FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?
Autor Wiadomość
Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 26-03-2012, 22:28   

uogólniłem, nie chciało mi się pisać na temat naszego pierwszego romantycznego spotkania zwieńczonego kupnem wściekle pomarańczowego roweru na którym nie umiałem jeździć. drugie też ciii dopóki nie dostaniesz paczki obrazków na mejla.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 27-03-2012, 15:08   

Żadne prywaty nie są dozwolone kiedy nie ma mnie na liście obecnych!!

Potwierdzam, Hrithik swój człowiek :D .

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 27-03-2012, 15:31   

Hrithik i mój koszyczek, zapomniałaś dodać :P

[ Komentarz dodany przez: Integral: 27-03-2012, 23:50 ]
Idź mi z tymi koszyczkami :D :D będziesz mnie teraz gnębił.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 26-04-2012, 16:55   

@Rob3rt

Cytat:
jako ekipa prowadząca oficjalną stronę internetową raz na jakiś czas powinna się wykazać w ten sposób [zlot]

A to niby dlaczego?

I jeszcze a propos jadu, o którym wspomniałeś. Jad to we mnie się pojawia jak widzę tak głupie wypowiedzi.

Cytat:
skoro chcą się spotkać ludzie / fani Lary z tego forum to co stoi na przeszkodzie by uczynić go Oficjalnym

Już to napisałem. Jak nauczysz się czytać, wtedy wróć do dyskusji. Bo właśnie z tego biorą się kretyńskie posty. Widzisz chłopie zadymę, więc wchodzisz w sam środek, chociaż tak naprawdę nie masz nic do tematu i jedziesz z tym, co Ci ślina na język przyniesie. A najlepiej - wiadomo, w administrację. Tylko że kwestia została już poruszona i wyjaśniona. Także z łaski swojej - jak chcesz tu pisać, to zacznij od czytania. I to dotyczy wszystkich. Dość poziomu podłogi i wałkowania w kółko i bez przerwy tego samego po trzy posty z rzędu, jak to ma miejsce ostatnio.

To była odpowiedź na Twojego posta. Powiedziałeś swoje, ja powiedziałem swoje EOT. Będą wstążki.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2012, 18:43   

Mr Macphisto, po pierwsze, daj trochę na luz :)
Mr Macphisto napisał/a:
A to niby dlaczego?

Napisałem "powinna", a nie "musi", bo wiem jak ciężko jest zorganizować zlot - od 4 lat jeżdżę na zloty ogólnopolskie klubu samochodowego do którego należę (wbrew pozorom pod wieloma względami zlot pewnie był by podobny do tego z fanami Tomb Raidera, bo liczy się człowiek, nie samochód czy gra - tam spotyka się ludzi ze względu na wspólną pasję), co roku pomagam i obserwuję organizację... napisałem tak, bo miło jest, kiedy administratorzy wychodzą poza ramki przeglądarki internetowej. Nie chodzi tylko o zloty, ale samo utrzymywanie strony www to dla nas konsumentów za mało :) A może jakieś koszulki, albo inne gadżety z logo WoTR'u? :) Co niektórym może wydawać to się śmieszne, ale ludzie lubią takie rzeczy... ja zresztą też.

Mr Macphisto napisał/a:
I jeszcze a propos jadu, o którym wspomniałeś. Jad to we mnie się pojawia jak widzę tak głupie wypowiedzi.

Właśnie po raz kolejny pokazujesz, gdzie jest Twój szacunek do innych. Nosz kur... Wchodzę na forum, czytam i się wypowiadam! Chyba po to ono jest, prawda? Wolność słowa, czy jakoś tak. :)

Mr Macphisto napisał/a:
Już to napisałem. Jak nauczysz się czytać, wtedy wróć do dyskusji. Bo właśnie z tego biorą się kretyńskie posty. Widzisz chłopie zadymę, więc wchodzisz w sam środek, chociaż tak naprawdę nie masz nic do tematu i jedziesz z tym, co Ci ślina na język przyniesie.

Wszystkiego może nie przeczytałem, bo oficjalności jest pewnie gdzieś głębiej (tutaj doczytałem, że MUSZĄ być wszyscy trzej admini) zresztą napisałem, że ten tytuł mnie nie obchodzi, widocznie do Ciebie to nie dotarło... ale wszedłem w dział "Spotkanie LIVE Forumowiczów!", na które z chęcią chciał bym się wybrać, widzę trzy strony no i czytam... czytam... czytam... I widzę tylko jedną wielką spinę! I to przez jednego człowieka... może wreszcie wyciągniecie konsekwencje?

Mr Macphisto napisał/a:
Tylko że kwestia została już poruszona i wyjaśniona. Także z łaski swojej - jak chcesz tu pisać, to zacznij od czytania.

Chyba nie do końca wyjaśniona... bo przed kilkoma minutami prywatnie "zapalony organizator" napisał mi: "spróbuję jeszcze raz, co do minuty, co do grosza".

Przez takiego &%$% tylko mi się obrywa :)

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 26-04-2012, 20:22   

Rob3rt napisał/a:
Przez takiego &%$% tylko mi się obrywa

Excuse me sir?

ADR 
Podróżnik

Wysłany: 26-04-2012, 20:31   

To już zakrawa o bezczelność... :nie:

Mo
[Usunięty]

Wysłany: 27-04-2012, 08:51   

Mam taką prośbę:

gdy karzecie użytkowników za ich zachowanie, niezależnie kto to jest - nie mieszajcie proszę z gównem jego życia prywatnego, o którym mało kto ma jakiekolwiek pojęcie. I tak, mówię o sobie i o swoim pierwszym ostrzeżeniu między innymi.

Co ciekawe, gdy użytkownik wjedzie na sferę prywatną admina (analogicznie - dla uświadomienia temu komuś co robi i jakie to jest niemiłe) - zostaje znów ukarany. I czego się dowiedziałam przez to? Że administracja może więcej, a i nie ma takiego, który by to wszystko uporządkował. Prawdą jest jedna rzecz - nie powinno takie coś mieć miejsca. Pozwolę sobie wykorzystać tu słowa ADRa z posta wyżej - to zakrawa o bezczelność. Nie wspomnę o kulturze i o tym, że naruszono moją prywatność.

Zakładam, że to mój ostatni post. Post napisałam jedynie z zamysłem na przyszłość - dla innych użytkowników.

Pozdrawiam.

EDIT:
Zasmucę Cię, ale jeśli chodzi o organizację wesela to zostały już same detale, które z wiadomych powodów, realizuje się dwa miesiące przed. Dlatego nie mogłabym wziąć udziału w planowanym zlocie poza Trójmiastem.

I po raz kolejny prywatny przytyk z Twojej strony. Tak jak wspomniałam - zajmij się sobą, a nie czyimś życiem prywatnym.

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 27-04-2012, 10:00 ]
To Ty pleplasz naokoło o tym ile to masz roboty przy ślubie, a przy tym piszesz tu w kółko posty bez żadnej treści. Zajmij się więc tym, czym powinnaś - zwykła rada :)

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2012, 09:22   

Mo napisał/a:
Co ciekawe, gdy użytkownik wjedzie na sferę prywatną admina (analogicznie - dla uświadomienia temu komuś co robi i jakie to jest niemiłe) - zostaje znów ukarany. I czego się dowiedziałam przez to? Że administracja może więcej, a i nie ma takiego, który by to wszystko uporządkował. Prawdą jest jedna rzecz - nie powinno takie coś mieć miejsca. Pozwolę sobie wykorzystać tu słowa ADRa z posta wyżej - to zakrawa o bezczelność. Nie wspomnę o kulturze i o tym, że naruszono moją prywatność.

LOL! Jak na forum internetowym ktoś może naruszyć czyjąś prywatność? Jeśli o czymś napisałaś to to już nie jest prywatność i to Ty o tym decydujesz. Jeśli np mam katar to o tym nie pisze, bo to moja sprawa i jeśli nikt o tym nie wie to nie będzie mi wirtualnie w glucie mieszał :D . Ale jeśli chce to napisze z nadzieją, że admini załatwią mi chusteczki do nosa z logiem WoTR :D .

Mo
[Usunięty]

Wysłany: 27-04-2012, 09:32   

ninti napisał/a:
Jeśli o czymś napisałaś to to już nie jest prywatność i to Ty o tym decydujesz.

To fakt. Ale nikt nie ma prawa robić z tego pośmiewiska i przy tym mnie obrażać. O to mi tylko i wyłącznie chodzi. O to, w jakim celu się używa moją prywatność, którą a i owszem, ujawniłam, ale nie powinna być narzędziem do publicznego obrażania mojej osoby.

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 27-04-2012, 09:57   

Jak tak czytam te wypowiedzi to chyba niektórym poleciłbym zacząć brać leki. Każdemu inne, niektórym laxigen bo są tak sciśnieniowani na swoim punkcie, że przyczyna jest oczywista, niektórym jakieś benzodiazepiny żeby złapali kontakt z rzeczywistością (łączność ziemia - mars), niektórym tylko melisę na lekkie uspokojenie, a jak przypadek okaże się beznadziejny cyjanek potasu.

Więcej dystansu do siebie, nie ma się czym aż tak przejmować.

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2012, 10:06   

Mo napisał/a:
Ale nikt nie ma prawa robić z tego pośmiewiska i przy tym mnie obrażać.
Właściwie czemu nie, przecież to INTERNET i tutaj przede wszystkim trzeba mieć ..
Igi^MBE napisał/a:
Więcej dystansu do siebie

Właściwie każdy za cokolwiek mógłby sie poczuć obrażony gdyby chciał....

Mo
[Usunięty]

Wysłany: 27-04-2012, 10:14   

No nie będę udawać, że czuję się z tym świetnie. A i spodziewałam się, że nikt tego problemu nie dostrzeże. No cóż, trudno. Na szczęście w większości tego typu miejsc jednak szanuje się użytkownika i jego prawa, a nie tylko zrównuje go do powierzchni ziemi. Bo wolno.

Powodzenia.

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 28-04-2012, 01:11   

Tak od czasu do czasu zaglądam na forum i czytam co nowego...
Kurcze, latka lecą, a tu ciągle nic się nie zmienia. :D
To jest nawet, w pewien sposób, urocze. :)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 28-04-2012, 11:39 ]
co nie? :mrgreen2: Tez mam takie odczucia :hehe:

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 28-04-2012, 13:31   

no nie wiem czy takie urocze, raczej "bicz plizz". ile mozna?
niedobre ludzie straszycie wszystkich aktywnych userów i niedlugo bedzie tutaj totalna pustynia. nie ladnie sie tak smiac. moje zdanie jest niezmienne w tej kwestii chociaz dochodzi do tego watek kwestii ze niekotrzy poza tym przybytkiem internetowym nie maja zycia. smuteczek

Integral 
Archeolog

Wysłany: 29-04-2012, 16:11   

Kamcia jakoś wyśrubowanie "od czasu do czasu" odwiedza to forum, skoro zwykle przy okazji nowych awantur :) . Dobrze mieć pojęcie o czym się pisze, prawda?

Mam nadzieję, ze ci "inni użytkownicy" do których kieruje się tutaj apele są świadomi tego, że kłótnie nie biorą się znikąd. Że czasem naprawdę z człowiekiem jak grochem o ścianę, a my też jesteśmy ludźmi i nie mamy nieskończonych pokładów cierpliwości.

Wg mnie z niektórymi po prostu nie warto dyskutować. Nie chcą pewnych kwestii rozumieć to nie... trudno...

K@t 
Spectre

Wysłany: 30-04-2012, 07:59   

Hrithik_Roshan napisał/a:

niedobre ludzie straszycie wszystkich aktywnych userów i niedlugo bedzie tutaj totalna pustynia

Nikt tu nowych userów nie straszy (jakoś nie widzę nigdzie żebyśmy każdemu nowo zarejestrowanemu kazali wypieprzać na dzień dobry). Ostatnio więcej problemów i kabaretów odstawiają Ci nieco "starsi", a jeśli to ludziom z kilkuletnim stażem na forum trzeba przypominać o podstawowych zasadach netykiety, to chyba coś jest nie tak.

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 30-04-2012, 11:03   

napisalem aktywnych nie nowych, poza tym to byla ironia :P

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 30-04-2012, 16:51   

Czy mogę o coś zapytać moderatorów?

Czy w historii WoTRu byli jeszcze jacyś ciekawi ludzie oprócz mnie? Tak zwane - freak'i?
A może są gdzieś nadal? Bo ja ino chcę się z nimi zlocić.

Myślę że założymy własne forum TR.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 30-04-2012, 18:30   

Bardzo dobry pomysł. Popieram - zakładajcie swoje forum...

Przynajmniej będzie trochę porządku i spokoju... Inna sprawa, że ostatnio w najfajniejszych tematach - pustynia...

Integral 
Archeolog

Wysłany: 30-04-2012, 19:07   

alFa napisał/a:
Czy w historii WoTRu byli jeszcze jacyś ciekawi ludzie oprócz mnie?

Cały czas są.

I był jeden użytkownik, skądinąd Freak, który wespół z innymi założył własne forum. Było więcej takich użytkowników, którzy zakładali własne fora. Zwykle bunt przechodził im jak stuknęło im 17-18 lat.

Aha i dodam tylko, w razie gdybyś jednak założył swój własny tumrejderowy przybytek, że na reklamy innych for, zwłaszcza tych o tej samej tematyce, są paragrafy ;) .

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 04-05-2012, 17:33   

Cytat:
Kamcia jakoś wyśrubowanie "od czasu do czasu" odwiedza to forum, skoro zwykle przy okazji nowych awantur :) . Dobrze mieć pojęcie o czym się pisze, prawda?

Kurcze, ale dlaczego od razu tak osądzająco do mnie podchodzisz? To, że nie udzielam się na co dzień nie znaczy, że tu nie bywam albo, że piszę tylko po to, żeby kogokolwiek tu oskarżać czy robić przytyki. :) Wpadłam, zobaczyłam coś, sentymentalnie wspomniałam stare czasy i chciałam się tym podzielić. :(
Poza tym, nie wiem zupełnie dlaczego, ale wydaje mi się, że od razu założyłaś, że mój post miał uderzyć w Grupę Trzymającą Władzę... :P Stare nawyki? :jumper:

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 04-05-2012, 20:10 ]
Nie przypominam sobie, żeby ktoś się kiedyś przejmował podskakiwaniem 'Grupy Pisarskiej' :p

K@t 
Spectre

Wysłany: 20-05-2012, 09:44   

Wczoraj już nie miałem siły, ale dzisiaj jeszcze raz przeczytałem wszystkie swoje wczorajsze posty, żeby się upewnić, czy faktycznie przypadkiem nie napisałem czegoś niewłaściwego.

Proszę krtomb, wskaż mi choć jedno zdanie w moich postach, które było nieskładne i obraźliwie kontrujące Twój pogląd. Bo ja tam widzę jedynie moje wypowiedzi argumentujące czemu uważam GoL za grę bardziej Tomb Raiderową od takiej Legendy, oraz czemu imo brak czy obecność pewnych elementów nie wpływa w żaden sposób na zawartość TR w TR.

A jak nie potrafisz ich wskazać, to na przyszłość daruj sobie takie teksty i bezpodstawne zarzuty, bo mam już dość tego, że za każdym razem usiłujesz zrobić ze mnie debila. Najpierw zarzucając coś zupełnie bezpodstawnie, a potem odpierając zarzuty tekstami "ja nic takiego nie mówiłem/nie pisałem/ jesteś przewrażliwiony".

Sorry, ale mówisz i piszesz. W temacie dyskutowałeś głównie ze mną i Maatim. W odpowiedzi na posta Maatiego napisałeś, że jednak ktoś potrafi pisać składnie i nieobraźliwie. Nieee, to wcale nie wskazuje jednoznacznie na to, co sądzisz o innych uczestnikach dyskusji :roll:
Napisałem o zgadzaniu się czyjejś opinii z Twoją, bo raczyłeś odpisać ładnie Maatiemu dopiero, gdy wprost przyznał, że podobnie jak Ty dziwi się wywaleniu pływania (mimo że sam stwierdził iż nie jest to powód do płaczu).

Tak więc jeszcze raz - albo przestań się przypieprzać, rzucać oskarżeniami i prowokować, albo w ogóle nie odpisuj, faktycznie pożegnaj się z forum i strzel focha. Kilka tygodni temu, po akcjach w wiadomym temacie, dałem sobie spokój bo myślałem że Cię poniosło. Odebrałeś pewne sprawy tak, a nie inaczej, bo nie byłeś w temacie.

Ale widzę, że nie. Po prostu lubisz czuć się jak ofiara. Sam zresztą robisz z siebie ofiarę. Segregujesz i oceniasz ludzi zależnie od ich poglądów. I jak ktoś ładnie stwierdził niedawno - nie odpisujesz na posty, tylko na nicka. Sprawdzasz najpierw kto napisał posta i choćby nie wiem jaka była treść - przychrzaniasz się, bądź nie. Dziwię się sam sobie, że przez tak długi czas to olewałem i starałem się tłumaczyć czymś innym, niż zwykłą upierdliwością. Udawaj dalej przed samym sobą, że wszyscy są źli, a ty linczowany.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 20-05-2012, 17:19   

Cytat:
A jak nie potrafisz ich wskazać, to na przyszłość daruj sobie takie teksty i bezpodstawne zarzuty, bo mam już dość tego, że za każdym razem usiłujesz zrobić ze mnie debila. Najpierw zarzucając coś zupełnie bezpodstawnie, a potem odpierając zarzuty tekstami "ja nic takiego nie mówiłem/nie pisałem/ jesteś przewrażliwiony".

Sorry, ale mówisz i piszesz. W temacie dyskutowałeś głównie ze mną i Maatim. W odpowiedzi na posta Maatiego napisałeś, że jednak ktoś potrafi pisać składnie i nieobraźliwie. Nieee, to wcale nie wskazuje jednoznacznie na to, co sądzisz o innych uczestnikach dyskusji

Nigdzie nie adresowałem swoich wypowiedzi konkretnie do Ciebie - i wybacz, ale zasada uderz w stół chyba najwyraźniej się sprawdza, bo w najmniejszym stopniu nie miałem nic do Twoich wypowiedzi. Są uszczypliwe, ale potrafię załapać niuans i różnicę pomiędzy wrzutą, a jedynie żartobliwym przytykiem.

Chciałbym jednocześnie dodać, że jeśli mam pretensje do kogoś to nie bawię się w ciuciubabkę - jeśli miałbym wonty do Twoich wypowiedzi - zaznaczyłbym, że chodzi mi konkretnie o Ciebie. Miałem na myśli całokształt i chodziło mi o to, jaka atmosfera panuje na forum i bynajmniej nie od wczoraj, a to, że ktoś bierze to akurat personalnie do siebie - hmm... Cóż - bywa.

Cytat:
bo raczyłeś odpisać ładnie Maatiemu dopiero, gdy wprost przyznał, że podobnie jak Ty dziwi się wywaleniu pływania (mimo że sam stwierdził iż nie jest to powód do płaczu).

Raczyłem odpisać Maatiemu ponieważ miał okazję ewidentnie nie zgodzić się z moim - jak to nazywacie "lamentem o usunięciu pływania" - i zaznaczyć, że jemu brak tej funkcji rekompensują sceny początkowe gdzie brodzimy w wodzie z pochodnią w ręku. Jego argument przytoczony w atmosferze cywilizowanej wymiany zdań ani nie potępił mojej wypowiedzi, że dla mnie brak pływania to już nie ten klimat w TR, jednocześnie wyrażając swoją własną i pisząc swojego "chwalebnego" posta w kierunku tej wypowiedzi chciałem zaznaczyć, że MOŻNA wyrazić swoją opinię, nie zgodzić się z cudzą, nie uderzając w daną osobę personalnie, ośmieszając jej punkt widzenia i argumenty... Nie wiem czy ja piszę jakoś niewyraźnie - może pora na rutinoscorbin, ale naprawdę męczące jest to udowadnianie, że nie jestem wielbłądem... Nie - nie sympatyzuję z Maatim - co więcej jest to jeden z niewielu postów Maatiego do którego kiedykolwiek nawiązałem. A dlaczego? Bo w gąszczu mało sympatycznych form krytyki mojej wypowiedzi on zdobył się na odrobinę wysiłku aby w danej dyskusji - jak powinno być na forum - wypowiedzieć się w sposób neutralny o swoim subiektywnym spojrzeniu na temat...

Maati - przepraszam, że tak często nawiązuję do Ciebie, ale po prostu chyba mówię do co poniektórych (K@t) w języku, którego on nie rozumie. Nie miej mi tego za złe... Nie mam nic do nikogo, irytuje mnie jedynie atmosfera w jakiej na tym forum stali bywalcy komunikują się ze sobą... Nic dziwnego, że forum umiera...

chinese_bomb 
Nowicjusz

Wysłany: 04-06-2012, 23:51   

Okej, widzę, że tu się rozgrywa dyskusja, która mnie nie dotyczy, bo nie mam problemu z moderacją, w ogóle póki co, nie mam problemu z niczym, bo jestem z Wami od kilku godzin :p Przyszłam tu sugerując się ta częścią tytułu thread'a, która dotyczy userów, a to dlatego, że mam pewne wyznanie. Stwierdziłam, ze tutaj będzie najodpowiedniej, sorry, jeśli rzeczywiście pojadę wazeliną :p A więc, nie przedłużając tej wznioslej chwili: Hrithik_Roshan & K@t - macie genialne genialne avvy. Dziękuję, pozdrawiam.

Odpowiedz do tematu