FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Witchblade (komiks + serial)
Autor Wiadomość
Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 24-01-2006, 13:17   

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 21-02-2006, 17:32   

Stronki nie znam, widziałam kiedyś dawno na DC ++.

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 03-04-2006, 13:14   

No i nowa nowość! Coś niesamowitego, co naprawdę zadziwia!
A cóż to takiego? Ano... powstaje "WITCHBLADE".... a n i m e!
Jak dla mnie jest to coś dziwnego, bo japończycy mają tendencję do wymyślania nowych tytułów mang, a potem ich ekranizacji ajko anime, ale żeby amerykański komiks... Nono... :) Cieszyć się i miec nadzieję, że będzie lepiej.
Szczegóły znajdziecie na tej stornie o ile umiecie japoński, bo wersja angielska nie jest jeszcze dostępna. :) Enjoy!

PS.: Przyznam, że postaci mają bardzo wyeksponowane to i owo. :P

kot 
Praktykant

Wysłany: 03-04-2006, 13:37   

O faken! xD To anime robi Gonzo! Juz samo studio wskazuje ze bedzie swietny tytul! Czekam na pierwsze odcinki;) Zapowiada sie hit^^

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 15-04-2006, 22:36   

O Boże!! Co za szkarada!! Co oni z tego zrobili? To już Czarodziejka była lepiej narysowana... Dobra, śmiejcie się, jako dziecko to oglądałam :P A wiecie, że będzie film kinowy Witchlblade, nie? Kiedy coś więciej się dowiem dam znać!

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 24-04-2006, 13:44   

Sam pomysł wydaje się być fajny, ale ta mangowa Sara w ogóle nie przypomina Sary z Witchblade!!! :P Jeszcze gdyby fryzurę zmienili i nadali jej bardziej kobiecy wygląd twarzy, to byłoby ok. Bo Sara ma to do siebie, że wygląda bardzo kobieco, a tutaj z trudem można odróżnić ją od dziewczynki :P

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 30-04-2006, 11:46   

Kasia Trent napisał/a:
Sam pomysł wydaje się być fajny, ale ta mangowa Sara w ogóle nie przypomina Sary z Witchblade!!! :P Jeszcze gdyby fryzurę zmienili i nadali jej bardziej kobiecy wygląd twarzy, to byłoby ok. Bo Sara ma to do siebie, że wygląda bardzo kobieco, a tutaj z trudem można odróżnić ją od dziewczynki :P

To prawda, ale Japończycy już tak mają, że kobiety w ich komiksach mają nastolatkowe, a wręcz dziecięce twarze. No, ale w końcu nie wszystko musi być tak jak w komiksie. ;) Każdy ma prawo do zmiany tego i owego.

A widzieliście już pierwszy trailer tego anime? Jest na oficjalnej stronie (www.witchblade.jp), a jeżeli nie chce Wam się szukać, to zajżyjcie tutaj > trailer WB - anime.
Przyznam, że muzyka i akcja pokazana na nim pasują do WitchBlade jaki znam z komiksu.
Dziwnie tylko trochę wygląda wysuwany z przedramienia 'miecz' Sary (przecież jej kostium może zmieniać się w co chce, a tu wygląda to tak, jakby tylko mogła wysuwać ostrza), no i sposób ... własnie, sposób przemiany Sary w WB, jakby była Czarodziejką z Księżyca... :| No i jej włosy jakby też ostrzami były... Dziwnie to trochę wygląda, ale fajny jest pomysł, że WB 'wchodzi jej w krew' podczas tej przemainy i przez to jest taka 'opętana' jakby przez to Magiczne Ostrze i ma takie... oczy.... A z resztą, obejrzyjcie sami. ;)

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 01-05-2006, 23:19   

Tak tak,w anime możecie liczyć na e_gusia
http://www.youtube.com/wa...chblade%20anime
tu macie trailerek WITCHBLADe
http://www.youtube.com/wa...chblade%20anime
tu macie opening do anime,tak tak

cieszcie sie dzieci,szukając po różnych stronach o anime będe was informował co do tego projektu...

Btw. witchblade anime wydaje siębyć jak hellsing,jezeli tak to szykujcie sie na zajebiste anime.

Valkiria 
Obieżyświat

Wysłany: 02-05-2006, 00:29   

Powiem tyle, nie podoba mi się Sara. Nie jest taka jak w komiksie, dla mnie to minus, oczywiście nie musi być taka sama, ale nie przemawia to do mnie, krótkie włosy, nie brązowe, ona sama wygląda jak nastolatka, z tym się zgodzę. Samo Witchblade na Sarze wygląda jak strój a nie jak pnącza owijające ciało. Oczy...no dobra, przeżyję, ale ona sama nie jest wyrzutkiem czy owiana przekleństwem, a tak wygląda, może o to chodzi, ale...neee... :gupek: . Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale jak narazie to dla mnie jest średnio, może za bardzo przynudzam, ale coś mi się nie podoba. To nie to na co liczyłam...

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 13-05-2006, 17:29   

Czy mi się wydaje, czy Sara ma Bloodrayne'owe noże na rękach? W ogóle wygląda trochę bardziej jak wampirzyca, nawet w którymś momencie na drugim filmiku, oblizuje się, jak od krwii. Chciałabym zobaczyć trailer w trochę lepszej jakości, bo z tych mało widać.

Gabriel 
Nowicjusz

Wysłany: 02-06-2006, 10:32   

Znam pobierznie komiks Witchblade, ale najbardziej podoba mi się Sara z serialu TV. A to coś - to dla mnie w ogóle nie jest Witchblade tylko jakiś pokemon.

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 02-06-2006, 11:06   

P-pokemon?Człowieku,masz u mnie gigantycznego minusa :fire: wprost niecierpię ludzi którzy jak widzą jakieś anime wołają że to od razu jakiś pokemon :fire: nawet anime jeszcze nie widzieliście a już marudzicie >_> Sara może wygląda troche nietenteges,ale chyba tylko dlatego że sie przyzwyczailiście do Sary z komiksu i TV :s jakby najpierw powstało anime to byście pokochali sare z anime,ot co :p

Kasia Trent
Wyluzuj! Nie wszystkim musi się podobać to, co Tobie.

Gabriel 
Nowicjusz

Wysłany: 21-06-2006, 19:22   

Ja nie mam nic do anime, tylko nie podoba mi się ta mangowa wersja Witchblade. Mogli to narysować ładniej, przecież Japończycy potrafią tworzyć ładne animacje.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 21-06-2006, 20:17   

e_g napisał/a:
Sara może wygląda troche nietenteges,ale chyba tylko dlatego że sie przyzwyczailiście do Sary z komiksu i TV :s jakby najpierw powstało anime to byście pokochali sare z anime,ot co :p

Myślę, że jest w tym dużo racji, chociaż i mi sama postać Sary zalatuje nieco może nie pokemonowym, ale tym digimonowym stylem - okrągłe oczka i duże źrenice... Choć, wnioskując z traileru, może to być ciekawe zderzenie krwawej, nazwijmy to, 'fikcyjnej rzeczywistości' i tego właśnie nieco słodkawego stylu ;-)

Hellsingowi do pięt dorastać nie będzie, tam króluje psychodeliczna kreska, skryte spojrzenia (czy przez światło odbijajace się w szkłach, czy to przez cień) i szeroookie uśmieeechy... :619: No i ponad wszystko te rozlewy krwi i głos Alusia.
Obawiam się, że Witchblade okaże się nieco bardziej popkulturowym obrazem. Łącząc ze sobą słodycz i rozlew krwi (której, nawiasem, nie wyłapałam zbyt wiele) tworzy się coś dla szerszej publiczności. Znajdą tu coś dla siebie i fani tanich, ładnych anime i koneserzy krwawych krask tudzież mieczy i brzytw (^^). Ale wątpię, by którakolwiek z tych grup poczuła się usatysfakcjonowana ;-)

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 21-06-2006, 21:44   

Właśnie jestem zwolennikiem takich błyszczących dużych oczu,bo sa bardzo łądne i charakterystyczne,i właściwie zazwyczaj można z nich wyczytać dużo o postaci :P Są rysowane wzglednie do charakteru postaci,wiec tworzy sie ciekawy efekt,a w pokemonach czy digimonach czy szaman kingu to były poprostu oczy ze źrenicami,poprostu oczy.

A aluś był słit tylko taki troche...no zbyt potężny >.> ani razu po dupie nei dostał ;p

Kasiu -> mni nie chodziło o to że ggabrielowi sie nie podoba anime,ale poprostu nie znosze ludzi którzy pokemonami czy innym shitem tym podobnym uogólniają anime ,które przecież jest lepsze :P

A integral,jak tak bardzo podobał ci sie hellsing to obejrzyj Neon Genesis Evangelion,może seria tv 26 odcinków nie jest taka wstrząsająca (dla ciebie,dla mnie była wstrząsająca :P ) to zakończenie zostawia trwały uraz na psychice ;P

Integral 
Archeolog

Wysłany: 21-06-2006, 22:12   

Nie omieszkam, nie omieszkam ^^

Aluś, hehe... lady Hellsing i tak wymiata :D Tak świetnej damskiej kreacji nie wypatrzyłam jeszcze w żadnym anime... ^^ Tym bardziej czekam na Witchblade, może będzie jakie objawienie ;-) .

Co do "dużych i błyszczących oczu" - gusta i guściki. Może to przez uraz po sailor moon i masowym napływie pokemoństwa jestem zwolenniczką tych 'tradycyjniejszych'... Odpowiednio narysowane i ujęte także mówią wiele, choć tu większą rolę odgrywa całe oko, ze szczególnym uwzględnieniem brwi ;-)

Tygrysia 
Nowicjusz

Wysłany: 25-06-2006, 11:57   

Uwielbiam Witchblade. A zaraziłam się nim przez słynny Crossover z Larą :-P
Znacie jakieś strony z których można ściągnąć komiks? Jak na razie udało mi się przeczytać tylko "Tales".

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 01-07-2006, 09:31   

Polecam ściągnąć DC++, znajdziesz tam masę komiksów ;)

Gabriel 
Nowicjusz

Wysłany: 04-07-2006, 16:43   

Tak, na DC są chyba wszystkie komiksy. Ja za anime nie przepadam, ale wiem, że to coś więcej niż Pokemony :P Podobają mi się garficznie prace tego Japończyka, który dostał kiedyś Oscara, nie mogę sobie przypomnieć nazwiska. Szczerze, wolałbym już Witchblade w CGI, a najlepiej film aktorski. Jakiś czas temu pojawiały się plotki o filmie, ale nie wiem czy coś z tego wyszło. Podobał mi się serial, szkoda, że są tylko 2 sezony.

darekch 
See you in Valhalla

Wysłany: 11-10-2006, 19:15   

INFO z ostatniej chwili!

TOP COW napisał/a:
From the begining, Witchblade has been one of the most unique comic books in the world. With great action and strong characterization, the story of the Witchblade has cross all boundaries.

With the anime in full swing overseas in Japan, the Witchblade manga isn't too far behind. Here's your sneak peak at some interiors of the all-new Witchblade manga!

str. 1
str. 2
str. 3
str. 4
str. 5

Rysunki są całkiem fajne i mi się podobają! Sara jest oczywiście mało "sarowata", bo japońska już. Dynamika rysunku na str. 2 robi wrażenie! Ciekawe czy w Polsce WB manga zostanie wydana. Przyznam, że z chęcią i ciekawością bym sobie ją przeczytał. ;)
A co Wy na to?

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 25-10-2006, 12:33   

Całość ogólnie się podoba, ale to już nie Witchblade! :P Fajnie to wygląda, ale ja nie widzę Sary w mangowym stylu. Traci cały swój urok i kobiecość ;)

Integral 
Archeolog

Wysłany: 25-10-2006, 16:59   

Jasne, nie ma co porównywać amerykańską wersję z japońską, tylko rozglądać się za translacjami :D
Myślę, że dla maniaków mangi będzie to smakowity kąsek. O ile do samego komiksu mnie tak nie pchało, o tyle mangę z wielką chęcią bym przeczytała :)

Niemniej musze przyznać, że nie podoba mi się idea samej konwersji z mangi na komiksy i vice versa. Nie wyobrażam sobie niektórych tytułów w kolorowej wersji od lewej do prawej, podobnie manga może przy oryginalnych komiksach wypadać 'słabo' (bo wiadomo, inne atuty mają komiksy, inne mangi).
Ale, że sama wolę mangi... ;-)

The Darkness 
Podróżnik

Wysłany: 14-07-2008, 19:52   

Witam, czy ma ktoś do sprzedania komiksy, albo figurkę z Witchblade ? Wie ze to nie ten temat, ale odpowiedni był zablokowany :(

Elven Huntress 
Nowicjusz

Wysłany: 02-08-2008, 14:58   

Ja bym poszukała na www.komiksy.com, widziałam tam do niedawna mnóstwo komiksów TR i Witchblade (po angielsku), ale póki co nie stać mnie ;)

Adolf 
Nowicjusz

Wysłany: 22-08-2010, 13:46   

Sorki, że odświeżam stary temat... Ale czy fani Witchblade i komiksów Top Cow są jeszcze wśród nas? Jeśli tak to...
STAY TUNED

Odpowiedz do tematu