FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka
Autor Wiadomość
Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 14-05-2005, 23:10   

To nic wstydliwego :twisted: Ja np. oglądam serial "Fantagiro" wbrew sobie... :mrgreen: Tyle, że ja to robie dla śmiechu, który wywołuje niski budżet tego serialu.

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 14-05-2005, 23:12   

A na jakim kanale i o której godzinie ten serial leci? Bo wiesh, tez bym się chciała trochę pośmiać :lol:

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 14-05-2005, 23:25   

:offtopic:

Wiesz to jest debilny serial...nie oglądaj lepiej... Leciał dziś jakoś tak jak się obudziłem (coś koło 9.30 na jedynce chyba). Kiedyś puszczali pełnometrażowy film "Fantagiro" na polsacie. Jak nie oglądałaś tego filmu to nie zawracaj sobie głowy serialem, bo nie odbierzesz tego tak jak ci których on śmieszył swoim nierealizmem i wręcz infantylnymi i naiwnymi pomysłami. Serial jest równie głupi, tyle że animowany... :shock: :roll: :wink:
Ma negatywny wpływ na ludzkość - deprawuje wszystkich i wszystko :569: . Odradzam oglądanie.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 15-05-2005, 00:08   

A ja doradzam powrót do tematu...

xald 
Podróżnik

Wysłany: 11-07-2005, 20:22   

Ulubiony aktor i aktorka?? Dawno się już nad tym ie zastanawiałem. Choć zawsze bez mrugnięcia okiem wymieniam Sigourney Weaver, która zawsze gra postacie niezwykle charyzmatyczne. Nawet postać Lary ma przed sobą sporo, żeby ją przerosnąć. Aktor?? Jude Law może.
A znienawidzeni. Britney Spears chyba pasuje jak ulał :p Poza tym Ben Affleck, od którego bardziej męska jest Angelina (którą, swoją drogą też bardzo lubię :) ).

BradPitt 
Podróżnik

Wysłany: 01-08-2005, 16:41   

Best Aktor: Brad Pitt oczywiscie , Edward Norton , Robert De Niro , Al Pacino , Sean Pean , Ewan McGregor , John Malkovic , Bruce Willis , Christian Bale , Jamie Foxx Tobey Maguire ,Eric Bana , Hugh Jackman , Johny Deep , Jim Carrey , David Duchovny , Jackie Chan , Dustin Hoffman ,Christoper Walken , Anthony Hopkins , Ed Harris , Maciej Stuhr , Przemysław Sadowski ,

Best Aktorka : Angelina Jolie , Natalie Portman , Scarlett Johanson , Renee Zellweger

Best Shit Aktor : Tom Cruise i prawie wszyscy polacy
Best Shit Aktorka : Głownie polki

Na pewno o kims zapomnilem ale trudno...

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 01-08-2005, 17:06   

Moi ulubieni aktorzy to: Brad Pitt ;) Hayden Christensen, Will Smith, David Duchowny, Bruce Willis, Eddie Murphy, Cezary Pazura.

Ulubione aktorki: Natalie Portman, Angelina Jolie, Gilian Anderson,

Znienawidzony aktor: Tom Cruise, Antonio Banderas ;/

Znienawidzona aktorka: Katarzyna Figura

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 06-08-2005, 21:38   

Hmmm ja do mojej listy ulubionych aktorów dodam jeszcze Rogera Moore'a :mrgreen: a za co :?: spokojnie, zaraz się dowiecie :P Otóż za to, że wspaniale zagrał rolę agenta 007 :mrgreen: no i czywiście, nie tylko :P Ale głównie za role w Bondzie cenie gonajbardziej, zagrał po prostu genialnie, te jego wygłupy i te uśmieszki ech ..... szkoda że nie urodziłam się jakieś 50 lat wczesniej :roll: :lol: :mrgreen: Bo wtedy, w latach 70 i 80, gdy jeszcze nie był taki stary, wyglądał całkiem przystojnie :cool: a teraz....szkoda gadać :D

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 06-08-2005, 21:57   

Ja bardzo lubie Angeline nie tylko że grała w TRM... Jest piękna i świetnie gra... pozatym ma złote serce dla biednych dzieci... to takie wzruszające...

Lubie też Jenifer Aiston (jak na ironie :P ;) ) ponieważ podoba mi się jej gra no i jest całkiem całkiem ;)

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 16-08-2005, 23:57   

Jenny Aniston :?: Jest cąłkiem niezłą aktorką, zagrałą w wielu neizłych filmac, jak choćby "Bruce Wszechmogący" - ona ma po prostu talent do komedii :!: Bez urazy, ja miałąm na mysli jej talent ;) albo jej rolaw "Przyjaciołach" też była neizła ;) szkoda ze rozstała się z Bradem, wyglądali na bardzo zgraną parkę ;)

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 28-08-2005, 18:22   

hmm...

u mnie to bedzie Sandra Bullock, Christina Ricci, Signourney Weaver, Carrie Henn (wroc do nas Newt, wroc!!), Geena Davis, Whoopi Goldberg, Julia Roberts, Calista Flockhart i reszty nie pamietam... Jennifer Aniston tez moze byc, choc ona jest po prostu urokliwa, a gra tak jak mnustwo innych aktorek. nie widzialem jej jeszcze w zadnej rewelacyjnej roli.

z facetow, to raczej zadnych geniuszy nie ma... moze Morgan Freeman... wczoraj go widzialem w "Reakcji Lancuchowej"...

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 28-08-2005, 19:29   

Cytat:
Sandra Bullock

A ją z jakiego filmu lubisz :?: Ja ją kocam za Miss Agent, ten film jest super a i ona świetnie z nim zagrała :P Ale Miss Agent 2 to z kolei są pierdoły juz na maksa ...

Matylda 
Student

Wysłany: 30-08-2005, 13:10   

Osobiscie za najlepszego aktora uwazam Hugh'a Jackman'a (debiutował w roli Van Helsinga i Wolverina w X-men'ach :) ), Bruce Willis...tutaj komentarza chyba nie trzeba :P i jeszcze Mel Gibson...najlepsza rola chyba w zabójczej broni :P a z aktorek..raczej nie mam ulubionej wiec tu sie nie wypowiem

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 01-09-2005, 21:13   

Paciej napisał/a:
Cytat:
Sandra Bullock

A ją z jakiego filmu lubisz :?: Ja ją kocam za Miss Agent, ten film jest super a i ona świetnie z nim zagrała :P Ale Miss Agent 2 to z kolei są pierdoły juz na maksa ...

w sumie to poznalem ja przy "Systemie", ktory to film uwazam za naprawde dobry thriller. pozatym, to widzialem chyba tylko "Speed" 1 i 2 z jej udzialem... mimo, ze filmow bylo sporo...
pamietam, ze zapowiedz "Miss Agent" widzialem w Kinomaniaku kiedys, pokazali bodajze jedna z najlepszych scen: "Zostaw mnie! jestem wypacykowana, mam we wlosy w jakiejs mazi i jestem wkurzona!" *JEB - gleba!*
ale calego filmu nigdy porzadnie nie obejzalem...

i o dziwo, "Speed 2" uwazam za film na poziomie - mimo, ze powszechnie ma opinie beznadziejnego...

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 10-09-2005, 18:19   

Sztepek 
Praktykant

Wysłany: 05-09-2006, 19:23   

Hmm Kirten Dunst to moja ulubiona aktorka. Gra na serio ciekawie i tak... z zyciem? Do tego Jennifer Garner... Niezbyt lubie Meg Ryan i ta... no... Cameron Diaz... Denerwuja mnie zdeka, nawet jesli graja całkiem niezle...

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 06-09-2006, 22:32   

Mój ulubiony aktor to Johnny Depp, głównie dzięki swojej roli w "Piratach z Karaibów" i "Na żywo", któy leciał ostatnio w tvn i który oglądałam. Co do aktorek - niezła jest Liv Tyler, szczególnie w Armageddonie.

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 07-09-2006, 18:31   

Ja uwielbiam Johnego Deppa! Grał w bardzo różnorodnych filmach, potrafi się znaleźć w każdej roli. Jest wspaniałym aktorem. Zaraz za nim jest Jean Reno, Orlando Bloom, Ian McKellen - pokochałam go za jego rolę w X-menach, natomiast we Władcy Pierścieni przeszedł moje oczekiwania - jest genialny :) , Denzel Washington - Helikopter w Ogniu! Mmmm :)
Jesli chodzi o jakąś aktorkę.. hmm.. bardzo lubię Famke Janssen (tutaj znowu glównie za rolę w X-menach) jednak lubie ją oglądac równiez w "Sile strachu" :)

Cięzko jest mi ścierpieć Georga Clooneya.. chociaż na Ostrym Dyżurze prezentuje sie calkiem niezle :) ale tak ogolnie to wielka tandeta od niego wieje :/ potem Arnold Shwartzeneger! Na stos z nim! Człowiek sztuczny do bólu, nie wiem za co go tak kochają.
Znienawidzona aktorka? Tutaj podobnie jak z ulubiona - cieżko.. jednak zawsze mnie szczyka na widok Salmy Hayek, jeszcze teraz wystepuje w tych calych "Sexipistols".. nie widziałam ALE... litości :-P

lady croft 13 
Student

Wysłany: 05-11-2006, 17:14   

Moim ulubionym aktorem jest Josh Hollyway serialowy Sawyer z Zagubionych a aktori to takie: E.Lilly z zagubionych,Scarlett Johanson,Charlize Theron, Angelina Jolie,Keira Knighet . xD

dagisa 
Praktykant

Wysłany: 28-12-2006, 02:34   

Ulubieni:
Aktor: Keanu Reeves, Brad Pitt, Edward Norton, Jack Nicholson

Aktorka: Angelina Jolie, Michelle Rodriguez, Monica Bellucci

Nie ciepię:
Nienawidzę oglądać filmów i nigdy nie oglądam z Jennifer Aniston, a także z Hughem Grantem. Jak widzę, że któreś z nich gra, od razu daję sobie spokój. Nie cierpię też Cameron Diaz, Evangeline Lilly i Mela Gibsona.

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 28-12-2006, 09:20   

Keanu Reeves, Hugh Grant :579: Ale ten pierwszy bardziej :p Ostatnio Tom Hanks, którego kiedyś nie znosiłam. Aktorek jakoś nie kojarzę specjalnie... Audrey Tautou jest świetna na pewno. W tym momencie nawet nie jestem w stanie sobie przypomnieć innych :p

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2006, 10:13   

Evangeline Lilly nie lubisz? :O :P
Hugh Grant jest okropny... nudny.. i w ogole bleee... :P

Brad Bitt i Angelina Jolie, to jest dopiero para :D ;)
Lubie tez aktora komediowego Jima Carrey'a oraz poczciwego Duchovnego i Anderson z X Files :D :)

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 28-12-2006, 10:22   

Hugh Grant - nieee, Keanu moze byc, Tom Hanks tez nawet dobrze gra :D Jima Carreya tez lubie. Ale od nich wszystkich i tak wole Jacka Sparrowa, czyli Johnny'ego Deepa, zmralego Louisa de Funnes, z aktorek to Angeline Jolie i Natalie Portman.

http://leditor.prv.pl/

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 28-12-2006, 10:42   

Ulubieni aktorzy: Adam Sandler, Jim Carrey, Keanu Reeves, Eddie Murphy, Johnny Depp, Jean Reno i Orlando Bloom
Ulubione aktorki: Angelina Jolie, Sandra Bullock no i chyba tylko tyle
:619: :619: :619:
:narka: :pozdro:

Justykala 
Student

Wysłany: 28-12-2006, 16:34   

Ulubieni aktorzy to wszyscy komediowi, np. Eddie Murphy, Jim Carey, Juan Reno, Steve Martin i raczej nie komediowy - Benjamin Bratt. A co do aktorek to nie ma ich zbyt dużo... no, bardzo lubię Halley Berry (mogłam zle napisac) i Beyonce Knowles za rolę w Różowej Panterze. świetn y film, każdemu polecam. A i teraz czekam na Dreamgirls. Z tego co wiem bedzie 2 lutego...

Odpowiedz do tematu