FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa seria??
Autor Wiadomość
Lady_croft 
Student

Wysłany: 29-05-2005, 21:27   Nowa seria??

Szperajac na forum znalazłam taki fragment przetlumaczony z jakiegos listu:
Cytat:
Obecna edycja komiksu zakończy się na 50. albumie. Potem aż do lata 2005 pojawiać się będą tylko wznowienia i dodruki, a także kilka numerów specjalnych, z różnych okazji. Edycja druga ruszy równiutko z premierą Tomb Raider VII."

Co wy na to?? będzie wydawane czy raczej coś omnielam. A jeśli to prawdopodobnie w Grudniu wznowi sie w Polsce wydawanie komiksów TR??

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-05-2005, 21:35   

Jeżeli wznowią i u nas będzie to super :P A kontekstu wyniika że będziewydawane,ale czy w Polsce :? Cool w każdym razie :mrgreen:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-05-2005, 22:49   

Mowa o następnej serii, ale nie w Polsce.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 30-05-2005, 10:06   

Lady croft >> to co zacytowałas jest przeciez znane od conajmniej pół roku.. i nie jest to abolutnie w żaden sposób związane z Polską.. Nowa edycja w USA pojawi sie razem z TR7.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 12-07-2005, 22:25   

Cez ma rację. Na razie nic nie słychać o nowej edycji komiksów, ale na pewno zachodnie strony o tym napiszą, kiedy będzie coś wiadomo. Ja miałam zrobić stronę o komiksach TR, ale prawie nikt sie tym nie interesuje, więc chyba nie warto.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 12-07-2005, 22:30   

przez przesuniecie premiery TR7 Top Cow tez na tym troche straciło.. Druga edycja pojawi sie nie w wakacje, a w listopadzie.. jak dobrze pójdzie... Ciekawe czy Andy Park powróci... cos tam wspominał w wywiadze, ze moze :P . Ciekawie by było, bo do tej pory jego Larę, jego kreskę najmilej wspominam.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 12-07-2005, 22:35   

Ja również. Poza tym Tan też jest niezły. NIe tak dawno było mowa o wydaniu The Greatest Treasure of All (przypominam - obecnie na rynku dostępne jest jedynie "Preludium"). Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, te komiksy są drogie w produkcji ze względu na technikę (jeśli ktoś widział "Treasure" wie, o co chodzi). Tymczasem odsyłam do nowego corssevera TR/Witchblade/Magdalena zatytułowanego "Moster War" (mają być 4 odcinki, obecnie są 2).

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 17-07-2005, 20:38   

Cytat:
Ja miałam zrobić stronę o komiksach TR, ale prawie nikt sie tym nie interesuje, więc chyba nie warto.

CZemu nie warto - ja bym się tam ucieszył :D A ty jesteś w komiksach tak obcykana że heeeejjjjjjj. Zrób cosik takiego :D

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 24-07-2005, 21:58   

Może kiedyś.. teraz nie będę miała czasu, mam zaplanowany wyjazd za granicę i na pewien zlot. Zresztą najpierw muszę się nauczyć te strony robić :P

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 26-07-2005, 18:39   

To jak wrócisz to szybko rób stronkę, bo mnie także bardzo interesuja komiksy TR. :wink:

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 26-07-2005, 21:44   

Oj własnie,masz rację, bo ja mam tylko 2 komiksy o TR i to już dosyć dawno kupione, bo prawie 4 lata temu :P A chciałabym jakąś stronkę w necie o komiksach o TR żey esię trochę rozerwać :P

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 26-07-2005, 22:19   

No to Karolino oferuję swą pomoc jakbyś potrzebowała :P Wszyscy czekają :P

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 28-07-2005, 22:11   

Fajnie :] Paciej, zrobisz grafikę? Bo ja nie umiem :oops: Jednak jeśli coś z tym ruszy, to dopiero we wrześniu lub pod koniec sierpnia, jak wrócę z Włoch.

P.S. Kto chce komiksy PL lub English niech pisze na priva lub gadu.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 28-07-2005, 22:27   

No okej, zajmę się grafą ale ty musisz ustalić co i jak ma być :P

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 29-07-2005, 01:19   

Czekam z niecierpliwością na wyniki pracy. :mrgreen:

Pilgrim 
Podróżnik

Wysłany: 20-08-2005, 22:34   

No No;d;d jestem ciekawy jaka bedzie nowa edycja komiksdu bo sta :wink: ra byla bombowa :wink: :wink: :wink: :wink:
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio

Kurtis Trent 
Nowicjusz

Wysłany: 28-08-2005, 19:33   

Ja bym bardzo chciał by był nowy komiks, gdy był wydawany ten pierwszy ja byłem już wielkim fanem TR, tylko że jakoś tak " nie chciało " mi sie szukać tych komiksów, bo mało gdzie bł u mnie dostępny... teraz żałuje i gdyby były w Polsce do kupienia te nowe komiksy, kupie wszystkie :lol:

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 29-08-2005, 00:02   

Na razie strona nie ruszy, bo nie mam czasu. A komiksy można z sieci ściągnąć, trzeba tylko wiedzieć, gdzie ich szukać :]

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 24-02-2006, 12:21   Komiksy TR-nowa seria!

Nowa seria komiksów Tr! Bosko! :wink: Uwielbam czytac komiksy TR, jednak najlepiej moim zdaniem robił je Andy Park... gdzy wzszedłem na jakąś węgierska strone o TR,był tam dział z komiksami TR to jak zobaczyłem Larę narysowana jak sądze przez innego rysownika to o mało nie spadłem z krzesła...ona wygląda okropnie! Andy Park robił naprawdę dobre komiksy (np. Medusa Mask). Mam nadzieje że z czasem zostana wydane również w Polsce.

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 24-02-2006, 17:19   

Czytałam niedawno komiksy rysowane przez Greena, nie jest taki dobry jak Andy, czy choćby Billy Tan, ale ostatecznie można się przyzwyczaić. Natomiast ten gość, który rysował komiks 1/2 czy Lucifer Text... ble :P

M. de Merteuil 
Student

Wysłany: 10-03-2006, 10:43   

Pora reaktywować ten temat. Tu: http://mitglied.lycos.de/crofter/ piszą o nowych cmx, tyle, że w Niemczech. One pewnie są od dawna w USA, a co tam. Te okładki w wykonaniu tego faceta (choliba, zapomniało mi się) są letko zbokowate, ale świetne.

Tak poza tym, to wg. mnie cmx o TR mogłyby być trochę bardziej ambitne, ale czego ja znowu chcę. One ciągną na grafice - i wcale się nie dziwię - ale bym chciała jakiejś głębszej treści. Powiedzmy, co by było, gdybu zrobili na Hannibala Lectera? :D [BTW, frodo_hobbitek, fajny avatar! :D ]

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 10-03-2006, 16:50   

Nie podoba mi się ta komiksowa Lara ani za grosz :/ W ogóle do "obrazkowej" miss Croft przekonać się nie umiem i już pewnie tego nie zrobię :)

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 17-03-2006, 19:19   

Na tr.ru pojawił się jakiś news (po ros.) z takim oto zdjęciem:

Może to ma związek z nową seria :?:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 18-03-2006, 11:14   

Nie, to jest galeria, która właśnie została wydana. Zawiera rysunki Andy'ego Park'a,Billy'ego Tan'a, Randy'ego Green'a, Micheal'a Turner'a, Tony'ego Daniel'a, Adam'a Hughues'a i wszystkie 50 okładek, plakat i więcej.

Koniecznie muszę kupić :mrgreen: A jeśli chodzi o newsy komiksowe, to polecam www.tombnews.com :)

Legend 
Obieżyświat

Wysłany: 18-03-2006, 16:13   

No właśnie poźniej sobie zdalem sprawe, że to nie jest nowa seria ale nie chciało juz mi się pisać :roll: Ale ze mne leń hehe :p
Ciekawe czy w necie gdzieś będzie bo ja uwielbiam rysunki komiksowe mam sporą kolekcje znalezioną i skompletowaną po necie :)

Już znalazlem na edonky hihi :wink:

Odpowiedz do tematu