FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TR Movie 3?
Autor Wiadomość
ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 15-12-2011, 12:54   

Ja szczerze mówiąc to zaczynam wątpić czy w ogóle ten TRM3 powstanie. Od X czasu ciągle jakieś plotki ale ani jednej konkretnej, potwierdzonej informacji w stylu - jest scenariusz, wybrano aktorkę. Także te 'super newsy' nieszczególnie mnie ruszają.

K@t 
Spectre

Wysłany: 15-12-2011, 13:05   

Ninti, ale wszystkie ostatnie newsy są oficjalne i potwierdzone :p Przecież dopiero co była informacja, że scenariusz jest gotowy - nawet padły szczegóły dotyczące ogólnego zarysu historii. Aktorki nadal poszukują, data premiery też jest wstępnie ustalona.

Ruda^^ 
Nowicjusz

Wysłany: 18-12-2011, 09:29   

K@t napisał/a:
Ninti, ale wszystkie ostatnie newsy są oficjalne i potwierdzone :p Przecież dopiero co była informacja, że scenariusz jest gotowy - nawet padły szczegóły dotyczące ogólnego zarysu historii. Aktorki nadal poszukują, data premiery też jest wstępnie ustalona.

Tak K@t ale wątpię, że premiera wypali w ten ustalony termin...Chodzi mi o to, że Jeśli znajdą aktorkę to i tak premierę będą musieli odłożyć na inny termin :D

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 18-12-2011, 10:08   

Ruda^^ napisał/a:
K@t napisał/a:

Tak K@t ale wątpię, że premiera wypali w ten ustalony termin...Chodzi mi o to, że Jeśli znajdą aktorkę to i tak premierę będą musieli odłożyć na inny termin :D

Imo nie miałoby sensu wydawanie filmu dwa-trzy lata po premierze gry, która będzie oparta na tych samych założeniach, tj początkach młodej Croft. Podczas gdy aktualną, wstępną datą jest 2013, a gry 2012, to przesunięcie premiery filmu np. na 2014 nie miało by sensu, bo prawdopodobnie wyjdzie już wtedy kolejna gra z Larą, która nie będzie już opowiadać o młodości Lary.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 18-12-2011, 10:22   

No teraz to już pojechaliśmy za nadto w przyszłość :D

Mnie film powiedzmy sobie szczerze zwisa i powiewa. Podobała mi się jedynka, nie podobała mi się dwójka - lubię Angie, ale się dziewczyna trochę postarzała. Natomiast robienie rebootu, komplenie nie mającego nic wspólnego z grą, jednocześnie mając podwaliny żywcem z koncepcji gry - no cóż... Trochę to dziwny pomysł... Nie wiem czy jest ktoś wśród scenarzystów, kto umiałby oddać istotę Lary oraz tego czy jest Tomb Raiding, więc osobiście mało się ekscytuję filmem... Grą ostatnio z resztą też jakoś się nie jaram... Inne tytuły bardziej zaprzątają mi głowę... Fakt faktem - dziwna data premiery, kiedy jeszcze nie ma aktorki i nie zaczęto nawet kręcić jakichkolwiek ujęć do filmu...

K@t 
Spectre

Wysłany: 19-12-2011, 14:31   

Rok 2013 jest jak najbardziej sensowną datą, zakładając że skończą zdjęcia przed końcem 2012. Skoro scenariusz jest gotowy i zaakceptowany, to większych przeszkód przed produkcją nie ma. Zwłaszcza, że samemu producentowi się wszystko podoba.

Obsadzenie głównej roli to już inna bajka, ale podejrzewam że początkiem 2012 coś się ruszy w tym temacie.

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 21-12-2011, 12:25   

K@t napisał/a:
Ninti, ale wszystkie ostatnie newsy są oficjalne i potwierdzone :p Przecież dopiero co była informacja, że scenariusz jest gotowy - nawet padły szczegóły dotyczące ogólnego zarysu historii.

Sr*nie w banie!
Jeszcze pół wieku będa szukać aktorki, a potem odmieni im się i zaczną twierdzić, że scenariusz jest do d*py i trzeba napisać nowy.
Mam negatywne nastawienie w tym temacie bo te całe newsy o filmie pojawiają się już od wieków i wszystkie są superpotwierdzone.

K@t 
Spectre

Wysłany: 21-12-2011, 21:04   

Tylko weź Ninti pod uwagę, że masa wcześniejszych newsów nie miała żadnego potwierdzenia i to faktycznie były tzw. wiadomości z dupy.

W tej chwili wiadomo oficjalnie jakie studio zajęło się produkcją, a sam producent wypowiada się jak najbardziej poważnie i widać że mu na tym filme zależy.

Co z niego wyjdzie, to już inna sprawa :p

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 08-01-2012, 18:24   

Gdyby tylko ktoś z produkcji filmu czytał pudelka lub jakiś angielskojęzyczny odpowiednik:
http://www.pudelek.pl/art...ny_jolie_wideo/

dla mnie dziewczyna jest mega

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 03-06-2012, 22:50   

Tomb Raider Movie 3 powiązany z TR9

Taki oto news znajdziecie na WoTR ;) Jeez, nie potrafie ukryc radosc, to jest dla mnie lepsza informacja niz obejrzenie nowego trailera TR9 :D Od zawsze marzylem, bysmy zobaczyli ekranizacje którejs z gier TR. I prosze, TR9 i TR Movie 3 to bedzie jedno i to samo - ukażą genezę Lary Croft. To świadczy także o czymś innym - do tej pory uniwersum TR, czyli życiorys Lary, jej przygody itp, były mega wymieszane, czasem nawet sprzeczne. Teraz widac, ze twórcom marki TR chodzi po głowie spójne, jedno uniwersum. I super, bo właśnie to mnie urzekło w serii Uncharted, a zwłaszcza w Assassin's Creed. Pora także na TR :) Jej, no nie moge uwierzyc w taka dobra wiadomosc :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 04-06-2012, 18:37   

Cez napisał/a:
Teraz widac, ze twórcom marki TR chodzi po głowie spójne, jedno uniwersum.

Ja tu widzę przede wszystkim promocję filmu grą i vice versa, czyli raczej żądza pieniądza, ale ok :D . Pewnie tak szlachetne pobudki również się za tym kryją.

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 04-06-2012, 18:42   

Integral, a kiedy nie chodziło o pieniądze? :P Przecież czy to w grze, czy to w filmie jest to główny priorytet - ZAROBIĆ jak najwięcej :P

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 04-06-2012, 18:54   

Dzisiejsze nowe marki gier prezentuja jedno, spojne uniwersum, a TR powstawał w czasach, gdzie nie zwracalo sie na to uwagi. Teraz sie zwraca i Squere na szczęscie te polityke zastosowal wobec serii TR - najwyższy po prostu czas :) Dzis odbiorcy wreszcie tego oczekuja, to, czego ja oczekiwalem od lat :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 04-06-2012, 18:55   

Rob3rt napisał/a:
Integral, a kiedy nie chodziło o pieniądze? Przecież czy to w grze, czy to w filmie jest to główny priorytet - ZAROBIĆ jak najwięcej

Czy ja właśnie nie powiedziałam tego samego?

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 04-06-2012, 19:19   

Sugerowałem się słowami "Ja tu", więc dodałem swoje, że nie tylko tu :)

Co do samego filmu, nie uwierzę, dopóki nie zobaczę trailera... za długo już czekamy, a już tyle "pewniaków" było na jego temat.

chinese_bomb 
Nowicjusz

Wysłany: 05-06-2012, 00:09   

Cez napisał/a:
Tomb Raider Movie 3 powiązany z TR9

Hmm, troszkę deja vu...Już raz próbowano wypuścić grę razem z filmem, przy okazji Angel of Darkness, i nie odbiło się to najlepiej na jakości gry... Chyba, że coś przeoczyłam i nie ma na razie mowy o jednoczesnej premierze TR9 i TR3? W każdym razie jestem zainteresowana i chcę :p

K@t 
Spectre

Wysłany: 05-06-2012, 00:10   

Nie ma mowy o czymś takim. Film jest planowany na przyszły rok, ale to nie jest pewne w tej chwili.

chinese_bomb 
Nowicjusz

Wysłany: 05-06-2012, 00:16   

Okej, w takim razie sorry za moje niedoinformowanie, K@t. Hmm, jest zatem jakaś szansa, że TR3 będzie traktowany jako osobny produkt, mimo, że wzorowany na grze, a nie tylko jakiś tam gadżecik.

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 06-06-2012, 10:32   

K@t napisał/a:
W tej chwili wiadomo oficjalnie jakie studio zajęło się produkcją, a sam producent wypowiada się jak najbardziej poważnie i widać że mu na tym filme zależy.

Z intencji nic nie będzie. Zgadzam się z Rob3rtem, dopóki nie zobaczę trailera, nie uwierzę w film.

Ale spójność serii to dobry pomysł, chociaż z drugiej storny - dziwne to takie, zależy jak bardzo zmienią życiorys Lary, ja powoli zaczynam się zastanawiać kim ona właściwie jest i skąd pochodzi ...

K@t 
Spectre

Wysłany: 06-06-2012, 14:07   

Cytat:
zależy jak bardzo zmienią życiorys Lary, ja powoli zaczynam się zastanawiać kim ona właściwie jest i skąd pochodzi ...

A czy to będzie coś wtedy jeszcze znaczyło? ;-) Nie zmienią go - stworzą od nowa. Trzeba postawić grubą krechę pomiędzy nową Larą, a starymi. Naprawdę nie widzę problemu.

Poza tym już więcej zamieszania było z biografiami z klasyków, trylogii i obydwu filmów. Filmowy i growy restart to szansa na bardziej logiczne uporządkowanie wszystkiego od nowa.

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 18-06-2012, 20:21   

K@t napisał/a:
A czy to będzie coś wtedy jeszcze znaczyło?

No dla mnie właśnie to ma znaczenie!
Polubiłam Larę nie tylko dlatego, że jest postacią z fajnej gry. Lubiłam ją za to jaka jest - silna, odważna, zdecydowana, konsekwentna, wiedząca czego chce, pewna siebie i ogólnie zajebista, a teraz wcisną mi jakąś gówniarę no to sorrrrryyy - gdzieś ta moja ulubiona postać się "rozmywa".

Ale ok, nie biadolę puki nie zagram, nie poznam fabuły lub nie obejrzę filmu (o ile taki powstanie, w co ciągle wątpię :P )

K@t 
Spectre

Wysłany: 18-06-2012, 20:48   

Chodzi mi o to, że jaki problem stanowi inny życiorys, skoro Lara też w pewnym sensie "inna". Chociaż nie do końca, bo wychodzi na to, że słaba to ona ma być tylko na początku.

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 01-08-2012, 18:56   

Nie wiem dlaczego, ale mam jakieś dziwne przeczucie że Camilla Luddington ma chrapkę na rolę Lary w TR3 Movie. W sumie było by to całkiem ciekawe gdyż jest podobna do najnowszej Lary, a dodatkowo jej głos był by fajnym akcentem, dla Tomb Raider'rowych graczy :)

Tu jest całkiem fajny obrazek łączący Camillę z Larą.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 03-08-2012, 12:18   

Dżizzz nie mogę patrzeć na nią inaczej niż jak na nianię Charliego z Californication.

Jeśli ona zostanie nową Larą, chyba się zapłaczę. Ze śmiechu, z rozpaczy, z ironii świata i za tych, którzy nie mogą.

Abstrahując już od mojego zaszufladkowania jej jako puszczalska niania, ta buźka... nie... za dużo lukru!

Kosior 
Nowicjusz

Wysłany: 04-08-2012, 16:26   

A ja osobiście nawet bym nie chciał takiego samego reeboot'u jak w serii gier.

Reset tu, reset tam...W serii gier - jak najbardziej - przyda się takie coś, żeby nie popaść we wtórność, ale w filmie? Po cholerę? Mamy na razie dwie części przygód Lary, a już walnięty zostanie prequel - jak to się stało, że Lara została Larą.

Chcą budować postać od podstaw? Ok. Ale w grze i wystarczy, w filmie niech zostanie taka jaka była.

Też się zgadzam na 3 częściach filmowego TR podejrzewam, że dalej może się robić coraz bardziej miałko (choć znając życie, TR 3 movie okaże się hitem kasowym i z miejsca zabiorą się za "czwórkę").

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi