FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy, seriale
Autor Wiadomość
Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 29-12-2003, 13:22   Filmy, seriale

Piszcie tutaj o aktualnie wyświetlanych filmach (kino lub tv), o serialach...

ja musze zobaczyć ten wywiad z wampirem. W reklamówce zauwazryłem doskonałą obsadę, Tom Cruise i wampiry :lol:

w nowy rok będzie leciał pierwszy epizod Star Wars!

1 stycznia na niemieckiej stacji RTL, wiczorem, chyba o 21.. będzie Tomb Raider Movie 1:) Tyle, że Angie będzie mówić "Ich bin Lara Croft" :lol:

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 29-12-2003, 14:56   

Jak można nie znać Wywiadu z wampirem :?:
Mój ukochany film ,mam na DVD i oglądam co tydzień 8)

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 29-12-2003, 16:10   

powąznie go nigdy nie widziałem... ale nadrobię zaległości :)

Serenity 
Praktykant

Wysłany: 29-12-2003, 19:47   

Ja też tego filmu nie oglądałam, ale mam zamiar. Kiedy go puszczają :?:

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 29-12-2003, 19:50   

Leci w czwartek o 22.00 na TVN
Koniecznie musicie nadrobić zaległości,film jest genialny, stał się legendą jeszcze przed premierą 8)

Pati 
Praktykant

Wysłany: 30-12-2003, 13:04   

Legenda przed premierą? A z czego tak od razu zasłynął, bo ja również niedoinformowana jestem... :p

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 30-12-2003, 13:34   

Jest wspaniała obsada ,interesująca historia ,piękna muzyka i plenery .Pieczę nad tym filmem zprawowała Anne Rice autorka książki 8)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 30-12-2003, 13:46   

moja mama powiedziała, że to widziała i żefilm jest kiepski.. no ale skoro Charles go tak chwali to z pewnością go zobaczę :)

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 30-12-2003, 14:17   

Twojej mamie nie podobały się pewnie wampiry ,ale kiepskie filmy nie dostają Oscarów :D

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 31-12-2003, 18:28   

ja też nie oglądałam Wywiadu z wampirem. Nie lubię horrorów :|

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 31-12-2003, 18:33   

To nie jest horror tylko dramat,zastanówcie się nad problemem Claudi: została zamknięta w skorupie, którą jest jej własne ciało, nigdy nie dorośnie, nie zazna miłości :(

Serenity 
Praktykant

Wysłany: 31-12-2003, 19:37   

Lubię horrorki, dramaty (ale nie te z życia wziete, bleee) i filmy sf. W czwartek na TVP1 o 23:55 puszczają Opowieści z Krypty :mrgreen: uwielbiam tego truposzka.

Lidka 
Student

Wysłany: 31-12-2003, 23:55   

Heh, pamiętam jak kiedyś oglądałam "Opowieści z krypty", to był niezły serial ;)
Jak już Charles wspomniał "Wywiad..." nie jest żadnym horrorem, czy jakimś płytkim filmem. Naprawdę warto go obejrzeć, to również jest jeden z moich ulubionych filmów :) )

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 01-01-2004, 23:20   

Widzieliście Show? Pewnie nie... kolidował z Idolem i 'Wywiadem...'. Chyba najbardziej niedoceniony film ubiegłego roku... jestem pod wrażeniem ;) . Warto zobaczyć.

Lidka 
Student

Wysłany: 02-01-2004, 00:43   

Ech, teraz kiedy obejrzałam "Wywiad..." pierwszy raz po przeczytaniu książki z początku byłam lekko zawiedziona, bo faktycznie pierwsza połowa wyszła częściowo na horror (a książka wogóle taka nie jest, nawet w opisach, kiedy wampiry zabijają ludzi). Na szczęście później pojawiły się ryżowe klimaty ;) Cruise zagrał Lestata świetnie, Dunst jako Claudia też była bardzo dobra, a Pitt to tak trochę nijako wyszedł, no ale z czasem szło mu lepiej ;) Ogólnie film jest bardzo dobry, ale książka jednak o wiele lepsza :) )

Ja oglądałam parę miesięcy temu Show na kompie. Jak dla mnie jest to średni film, niby to z początku komedia, później film sensacyjny, a na końcu jeszcze jakiś morał chcieli wstawić. No ale cóż, każdy ma swój gust ;)

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 02-01-2004, 00:49   

Wywiad ma fantastyczną obsadę nie podoba mi się tylko Banderas jako Armand jest za stary a jego peruka żyje własnym życiem :roll:

Lidka 
Student

Wysłany: 02-01-2004, 00:56   

O właśnie, to samo chciałam powiedzieć o Banderasie (tzn. że jest za stary), tylko zapomniałam :P Teraz czekam na inne ekranizacje :)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 02-01-2004, 01:04   

Moim zdaniem Show nie zalicza się do żadnego gatunku i nie powinien być klasyfikowany. On po prostu pokazuje współczesną telewizję z drugiej strony - tak jak to w rzeczywistości wygląda, a wszyscy ślepo wierzą w to co widzą. Nie wiem jakim cudem mógł zostać nie dostrzeżony chociaż przez krytyków.

Pati 
Praktykant

Wysłany: 02-01-2004, 10:26   

Jak dla mnie, to Show jest super. Faktycznie trudno go zaklasyfikować, ale coś miedzy komedią a dramatem. Szczerze powiedziawszy, to nie sądziłam, że polski film może mi się aż tak spodobać. Chocaż Szczęśliwego Nowego Jorku też uważam za produkcję porządną. I przede wszystkim - bardzo prawdziwą.

I jeszcze chciałabym zaznaczyć, że jestem pod wrażeniem filmów "Znaki" oraz "The Ring". Oglądalam je w sylwestra i przez ten drugi przegapiłam północ :p Naprawdę polecam. Wrażliwym osobom nie radzę oglądać na trzeźwo ;) :p

Serenity 
Praktykant

Wysłany: 02-01-2004, 19:00   

Wywiad z wapirem był super. Nie moge sie doczekać Królowej potępionych. Ostatnio przegapiłam ten film i czekam z nicierpliwością aż znów go wyemitują na HBO. A dzisiaj na TVN Mortal Kombat śmiejcie sie ale lubie ten film a drugą część mam na DVD, chciaż pierwsza bardziej mi się podoba. Film ten zalicza sie do moich ulubionych (ach te sztuki walki :mrgreen: )

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 09-01-2004, 17:19   

tak, wywiad BARDZO mi sie spodobał :) słyszałem, że ta małą dziewczynka, w lokowatych włosach to jest dziewczyna spidermana :D

Lidka 
Student

Wysłany: 09-01-2004, 19:07   

Ano dobrze słyszałeś Cezar :)

Btw. Strasznie dziwnie pisze mi się takie krótkie posty ;)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 13-01-2004, 20:09   

Showu nawet całego nie oglądałam, bo mnei znudził już na początku. Z polskich filmów najbardziej lubię "Killera", extra komedia. Poza tym "Ogiem i mieczem" i "Szatana z 7-mej klasy" (czy ktoś jeszcze pamięta ten film?). Niedawno napisałam recenzję "Starej Baśni" do gazetki. Tytuł: "Stara Baśń czyli dlaczego Piast się w grobie przewraca?" :D

Lidka 
Student

Wysłany: 13-01-2004, 23:35   

Ja mam kilka ulubionych polskich filmów, które akurat są komediami ;) Jest to m.in. "Miś", "Nie ma róży bez ognia", a z nowszych to najlepszy jest "Chłopaki nie płaczą". Oglądałam też tego "Killera", czy np. "E=mc2", albo "Poranek Kojota", ale to jednak nie to, chociaż są zabawne ;)
A "Starej Baśni" to jakimś cudem jeszcze nieobejrzałam, ale chyba niedługo nadrobię zaległości :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 24-01-2004, 13:48   

"Misia" nie rozumiem, nie moje czasy. Już wolę "Nie lubię poniedziałku".

Odpowiedz do tematu