FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony czarny charakter w TR to...
Autor Wiadomość
Nought 
Nowicjusz

Wysłany: 30-12-2006, 11:38   

Ja jestem przekonany (w pzreciwieństwie do niektórych fanów na tym forum) która postać z całej serii TR (niestety tylko obejmująca PSX'a) jest moim ulubionym czarnym charakterem. Jest to postać Pani Natli, a to głównie ze względu na to że jest taka nieustępliwa, bezwzględna i bezlitosna. Te cechy charakteru bardzo mi się podobają i idealnie pasują do postaci będącej wrogiem głównej bohaterki.
Kurczę, gdybym mógł wybrać jeszcze jednego to z pewnością byłby to Marco Bartoli!
Wywarł na mnie taki wpływ, że jakieś szalone myśli mi do głowy przychodziły, scena przerywnikowa podczas której Marco Bartoli bez niepokoju wpycha sobie mistyczny sztylet Xian w serce jest przerażająca! Tym okaleczeniem siebie wprowadził atmosferę zamętu w świątyni.

Serek 
Praktykant

Wysłany: 31-12-2006, 11:32   

Pieere, Natla, Amanda. Von Croya nie nawidzę, staruszek gópi^^. Pieere jest dosyć fajny i zabawny. Natla to już wspomnienia z TR1 była fajna, a Amanda jest ładna :) .

Jerrem_Y 
Obieżyświat

Wysłany: 31-12-2006, 12:02   

Moimi ulubionymi czarnymi charakterami sa Larson i Pierre :D bardzo dobrze wspominam walki z nimi i ich "wejscia" xD serii potrzeba wiecej takich indywiduów :690:

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 31-12-2006, 13:06   

Ja też ich lubię, są tacy ''gupkowaci'' :-P .Ale najbardziej lubię chyba Amandę, a co do Von Croy'a to nie wiem już czy mam go lubić czy nie, bo przecież nie był fair wobec Lary np. w TR4 jak zabrał jej Amulet of Horus (jeśli dobrze pamiętam)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 31-12-2006, 13:52   

Myślę że takim czarnym charakterem był Eckhart,bezwzględny tyran,morderca...
Postać niebezpieczna i inteligentna, posiadająca niezywkłe siły i wpływy. Pragnący niesmiertelności ludzki demon... Postac jak z koszmaru,przy nim nawet Amanda wygląda jak dziewuszka z piaskownicy :pozdro:

ADR 
Podróżnik

Wysłany: 28-01-2007, 17:48   

MOj ulubiony czrny charakter to Bartoli :)

K@t
A moim ulubionym zajęciem jest wlepianie warnów za krótkie posty :)

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 29-01-2007, 08:25   

Najbardziej wkurzający - Larson i Pierre w pierwszej części
Najbardziej lubiany - Larson i Pier w Chronicles.
Troche mniej, al też bardzo lubiany - Werner von Croy.
:) The End :(

Olina 
Student

Wysłany: 29-01-2007, 12:51   

taaa.. larson i Pierre byli tacy inteligentni i błyskotliwi... ehh.. xD
Oprócz nich jeszsze lubię tego super kucharza z Chronicles [ktos juz o nim wspominał] i te chodzące kościotrupy z AOD. Tak fajnie sie skradali i możnabyło im dać kopa. ubaw miałam przy tym :)

Niezapominajka 
Podróżnik

Wysłany: 29-01-2007, 21:06   

Hehe, ja też polubiłam Larsona i Pierr'a :690: . Oni byli najlepsi! Potem podobał mi się jeszcze wujaszek Von Croy xD .
Z takich mniej znaczących czarnych charakterów podobały mi się nawet kościotrupy z TR4... Fajnie wyglądały jak biegały bez głowy :690:

sweet thinks 
Student

Wysłany: 25-04-2007, 14:58   

moimi ulubionymi czarnymi charakterami są:Larson and Pierre, Larson to największy głupek w grze :690: :hehe: ,
Pierre bo jest taki stanowczy i poważny xD , a najgorszy to Von Croy i Eckchard
(błeee :hehe: ) Eckchard bo byl psychol który straszy biedne Lary Croft a Von Croy bo...eeeeeeeeeee nie wiem co nie lubię go poprostuxD

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 25-04-2007, 15:12   

Ulubiony czrny charakter.... Hmmm... Jeśli Amandę można tak nazwać to stanowczo ona lub Natla ostatecznie :) . Albo ten boss z Japonii w Legendzie.... nie pamiętam jak on się zwie :P Co do Eckharda to taki pośredni był.... :pozdro:
But I will fight and I will stand

Mai 
Podróżnik

Wysłany: 25-04-2007, 15:32   

Amy napisał/a:
Albo ten boss z Japonii w Legendzie.... nie pamiętam jak on się zwie

On się zwie Shogo "Yakuza" Takamoto. Moimi ulubionymi czarnymi charakterami są Larson i Pierre. Ich "inteligentne" teksty mnie rozbrajają :690: . Ostatnio grałam w Chronicles i nasłyszałam się ich tam trochę :hehe: .

Myrth 
Nowicjusz

Wysłany: 26-04-2007, 01:03   

Bezwarunkowo Von Croy i Natla, bo to są naprawde czarne charaktery - obydwoje przebiegli, obydwoje inteligentni, obydwoje niezwykle wredni. Larson i Pierre przy nich to para błaznów w strojach 'bardzo złych panów' :hehe: Za to najbardziej zagadkowym czarnym charakterem jest facet z TRIII - co to wogle za jeden? czemu tak działa?
sweat, tears and
THE SEA

Kirys i Elanora 
Nowicjusz

Wysłany: 27-04-2007, 14:11   

Od Kirysowatego:

Profesor Willard vel zdeformowany, zdegenerowany, zmutowany pająk_o_czterech_nogach! Bez wątpienia jedna z najbardziej demonicznych postaci, szalony naukowiec opętany wizją zawładnięcia światem poprzez przyspieszoną ewolucję ludzkości. A jednak marnie skończył...
Na drugim miejscu znalazłby się Von Croy. Jak to uzasadnić? Czerstwy staruszek łasy na skarby!

Co się stało z TRPL? Co się stało się?

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 27-04-2007, 14:38   

Zdecydowanie Sophia :P Pozazdroscic tylko takiej laski z kamykiem na koncu :matrix:

lukasz_ja_123 
Nowicjusz

Wysłany: 20-05-2007, 16:29   Jacqueline Natla

Moim ulubionym przeciwnikiem jest Jacqueline Natla. Nie umiem zbyt angielskiego więc czytałem sobie tłumaczenie tekstu i po prostu śmiać się. Oooo np:

Lara wychodzi z grobowca i wpada w zasadzkę zastawioną przez popleczników Natli).

Mr T.: Wpadłaś właśnie jak śliwka w kompot.

Cowboy: Jak tam mała.

Lara: (grzecznie) Dzień dobry.

Natla: (wychodzi ze swojego Mercedesa) Zostawiłaś tam Larsona gryzącego piach ?

Lara: Jeśli tak twierdzisz.

Natla: Cóż, twoje małe wakacje dobiegły właśnie końca. Czas by oddać to co mi zabrałaś.

(Skatebordzista chwyta Larę za ramie)

Lara: Ow!

Mr T.: Pozwólmy sobie spróbować wziąć pudełko na lunch.

( Cowboy wyciąga Scion z plecaka Lary i podaje go Natli. Ta przygląda mu się bliżej i wtedy wskazuje na Larę).

Natla: Więc ? Zabij ją!

( Croft wyrywa się mężczyźnie i ucieka)

Cowboy: Hej!

( Dziewczyna pędzi w kierunku krańca kanionu, skacze i daje nura do wody. Ląduje w rzece poniżej)

Natla: Wy debile!

( Pomocnicy Natli wychylają się by dostrzec Larę, jednak nie widzą po niej śladu)

Natla: Chodźmy.

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 20-05-2007, 16:37   

lukasz_ja_123, z jakiej strony jest tłumaczenie? Bo Traider padl a innych z tlumaczeniami nie znam :(

Ulubiony czarny charakter...
Powiedziałabym że Sophia i jej dziwaczne poczucie humoru. Zaraz po niej Karel, żal mi faceta, miał mózg wyprany i ogólnie rzecz biorąc był całkiem fajny. Później Von Croy, starszy dziadzio i żal że zmarł(dobrze mu tak, "Egypt, Egypt...").
Lubiłam też Larsona bo mówił takim miejscami głupim akcentem ;)
No i moja wisienka na torcie czyli... mały wilczek z TR 1 czyli pierwsze stworzonko po którym o mało nie dostałam zawału grając w ciemnym pokoju w TR 1 :)

Bartoli 
Nowicjusz

Wysłany: 21-05-2007, 11:53   

Dla mnie zdecydowanie najlepiej rywalizowało się z Von Croyem :fire: zdecydowanie najleprzej części jaką była Tomb Raider: The Last Revolution :640:

Integral
:hehe:
Chyba nie znam takiej... :D

Bartoli 
Nowicjusz

Wysłany: 21-05-2007, 17:39   

sorki za pomyłkę w nazwie :-P oczywiście chodzi o The Last Revelation :hehe:

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 22-05-2007, 15:02   

Bartoli napisał/a:
najleprzej

a nie ,,najlepszej" ? Von Croya w TR4 nie lubiłem bo widziałem go jedynie na filmikach i był małomwny. Zdecydowanie bardziej wole charaktery z Aoda

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 22-05-2007, 16:25   

Van Croy to mi ostatecznie zwisa i powiewa, bo jest podobny do konkubenta przyjaciółki mojej rodzicielki. Którego nie znoszę.

Chyba Sophia. Najlepiej z TR3 wspominam level który zakładał jej występ, więc chyba zrobiła na mnie jakieś pozytywne wrażenie. Ogólnie villainy z TR3 są najbardziej villainowe i pałam do nich największą sympatią.

Bartoli 
Nowicjusz

Wysłany: 22-05-2007, 16:48   

Szymon_Trent napisał/a:
a nie ,,najlepszej"

no cóż zdarza się :-P

Szymon_Trent napisał/a:
Von Croya w TR4 nie lubiłem bo widziałem go jedynie na filmikach i był małomwny. Aoda

jak już wytykasz błędy innych, to mógł byś tak dla przykładu sam ich nie robić :hehe:

Szymon_Trent napisał/a:
Von Croya w TR4 nie lubiłem bo widziałem go jedynie na filmikach i był małomwny. Zdecydowanie bardziej wole charaktery z Aoda

po to jest ten topic aby każdy mógł wyrazić swoją opinie na temat ulubionego czarnego charakteru z serii TR. dla mnie jest nim Von Croy! z dawnego nauczyciela Lary stał sie jej wrogiem numer 1. :matrix: no i fajnie mi się z nim rywalizowało o ten drogocenny amulecik :690:

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 26-05-2007, 16:47   

Oczywiście jest to Larson. xD Któżby inny jak nie on. Najmądrzejszy, najbardziej zabawny ze wszytkich, najgustowniej ubrany, wogóle nie pechowy. :) Po prostu świetny w swojej prostocie. :-P :matrix:

:wotr: :narka:

Alisasi napisał/a:
beatka0802... beatka0802... beatka0802... wkurza cie to?

Wszystko mnie wkurza... :-P

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 26-05-2007, 17:03   

Ulubionu blackman? XD

Larson(TR1 i 5) i oczywiście Verner Von Croy (TR4) :)

Larson <- Głupota jego jest boska xP Uwielbiam gapić się na nie normalnych ludzi...

Verner Von Croy <- Fajny staruszek z ciekawym charakterkiem i fajnym wdziankiem ;P

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 26-05-2007, 17:53   

pmkkoch napisał/a:
Ulubionu blackman? XD
Larson <- Głupota jego jest boska xP Uwielbiam gapić się na nie normalnych ludzi...

Pięknie to ująłeś. Dość, że można się pośmiać to można nauczyć się jeszcze więcej głupoty. :D

Odpowiedz do tematu