FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tears of the Dragon >> film amatorski
Autor Wiadomość
Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 01-03-2006, 23:49   

Aj faktycznie :D gapy... :P
Ale, ale...ten film można będzie ściągnąć od nich ze strony? Bo tak jakoś. :/ Wykładali sami na to kase, męczyli się, chodzili do speców, tyle kombinacji alpejskich. Sponsorzy? Czyli w internecie (trochę waży pewnie) czy jednak dvd? Dane nam będzie to zobaczyć?

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 03-03-2006, 13:13   

no ale widac ze sa zorganizowani baaardzo :D przeciez taki fimik sobie nakrecic.. jeszcze musieli sobie zufac aby to ukonczyc :D GRATULUJE im tego ze skonczyli juz ten film i zdecydowali sie go zrobic!

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 03-03-2006, 14:01   

On będzie w internecie ? Trzeba przyznać, że sądząc po trailerze to się starali :] Ma ktoś kamerę ?:p

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 03-03-2006, 14:23   

Pewnie będzie niedługo dostępny do ściągnięcia na oficjalnej stronie filmu. Dopiero co była światowa premiera ;)

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 03-03-2006, 15:37   

Kasia Trent napisał/a:
Pewnie będzie niedługo dostępny do ściągnięcia na oficjalnej stronie filmu. Dopiero co była światowa premiera ;)

A wiecie może czy będzie dostępny w kinach w Polsce??
Bo jak nie to klapa ;)
I se ściągnę z neta :P

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 03-03-2006, 16:01   

W Polsce ? :p Chcesz czekać pięć lat na genialny dubbing ?:p
Z neta najlepiej ;)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 03-03-2006, 17:23   

Wątpię, żeby film był dostępny w Polsce i w ogóle wyświetlany w kinach. Pewnie było parę pokazów, a resztą rozprowadzają w niewielkich ilościach na DVD. Potem w necie.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 03-03-2006, 20:30   

Ten film nie trafi do kin w Polsce. Podobnie jak do prawie każdego kraju świata :P Jedyne miejsce, gdzie będziecie mogli go dostać to net.

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 03-03-2006, 21:06   

Ja mam nadzieje że w nie tak długim czasie będzie mozna go zobaczyć bo zapowiada sie nawet interesująco! Podoba mi się że ubrali Lare w stroje znane z TRM i ubrania z serii gier...( nareszcie Lady Croft pojawi sie w filmie w swoim niesmiertelnym podkoszulku i szortach z gry) :mrgreen: . Mimo że jest to produkcja amatorska to może byc interesująca a nawet pod wzgledem klimatu TR lepsza od swoich hollywoodzkich braci.

Co do mojej wczesniejszej wypowiedzi o niektórych fanach robiących z siebie posmiewisko to chyba nie zostałem do końca zrozumiany. Pisząc to nie miałem na myśli filmu TR:"Tears of the Dragon" tylko takie niewypały jak niektóre osoby na planetlara udające Larę, bo choćby nie wiem jak być tolerancyjnym to niektórych fotek z tymi amatorkami-Larami to poprostu nie da sie nie wysmiać. Pewne osoby przesadzają udając Croft i to bardzo. Ale cóż to moje zdanie...

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 04-03-2006, 20:14   

Ja też udaję Larę Croft, a nie daje tego na widok publiczny ;)
Niektorzy widac nie mają cienia krytyki w stosunku do swojej osoby ..ja mam za dużo, mogę się podzielić :p
A film chcę obejrzeć, trailer był ok

Enlieen 
Student

Wysłany: 05-03-2006, 10:37   

Ja tez bym chciala obejrzec, mimo ze to amatorska produkcja, zapowiada sie ze bedzie O.K. Dobrze ze tam Lara ma inne stroje, bo ten stroj z TRM mi sie nie zbyt podoba :/ . Z neta sciagnac i po klopociku :wink:

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 04-05-2006, 12:20   

Premiera "Tears of the Dragon" przeszła już do historii. Obecnie czekamy na kolejne informacje na temat oficjalnej trzeciej produkcji z Angeliną Jolie. :-P :-P Ciekawi mnie jednak ten amatroski "Tomb Raider Movie"... :) Czy jest ktoś może kto sobie ściagnął z neta i widział ten film? Ciekaw jestem recenzji poprostu :690: :pozdro:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 04-05-2006, 14:11   

Wczoraj mnie wzięło też na TotD i szukałęm w sieci jakichś linków, niestety bez rezultatów. Coś mi się wydaje że raczej nie uda nam się go zobaczyć :/

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 04-05-2006, 15:40   

Gdzies czytałem że twórcy zapowiadali że za "pewien czas" umieszcza film do ściągnięcia na stronie produkcji. Jednak to może jeszcze długo potrwać... :(

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 08-02-2007, 13:20   

W filmiku "W poszukiwaniu Amuletu Horusa" najbardziej rozbawiła mnie Tajlandia i Lara wdrapująca się pokracznie na dach jakiejś szopy (bynajmniej nie tajlandzkiej) ;)
Pan boss na samym poczatku chyba nigdy nie grał w żadnym teatrzyku, bo cały czas się śmieje ;)
Zajmuje 100 MB (mam na dysku z TRPL). Bardzo fajny jest trailer filmidła Blantrix ;) Lara ma bardzo oryginalny warkocz :D :D:D )

Dziewczyna w czerni rules :D

Jesli chodzi o TotD to tutaj jest już dużo wyższy poziom. Lara wygląda jak Salma Hayek (sic!). Chciałbym zobaczyć w całości.

sarenka2004 
Nowicjusz

Wysłany: 14-08-2007, 02:07   

jest juz full tego filmu? nie moge cos linku na stronce znalezc:(

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 04-11-2007, 00:54   

Have fun. http://www.tearsofthedragon.org/film/index.html

Na razie tylko do obejrzenia u nich, niedługo pewnie do ściągnięcia. Wielkie dzieło to nie jest. Można obejrzeć, postać Lary mówi bardzo ładnym angielskim :)

A jeśli chodzi o Blantrix, to z tego co zauważyłem jest i będzie niedokończony, kawałek filmu -> http://pl.youtube.com/watch?v=_XTlHiG8gFY

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 04-11-2007, 10:33   

Narazie zaprezentowali raptem jeden ponad siedmio minutowy rozdzialik filmu. Rzeczywiście arcydziełem amatorskiej sztuki filmowej to ten TR nie jest ale po tej próbce wydaje mi się że i tak jest o niebo lepszy od wszystkich amatorskich produkcji fanowskich jakie do tej pory powstały... Zobaczymy jeszcze jak wygląda całość i sie wtedy wyda ostateczny werdykt ;) :pozdro:

btw nie wiem jak inni userzy ale czekam ciagle na nowe info na temat TRM3 a tu dalej taka cisza :nietak: ;(

K@t 
Spectre

Wysłany: 04-11-2007, 10:44   

Są wszystkie części, masz tam cyferki :p

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 04-11-2007, 10:45   

Boone napisał/a:
Narazie zaprezentowali raptem jeden ponad siedmio minutowy rozdzialik filmu.

Zaprezentowali 4 czesci filmu i piąty - wywiad :P Cały film jest dostepny. Spójrz dokładnie :P

Tymczasem w listopadzie ma sie pojawic inny amatorski film. Zapowiada się ciekawiej niż Tears of the Dragon:

http://www.tombraiderascension.com/index.html

P.S. Też czekam na TRM3!

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 04-11-2007, 11:12   

Cez napisał/a:
Boone napisał/a:
Narazie zaprezentowali raptem jeden ponad siedmio minutowy rozdzialik filmu.

Zaprezentowali 4 czesci filmu i piąty - wywiad Cały film jest dostepny. Spójrz dokładnie

:nietak: :nietak: :nietak: :nietak: Widać zbędny pośpiech nie popłaca :p

Cez napisał/a:
Tymczasem w listopadzie ma sie pojawic inny amatorski film. Zapowiada się ciekawiej niż Tears of the Dragon:

http://www.tombraiderascension.com/index.html

Film naprawdę wygląda całkiem niezle :D Szkoda tylko że aktorka grająca Lare nie grzeszy zbytnio urodą. Czekam na premierę :> :690: :pozdro:

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 07-11-2007, 19:16   

Alleluja wreszcie smocze łzy można pobrać i oglądać. Trailer był bardzo fajny. Napewno warto zobaczyć mamatorką produkcje chociażby ze względu na samą tematyke :D

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 07-11-2007, 22:02   

Po seansie uważam że jest to najbardziej tombraiderowy film jaki powstał. Widać ze kręcił i zagrał go ktoś kto wiedział czym jest Tomb Raider dla prawdziwego fana. Uchwycili w nim wszytsko co nalepsze i nawet oprawili muzyką iscie tombraiderową.
TRMovie wysiada pod względem klimatu i fabuły jedynie Angie pozostanie dla mnie najlepszą Larą (pomijając modelkę Weller)

Świetny film amatorski. :thanx:

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 07-11-2007, 22:15   

mi sie nie podobał :P

joker napisał/a:
Alleluja wreszcie smocze łzy można pobrać i oglądać.

Oglądac tak, ale pobrac nie :P Chyba, że o czymś nie wiem ;)

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 27-11-2007, 22:45   

Wiem odruchowo mi się powiedziało :) Mi sie podobał chociaż po dłuższym oglądaniu stwierdziłem że jednak dali ciała z tym filmem. Po 1 krótki po 2 za mało lokacji charakterystycznych dla TRa. Same jaskinie to jednak trochę mało.

Odpowiedz do tematu