FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka w TR
Autor Wiadomość
kyku 
Nowicjusz

Wysłany: 20-05-2007, 15:47   

Dzięki serdeczne :)

lukasz_ja_123 
Nowicjusz

Wysłany: 22-05-2007, 18:18   

Nigdy nie miałem muzyki z Tomb Raider 1 - nawet na płycie Sold Out. Wszystkie te utwory znajdowały się na tej stronie w Tomb Raider Audio Pack pod wersję Sold Out.
:)

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 26-05-2007, 15:35   

A ja naj. lubię muzykę w tej kolejności:

1. AOD
2. TRL
3. TR4
4. TR3
5. TR5
6. TR2
7. TR1

Często słucham na kompie Parisian Back Streets, Parisian Getto i titla. Fajowy jest heh. ;) No i "dachy budynków przemysłowych" :D Pisze tak bo niepamiętam jak to po angielsku brzmi. :D

Visek 
Student

Wysłany: 21-06-2007, 21:32   

Najlepsza muzyke maja TR 3 i TR 4, a szczegolnie mroczny kawalek Boss 1 z TR 4

MACPHISTO
Więcej treści.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 25-06-2007, 11:34   

Uwielbiam temat z menu w wersji dla Tomb Raider III (sentyment do części? :D ) nie ma nic genialniejszego od szybkiego ominięcia filmików, wczytywanie się obrazku Lary ze spadającym meteorytem w tle i równocześnie wyskakującego "pierścienia" menu z muzyką... do tego ten "szelest" przekręcających się ikonek... ych... wspaniałe wspomnienia z wakacji 1999 roku ;(

Visek 
Student

Wysłany: 25-06-2007, 12:13   

TR 3 Soundtrack No 6 jest po prostu ujmujace, zna ktos podobne do tego moze byc nawet z innych gier?

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 25-06-2007, 15:11   

Muzyka z TR 4 mnie powala na kolana. Czasem siedzę wpatrzona w menu Revelationa i patrzę jak kamera jeździ po lokacjach, a w tle przypominająca Egipt muzyka...Jazda jeepem też ma ciekawy podkład.
Lubię się poczuć jak w starożytnym Kemet, dlatego czasem po prostu staję z grą i czekam aż utwór doleci do końca.
Co więcej - klasyczny motyw w Revelation brzmi nieziemsko, gdy Lara wychodzi z grobowca Setha.

Zee 
Student

Wysłany: 25-06-2007, 17:15   

Muzyka w TRach jest cudowna i klimatyczna. Mam dwa ukochane motywy, a mianowicie: skuter śnieżny w TR2 (genialne!), oraz Serpent rouge z TAODa (to techno). Ta muzyka porywa. Niestety nigdzie nie można już tego ściągnąć ;(

pisula 
Nowicjusz

Wysłany: 25-06-2007, 17:19   

wszystko idzie sciagnac ^^ wystarcza google i p2p a co do muzyki to zawsze mi sie podobaja akcje z potworami wtdy fajna leci za pierwszym razem az ciarki leca lub zawal serca mozna dostac :)

Surreygirl 
Student

Wysłany: 28-06-2007, 16:51   

Ahhhh...[dźwięk zachwytu- jakby co :-P ].........muzyka z "szóstki", czyli AoD.... Ten mroczny klimat najlepiej obrazuje motyw [to nie są piosenki wbrew pozorom] "Secret Council". Ten dziwny dźwięk gdzieś po środku- zawsze wprowadza mnie w konsternację, a w nocy potrafi przestraszyć! Lubię też "Parisian backstreets" i "Parisian Getto"- również fajnie niepokojące. Z tych tzw. "lżejszych" utworów to: "Strahov Fortress", "Lux Veritatis dance", "Lara+ Bouchard" i moje najulubieńsze z ulubionych "Red ghost" oraz motyw główny, czyli main theme "Title". Ogólnie każdy z utworów do AoD mnie "klimatyzuje", a ja to lubię :-P Z innych TRów to lubię motyw z Indii i z Nevady z TR3 oraz z TR4 [jazda jeep'em, "puzzle"-motyw z senate game czy jakoś tak :-P i znowu main theme]

Nepheline 
Podróżnik

Wysłany: 28-06-2007, 18:44   

Moim zdaniem muzyka w TR to dzieło sztuki... Najbardziej kocham utwory z trzeciej części... Kawałek z Jungle który załącza się po zabiciu dwóch tygrysów, to mój number one :) . Wielbię też muzykę z TR1 (ogromny sentyment, te chórki...) i TR5 (bardzo charakterystyczne, inny styl niż w pozostałych TR). Muzyka z TR2 nie jest już taka charakterystyczna (choć uwielbiam smyczki w Venice :) ) a ta z TR4 niestety nieco mi się przejadła (wina customów ;) ). O tej z AOD nie wiele mogę powiedzieć, bo tam wszystko się ze sobą zlewało (oprócz Serpent Rouge). Za to lubię utwory z Legend - szczególnie ten z Croft Manor i z Nepalu. Z TRA najlepszy jest kawałek załączający się w Colosseum przy bitwie z gorylami (chórki).

Surreygirl 
Student

Wysłany: 29-06-2007, 15:52   

Nepheline napisał/a:
O tej z AOD nie wiele mogę powiedzieć, bo tam wszystko się ze sobą zlewało (oprócz Serpent Rouge).

Zlewało się ze sobą? Przesłuchaj muzykę z AoD jeszcze raz. Naprawdę są to utwory warte docenienia.

Nepheline 
Podróżnik

Wysłany: 29-06-2007, 23:01   

Nie muszę jej słuchać "jeszcze raz" gdyż w AOD grałam setki razy, w TRA na razie dwa razy, a bardziej pamiętam muzykę z TRA, więc o czymś to świadczy... Po prostu mi ta muzyka "nie podeszła", mam do tego prawo.

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 30-06-2007, 05:51   

Ale to naprawdę już zależy od gustu. Ja uwielbiam wprost muzykę z klasycznych Tombów, za to nie podchodzi mi soundtrack z Legendy.
Co do muzyki z Endżela, przyznam, że podobała mi się. Co prawda nie było to to samo, co stare Raidery, ale nie mam się do czego przyczepić. Motyw główny nastraja mnie trochę gotycko i przyznaję, że lubię ten stan. :hehe:

alamaniaklary 
Student

Wysłany: 03-07-2007, 17:14   

najlepsza muza z tombów to podam miejsca:
1.TR4
2.TR5
3.TR3
4.TR2
5.TRAOD
6.TR1
7.TRL
8.TRA
Pizcie wedlug waszego uznania papa

SK97 
Nowicjusz

Wysłany: 27-07-2007, 07:46   

Mi sie muza podoba z TR4 i z Legend i AoD

(z tego co widzialem to Menkaure ma w podpisie "God bless you, SK97" a Frodo_hobbitek "Niech moc będzie z tobą, SK97" jestem nowym uzytkownikiem a juz 2 osoby mnie lubia :P moze i wiecej xD )

Cane Rhodes 
Nowicjusz

Wysłany: 27-07-2007, 08:45   

Ja tam sądzę że klasyczny utwór THEME z jedynki był najlepszy bo był pierwszy. Do dzisiaj jak go słucham to za serce mnie aż sciska. Chociaż w Chronicles muzyka też była niczego sobie. To nie zmienia faktu że moim zadanie i zdanie wielu moich przyjaciół jedynka zasługuje na 1-sze miejsce pod względem muzyki. :banan2:

Bubu 
Student

Wysłany: 06-09-2007, 17:35   

Muzyka we wszystkich TR jest po prostu genialna, twórcy powinni dostać za nią jakąś nagrodę :)

Gość za często prosisz o pomoc :-D

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 14-01-2008, 16:36   

Muzyka w TR jest świetna i mam kilka ulubionych, oto one:
TR1-taka spokojna muzyczka, kilka razy można ją usłyszeć podczas gry, zwłaszcza w starożytnych miejscach, mogę się mylić, ale może to być piosenka początkowa.
TR2 i TR3- muzyka w odtwarzaczu CD w Croft Manor
Z dwójki lubię jeszcze muzykę w czasie jazdy skuterem śnieżnym, piosenkę w menu początkowym, a z trójki gdy są napisy końcowe(wiem że wcześniej leciała, ale nie wiem w którym momencie gry)
TR4-jazda jeepem i piosenka początkowa

Znam jedną stronę internetową w której można sobie ściągnąć lub posłuchać muzyki z TR, ale nie wiem, czy mogę ją podać.

[ Komentarz dodany przez: Integral: Pon Sty 14, 2008 17:08 ]
Też ją znam. To strona sami-wiecie-kogo :p .

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 17-01-2008, 19:20   

Muzyka w klasykach jest niczego sobie, zwłaszcza Last Revelation [ na pierwszym miejscu mam AoD ].
Szczególnie upodobałam sobie trzy utwory.
Egyptian Mood II i I
Jeep Thrill
Przez Egyptian Mood II Sacred lake stał się najtrudniejszym levelem [pisałam o tym w odpowiednim topicu], ponieważ oczarowana muzyką myślałam, że żadnych krokodyli tu nie ma i nie będzie :p

Lady Justine 
Podróżnik

Wysłany: 17-01-2008, 19:25   

--=AngiE=--, ty oczywiście tylko z tego AoD :D

Mi się najbardziej podoba muzyka z Anniversary i Legend.

W Anniversary najbardziej podoba mi się muzyka walki z Natlą, i remake głównego motywu "klasycznych" TR.

A w Legend bardzo podoba mi się główny motyw (ten z menu), jazda motorem w Peru, i muzyka z Croft Manor.

Gość jeżeli chcesz być dobrym archeologiem, musisz wyjść z biblioteki
:kawa:

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 17-01-2008, 22:11   

Lady Justine, bo muzyka jest tam naprawdę na poziomie, podobnie jak w czwórce. Uważam, że nie będzie już TR, który będzie miał aż tak dobrą ścieżkę...
Co do Legend to lubiłam główny motyw, ale znudził mi się w końcu... Jak Legenda :) . A AoD i LR nie. I za to lubię TR'ki spod myszy Core'a :P .

jawi 
Podróżnik

Wysłany: 04-02-2008, 12:47   

TR2 - muzyka. To jest coś :!!: Najlepsza podczas jazdy na skuterze :mrgreen2: :hehe:

[ Komentarz dodany przez: Barbie: 04-02-2008, 18:07 ]
Pisz dłuższe posty.

Ramzes 
Nowicjusz

Wysłany: 04-02-2008, 20:27   

http://www.planetlara.com/soundtrack/index.asp wszystkie soundtracki + okladki do plyt
niezły hardkor , wszystkie są fajne w szczegolnosci main theme i tokyo action xD

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 23-02-2008, 01:11   

Nie wiem czy pamiętacie ten kawałek :) kiedys mozna bylo go sciągnąc na trpl, strasznie mi sie podoba ten secik :)
http://www.youtube.com/watch?v=85b42b_nNV0

Odpowiedz do tematu