009, 18:53   

Cytat:
Poza tym wydaje mi się, że silnik simowy w 3 musi udźwignąć naprawdę dużo

To ten sam silnik z sims 2 :P

Hrithik_Roshan napisał/a:
Przy okazji napiszę, że SimStore to dla mnie kompletna bzdura.
Przychodzi nam zapłacić za to co pierwotnie powinno znaleźć się w grze, biorąc pod uwagę fakt, że w obiekty gra jest naprawdę uboga.

Zgadzam się w pełni. Co więcej te rzeczy są bardzo drogie ! 2 euro za nową szafkę do kuchni ?! Dziękuje, postoję. Dostajemy przy samym zakupie gry 1000 darmowych simpointów za co możemy kupić kilka rzeczy. Po prostu EA wyciąga resztki pieniędzy z fanboyów :P

All I ever wanted

kopek94 
Praktykant

Wysłany: 10-07-2009, 21:23   

Masz rację, silnik wciąż z Sims 2, ale całkiem nieźle podkręcony.
A grafika jest piękna i zdania nie zmienię;) Jak na te wymagania i ogólnie jak na Simsy, jest ładnie. Bez kosmosów i fajerwerków, ale cieszy oko. Silniczek chwilami musi na prawdę sporo wyciągnąć, więc, moim zdaniem, wymagania nie są takie powalająco wygórowane, a wydajność-całkiem niezła.
A co do SimStore, popieram zdanie poprzedników. Pomysł nietrafiony, niezbyt miły dla graczy sposób na zbicie sporej kasy.
Ale pierwszy dodatek podobno już w drodze;)

Marcin95 
Nowicjusz

Wysłany: 11-07-2009, 10:59   

kopek94 napisał/a:

I historia się powtarza... Zaraz wyjdzie setki dodatkow typu "na wyspie wakacyjnej" :P

All I ever wanted

Qaviera 
Student

Wysłany: 27-08-2009, 15:26   

Marcin95 napisał/a:
kopek94 napisał/a:

I historia się powtarza... Zaraz wyjdzie setki dodatkow typu "na wyspie wakacyjnej" :P

Z tego powodu, że gra wciąga, nasze wnuki doczekają się The Sims 30 o.O . Nie ma co się oszukiwać, to jest jak Taniec z gwiazdami. Ani sie obejrzymy, jak bd 20 edycja o.O .

Ale ja tam simy lubię ;D . Ba, to było jak z Tomb Raiderem - jak zainstalowałam, to dziennie po 7-8 godzin się siedziało. To chore, ale wiecie jak jest z tymi grami, nie? ;) .

Szczególnie uwielbiam tworzyć drzewa genalogiczne. Tak namieszałam u siebie w Sims 3, że mam szwagra i ojczyma w jednym, babcię i ciotkę, kuzyna i wujka itd . Dziecku się w domu po prostu nudziło :gupek: .

Pff . Po co ściągac z oficjalnej, jak jest już tyle dodatków do The Sims 3 za darmochę :) .

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 07-11-2009, 00:23   

Już za 13 dni premiera pierwszego, oficjalnego dodatku do The Sims 3 - Wymarzone Podróże. Po materiałach promocyjnych można zauważyć że twórcy zmienili wreszcie formułę podróżowania i dobrze. Jazda z parceli do parceli była mało emocjonująca i szybko się nudziła. Teraz ma być zupełnie inaczej, wszystkie tereny mają być dostępne dla simów, a oferta wakacyjna oferuję całkowitą zmianę simowego świata. Do wyboru będzie francja, chiny i egipt. Oczywiście dodatek będzie obfitował w nowe przedmioty, interakcje i wiele, wiele innych. Ja osobiście nie mogę się doczekać tego 20.11 bo swoją podstawę już eksplorowałem na milion różnych sposobów i powiem szczerze, że wieje nudą z ekranu. Oczekuję wiele od tego dodatku, ale przede wszystkim świeżości którą powinien wnieść do rozgrywki.

kmail44 
Praktykant

Wysłany: 15-11-2009, 18:25   

Nie spotkał się ktoś z jakimiś fajnymi dodatkami (ubrania, przedmioty, simy) do the sims 3 z Tomb Raidera?

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 16-11-2009, 19:52   

Poszukaj na Giełdzie Wymiany (oficjalna strona sims3) ludzie robią tam różne rzeczy - widziałem już kilka Lar i Croft Mannor. Ewentualnie pobuszuj w googlach, naprawdę łatwo znaleźć. Tu jest jedna z większych stron z dodatkami graczy myślę, że tu też coś jest http://www.modthesims.info/

np. Lara z Underworlda
http://www.modthesims.info/download.php?t=366260

__
EA wprowadziła karty doładowujące punkty do The Sims Store.
Doładowania są za 20 zł na 1000 punktów.
Kolejny ukłon w stronę dzieci i portfelów ich rodzicieli.

Premiera Wymarzonych Podróży już za 4 dni!
Nie mogę się doczekać!

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 19-11-2009, 16:13   

MediaMarkt wystawił już The Sims 3 Wymarzone podróże w okazyjnej cenie 69,99 zł.
Premiera dzisiaj, a tu taka niespodzianka.
Ja już mam i zaraz zabieram się do grania.
Wydanie jest takie jak w przypadku podstawy - ładne, ale bez rewelacji.
Oczywiście za grę na thesims3.com dostajemy 1000 simpunktów.
Przeczytałem już całą książeczkę i wydaje się być ciekawiej niż kiedykolwiek.

Black Angel 
Student

Wysłany: 19-11-2009, 21:06   

Sims 3 jest fajne ale tak mało jest do robienia i kupienia. Wymarzone podróże kupię na pewno ale trzy dodatki max bo potem kreator simów będzie mulił do granic wytrzymałości ludzkiej. Czy ktoś używa tej giełdy wymiany? Moim zdaniem to kolumna plus biurko koszt 19000 simpointsów na przelicznik 99999990 pln :pozdro: :narka:

kondo96 
Praktykant

Wysłany: 25-03-2010, 20:36   Tomb Raider i Sims 3

Co myślicie o Larze w the sims3/2?
Nie wiem ile fanów seri TR posiada The Sims ,ale myśle ,że ten temat powinien ich zainteresować.Jest on poświęcony waszym tworom z simsów ,możecie wstawiać tu zdjęcia wszystkich postaci występujących w całej serii TR ,oczywiście w simowej odsłonie.
Na zachęte dodam pare prac z tomb raiderowego świata simów :
Lara

Siódma era nadchodzi HAHAHA

W oczekiwaniu na pokarm

I na koniec sobowtór poznaje świat :D

Ps: Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc dodałem go tu :)

Rocky 
Podróżnik

Wysłany: 25-03-2010, 21:47   

kondo96 napisał/a:
Nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc dodałem go tu

No to chyba to miejsce nie jest właściwe. Już bardziej pasuje dział Classic TR.
kondo96 napisał/a:
Co myślicie o Larze w the sims3/2?

Nie bardzo mi się to podoba. Większość (niby) podobizn do Lary ma w zasadzie nie wiele z nią wspólnego, a niektóre nawet nic (oczywiście w moim odczuciu). Ogólnie temat dla mnie dość dziwny i sama Lara dla mnie w świecie Simsów nie ma czego szukać. No ale wiadomo, każdy lubi co innego. Jeżeli komuś to się podoba to ok, od tego jest ten cały edytor.

l@r@ croft 
Praktykant

Wysłany: 26-03-2010, 18:39   

Moim zdaniem postać Lary w TS3 jest o wiele lepsza,może nie idealna no , ale w końcu czego chcielibyśmy się spodziewać?
Osobiście nie gram w TS3 , bo mój komp nie pociągnie.. mam za to prawie wszystkie części do TS2. Już od dłuższego czasu w nie nie gram ,bo jakoś mnie już to nie kręci ;) no , ale może kiedyś najdzie mnie ochota , żeby ponownie wkroczyć do świata simów.
A tak ogólnie,patrząc na screeny i trailery z TS3 myślałam , że bardziej się postarają,zwłaszcza w kwestii grafiki. Wiem , że nigdy w trójeczkę nie zagram , więc już się na ten temat nie wypowiadam :P

Tambylec 
Praktykant

Wysłany: 27-04-2010, 23:35   

TS1 - grałem. ;] Ogólnie mam z tą pozycją dużo miłych wspomnień, szczególnie zanim poznałem do niej kody (to mi autentycznie popsuło zabawę). I w sumie... płytka się gdzieś na półce wala, może kiedyś do jedynki wrócę.

TS2 - również grałem. Po miesiącu usunąłem, bo jakoś nie mogłem się w tym wszystkim odnaleźć. Dwójka jest dzika.

TS3 - nie grałem, ale jak zobaczyłem trailer w TV, to stwierdziłem, że raczej nie będę. Z części na część robi się coraz... dziwniej?

Jeśli chodzi o Larę w TSach - niedawno oglądałem na YT coś, co można nazwać 'TRL Movie' zrealizowany przy użyciu TS2. Z amatorskim dubbingiem w dodatku. Pewnie większość osób to zna, ale ja widziałem akurat po raz 1szy... Ciekawa rzecz. ;]

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 28-04-2010, 14:11   

Mógłbyś podać link do tego filmiku ? Chętnie bym oglądnął :)

Co jest Gość ;)

Tambylec 
Praktykant

Wysłany: 28-04-2010, 20:25   

http://www.youtube.com/wa...feature=related

A proszę bardzo. ^^
Tego jest oczywiście o wiele więcej, to akurat tylko pierwsza część.

Dan86 
Student

Wysłany: 01-05-2010, 12:48   

Z tych wszystkich trzech części to najbardziej podobała mi się dwójka, bardzo ładni simowie a jak się jeszcze pobierze jakieś dodatki typu: fryzury, ubrania to jest jeszcze lepiej.
W trójkę grałem, ale to już nie jest to samo co w pozostałych częściach. Simowie wyglądają nierealistycznie, jest dużo błędów i jeszcze te durne aktualizacje po których robi się jeszcze gorzej. Jedyny plus to że można chodzić swobodnie po mieście.
A jedynka... to klasyk :)

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 01-05-2010, 21:59   

Zgadzam się. Jedynka jest zdecydowanie najlepsza :) Dużo opcji, obiektów (tych realistycznych jak i nierealistycznych :P ) Grałem we wszystkie simy, żeby sprawdzić jaka jest różnica między nimi, ale uznałem, że zostaję przy jedynce ;) Moja starsza siostra mówi, że dalsze części są lepsze, bo nowsze, ale to wg mnie nie ma nic do rzeczy. Nowsze nie znaczy lepsze :klnie:

Co jest Gość ;)

kondo96 
Praktykant

Wysłany: 07-08-2010, 22:54   

Mam pewien problem z sims 3. :(
A mianowicie, kiedy włączam grę ładowanie przebiega prawidłowo, ale już po pięciu minutach gra się zacina i wyłącza. Czy ktoś wie co zrobić ?

Birko 
Praktykant

Wysłany: 22-05-2011, 17:56   

Przepraszam za odświeżanie tematu po tak bardzo długim czasie, ale dzisiaj udało mi się znaleźć trailer do Zwierzaków:
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Oprócz standardowych zwierzaków typu psy, koty, czy buszujące po mieście szopy i skunksy, doszedł jeszcze jeleń, wąż (widać go w terrarium w 18 sekundzie), KOŃ (na to czekałam od wieków :D ) i mam nadzieję, że jeszcze jakieś dojdą :P Oczywiście trailer wyciekł sporo przed premierą (która jest w październiku 2011) i mam nadzieję, że poprawią wygląd psów bo według mnie mogą wyglądać o wiele lepiej :)

No i kolejna informacja - we wrześniu będzie dodatek do Średniowiecza.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 22-05-2011, 18:07   

W Simsy wieki już nie grałam, za wyjątkiem epizodu w lutym, kiedy wykończona sesją potrzebowałam czegoś dostatecznie niewymagającego :D . Trójeczka moim zdaniem daje radę elegancko, gdyby nie napływ obowiązków zaraz w marcu (nowy semestr, praca), na pewno dalej bym w to pykała. To chyba pierwsza część, w której nie miałam ochoty wpisywać kodu na $$, bo wystarczyła mi sama gra :) . I nawet udało mis się przy tych skromnych środkach zaaranżować mieszkanie na tyle, żeby samej mi się podobało :D .

Czasem kusi mnie jeszcze, żeby wrócić, głównie z uwagi na prosty (prostszy niż w programach 3D lub cadowskich) i przyjemnie modularny sposób budowania domów. Mam czasem ochotę zaaranżować przestrzeń "tak po prostu", bez martwienia się o miejsce przyłączenia sieci, spadki terenu czy kontekst otoczenia :p . A znając simsy, na pewno leży w menu dużo inspirujących przedmiotów, pozwalających tworzyć ciekawe przestrzenie.

Ok, wracam do siebie, bo jak się rozmarzę, to rzeczywiście zacznę grać z powrotem i przepadnę :D .

Birko 
Praktykant

Wysłany: 03-06-2011, 15:46   

Kolejny trailer do Zwierzaków:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Widać, że od czasu poprzedniego trailera sporo się poprawiło, psy i koty nie mają idealnie gładkiej sierści, jakby zrobionej z plastiku, ale wciąż nie widać długowłosych psów. Konie wyglądają spoko, tylko, że trochę dziwnie biegają. Interakcja kotka i konia pod koniec była słodka :D Szkoda, że dopiero na jesień.

Odpowiedz do tematu