FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najgorsza gra :P
Autor Wiadomość
uciu999 
Podróżnik

Wysłany: 02-01-2009, 22:02   

Najgorsza - gry typu Land of the Dead czy jakoś tak. Durna od początku do końca. Jeśli ktoś lubi bezsensowne zabijanie żywych trupów to polecam. Ja takich gier nienawidzę i zbiera mi się na wymioty kiedy widzę inne produkcje pokroju tej gry.

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 02-01-2009, 22:12   

Ja bardzo lubię tą grę, co jest w niej nie tak żę ci się nie podoba? Opcje do kitu? Ni możesz czegoś robić? Ja lubie ją z tego względu że lubię zwierzęta i ogólnie jak buduje zoo to aż się serce raduje (no przesadziłem chyba :hehe: ). xAmanda, proszę odpisz na moje pytanie!

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 02-01-2009, 22:25   

Zdecydowanie najgorszą grą są: wszystkie Naruto, Age of Empires (cała seria), Age of Mythology. Tyle z tego co pamiętam.

K@t 
Spectre

Wysłany: 02-01-2009, 22:28   

Jakieś uzasadnienie?
AoE to jedna z najlepszych serii RTS na rynku.

xAmanda 
Nowicjusz

Wysłany: 02-01-2009, 22:59   

Prosiłeś więc pisze
Ja z natury kocham zwierzęta i próbuje im pomagac jak tylko moge.
Zoo Tycon Mnie nudzi i wogóle jest do kitu. Ja wole gre w której bym miała stworzyc rodzinke jakichś zwierząt i niech przemierzają świat! Rozwiązują zagadki! Walczą o pożywienie! A nie jakieś cegełki! Tak to moge pograc sobie i w simsy + dodatek zwierzaki

:pozdro:

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 03-01-2009, 19:09   

K@t napisał/a:
Jakieś uzasadnienie?
AoE to jedna z najlepszych serii RTS na rynku.

Uzasadnienie? Proszę bardzo: Nie lubię klikania w jakieś budynki i robienia armii. To mnie wkurza. Co w tym fajnego? Tworzenie armii i budynków i wojny średniowieczne (nie mówię tu o AoE III) to wszystko jest bez sensu, wolę sobie zagrać w jakieś gierki online niż ślęczenia przy monitorze i czekania aż coś się zbuduje lub ktoś mnie najeżdża. Nudy...

[ Komentarz dodany przez: e_g: 03-01-2009, 20:39 ]
Jak już mówiłem przedtem w tym temacie nie stawiamy opinii na podstawie własnego widzimisię tylko zostajemy obiektywni

doyouwanna 
Student

Wysłany: 04-01-2009, 19:49   

[quote="Igi^MBE"]
Tonetti napisał/a:
najbardziej nie lubię GTA 1

O stary, grzeszysz ciężko :)

Zgadzam się w 100 procentach.

Jak dla mnie najgorszą grą jest Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Najsłabsza i najmniej wciągająca ze wszystkich części. Amen.

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 24-01-2009, 20:28   

Najgorsza gra na świecie to Wizardry 7 . Zaczyna się tak , że podlatuje do ciebie jakaś kobieta na odkurzaczu ( grafika była tam tak kiepska , że ten latający pojazd uznałam za odkurzacz ) . Poza tym dało się wynajmować tam pokoje , żeby bohaterowi mogli się zregenerować w spokoju . Kiedy wzięłam pokój i zaczęłam spać, nagle zaatakowali mnie wrodzy a bohaterowie mi umarli . Nigdy więcej nie zamierzam w to grać :fire: .

milkshake 
Student

Wysłany: 25-01-2009, 11:14   

Hah, też zacząłem kiedyś grać w Wizardry 7... Zniechęciłem się po kilku minutach ^^ Nie wiem, czemu, ale coś odstrasza mnie w tych grach w stylu serii Might&Magic - z portretami bohaterów po jednej stronie i turową rozgrywką... A przynajmniej dotychczas odstraszało - spróbuję w to kiedyś zagrać... Może jakoś się przekonam do tych gier :)

Szuszuro 
Student

Wysłany: 29-07-2009, 17:03   

Najgorsza gra? Anscension To the Throne i Orientalne Noce... ;)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 29-07-2009, 20:55 ]
Na przyszłość postaraj się uzasadniać swoje wybory!

Yans 
Podróżnik

Wysłany: 31-07-2009, 22:51   

NAJNUDNIEJSZA gra w jaką kiedykolwiek grałem ... no moze obok Black & White :
"Trash It " na psx-a .
Najbardziej frustrujące w tej grze jest to ze zdobywasz tam pkt , czy tam kase
na kupno lepszego młota . Całą kolejke łazisz z badziewiarskim , słabiutkim
młotem , tyrasz na super mocny młot . Konczy sie kolejka i masz tą wielką
satysfakcje z mozliwosci kupienia tego extra młota . Kupujesz go , rozpoczyna sie nastepny level i okazuje sie ze ten super młot jest w tej
kolejce cienienki (kazdy młot miał pkt siły czy cos w tym stylu ) .
No i na cholere te całe starania jak ten młot w danej kolejce jest zawsze do dupy !?
Wiem wiem , kiedys juz to pisałem ale nie dawałem filmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=g5uhpz8-r04

Az do dzis mnie to wkurza :/

Kiba 
Podróżnik

Wysłany: 01-08-2009, 01:00   

Ostatnio włączyłem po raz kolejny na moim komputerze grę, Jade Empire. Grę przechodziłem już 3 raz z rzędu ale, tym razem coś, nie dawało mi spokoju! Tak na prawdę stwierdziłem że grę przeszłem 2 razy ponieważ byłem zmuszony (można to tak ująć). Lecz za trzecim razem bardziej zwróciłem uwagę, nie tylko na rozrywkę, ale także dość dziwną i liniową fabułę. Gra na początku może zaskoczy, ale po kilkunastu minutach przyzwyczajamy się do sterowania, i gra nie jest już taka cudowna jak się nam zdawało.

Przy okazji chciałbym dodać do mojego posta jeszcze jedną grę, a mianowicie Capitalism II. Gra właściwie jest.. dość skomplikowana. Polega na szczegółowym zarządzaniu firmą/miastem.. trzeba po prostu szybko zmieniać decyzje, na lepsze lub gorsze. W zależności jak trzeba. W grze nic się nie dzieje, a za takie same pieniądze jak teraz można kupić tą grę (około 20zł), możesz kupić wiele innych interesujących tytułów takich jak:
- Fable
- Dungeon Siege
- Heroes III lub IV (z dodatkami w pudełku)
i wiele innych.
Myślę że ktoś kto przeczyta mojego posta, ominie te gry i nie zagra w nie, gdyż psują one frajdę jaka towarzyszy zawsze nowej grze!

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 01-08-2009, 01:05   

Co do Fable to ostatnio w Biedronce była po 9,90zł ;)
I skoro już przy tym jestem to przyznam się, że kupiłam, widząc z jakim zapałem Kat i Luth mówili o kontynuacji tej gry. Teraz tylko stoi na półce, bo mimo że zaczynałam dwa razy, i na początku jeszcze było ok, to jednak bardzo szybko się znudziło i generalnie nie ma się ochoty do tej gry wracać.

Angelo 
Nowicjusz

Wysłany: 23-02-2010, 09:07   

The Little Cars in The Great Race II.

Wiecie jak wygląda GTA/GTA2 ?
Dodajcie Mnóstwo Różowego, żółtego i Pomarańczowego
Pogorszcie grafikę o...powiedzmy 25
Dodajcie 3 Autka Obok (Jeśli Pudła z Kołami Można nazwać "Autkami")
I...Okrągłą Trasę...Którą R|Trzeba przejechać 15 Razy...

Masakra nie Gra !!!

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 24-02-2010, 13:59   

GTA wyszło na PC w grudniu'97, więc miałeś wtedy trochę ponad pół roku, czyli raczej zajmowałeś się pluciem gerberem i paskudzeniem w pieluchy. Obaj zresztą jak widzę jesteście dzieciakami, którzy gówno wiedzą o tym, jak wtedy się robiło gry, co komputery mogły i o co wtedy w grach chodziło. Bo zagranie w tytuł z tamtych lat dziś to nie jest to samo, co zagranie w niego wtedy. Brak punktów odniesienia zwyczajnie.

Carter 
Nowicjusz

Wysłany: 20-04-2010, 18:45   

THE SIMS 2- nie warto czasu tracić. Moim zdaniem to totalna beznadzieja. Wolę wepchnąć sobie własną myszkę w ... nos niż spędzić godzinę z tą idiotyczną grą. :pozdro:

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 21-04-2010, 20:18   

Moja najgorsza gra w jaką grałem to było coś ala symulator kosmicznego statku. Jakieś ufo siedziało za pulpitem i przyciskało guziczki, a za oknem gwiazdy i się tak leciało i leciało. Trudno to wogóle było nazwać grą :P Nie pamiętam tytułu ale to coś było na commodore :swirek:

uciu999 napisał/a:
Najgorsza - gry typu Land of the Dead czy jakoś tak. Durna od początku do końca. Jeśli ktoś lubi bezsensowne zabijanie żywych trupów to polecam. Ja takich gier nienawidzę i zbiera mi się na wymioty kiedy widzę inne produkcje pokroju tej gry.

Dlaczego? np. The house of the dead jest całkiem fajne :p ja tam lubie czasami takie strzelanki zwłaszcza z trupkami :mrgreen2:

adas22 
Nowicjusz

Wysłany: 25-05-2010, 15:29   

Dla mnie najgorszą grą w jaką grałem jest , tak jak u Carter - The Sims 2

[ Komentarz dodany przez: K@t: 25-05-2010, 17:34 ]
Więcej i konkretnej. Witamy.

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 25-05-2010, 20:18   

Najgorsza gra? Hm. Muszę pomyśleć... Ah tak. The Longest Journey, Dreamfall, ostatnio jakoś tak gry MMO typu Adin,Metin2,LastChaos,Rohan, etc, ah, no nie lubię Twierdzy i Civilization .

Cytat:

The Little Cars in The Great Race II.

Wiecie jak wygląda GTA/GTA2 ?
Dodajcie Mnóstwo Różowego, żółtego i Pomarańczowego
Pogorszcie grafikę o...powiedzmy 25
Dodajcie 3 Autka Obok (Jeśli Pudła z Kołami Można nazwać "Autkami")
I...Okrągłą Trasę...Którą R|Trzeba przejechać 15 Razy...

Masakra nie Gra !!!

Te GTA to sztuka, nie znasz się :p . Chociaż mam niewiele więcej od ciebie lat, grę uważam za bardzo dobrą, a grałem w nią niedawno (2-3 lata temu ;) )

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 25-05-2010, 20:30   

Adamaru napisał/a:
Najgorsza gra? Hm. Muszę pomyśleć... Ah tak. The Longest Journey, Dreamfall,

Przydałoby się jakieś uzasadnienie.. Ja akurat uważam, że TLJ i Dreamfall to bardzo ciekawe pozycje, przy których miło spędziłam czas. Co prawda, nie każdy lubi tego typu gry, jednakże mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź.

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 25-05-2010, 20:34   

Drogi użytkowniku z dziewuchą w avatarze:

...
W sumie nie mam siły nic pisać. Witki opadły mi tak, że aż huknęło, ale nie jestem w stanie się podnieść po tym gromie, co mnie uderzył.

Idź podrośnij, a dopiero po dłuższym (dłuuższym) czasie zacznij się wypowiadać o grach, które wymagają większego zaangażowania intelektualnego, niż podp*erdalanie samochodów i strzelanie do przechodniów.

(Nie bronie tu żadnych MMO).

Czuje POTĘŻNY niesmak po twoim poście.

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 25-05-2010, 20:36   

Podpisuję się ręcami i nogami pod Luth, sama chciałam właśnie o to zapytać. Są różne gusta, ale żeby od razu TLJ wrzucać do tych najgorszych?

No i ciekawi mnie też wybór Civilization. Gra jest nieco skomplikowana i nie da się do niej po prostu usiąść i po 5 minutach wiedzieć wszystko, ale po opanowaniu już wszystkich jej aspektów wciągała mnie na długie godziny. (Dla ścisłości - IV, tylko w tę część miałam okazję grać)

Ogólnie do obu powyższych gier można się odnieść jako do dość trudnych (ale przesmacznych) i zastanawiam się, jak daleko idące wnioski mogę z tego wyciągać :p

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 25-05-2010, 20:44   

Adamaru napisał/a:
ah, no nie lubię Twierdzy i Civilization .

:o

Dla mnie Civilization to najlepsza seria gier strategicznych. Wczoraj wzięło mnie na sentymenty i poszperałem w necie, by znaleźć pierwszą część. Odpaliłem używając DOSboxa i działa wprost świetnie, a łezka w oku kręci się nie jedna. Spędziłem calutki dzień tłukąc przebrzydłych Azteków, którzy przez przypadek przejęli jedno z moich miast i ukradli sekret technologii "Automobile".
Pierwsza część mimo swojej kanciatości jest wprost świetna. Żałuję, że nie ma tych samych dźwięków co w wersji na Amiga1200. Te piskliwe melodyjki, jakie są w wersji pecetowskiej są wstrętne i muszę grać z wyłaczonymi dźwiękami :[
Reszta serii jest również świetna. Civ2 może specjalną rewelacją nie jest, ale Civ3 czy 4 są wprost bajeczne !! A skoro te są bajeczne to ja sobie już nie moge wyobrazić tego, co przyniesie te jesieni Civ5. Czekam równiez z niecierpliwością na Civ Network, która lada miesiąc ma znaleźć się na FB :) )

A co do Stronghold. Też uważam to za wspaniałą grę i niedawno (będąc jeszcze w Polsce) zagrałem w kilka pierwszych misji. To również bardzo dobra strategia, miejscami nawet dość trudna. Niezła grafika i w ogóle cała historia. Powiem nawet, że jest chyba jedyną grą, w której podoba mi się polski dubbing.

A co do GTA1/2. Ja tam uważam, że obie były świetnymi grami. Nie potrzeba było w nich seksu, narkotyków. Gra była przyjemna, miejscami zabawna. Zupełnie straciłem zaufanie do serii po ukazaniu się "trójki".

Menkaure
W TLJ nie grałem :o

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 25-05-2010, 21:11   

Cytat:
Drogi użytkowniku z dziewuchą w avatarze:

Drogi "moderatorze" nie wypowiadaj sie, jak sie nie znasz.

Cytat:

...
W sumie nie mam siły nic pisać. Witki opadły mi tak, że aż huknęło, ale nie jestem w stanie się podnieść po tym gromie, co mnie uderzył.

Idź podrośnij, a dopiero po dłuższym (dłuuższym) czasie zacznij się wypowiadać o grach, które wymagają większego zaangażowania intelektualnego, niż podp*erdalanie samochodów i strzelanie do przechodniów.

(Nie bronie tu żadnych MMO).

Można, powiedzieć, że je*łem D:

Cytat:
Czuje POTĘŻNY niesmak po twoim poście.

Ja czuję niesmak po prawie każdym poście pewnej osoby, nie chcę powiedziec, bo oczywiscie WoTRowcy dadza mi warna D:

Cytat:
Co prawda, nie każdy lubi tego typu gry, jednakże mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź.

Po prostu nienawidze takich typu gier, ktore przedstawiaja wlasnie Dreamfall i TLJ.

inte_gralny, mojego posta zrozumiales jako ironie?

lathspell20 
Podróżnik

Wysłany: 25-05-2010, 21:28   

Adamaru, nie czuj się atakowany, ale mam wrażenie, że nie grałeś w żadną grę z tych, które wymieniłeś, ponieważ nie potrafisz podać żadnego konkretnego powodu ich nielubienia. Co cię w tych grach tak mierzi? To trochę tak, jakbyś obrzucał polityka jajkami tylko dlatego, że jest brzydki, a nie za to, co sobą reprezentuje.
Powiedz coś więcej. Co te gry mają w sobie takiego, że akurat ciebie drażnią?

Odpowiedz do tematu