FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
CHWDP
Autor Wiadomość
joker 
Obieżyświat

Wysłany: 06-09-2009, 18:39   

Z jednej strony źle że policja nadużywa swojej władzy, a z drugiej strony jest tylu wandali że przydał by się powrót zomo. Jak by jeden z drugim dostał pałą przez plecy wiedziałby nastepnym razem jak się zachowywać.

Ze strażą miejską miałem do czynienia jedynie po kleżeńsku bo grono znajomych swojego czasu tam pracowało.

Z policją natomiast miałem do czynienia jak zatrzymali mnie za przekroczenie prędkości. Niby wszystko w porządku ale: dlaczego łapali w niedziele o godzinie 10 rano, na pustej drodze (w godzinach szczytu gdzie dzieja się dantejskie sceny ich nie ma) gdzie znaki bez sensownie zostały postawione bo na drodze szybkiego ruchu gdzie nie ma żadnych budynków postawiono przed mostem znak terenu zabudowanego (co wiąże się z gwałtownym zachamowaniem), a za mostem ale przed miejscem gdzie stała policja stał znak ograniczenia do 70, o czym panowie doskonale wiedzieli. Mógłbym się z nimi wadzić kto ma rację ale miałem wazniejsze sprawy na głowie. O tym znaku pamiętałem i zawsze go przestrzegałem.
Ostatecznie panowie stwierdzili przekroczenie o 25km i wlepili mandacik 250zł i jakieś tam punkty. Zaraz za mną zatrzymali kobietę. Być może ktoś zrobił afere bo po jakimś czasie zniknął znak terenu zabudowanego, a ze znaku 70 zmienił sie na 30t.

Innym razem siedziałem na komendzie (a właściwie stałem w korytarzu) bo chciałem zgłosić kradzież dokumentów. Kazali mi przyjsć na godz 10 spisać protokół. Bylem pierwszy w kolejce. Za mną przyszła pani w sprawie telefonu. Przyjęli mnie dopiero o 15 !! a samo spisywanie protokołu trwało z 20 min. Wrrrr

mati90b 
Student

Wysłany: 10-04-2010, 20:58   

Mój tato ma kolegę w policji więc jak bym coś przeskrobał w szkole i bym musiał jechać na komisariat to i tak by mnie wyciągnął ale to nigdy się nie zdarzy. :narka: i dobranoc

[ Komentarz dodany przez: K@t: 10-04-2010, 22:08 ]
Współczuję tacie.

Odpowiedz do tematu