FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Stacraft!!!
Autor Wiadomość
Master Payne 
Nowicjusz

Wysłany: 28-12-2003, 11:34   Stacraft!!!

Mowimy tu TombRiderze ale czy ktos jeszcze pamieta takie klasyki? :D

cześc Fenix :) (by CEZAR)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2003, 17:43   

no w tym dziale właśnie nie mówimy o TR :)

W starcrafta to ja nigdy nie grałem.. nawet nie wiem jak to wygląda.. poweażnie... koledzy mnie do tego namawiali.. ale jakoś wolę inne strategie... np. Empire Earth

Master Payne 
Nowicjusz

Wysłany: 28-12-2003, 18:55   

Widac wszyscy TR tak maja :D Strategie turowe :) Ale to klasyk i najlepsza gra RTS kiedykolwiek stworzona :)

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 28-12-2003, 18:56   

Nie chcę się kłucić bo to kwestia gustu, ale osobiście wolę Age of Empires / Mythology.

A Empire Earth to też RTS.

Charles 
Podróżnik

Wysłany: 28-12-2003, 19:06   

Age of Empires jest cudowne ,a w Starcrafta nigdy nie grałem i raczej nie prędko zagram . Może kiedyś przeczytam książkę ale wątpię 8)

"Things happen to us. But it's our reactions that matter." - Sally

Lidka 
Student

Wysłany: 28-12-2003, 19:19   

StarCraft to również mój ulubiony RTS, gra jest naprawdę świetna, a teraz jestem w trakcie przechodzenia BroodWar :)

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2003, 19:20   

dajcie tu jakieś screeny.. ja naprawdę nigdy tego nie widziałem :) albo linki dajcie :)

Panie topicodawco, dawaj jakieś screeny czy linki :)

Frodo_hobbitek 
Obieżyświat

Wysłany: 31-12-2003, 18:11   

Co to za gatunek to RTS?

EDIT BY GRZEKO
Real Time Strategy :|

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 01-01-2004, 14:04   

no wiesz Frodo... to jedne z najciekawszych gier na rynku. Wcielasz się we włądcę jakiegoś ludu i zaczynasz ich rozwój. Walczysz, rozwijasz się, zbierasz syrowce, i wszytko w czasie rzeczywistym. W tym samym momencie co Ty, komputerowy przeciwnik też gra. Za to w turowych strategiach jak Ciwilizacja, gra sie na zmianę, raz Ty, raz komputer

Beliar
Gość
Wysłany: 10-02-2004, 20:03   StarCraft --rules--

TAK, StarCraft jest super musicie zagrać, jest na drugim miejscu po TR :P w moich ulubionych grach, jak wszystko się uda to może ktoś ma chętkę na partyjkę w StarCraf-cie chętnie zagram :mrgreen: ,a i jeszcze na jekich zasadach :568: :?: :?: :wink:

Mnich 
Nowicjusz

Wysłany: 10-05-2010, 22:24   

Od kilku dni ponownie odpaliłem StarCrafta. Świetna gra, mam dodatek BroodWar, więc sądze że gdy przejdę podstawową część to nie będę się nudził ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 10-05-2010, 22:33   

Broodwar jest bdb, aczkolwiek dość wymagający. Z drugiej strony to dodatkowe wyzwanie i motywacja do gry.
Miło, że ktoś pamięta jeszcze o starociach - kultowych bądź co bądź (sam odświeżyłem sobie StarCrafta jakiś rok temu, a ostatnio mnie naszło nawet na Age of Empires II :) .

MackaN 
Student

Wysłany: 02-01-2011, 19:35   

Gra, w którą mogę grać w nieskończoność. Pierwsze 5 epizodów dla rozrywki i ostatni broodwarowy epizod dla jakiegoś wyzwania, bo tam naprawdę podnieśli poziom trudności. Przynajmniej dla przeciętnego gracza, który za dużo w multi nie grał i nie jest koreańczykiem :)

Do tego dochodzi moje hobby oglądania meczy i relacji prosto z Koreii. Podejrzewam, że z tą grą będzie jak z Diablo 1. Pomimo, że jest już druga część i tak gro ludzi będzie grać w część pierwszą... Szczególnie, że Starcraft 2 jest jeszcze zbyt młody na zbilansowane multi.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 03-12-2013, 14:47   

Super! StarCrafta to ja gram, oj tak :devil: . Mam II i dodatek do niej jak i jedynkę. Jak ja kocham Być moją imienniczką- Sarą Kerrigan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: :!!: No dlatego dwójka na początku mi się nie podobała... ALE JEDYNKA JEST GIT! Za to gdy kupiłam StarCraft 2 : Hearth of the Swarm ( chyba to by było '' Serce Roju"czy cuś ) byłam w NIEBO WZIĘTA! No, to chyba tyle

Charles napisał/a:
Age of Empires jest cudowne

No... mój ojciec i ja gramy w to bez końca. Ta jak ja lubię grać z me father za to, że mogę grać w nim bez końca we wszystkie moje gierki :p W StarCrafta też zaczęłam grać z tatą ( w Tomb Raiderka to też :) ) :) .

K@t 
Spectre

Wysłany: 03-12-2013, 18:37   

Edytujemy posty.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 14-01-2014, 17:51   

W Hearth of the swarm Sara ma dredowatą fryzurkę... W klasyku, w pierwszej części, nie przyglądałam jej się ale była taka... no... Inna. Ale nie przez Grafikę. To... po prostu... no... kobieta zmienną jest :P :p . Te ciuszki z początku były.. bardzo dopasowane :D .

Spoiler:
Nie kapuję co z tym jej chłopakiem. Zabiła go czy co? to ten co nie chciał by powróciłam to Roju.

Odpowiedz do tematu