FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GTA
Autor Wiadomość
Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 24-03-2008, 08:48   

Pamiętałem ten tytuł, ale na ten moment zupełnie mi wyleciał z głowy. Mogę ci jedynie poradzić że w 100% leci on na EMOTION 98.3 lub na FEVER 105, dla przykładu masz tu tutuły songów:

-------------------------------------------EMOTION 98.3------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

* Waiting For A Girl Like You - Foreigner
* Wow - Kate Bush
* Tempted - Squeeze
* Keep On Loving You - REO Speedwagon
* (I Just) Died In Your Arms - Cutting Crew
* More Than This - Roxy Music
* Africa - Toto
* Broken Wings - Mr. Mister
* Missing You - John Waite
* Crockett's Theme - Jan Hammer
* Sister Christian - Night Ranger
* Never Too Much - Luther Vandross

---------------------------------------------FEVER 105---------------------------------------

-------------------------------------------- ---------------------------------

* Wanna Be Startin’ Somethin’ – Michael Jackson
* Automatic (Extended Version) – Pointer Sisters
* Act Like You Know – Fat Larry's Band
* Juicy Fruit – Mtume
* Behind the Groove – Teena Marie
* Get Down Saturday Night - Oliver Cheatham
* Ghetto Life - Rick James
* Shame – Evelyne „Champagne” King
* All Night Long – Mary Jane Girls
* Summer Madness – Kool & The Gang
* I'll Be Good – Various, Angela Winbush, Rene Moore
* And the Beat Goes On - Whispers

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 24-03-2008, 13:02   

Ja grałam tylko w jedynkę. Było to dosyć dawno temu, ale doskonale ją pamiętam. Fajnie było, jak można było jeździć gdzie się chce i czym się chce. Uwielbiałam jeździć pociągiem. Można było od czasu do czasu wykonać jakąś misję. Ale niektóre były tak trudne(zwłaszcza w dwóch ostatnich poziomach, to był chyba Vice City), że musiałam się ratować kodem. A muzyka, którą można było posłuchać w samochodzie była rewelacyjna.

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 24-03-2008, 14:30   

Ar2r, dzięki to było
Ar2r napisał/a:
Broken Wings - Mr. Mister
. Vice city właśnie może się poszczycić najlepszą muzyką (i fabułą) z serii. To moje ulubione GTA, a najlepsze są misje u Love Fist

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 24-03-2008, 14:49   

Szymon_Trent napisał/a:
Vice city właśnie może się poszczycić najlepszą muzyką (i fabułą) z serii.

Zgadzam się co do muzyki, i do fabuły również. Radia są zrobione z głową dla każdego znajdzie się odpowiednia stacja, pozatym świetnie sie jeździ po mieście słuchając jakiego kolwiek radia w Vice City. Fabuła też została dobrze pomyślana potrafi wciągać gracza. JA również uważam ze najlepszą cześć właśnie GTA Vice City.

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 08-04-2008, 09:21   

Nextegowe gta ;p
A serio - czy to nie wygląda znajomo? :)

*Underworld* 
Nowicjusz

Wysłany: 25-05-2008, 22:02   

GTA?Uwialbiam!
Super gra...sama jej nie mam ale grałam u kolegi. :)

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 26-05-2008, 11:05 ]
Niesamowite, jak to zrobiłaś?
[ Komentarz dodany przez: Integral: 25-05-2008, 22:14 ]
Pisz dłuższe posty.

Avonea 
Nowicjusz

Wysłany: 26-05-2008, 13:29   

A według mnie najlepsza muzyka była w GTA San Andreas... są tam wszystkie typy muzyki, a poza tym chciałam powiedzeć, że: GTA nie jest grą, która posiada jakąkolwiek fabułę! Wszystkie części mają tylko jedno: w KAŻDEJ jesteś złodziejem, gangsterem. A grafika nie jest ładna...zobaczcie czwórkę i sobie porównajcie z Vice City (narazie czwórka tylko na kaonsolach, ale ma ją moja najlepsza kumpela, więc grałam). A z resztą Vice City znudziło mi się na maxa, bo przeszłam pięć razy ;)

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 26-05-2008, 16:13   

Avonea napisał/a:
GTA nie jest grą, która posiada jakąkolwiek fabułę!

Nie? Czy aby na pewno grałaś w GTA?

Avonea napisał/a:
A grafika nie jest ładna...zobaczcie czwórkę i sobie porównajcie z Vice City

Genialne porównanie! BRAWO! Dodam tylko, że pomiędzy grami jest 5-letnia przepaść, ale to chyba nieistotne.

Avonea napisał/a:
A z resztą Vice City znudziło mi się na maxa, bo przeszłam pięć razy

To graj w sapera.

W ogóle to nie wiem, czy napisałaś tego posta, po przeczytaniu ostatniego artykułu o kocie ( :mrgreen2: ) i z natchnieniem wypowiedziałaś się w pierwszym lepszym, podświetlonym temacie. W każdym razie, napisałaś go w taki sposób, jakbyś tylko ty miała jakąkolwiek wiedzę na temat tej gry, w dodatku przyozdabiałaś tą wiadomość stekiem bzdur.

ouroboros 
Podróżnik

Wysłany: 23-06-2008, 14:52   

GTA to gra, przy ktorej mozna sie wyżyć, i wyładować swoje niepowodzenia, kiedy jesteś wk...wkurzony .
3 jest najlepsza (SanAndreas nienawidze).
Obecnie czekam na GTA IV, na PC .

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 23-06-2008, 18:45 ]
Nie lepiej na siłownię?

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 31-07-2008, 09:57   

San Andreas mam, ostatnia misja jest na prawdę głupia, chyba z dziesięć razy próbowałem ją przejść. Pierwsza wyspa w Vice City ma świetny klimat, jak w miami, a ta
druga jest głuupia, i jest masa gangów, które strzelają do mnie bez powodu :)

Czwórka jest najlepsza, ta świetna grafika, no ale głupio, że na początku odblokowana jest jedna wyspa. Czwórka rządzi :)

Kockaina 
Nowicjusz

Wysłany: 31-07-2008, 10:58   

Vice City rzadzi :> san andreas tez lubie. za to trojka jest najtrudniejsza, jedynka najglupsza, dwojka taka sama jak jedynka :p czekam tylko na czworke na pc-ta

Elven Huntress 
Nowicjusz

Wysłany: 02-08-2008, 15:05   

Vice City jest świetne. Kocham lata osiemdziesiąte, a tamtejszy klimat jak najbardziej mi odpowiada. Nic mi nie zastąpi rajdu harleyem po Downtown w rytmie "Got the Time" albo "2 Minutes od Midnight"... To oczywiście tylko niektóre zasługi tej wspaniałej gry ;)

Matteusz 
Podróżnik

Wysłany: 03-08-2008, 16:30   

Tak :D Vice City to chyba najlepsza gra :D Choć chcialbym aby w Vice City była lepsza grafa no i zeby mozna bylo plywac :| Jest to strasznie denerwujace kiedy Ricko (tak miał ?xD) wpadał do wody i tona. Taki gangster a plywać nie umie :/ Bedzie GTA IV na PC bo nigdzie nie moge znalezc konkretnych materiałow.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 03-08-2008, 16:36 ]
Jemu chyba było Johnny ale głowy uciąć nie dam. Tak samo co do GTA4, to wydaje się, że to będzie exclusive tylko na konsole, czyli można zapomnieć o wersji na PC.

Elven Huntress 
Nowicjusz

Wysłany: 03-08-2008, 16:38   

Tommy Vercetti :) Tak polubiłam tego boahtera, że grając w nowsze części(jak Bozia da..) chyba podmienię skiny postaci na własnie Tommy'ego. Sam wygląd mówi o nim wszystko ;) Co do GTA IV - prawdopodobnie pokaże sie także na PC, ale podobno "nie ma potwierdzonych informacji na ten temat".. A szkoda.

Dodam, że moje zainteresowanie Judas Priest(avatar przykładem) zaczęło sie właśnie od GTA:VC, gdzie to zasłuchiwałam się w "You've go another thing commin" i tak mi zostało do dzisiaj, mimo że poznałam wiele innych kawałków, wciąż wracam do mojego "debiutu". I tu się zgadzam, GTA:VC ma chyba najlepszą oprawę dzwiękową z całej serii :) Podobno są do ściągniecia jakieś skiny z Larą do Vice, oby to była prawda, bo to niezła mieszanka, GTA & TR :)

Połączone. Edytujemy posty jeśli to możliwe.

Ar2r 
Obieżyświat

Wysłany: 04-08-2008, 14:45   

Widzę że większość jednak woli VICE CITY, niż marne SAN ANDREAS. Ja do tego grona również się zaliczam, San Andreas:
- (chyba) dłuższe, ale nudne
- muzyka nie dla każdego (szczególnie ten hip hopowy klimat)
- masakryczna ilość błędów
- i nie trzyma tak w napięci jak poprzednia edycja

Na plus mogę dodać, oczywiście MIASTA o wiele większe niż w VC, a i całkiem fajnie odwzorowane. Rowery, też dają radę (ciekawy dodatek). Można by dodać takie bajery jak: posiadanie przez głównego bohatera swojej sympatii, czy obżerania się w fast food'ach plus siłownia, i takie tam (ale czy naprawdę to było potrzebne/niezbędne ?).
Cóż chyba tyle, SA nie posiada takiego klimatu jak VC z świetną rozgłośnią radiową (kapitalnie dobrane utwory). Może i naciągana fabuła, ale wciągająca i w miarę ciekawa, styl Tommy'ego Vercetti, można by porównać do mafii włoskiej :)
Ogólnie cała rozgrywka jest cholernie fajna, i bardzo grywalna. Często wracam właśnie po tą edycję GTA, bo nie ma sobie równych.

K@t 
Spectre

Wysłany: 07-08-2008, 12:58   

GTA IV na PC, oficjalnie:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42325

Yans 
Podróżnik

Wysłany: 07-08-2008, 14:05   

Ar2r napisał/a:
większość jednak woli VICE CITY

Taak ! :D
Do wad San Andreas dodałbym jeszcze głównego boHatera i te klimaty hip hopowskie.
A jak sobie przypomne początek tej czesci gry jak ucieka sie na rowerkach przed jakims gangiem. Ahaha ale mi wielcy gangsta ! a pomykali na takich rowerkach :hehe:
A najwiekszyą wadą wszystkich trzech czesci GTA jest bardzo słaba jakosc samochodów . Zawsze mnie to wkurzało . Marny nierealistyczny system jazdy ,
samochody które dosłownie rozpadają sie po otarciu o sciane i słabe wykonanie techniczne gry . I jeszcze te debilne misje , wyscigi motorówek czy latanie jakims samolocikiem pfff .
Dlatego zdecydowanie wole serie Drivera , nawet trzecią tak krytykowaną czesc .

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 07-08-2008, 14:21   

Klimat San Andreas to rzecz gustu. Co prawda nie należę do fanów hip-hopu i kultury z nim związanej - właściwie wiem tyle co nic na temat tej muzyki - lecz wybór murzyńskiego getta jako środowiska gry uważam za trafny. Inspirowane "Miami Vice" i "Scarface" VC było wręcz czarujące, ale nie można przecież wałkować w kółko tego samego tematu, zmiany są konieczne. CJ'a można polubić, dla mnie był on bardziej ludzki niż opętany żądzą zemsty Tommy.

System uszkodzeń samochodu jest w moim odczuciu bardzo realistyczny i nie widzę w tym żadnej wady. Każdy, kto choć raz przeżył lub widział na własne oczy wypadek samochodowy, wie jak niewiele siły potrzeba, żeby pogiąć karoserię. A ilość dodatkowych misji, których przecież nie trzeba wykonywać jeśli uważa się je za debilne, też nie jest dla mnie niczym złym. Żadna z nich nie jest nudna, a poziom trudności jest na tyle wysoki, że ukończenie ich sprawia sporo satysfakcji.

Yans 
Podróżnik

Wysłany: 07-08-2008, 14:38   

System uszkodzeń samochodu to kpina ! Szlag mnie trafia jak wyjeżdżam
z garazu i ledwo ocierając sie o murek odpadają mi drzwi od auta .
Albo kiedy centymetr przed samochodem stoi przechodzien ja ruszam potrącam go i mam rozbitą szybe , oderwaną klape od bagaznika itp .
Raz miałem taki zabawny błąd z którego sie usmiałem . Gruba baba , jak mały słonik
zastawiła mi wyjazd chciałem ją rozjechac parłem naprzód a ta stoi niewzruszona a moje auto po kawałku traci a to drzwi a to szybe itd . a cały czas daje po gazie , auto zaczeło sie pali c i musiałem uciekac a ta gruba sobie stoi niewzruszenie . :hehe:

System jazdy i uszkodzen jest o niebo lepiej zrobiony w seri Driver .
To jak mozna przesztrzelic opone jadącego bardzo szybko samochodu jest genialne .
Albo zasztrzelenie kierowcy auta które jedzie na ciebie rewelka .
Pozatym modele aut to cos pięknego i sposób prowadzenia samochodów bardzo realistyczny i mi odpowiadający . Jedynie w Mafi tez tak dobrze mi sie prowadziło pojazdy .

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 07-08-2008, 16:53   

Co do pojazdów, ja zawsze ściągam jakieś auta z http://gtasite.pl

quicksilver 
Praktykant

Wysłany: 13-08-2008, 15:47   

Przeszłam GTA3 kilka razy i bardzo ta gra mi sie podobała, teraz juz niestety nie mam czasu na granie. Vice City i San Andreas juz średnio mi przypadły do gustu, może z powodu zmiany grafiki. Ale szybkim samochodem bądź motorem zawsze lubiłam pojeździć :jumper:
w tym właśnie odcinku czasu,
w którym żyjesz.

Niko47 
Student

Wysłany: 13-08-2008, 16:56   

San Andreas to najlepsza część. Potem Vice City, a III, to mnie doprowadzał do szału. Brak mapy, mnie dobił, i o ile po pierwszą wyspię jeszcze dobrze poznałem, to na następnych jeździłem na ślepo. A, pochwalę się: skończyłem Vice City na 100% :)

quicksilver 
Praktykant

Wysłany: 13-08-2008, 19:15   

E tam na ślepo...ja zapamiętywałam wyspę, tak że nie było żadnych problemów ze znalezieniem czegokolwiek :D
Gratuluję ukończenia gry. :)
w którym żyjesz.

Niko47 
Student

Wysłany: 13-08-2008, 19:24   

Dzięki za gratulacje :) Zazdroszczę pamięci, bo ja za Chiny nie mogłem zapamiętac tych wysp, ale może to dlatego, że nad GTA III spędziłem najmniej czasu (w porównaniu do Vice City i San Andreas) :pozdro:

quicksilver 
Praktykant

Wysłany: 13-08-2008, 19:34   

W San Andreas praktycznie nie grałam, może dlatego że grafika mi się strasznie krzaczyła i nie mogłam nic na to poradzić. W sumie najwiecej czasu spedziłam przy GTA3 i mam jakiś sentyment do tej gry :)
w którym żyjesz.

Odpowiedz do tematu