FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?
Autor Wiadomość
e_g 
Odkrywca

Wysłany: 29-08-2005, 14:51   Admini, moderatorzy i userzy - jacy są?

Waszym zdaniem?Wypowiadajcie sie tutaj co sądzicie o danych moderatorach i adminach,oraz userach,jacy są waszym zdaniem :P dosyć kontrowersyjny temat ale mam nadzieje że pozwoli sie niektórym poprawić,bo nie ma to jak wytykać błędy w twarz by je później poprawić
(na przyszłość - ja chciałem dobrze tym tematem i prosze mi bana nie dawać :P )

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 29-08-2005, 15:01   

Cytat:
pozwoli sie niektórym poprawić

masz na mysli adminów i moderów of course? ;)

Heh, ciekawy temat, sam jestem ciekawy co kto o nas mysli :P Bez podlizywania.

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 29-08-2005, 15:08   

oczywiście cez,naga prawda,możecie tutaj mówić bez ogródek (bez wyzwisk tylko co sądzicie) raz na jednym forum byłtaki temat bo modowie byli beznadziejni a teraz jaka poprawa ^^ :P ale userzy też nie są za wspaniali tutaj (mówie o trójcy jedynej :P ) więc możecie obrać na celownik kogo chcecie :]

Valkiria
:D

bro 
bro

Wysłany: 29-08-2005, 19:07   

Dobra, nikt nie chce pisać, to ja zaczne :P Od ulubienców moich :P

Derdonka - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: no, to by było na tyle :mrgreen: :*

Kamcia - to troche taki mały weterynarz faszysta. "Takich ludzi wogóle nie powinno się dopuszczać do głosu" :P powtarzane w niejednym topicu mówi samo za siebie. Ci, którym głosu odebrać się nie da to obowiązkowo na przymusowe leczenie (ciekawe czy zwraca koszty :P )

lara_croft - nooo... ta to już wogóle się udała :mrgreen: To chyba najlepsza rzecz jaka mogła się przytrafić forum jak i innym użytkownikom, którym Lara dostarcza więcej rozrywki niż cyrk z tygrysami :P Dodatkowo wkłada dużo pracy w rozbudowę forum :wink: W miejsce lary można sobie wstawić w sumie równie dobrze nick Frika, Pilgrima (tak sie to pisze? :P ) i reszte sQuadu.

Kasia Trent - wielka fanka Sadako z Ringu, jak i małoletnich bohaterek innych horrorów, co doskonale oddaje jej image :P . Całe szczęście teraz straszy gdzie indziej i Bóg jej za to zapłać :P Zresztą, nazwisko przywodzi na myśl różnorakie przymiotniki w pełni charakteryzujące Kasię :P

Barbie - ma nieczyste myśli i w sumie to troche mnie przeraża :P

Cez - cenzor zas***y a xaldowi obcina ostrzeżenia i tego mu sie nie chwali :P :mrgreen: Do tego olewa zasady fair-play w zwalczaniu konkurencji i mnie namawia na 'objęcie patronatu' nad forum Frika, które bardzo przecież lubię :P

xald - :evil: :evil: :evil: ma obciachowa koszulke z Larą z AOD wiec nie wiem co o nim myśleć. przeraża mnie troche jak Barbie :P

Macphisto - przerażaja mnie jego avatary :P Pomijam fakt, że niesprawiedliwie ostrzega moja ulibienice lare :P

e_g - :551:

Na tym to polega ? :P Bo co innego można tu napisać ? :P głuuupi topik :D

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 29-08-2005, 19:24   

my turn:

Cez - admin, delikatnie mówiąc, ostatnio trochę mało wyluzowany

Macphisto - Admin jeszcze mniej wyluzowany niż Cez, no ale nie będe więcejmówić na ten temat

Igi - chyba najbardziej sprawiedliwy spośród wszystkich władz forum :mrgreen: przynajmniej z nim jednym da się w miarę spokojnie porozmawiać :roll:

Kasia Trent - nooo, po ostatniej kłótni z nią, już jakiś czas temu, całkowicie zmieniłam o niej zdanie. jest nawet znośna :lol:

Valkiria - i tutaj mogę powiedzieć to samo co o Igim :lol: Valkiria to jest chyba najsprawiedliwsza spośród całego personelu forum, oczywiście, oprócz Igiego :mrgreen:

Kyo - :* :* :* :* :* :* :* :* I love him :* :* :* :*

bro - no comments, ale ten gostek czasmai mnie denerwuje, chociaż czasmai da się z nim w mairę normalnie pogadać :mrgreen: chociaż to są bardzo rzadkie chwile :mrgreen:

Kamcia - spoko dziewczyna, nowa praktycznie, a ile już postów napisała, i to w dodatku pełnych sensu :mrgreen:

Frik - ten gostek wie corobić, gdy nadchpdzą pewne ekhem...zagrożenia (Frik -> dobrze wiesz, o czym pisze ^^)

Pilgrim - lekko zakręcony, ale forumowicz, który nie boi się pokazać i napisac, corzeczywiście myśli o pewnych sprawach :mrgreen:

fanfan - też może być, nic do niego nie mam :mrgreen:

Derdi - :evil: :evil: :evil: :evil:

Barbie - no comments :evil:

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 29-08-2005, 19:24   

Ogólnie to (prawie) wszystkich lubie... Tzn. 90% Tylko mnie się na tym forum nie lubi...

Admini -> Igi jest spoko, Macphisto się na mnie uwziął, Cez mu wtóruje... Dwaj ostatni powinni wyluzować szczególnie macphisto był spoko ale teraz jakiś napięty się zrobił...

Moderzy -> wszyscy spoko... Kasia, Valkiria i Xald... :)

Wszystko na temat.....

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 29-08-2005, 20:33   

Bro - :551: :551: :551: :551: (no bo co można innego powiedzieć??Głupi user :P żartuje) podoba mi sie jego humorystyczny styl i wesołe podejście do wszystkiego XD
Barbie - I like it :P
Derdonka - bardzo łądnie tępi forumowe mszyce,oby tak dalej
Lara_croft - OMg...spamerka i prowokatorka kłótni na forum XD
Frik - popychadło wyżej wymienionej lary
kamcia - służąca również wyzej wymienionej lary
Macphisto -ee..dobry admin :P moim zdaniem a do tego jest wyluzowany bo nie dał mi bana jak go nazwałem czarnym murzynem w opowiadanku małym :D
Cez- również dobry admin,tępi te paskudy małe jedne XD
fanfan - czasem mądrze sie wypowie :P
Kyo - fajny gość,pogadałem se z nim o niektórych rzeczach,znaleźliśmy wspólny język (final fantasy i oni :D )

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 29-08-2005, 21:32   

To sie teraz ja wypowiem :mrgreen: :mrgreen:

Macphisto - Na początku myślałem że jest on sztywny, straszny i okrutny - (póki nie poznałem Ceza) kiedyś myślałem że sie na mnie uwiął a teraz już nie wiem. W tej chwili nic do niego nie mam bo jak pisze to pisze z sensem za to go podziwiam.

Cez - Moim zdaniem ma najbardziej nie uzasadnione wytłumaczenia i wypowiedzi ze "statego pokolenia". Niektóre jego wypowiedzi poprostu mnie zbijają z tropu i czasami naprawde potrafi irytować. Zgadzam się z nim tylko w jednym - nie lubie piłki nożnej.

Igi - mało z nim gadałem praktycznie w ogóle. Wydaje sie spoko.

Kasai Trent - "Jedyna" sprawiedliwa :P :P Najmilsza z całego forum, konkretna, wyrozumiała, sprawiedliwa, miła, uprzejma i wszystko co najlepsze :)

Valkiria - Też jest fajna i tak samo jak Kasia zasługuje na Moda

Xald - Kiedy go widziałem na forum TRPL myślałem że to dziwczyna ( sorki może przez ava :P ) Też do niego nic nie mam :wink:

Derdonka - Choć nie zgadzam się z niektórymi jej poglądami to mądrze gada. Ale mimo wszystko różnica poglądów zdań jest troche zadłuża żebym mógł dobrze o niej powiedzieć

Malwinka - Mimo sprzeczek ech fajna jest ale tak jak w przypadku Derdonki nie bardzo można sie z nią dogadać.

Barbie - żadko kiedy natrafie na jej posta bo [color=red][size=18]GŁUWNIE[/size][/color] dopowiada coś do postów innych. troche zamało o niej wiem żeby sie wypowiadać :roll:

Lara_Croft - Gdyby nie ostatnia kłotnia która zbiła mnie z tropu to jest spoko Choć czasami za dużo przeklnie :]

Kyo - Ach "pałałem do ciebie nienawiścią pałałem do ciebie miłością złą" :P to tylko cytat z piosenki :P Spoko gość.

Frik - Skubany :P zdołować to potrafi ale lubie gościa :wink: .

Kamcia - Choć często pisze brednie nic do niej nie mam :roll:

Bro - chłopak na opak :lol: Nie można ukryć że jest tu potrzebny. Chociaż żeby napisać coś zupełnie innego.

E_G - trudno powiedzieć. Fajnie mówi ale czasami nie wiem czy jest za czym czy przeciw czemuś :roll:

Paciej - Spoko gość :)

Pilgrim - zacytuje Lare_Croft " lekko zakręcony, ale forumowicz, który nie boi się pokazać i napisac, corzeczywiście myśli o pewnych sprawach "

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-08-2005, 21:47   

No dobra nie chciałem nic pisać ... Ale co tam ... :P

Cez - najbardziej lubię go z administracji, z nimn mogę pogadać a dziwię się że tylko ja tak piszę :P

Makfistoteles - nie znam go, wydaje mi się trochę sztywny, ale pewnie tak nie jest :D

Valkira - cicha, nieznana mi bardzo spox :P

Kaśka Trent - super kolesiówa, bez niej bym może parę razy zginął, wprowadziła mnie w zasadzie chyba do bractwa forumowego :P

Cinek - ok spoko koleś :P

Fanfan - to samo ;p

Frodo Hobbitek - choć rzadko bywa na forum to jest ok, bardzo ją lubię :P Z gg :P

No ito chyba wszystko - Derdi, Barbie i Malwinka są ok

Aha Bro - spoko facet z jajami :P Ma poczucie ch łopak humoru

No i się zacznie :

Spamerzy : lara_croft, Kamcia, kiedyś larcia, Tenebris i ktoś tam jeszcze nie pamiętam :/ I w ostatnich dniach Frik niestety choć nigdy o nim tak wcześniej nie myślałem

Sorry za obrazę dla wszystkich :/

Kurde bym zapomniał

E_G - super koleś, humor pierwsza klasa - wywijant na maxa :P

Kyo - nie znam go ale jest ok

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 29-08-2005, 21:54   

no to ja dopisze ciąg dalszy :P

Cinek - kiedys był spoko, teraz zostła przeciągnięty złą stronę :P

Paciej - nie be esię zbytnio wypoiwiadała, bo by mi dali bana za niecenzuralne słowa :P więc chyba już wiecie, co mam na myśli :?:

Frodo_hobbitek - jedna z niewielu, naprawdę spoko ludzi na tym forum :p

e_G - niepotrzebne są te jego żarty, bo dzięki nim traci przyjaciół na tym forum :P

tenebris - dawno jej nie było, ale jak była na forum, t nawet sięz nią spoko pisąło posty i jako to określi Paciej, spamowało :P

Malwinka - rozrywkowa kobitka :P

Arven - też spoko kobitka, też jedna z niewielu normalnych :P

xald - nowy moderator, noo nawet spox :P

Jaunty - spoko gość, fajne się z nim gada :P

this is the end of part 2 :P

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 29-08-2005, 21:57   

Pamiętajcie tylko to że nie da sie wszystkich userów wypisać więc raczej już nie dopisujcie kolejnych jeśli o kimś zapomnieliście no może edytujcie jak sie nie da to zostawcie bo zrobi sie harmider :) A ja czekam tylko kiedy jakiś admin sie wypowie :roll: :?:

MACPHISTO
Ja tam najbardziej lubię Macphisto, co tu dużo gadać :P
(oba Macphisto :P )

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 29-08-2005, 21:58   

Moja kolej:

Cez - sztywniak, na pierwszy rzut oka miły, ale potem już nie...
Mr. Macphisto - porywczy, zbyt czesto daje warny i bany...
Igi^MBE - w sumie spoko gość, nic do niego nie mam...
Kasia Trent - ogólnie wydaje się miła, chociaż nigdy nie gadałam z nią...
Xald - ponury żniwiarz...
Valkiria - podobnie jak Kasia wydaje się miła... Nie miałam okazji z nią porozmawiać...
Lara_croft - bardzo fajna dziewczyna, nie czepia się byle czego, można z nią pogadać...
Frik - bardzo fajny chłopak... Można z nim pogadac, podobnie jak z Larą... Nie ma się do czego przyczepić... Zawsze chętny do pomocy...
Derdonka - :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Barbie - mimo różnicy zdań nie jest taka zła...

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-08-2005, 22:10   

Oh kurde - edytować już nie mogę ale zapomniałem o ważnej osobie :/

IGI :P - to mój ziomek a w zasadzi ja jestem jego bo później sobie zrobiłem irokeza :P A ogólnie jest wporzo, spoko poczucie humoru no i oczywiście super avatarek :P

Cytat:
Paciej - nie be esię zbytnio wypoiwiadała, bo by mi dali bana za niecenzuralne słowa więc chyba już wiecie, co mam na myśli

Nie nie wiemy co masz na myśli ale z chęcią się dowiemy :twisted: :twisted: :twisted: W każdym razie ja :P Przedstaw proszę zarzuty ...

MACPHISTO
No własnie tego lara nie rozumie, jej posty to lanie wody bez żadnych konkretów...

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 29-08-2005, 22:22   

Eeee, ciężko jest powiedzieć czy kogoś sie lubi czy nie jeśli co najmniej kilkakrotnie się z tym kimś nie gadało na gg/czacie (czy na żywo). Mimo, iż nie ze wszystkimi forumowiczami miałem przyjemność rozmawiać, to spróbuje napisać (tak mniej więcej) co o Was myślę :twisted: ....

Na pierwszy ogień ADMINI:

Igi - nie rozmawiałem z nim osobiście, ale z tego co da sie wyczytać z SB i jego postów, musi być spoko gościu, o nieco ekscentrycznym usposobieniu :wink:
Gratuluje pomysłu z [ you ] :wink:

Cez - wydaje sie być opanowany, ale widze, że często dostaje białej gorączki przez niektórych forumowiczów...Ostatnio ma sporo na głowie (banowanie, odbanowywanie i słuchanie skarg), nie zazdroszcze... :roll:

Mr Macphisto - od niego dostałem ostrzeżenie za wygłupy na jednym z topiców. Co tu dużo pisać, jest konsekwentny w tym co robi i nie owija w bawełnę. Przydałoby się więcej luzu, żeby forumowicze nie pouciekali. :|

MODERZY:

Kasia Trent - pierwsza osoba z tego forum z którą rozmawiałem. Od razu zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, mimo iż na niektórych zdjęciach serio jest podobna do Sadako :552: . Jako moder miała kupe "sprzątania"...

Valkiria - Mam z tą osobą calkiem śmieszne wspomnienia...chodzi mi tu o jeden z czatów na WoTR... o pewien zakład :wink: Jako moder - spoko

Xald - nie znam go zbyt dobrze. Czytałem kiedyś jego posty na TRPL. Wydaje sie być normalny, też jako moder.

USERZY:

Lara_Croft - toć to Miłość moja! Uwielbiam ją za to, że jest szczera i nie zgrywa kogoś, kim nie jest. Piękna i sympatyczna w każdym calu. Że też niektóry tego nie zauważyli... :?

Derdonka - nie znam jej zbyt dobrze, rozmawiałem z nią eee.. raz chyba. Wie czego chce i mówi o wszystkim wprost...(ksywa z pkp rozwala :mrgreen: )

Malwinka - pierwsza klasa! Wyczesanie się z nią gada

Bro - koleś o strasznie ekscentrycznym poczuciu humoru (forum pkp wymiata).
Troche rzadko ostatnio bywa na forum.

Frik - gadalem z nim pare razy, wydaje sie być w porządku.

The Pianist - równy gościu. Posty pisze na temat (szczęść boże) i mam o czym z nim rozmawiać.

e_g - fajny koleś, ma talent do pisania opowiadań. Rzeczywiście mamy wsólne tematy do rozmów i zainteresowania co do gier.

Jak któraś z powyższych opinii się nie podoba to prosze się zgłosić do mojego adwokata... :P nie bede nic wiecej nigdy dopisywal więc nie kasujcie :P

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 29-08-2005, 23:08   

ADMINI:

Mr Macphisto >> nie znam go :mrgreen:

B@ART >> dobry wujek ;) , który pomaga utwrzymywac forum i często sprząta po bałaganie, który sie czasem robi :P

Igi >> osoba bardzo odważna w swoich poglądach, jeszcze bardziej kontrowersyjne teorie głosi niz ja ;)

MODERZY:

Kasia Trent >> Kiedys irytująca dziewczynka, która zasypywała forum, potem przemieniła sie z gasieniczki w motyla-modera :D Sprawnie pilnuje porządku, sympatyczna i na forum i na GG. Załatwiła mi niedostepne w Polsce ksiazki Tomb Raider :) THX again! :P Wracaj do nas szybko.

Valkiria >> wydaje sie, ze to cicha dziewczyna, ale pewnie pozory mylą ;) Miła , symaptyczna gdańszczanka.

Xald >> zwariowany chłopak, znamy sie juz osobiscie od ponad roku :P Lubi Sliders z tego co wiem, a to wielki plus :mrgreen: . Stara sie pilnowac porządku, choc Czarnogóra nieco go wciagnęła i na kilka tygodni nam zniknął :P Jak miło, ze jest znów w domu. W łódce of course :P

byli moderzy:

Frodo_hobbitek >> ciekawa postac, legenda, że tak to ujmę :P Załozycielka Bractwa Ankh, które doprowadzilo do powstania tego forum.

Kleo >> heh, mamy pokoje obok siebie, już chyba śpi :P

Userzy:

Derdonka >>> moja ulubiona forumowiczka :D

Bro >> kiedys za nim nie przepadałem (delikatnie mówiąc :P ) , pamietasz bro, prawda? :P Na szczęscie strawiłem jakos jego poczucie humoru i dzis mnie bawi, a nie irytuje :P

K@T >> zabawny z południa Polski :) Tylko jakos nie mamy wspólnego tematu ;) Kiepski z niego fotograf, do dzis nie dał mi fotek ze zlotu :P

Lidka >> Bardzo sympatyczna dziewczyna z Pomorza :) Miło sie rozmawia i na GG i w pociągu i na zlocie :P Przede wszytskim o Star Wars :P heh, kiedys była moja konkurencją jesli chodzi o pisanie newsów na TRPL ;)

Kika >> Kiedys myslałem, ze jest przemądrzała.. dopóki jej nie spotkałem :P Swietna osoba, bardzo inteligentna, maniaczka gier komputerowych :P Swietnie mi sie z nia rozmawia :)

Barbie >> była członkini Bractwa Ankh, pamietam jak sie zapisywała ;) Wesoła osoba, która grzebie w panelu admina MakFista :P

Pati, Serenity >> kiedys były na forum, brakuje ich :|

Paciej >> fan Star wars z irokezem, czasem mozna pogadac ;)

MekCal >> kiedys irytował, dzis nawet mozna o Star wars pogadac :O :P

Kyo >> wydaje sie byc rozsądną osobą, pisze gdy ma cos do powiedzenia, nie to co lara :P

Zebius >> i jego tutaj brakuje, ale tego ciekawego forumowicza z pewnoscia odstraszyła długa lipcowa awaria i dzieciarnia :P Niezbedny przy problemach technicznych z TR.

To na tyle, opisałem przede wszytskim osoby któe znam osbiscie i te ktore sobie teraz wyszukalem w pamieci :)

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 30-08-2005, 09:41   

O matko bosko czestochowsko, chyba wygralam konkurs na najsympatyczniejszego usera :P <jupi>
Anyway, dopisze sie z czystej, wrodzonej wredoty ;)
Lećmy od władzy ustawodawczo - wykonawczej:
Cez - obecnie chyba troche mną rozczarowany, bo nie bylo mnie tam, gdzie byc miałam, ale mam dla niego same ciepłe uczucia, ogromną sympatię i szacunek, o czym wie, mam nadzieję :) :):)
Macphisto - "sztywny", "straszny", "okrutny"??? LOL. Jak dla mnie jest po prostu konkretny, konsekwentny i zdystansowany do płaczliwych histerii na forum. I zdecydowanie jest ok.
Igi - postać być może kontrowersyjna, ale dla mnie tacy ludzie są prawdziwi. Wali prosto z mostu, nie przebiera w slowach i miewa kace, co mu sie ceni, bo nie jestem w tym sama :p

Władza niższego szczebla:
Kasia - przeistoczyc sie ze spamerki w moda, no no no :lol: . Denerwowala mnie na poczatku mniej wiecej tak, jak teraz lara, ale dziewczątko zrobiło duze postępy ostatnimi czasy, na ludzi wychodzic zaczyna i ogolnie nic do niej nie mam.
Valkiria - generalnie nie znam zbyt dobrze, ale sympatyczne dziewczę.
Xald - :* Nie potrafie ocenic jako modera, bo mam do niego malo obiektywny stosunek wynikający z dość pokręconej prywatnej znajomości. Tzn ja go lubię, ale on mnie obecnie chyba nie :p Niemniej jednak jest mi jedną z najbliższych osób w całym tym durnym netowo-realnym świecie.

Userzy:
Bro Bro Bro Bro :* :* :* :D Gdybym tylko była wolna i dwadzieścia lat młodsza ... ;)
Przystojniak jak cholera, do tego posiadający coś, co u ludzi cenię najbardziej - indywidualność. Jako, że odpowiada mi jego styl bycia, poczucie humoru i stosunek do świata - z przyjemnością odstawię mu to nadmorskie piwo (a nawet kilka) :lol:
Malwinka - moje słońce :) Zakręcona, słodko-pikantna, śliczna i wyluzowana.
Cinek - nie znam zbyt dobrze, ale podoba mi się jego styl i poczucie humoru :D
Paciej - facet jest jak najbardziej ok, choc w sumie rowniez niewiele wiecej moge o nim powiedziec z tej prostej przyczyny, ze prywatnie nie gadalismy.
e_g - j.w, czyt. proces rozpracowywania rozpoczęty więc na wnioski przyjdzie czas później. Ale zdaje się być ok.
Jaunty - świetny facet, szkoda, że go ostatnio nie widać.
Barbie - trafne riposty, cięty jezyk, inteligentna osóbka.
fanfan - nie tyle dzieli nas zbyt duza roznica pogladow, co zbyt duza roznica wieku. Moja wada charakteru - nie traktuje dzieci powaznie. A przede wszystkim nie traktuje ich jako rownorzednych partnerow do dyskusji, wiec i tym razem nie ma o czym gadac.
Mek - j.w
Kyo - rzeczywiscie gadalismy ze sobą któregos razu, miło to wspominam i posunę się do stwierdzenia, ze lubie tego pana.
A_DAM - dla mnie czlowiek - zagadka.
Pilgrim - :551: Posty bez składu i ładu, w dodatku napisane tak, jakby wlasciciel pisal po ciemku, nie widzac polowy klawiatury. Liczba pod avatarem wskazuje, ze ma 18 lat - zadziwiające, że bedac doroslym, mozna miec jeszcze mentalnosc zerówkowicza. Dla mnie zjawiskowy, bo lubie się przyglądac odchyłkom :P
Frik - i tu zapewne zdziwie spoleczenstwo, bo jest mi obojętny. Doskonale obojętny.
Kamcia - szkoda gadac. Mniej niż zero jak dla mnie.
lara - nie warto klepać dla niej w klawiature, wiec na tym koncze.

I jeszcze jedna mysl na koniec: jęczycie jak wam tu zle, jak sie was tutaj zle traktuje, jacy wredni sa inni userzy. A chcialam zaznaczyc, ze nam bylo tutaj dobrze, zanim przyszliscie. O czym to swiadczy? Moze pora wrocic do swojego ogrodka i tam pozostac? Bo uwierzcie mi, tutaj nikt za wami tesknic nie bedzie, a i wy poczujecie sie lepiej zdala od nas :P

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 30-08-2005, 10:40   

E tam... Doleje trochę wody... ;) :P

ADMINI:

Cez -> Bez obrazy, ale powinien iść ze mną na odwyk antyspamerski, bo on przesadza, a ja za dużo pisze... :P

Mefistofele -> zwany w administarcji jako bezwzględny, mściwy, okrutny, straszliwy tyran zwany Mr. Macphisto albo Grzeko jak kto chce... konsekwentny, stanowczy ale za nerwowy, napięty, znerwicowany... Powinien odpocząć i troszke wyluzować, bo tyranizuje odrobuinę forum... :P

Igi -> Spoko koleś... Wyluzowany, spokojny....

MODERZY:

Kasia -> Przysłała mi Post powitalny na PW czym mnie ujęła... Spokohjna gościnka... Jest spoko...

Valkiria -> Spoko moder... Sprawiedliwa, spokojna... Taka sama prawie jak Kasia... :)

Xald -> Jak powiedziała Kamcia ponury żniwiarz ale przybnajmniej jest wesoło... :) Spoko...

USERZY:

lara_croft -> Spoko gościnka.... Czasami bierze wszystko zbyt dosłownie ale jest super... :)

Kamcia -> Toś to spoko dziewczyna... Nie ma to jak dobry forumowicz, który (zaspamia jak ja :P ), zaopatruje to forum w posty... Ma na wszystko odpowiedz co jest ujmujące ale czasami zbędne (czyt. krótkie posty :) )

Kyo -> WIecznie flirtujący chłopak wiecie z kim jeli dana osoba jest na gg... :) Wzruszające... Ogólnie SPOKO. :)

Derdi -> Powiedzmy, że jest jak róża... Spoko forumowicz ale można się ukłuć... :)

Bro -> Pasują z Derdi jak ulał... Nie znaczy, że jest różą... :P Powiedzmy, że pszczołą... Daje miód ale może cię upier****ć... (wybaczcie te porównania... :P )

Barbie -> Spoko Pani Macphisto... Chociaż zajęła, by się od czasu do czasu swoim Mefistofelesem, bo chłopak nic tylko siedzi na forum i banuje... :D

Fanfan -> Spoko koleś... Niby lizus ale nim nie jest pod żadnym względem... SPOKO... :)

E_g -> Spoko chcociaż czasami nieznośny... Umie żartować nie chamsko za co PLUS...

O jeszcze Pilgrim -> Szczery, spokojny forumowicz...

Glaza, Rebecca -> no comments...

No to chyba wszystko... Przecież nie będe opisywał połowy listy użytkowników, a trochę ich jest wierzcie.... Powysyłajcie (prawie) wszystkim coś :P
Ale tak jedna stronka zeszła... Dobra koniec gadania... Oj polało się wody polało... Ale no co post treściwy nie... :P ;)

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 30-08-2005, 15:05   

I wszyscy na wszystkich, lol :lol:

numer 1: Mr Macphisto :mrgreen: Porywczy i sztywny, mówię wam :p A poważnie... patrz: mój avatar :) :*

Dalej kolejność przypadkowa, wybaczcie :p

2. Cez :) Wesoły osobnik, jeszcze nie poznałam od tej mało wyluzowanej strony :p

3. Valkiria :) Całe Bractwo miło wspominam, a Valkirię pamiętam szczególnie z chatu wotr, pozdrowienia :D

4. Kasia Trent, xald - nie znam za dobrze :) Ale co do xalda, pamiętam, że kiedyś miałam mu dać zdjęcie Kurtisa, sori, przepadło :p

5. bro :lol: Rozwala :p

6. e_g :wink: Hmm... Utevo lux, po prostu :p

Innych nie znam na tyle dobrze, żeby coś napisać, a nie chcę czegoś pomylić :wink:

Brakuje: Pati, Serenity...

No i przechodzimy do niebezpieczniejszej części... :mrgreen:

7. lara_croft :roll: raz poggadałam, ale nie znam... Byłoby ogólnie ok i miło, ale opinia wyrobiona postami, no cóż...

8. Frik :twisted: rozwala, ale nie w takim pozytywnym znaczeniu jak bro :D

9. Kamcia :| ok, szkoda, że ma już opinię wyrobioną przez bronienie lary... No i ten spam... :wink:

xald 
Podróżnik

Wysłany: 30-08-2005, 17:48   

Kiedy zobaczyłem ten topic, pomyślałem, że forum upada. Ale póki co jest fajny. Tylko jak ktoś słusznie zauważył, pewnie się później przekształci w We're bashin' :p

G - Poznałem osobiście. Sztywny, okrutny?? Dobre :D Sympatyczny, bardzo inteligentny, sprawdza się w jego wypadku idealnie zasada, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem :p

Cez - Również znam osobiście. Fakt, że łączy nas zamiłowanie do Sliders, ale w bardzo różnym stopniu :p Miły, dąży do celu. Jeśli coś zaczyna, to chce skończyc.

Igi - nie znam za bardzo, ale wydaje się byc miły :)

Kasia Trent i Valkiria - na razie nie znam, ale mam nadzieję, że to się zmieni.

I dalej:

Derdonka - Fakt, nasza znajomośc to telenowela, liczne rozstania, powroty i nie chciane dzieci :D Zanosi się właśnie na kolejny epizod, ale ogólnie :*

Bro - JEJA, ROBAK!! Zamknij szufladę, może sam zdechnie :D :p

lara_croft - Spamerka?? Gdzieeee tam :p

Kamcia - Jak wyżej tylko do kwadratu :) Wolę: Mroczny Żniwiarz :D

Frik - Za bardzo bierze niektóre rzeczy do siebie i zawsze musi się odgryźc. Trochę dystansu, ale sympatyczny.

BradPitt - Normalny, zdrowy psychicznie, sympatyczny.

Paciej - Normalny, zdrowy psychicznie, sympatyczny.

Barbie - Gdzie jest zdjęcie Kurtisa??!! :)

Kyo - Akrobatyka i znajomośc broni palnej. Masz ogromnego plusa :)

Kat - Moja mafia, chyba więcej mówic nie muszę...?? :p

Tym optmistycznym postem wracam do służby na forum. Jak wiecie, Kat kupił mi nową kosę. Ma ona dwa ostrza na obu końcach, czyli za jednym zamachem lecą dwa posty jednocześnie :D

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 30-08-2005, 17:57   

Xald -> może być "Mroczny Żniwiarz" :P :P To prawie to samo, a lepiej brzmi... :P :P :P Co za różnica... :)

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 30-08-2005, 19:15   

xald napisał/a:
Tym optmistycznym postem wracam do służby na forum. Jak wiecie, Kat kupił mi nową kosę. Ma ona dwa ostrza na obu końcach, czyli za jednym zamachem lecą dwa posty jednocześnie

z twoją prędkością usuwania postów ta nowa kosa będzie usuwała nie 2 za jednym zamachem, ale co najmniej 4 :mrgreen: a tak pozatym, to witam ponownie na forum :) i sorx wszystkich za offtopic ;)

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 30-08-2005, 19:23   

4 posty i to zwykła kosą... :546: Jezu, a ja ci kombajn chciałem kupić... :551: :552: Dzięki o niebiosa żeście mnie powstrzymali, bo z Wotr nie wiele by zostało... :P

A tak na serio xald mroczny żniwiarz bardziej do ciebie faktycznie pasuje...

PRZEPRASZAM ADMINÓW ZA OFFTOPIC.... WRACAJMY DO TEMATU BO SIĘ WKURZĄ... :P
;)

bro 
bro

Wysłany: 30-08-2005, 19:33   

Cytat:
Bro - JEJA, ROBAK!! Zamknij szufladę, może sam zdechnie

Na brobaczkowanie w moim kierunku to Derduś ma monopol więc nie podskakuj :p

Cytat:
A tak na serio xald mroczny żniwiarz bardziej do ciebie faktycznie pasuje...

To że ktos ma zajebisty Tiszyrt z Aniołem Ciemności nie oznacza od razu że jets mroczny :p jak dla mnie 'ponury' pasuje jak ulał :p

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 30-08-2005, 19:54   

No to może ja coś tu tak sobie napiszę :P

Mr Macphisto - jak dla mnie konkretny i stanowczy admin. Jestem tu długo i mogę powiedzieć, że spoko gość. Mam nadzieję, że przez czas moderowania nie podpadłam :p bo nie miałam okazji gadać oprócz forum.

Cez - raczej mogę powiedzieć to samo. Miły kiedy się gada, spoko goście

Igi - nie miałam okazji gadać, ale widać, że wyluzowany i ma swoje zdanie.

Kasia T. - fajna dziewczyna, da się pogadać. Pomocna i miła.

Xald - hm...nie miałam okazji pogadać, nie znam go, więc nie chcę pisać głupot.

Bro - ma chłopak swoje poczucie humoru, potrafi napisać konkretne posty. Ten humor potrafi zwalić... :P

lara_croft - też jest spoko, można normalnie pogadać. Mam tylko jedno...posty :mrgreen:

Kamcia - zapoznaję, ale jak narazie spoko. I to samo co wyżej.

Frik - wydaje się być w porządku. Pomocny gościu. Tylko...tak się stało jak się stało z postami.

fanfan - chłopie, wyluzuj. Zrozum ludzi. Nic do niego nie mam, miły. Spoxik

Paciej - Sympatyczny, spokojny forumowcz. Pomocny w PoPie :)

Pilgrim - wydaje się być spoko, ale chyba pisze przy świecy, bo czasami się odczytać nie da.

Kyo - wynika, że miły gość. Można się pośmiać.

Barbie, Malwinka, Derdonka, e_g, BratPitt, Mek, Jaunty, Cinek - nie miałam okazji się zapoznać tak bardziej, nie wiem co napisać, ale nie coś złego. Raczej na plus..e _g...nie wiem jak mam pojąć te...bitwy na utratę punktów życia i te "boomy" i "muhahaha" :P

Frodzio - to były czasy. Dużo mi pomagała (nie wspominając o tym, że czasami ją doprowadzałam do nerwicy :P ) Naprawdę, można pogadać, spokojna, szkoda, że nie często tu bywa.
Chyba wystarczy osób...
Przypominam sobie te czasy, kiedy forum dopiero się rozwijało...tylu odeszło...

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 30-08-2005, 20:52   

Dobra to i ja coś klepnę

ADmini na początek

Cez

Wow, no zarąbisty gościu, spoko jest i wogóle... Tylko że jakoś tak abstynencko się prowadzi...
Ale mam nadzieję że jak kiedyś go spotkam to to zmienię

MacPhisto

Też go lubię, i nie jest straszny.. Jest ok. Pijemy, Grzesiu? Powiedz tylko kiedy :D

B@ART

Z tego co wiem to dobry informatyk :)

Igi

Alkoholik, cham, burak, prostak, menel, palant, sukinsyn. No najbardziej niesympatyczna postać na tym forum....

Modzi

Kaśka

Zarąbista, grała w the Ring, miła i fajna

Val

A nie wiem :D

Xald

No wydaje się ok tylko kapkę za ostry :)

Userzy... I tu pewnie wiele osób pominę.... Napiszę tylko tych co do których mam jakieś ale

Frodo

Ją znam nawet osobiście... i ją wręcz uwielbiam... jest super osobą.

Barbara

żona admina, no fajna w sumie, mistrz ciętej riposty

Derdi

Bratni alkoholik? Imprezowiczka?

Malwinka

Kumpela derdi :)

kurde nie chce mi się dziś kończć tej listy... skończę ją przy innej okazji.....

Odpowiedz do tematu