FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka w TR
Autor Wiadomość
Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 09-04-2004, 17:01   

U2 i korn są super... ale ta reszta to beznadzieja.. żaden utwór do TRM do niego kompletnie nie pasuje... co innego w grze.

aha, wielkie podziękowania za motyw przewodni z TRM 2 :) muzyka jest świetna, thanks wiadomo do kogo ;p

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 10-04-2004, 20:44   

A ja wciąż szukam muzyczki z TR 3. Wszędzie jest tylko do posłuchania, nigdzie do ściągnięcia ;P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-07-2004, 19:40   

Ej... wiecie co? Słuchałam sobie Pandora's Box z Cradle Of Life i pomyślałam o tym, że Lara może umżeć i się popłakałam... Nie mogłam przestać, łzy mi leciały... Ja już jestem tak świrnięta na punkcie TR, że niewiem. Jak można płakać za kimś kto nie istnieje?????

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 15-07-2004, 19:48   

To jeast zupełnie naturalna reakcja. Mnie zawsze jet smutno, kiedy mój ulubiony fikcyjny bohater ginie. NP. czytając 5 tom Harry'ego Potter poryczałam się jak nigdy wcześniej.

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 15-07-2004, 20:41   

Ja jak słuchałam intro z AoD, to normalnie w pierwszej chwili się poryczałam, ale potem ucichłam, ja czasami lubię sobie poryczeć przy jakiejś muzyce :wink: . Najlepiej przy muzyce z Władcy Pierścieni :) . Ale co to za sztuka popłakać się na zawołanie :roll: . Chociaż...

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 16-07-2004, 15:48   

Właśnie słucham muzyki z TR Movie 1, tego drugiego soundtracku. Naprawdę spoko. A co do Władcy Pierścieni - Howard Shore to mój ulubiony kompozytor. Prawie się poryczałam, kiedy usłyszałam pierwszy raz "Into the West".

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 22-08-2004, 11:55   

Wg mnie w filmie za mało jest muzyki orientalnej, klasycznej, a za dużo techno, rocka, i psychodela :P

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 25-10-2004, 11:19   

Wedlug mnie zdecydowanie najlepsza muzyke ma TR3. Szczegolnie podobaja mi sie indyjskie wstawki. TR3 bez muzyki to juz nie to samo. Wyobrazcie sobie np. film Wladca Pierscieni bez muzy :/
> Udalo mi sie sciagnac muzyczke z TR1 /gre mam bez muzyki/ Nie bylo opcji zeby mi sie nie spodobala. Jest swietna. Szczegolnie, gdy wlacza sie chor.
>Zgadzam sie z Frodo. W filmie powinno byc wiecej muzyki orientalnej, a takze motyw przewodni z gry powinien sie pojawiac co jakis czas.

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 25-10-2004, 18:47   

Zgadzam się z Tobą w 100%, Malwinko. W TR3 jest najlepsza muzyka, bardzo fajne są też te wstaweczki dodające smaku w Pacyfiku. Jak się wchodzi do jaskini z Rexusiem od razu co innego, a na świeżym powietrzu znowu inna muzyka. Indie miały dobrą muzę.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 02-11-2004, 14:37   

Niedawno sciagnelam sobie muze do TR2. Nigdy wczesniej jej nie slyszalam.
Mila dla ucha, ale jakos nie wyobrazam sobie biegac po tej Wenecji i rozpi...alac gamoni :guns: przy muzyce w stylu Cztery Pory Roku Vivaldi'ego.
Natomiast muza pod skuter sniezny ('Snow Mobile') miodzio. Jeszcze jak sie ustawi odpowiednio suwaki w playerze i dobre sluchawki zalozy :banan: :papryczka: :banan:
Ten sam motyw ma 'JEEP' z TR4 i nie wiem, ktory bardziej mi sie podoba. Chyba z TR2 :520:

shephard 
Podróżnik

Wysłany: 02-11-2004, 19:35   

W TAOD podobają mi się niektóre utwory :> I podoba mi się w TAOD to, że muzyka gra cały czas. W pozostałych TR tego nie ma i czasem mi jest poprostu nudno jak gram, bo brakuje mi muzyki. W niektórych grach to jest dobre, że gra tylko w niektórych momentach np. w Half-life, wtedy jest lepszy klimat :wink:

Aiis 
Nowicjusz

Wysłany: 02-11-2004, 20:16   

Rzeczywiście jest ona bezprzerwy ale mnie już zaczeła wnerwiać :evil: jest ona zbyt krótka żeby można było jej słuchac w kółko. Zgodze sie że muzyka wprowadza pewien nastrój i bardzo wzbogaca grę ale według mnie ta w TAOD powinna być bardziej rozbudowana.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 02-11-2004, 20:27   

Dokladnie Aiis. Mnie bardzo szybko zaczelo to dzialac na nerwy. To juz chyba lepiej, jak sie pojawiala w penwych momentach niz w kolko ten sam motyw w dodatku szaro-bury

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 02-11-2004, 20:44   

No właśnie, ciągle ten sam motyw? Najlepiej jakby były jakieś nowe... W TR4 chyba cały czas był ten sam (w Kairze), a może w ogóle nie było :P , a w Temple of Horus jaka piękna muzyczka i chętniej grałem w ten level, aby móc w pełni się nią rozkoszować. Podobają mi się te wstawki w Tr3 w zależności od tego, gdzie Lara jest (chyba już o tym pisałem).

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 04-12-2004, 20:52   

Ja kocham muzę z TR1 i TR2 - ona po prostu rządzi ! A tak przy okazji: czy nie ma ktoś pojęcia kto skomponował ten kawałek, który leci w domu Lary? Zakładam, że to któryś z barokowych kompozytorów.

shephard 
Podróżnik

Wysłany: 04-12-2004, 20:56   

Muzyka w TR... hmm... w sumie... niektóre utwory nie są złe.. ale o tym że są dobre to też chyba nie powiem :> W TAOD może niektóre były fajne, i JEEP z TR4 :>

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 04-12-2004, 20:57   

Cytat:
Ja kocham muzę z TR1 i TR2 - ona po prostu rządzi ! A tak przy okazji: czy nie ma ktoś pojęcia kto skomponował ten kawałek, który leci w domu Lary? Zakładam, że to któryś z barokowych kompozytorów.

Ja mam pieprzonego sold-outa :518: , więc tej muzy w TR1 nie słyszę :518: Masz może to na kompie :?:

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 04-12-2004, 21:17   

Chodzi Ci o TR2, Jaunty? Obawiam się, że to jest utwór jaknajbardziej współczesny... :roll:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 04-12-2004, 23:03   

Dziwne... byłem święcie przekonany, że to jakiś klasyk. Rany, ja się chyba dzisiaj niezbyt dobrze czuję :551:

Kasia Trent -> swojego TR1 z PSX już dawno sprzedałem wraz z konsolą, ale udało mi się zachować większość audiotracków w formie MP3. Może mógłbym Ci to jakoś wysłać ?

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 05-12-2004, 10:01   

Kasia -> Tutaj znajdziesz instrukcję, jak z Sold-outa zrobić sobie pełnowartościowy TR ze ścieżką dźwiękową z wersji PC (zarówno TR1 jak i TR2). Trzeba oczywiście mieć nagrywarkę.
http://www.tombraiderhub.com/tr1/trso_sound.html

W jedynce będziesz miała utwór tytułowy i odgłosy środowiska. Wersja PC nie miała niestety wstawek muzycznych w trakcie akcji tak jak to było na Playstation.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 05-12-2004, 10:14   

Zebius zadziwiasz mnie :) skad ty wynajdujesz takie fajne rzeczy ;)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 05-12-2004, 10:21   

On sam do tego dochodzi, o ile się nie mylę :lol: Dobrze, że ktoś taki jest :thanx:

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 05-12-2004, 10:26   

Malwinka napisał/a:
Zebius zadziwiasz mnie :) skad ty wynajdujesz takie fajne rzeczy ;)

Z internetu :lol:

Udało ci się odpalić TR1?

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 05-12-2004, 11:09   

Tak odpalilam tylko, ze wyszlo chyba na to samo co bym wcisnela F1. Na razie to zostawilam, ale wroce do tego jak mnie znowu najdzie.

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 05-12-2004, 14:43   

Ale dlaczego tych tracków jest tylko 9 ? Ja mam na kompie 20 z właściwą muzyką z TR. Ech, jednak wersja z PSX rządzi :) .

Odpowiedz do tematu