FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Autor Wiadomość
PaweŁIndyK 
Podróżnik

Wysłany: 12-02-2007, 11:59   

rozmowa z Ekhardem i Karelem pod koniec gry, Lara wylatujaca z rury, filmik zaczynajacy level ,,paryskie uliczki", filmik koncowy i filmik jak Lara leci na Kurtisa (wiecie ktory)
xD xD

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 12-02-2007, 16:17   

Wreszcie się dorwałam do YouTube odkrywając jego niezliczone zalety jeśli chodzi o TR.
To głupie ale nigdy nie dotknęłam klawiatury w AoD i szczerze mówiąc zawsze myslalam ze będę ten dzial omijać szerokim lukiem.
Przypadkiem nie kliknęłam w to co trzeba i teraz mam za swoje, bo kompletnie zakochałam się w cutscenkach z AoD.

Moja ulubiona jak dotychczas jest jedna, przy ktorej chce mi się płakać z Lara i Kurtisem w Luwrze(dlaczego oni nie mogli się pocałować?!), po której widać że TR projektował facet :) Stwierdzam, że jest to chyba najlepsza cutscenka z TR, chociaż o to miejsce ubiega się tez finał Legendy :)

Jeśli ktoś jeszcze nie widział Luwru niech żaluje. Najładniejsza, najlepiej zrobiona i chyba najbardziej "cebulowa" :)

Gloomy Angel 
Student

Wysłany: 12-02-2007, 17:41   

O tak to scena najlepsza z całej gry :) Czemu się nie pocałowali? Bo "obrzucanie błotem" Kurtisa byłoby znacznie silniejsze :-P

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 12-02-2007, 23:14   

Alisasi napisał/a:
(dlaczego oni nie mogli się pocałować?!)

De facto Kurtis widział ją po raz czwarty (w Cafe Metro, podczas jazdy motorem, podczas palenia papierosa (choć ostatnie wieści niosą, że jednak była to Carvier, paląca papierosa okiem(!) :D :D:D ) no i własnie w Luwrze. I mieli się od razu całować ?? Bardziej efektownie byloby, gdyby Kurtis dostał od Lary po łebie ;) może by szybciej biegał :)

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2007, 11:40   

Hmm... czy to jakaś aluzji do scenki finałowej pt. I'll give you a boost?

A tak poza tym to po dogłębnej analizie ich spotkań doszłam do wniosku że mogli to zrobić z tym że prawdopodobnie jedno bało się drugiego - ona chciała dać mu po łbie tylko ją rozbroił dupek...wzrokiem :P a on chciał jej coś zrobić, jeszcze nie dociekłam co i bał się że oberwie czymś co ona chowa po łbie. Logika :)

Albo i nie.
Do moich ulubionych scenek z AoDa zaliczę chyba jeszcze tą z pierwszym spotkaniem Lary i Kurtisa. You stolen MY painting... booskie :P

ObcyKontraLara 
Nowicjusz

Wysłany: 13-02-2007, 21:57   

Lara i Kurtis w Luwrze , tylko dziwne troche , jak Kurtis siedzi na poręczy macha , pokazuje sie Lara , Kurtis dostaje to dziwne coś w łapke i zeskakuje Lara natychmiast Biegnie a Kurtis juz na Nogach (leciał głową w dół a od tej poręczy na dół było jakieś ;) ... 5m ?) ale i tak Suuuuuuper :)

Pasuja do siebie ;) ale szkoda że był tylko w TRAOD a w Legędzie już nie :( ciekawe czy Lara dostanie się do Avalonu w TR8 ;)

Naducha_Rider 
Nowicjusz

Wysłany: 15-02-2007, 20:29   

Mnie najbardziej podoba się demko zaczynające xD .
Jakoś tak wciągające mi się wydaję:)
Takie nieco mroczne i nieco dramatyczne:)
Ogólnie wszystkie demka są fajne:)
Pozdro!

Lara13 
Praktykant

Wysłany: 16-02-2007, 18:20   

Oj tak, mroczne są najbardziej pierwsze levele TRAoD: deszcz, ucieczka przed policją, mroczne uliczne zaułki- super :D No a ze scen to jeszcze mogę dodać jak Lara z Kurtisem razem uciekają i są w Luwrze

Naducha---> bardzo oryginalny nick :D

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2007, 18:36   

O tak :) Kocham levele zaczynające czyli od Parisian Back Streets do Parisian Ghetto

O co chodzi z tym demem? A czy w demie AoD były ucięte levele z początku gry?(samouczku dziś a niegdyś ganianką policji)

A co do scenki to kocham tą w Luwrze z Kurtisem i Larą :> oraz tą z tym SWATEM(ŚWIATEM xP )

:>

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 16-02-2007, 19:21   

ja jeśli chodzi o levele w Paryżu to tak średnio. Zdecydowanie wolę te Luwrze, ale też ten filmik po Paryżu gdy Lara ucieka z wybuchającego Lombarrdu.

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 16-02-2007, 19:48   

Pozwoliłam sobie "pociąć" sceny z AoDa (moje ulubione). Tak mi się skojarzyło i mam dylemat czy wrzucać na youtube.com
Jak myślicie?

Naducha_Rider 
Nowicjusz

Wysłany: 18-02-2007, 23:03   

Lara13, Lara13 Naducha to nie jest tylko mój nick mam tak na imię.Moje imionko: Nadula,Naducha,Dulciua.To wszystko odmiana mojego imienia Nadia.Pozdrawiam

CEZ:
ale offtopicowac to juz nie musiałas.... Pamietaj nastepnym razem :>

Sumiregusa 
Student

Wysłany: 22-02-2007, 15:29   

Ulubiona scena...? Louvr oczywiście :D Hmm...Parisian Ghetto i wszystkie te uliczki, rany jaki niesamowity klimat... :)
Bedzie mi brakowalo grania w AOD ;(

KK 
Student

Wysłany: 24-02-2007, 18:31   

No, moja ulubiona scena to jak Lara czyta na tym grobowcu przed walką z Czerwonym Duchem. Taki fajny klimacik... :) :) :) :) Fajowe jest też w Luwrze, a zwłaszcza gdy Lara i Kurtis się spotykają . Też mi się podoba, jak Lara ucieka przed policją i psami. A super jest to, jak Lara wypada z okna i później jak te psy "jedzą" jej plecaczek...hehe i jak Lara spotyka "czarnego alchemika" w sklepie (niewiem dokładnie jak pisze się jego imię :P ) Ten "czarny alchemik" ma fajną fryzurkę xD xD xD xD xD xD xD

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 24-02-2007, 18:48   

Popieram wszystkich, którzy mówią, że najfajniejsza jest scenka, kiedy Lara spotyka Kurtisa w Luwrze xD xD I pytanie, które już tu padło: Czemu się nie pocałowali :638: :640: ;) hehe. Uwielbiam TRAoD :D .... szkoda mi tylko, że... no właśnie co się stało z Kurtisem?? <lol> :609:
But I will fight and I will stand

Sumiregusa 
Student

Wysłany: 24-02-2007, 20:08   

Czemu się nie pocałowali? Może Kurtis jej nie chciał :gupek: Moze jest innej orientacji...nie wiadomo czemu ją wtedy odepchnął, normalny facet by tego nie zrobil wiec można wysnuwać różne wnioski ;)

Serpent Rouge- osz, tam to był klimacik...

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 25-02-2007, 09:13   

Litwo ojczyzno moja... A więc tu się rodzą te nowee poglądy... Po pierwsze Lara z Kurtisem przed tą scenką nie rozmawiała, a właściwie go nie znala (co prawda widziała go w Cafe metro, ale czy jakbyście w restauracji zobaczyli jakiegoś faceta to juz byście go znali??)

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 03-03-2007, 19:36   

No tak.... moze i się nie znali, ale to nie zmieni faktu, że scenke w Luwrze uważam za najlepszą :D Fajna jest tez jak gadaja w tej windzie czy co tam jest.... (wiecie o czym mowie)
P.S. Szymon, po co cytowałeś tu ksiązkę "Pan Tadeusz" :609: :638: :638: ;) :pozdro:

Eckhard 
Student

Wysłany: 17-03-2007, 09:15   

Mi się podobało jak Lara została zamknięta w tym czymśb jak prądu zabrakło tylko że miałem jakoś ochotę zabić wtedy Kurtisa....Nie wiem dlaczego...... :>
Cos your X is equal to my Y
But equations pass me by!

LITTLE BOOTS! <333

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 17-03-2007, 09:55   

Air-lock, drugi raz to powtarzam :P

Tak, ten sarkazm wiszący w powietrzu... :)

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 17-03-2007, 21:20   

W tej scence co Kurtis w końcu raczył Larę uwolnić z tego czegoś winodpodobnego to myślałam na samym, że ona do niego strzeliła, ale jakoś wątpię w to, żeby go ona chciała zabić mimo wszystko ;) fajna jest jeszcze scenka jak Eckhard uwalnia Boaz i tam na dole stoi Lara z Kurtisem, bo wtedy oni się tak razem obrócili jakby normalnie to sobie dawno zaplanowali. Fajna jest mina Lary jak widzi tego potworka :-P ale jej się nie dziwie

doma 
Student

Wysłany: 15-04-2007, 07:20   

Amy, ona go nie zabiła(jeśli widziałaś cały filmik to tam widać co ona zrobiła).Zgadzam się, przed walką z Boaz Lara miała dziwną minkę :-P a tak w ogóle to gdzie Kurtis się nauczył żucać(Larą)??? :-P :-P

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 15-04-2007, 09:39   

rzucać ;)

Jakoś się nauczył... kto wie co oni robili poza cutscenkami.
To z Boaz najlepiej podsumował ten komiks z garfieldem na smola.kuzniki.net(poszukajcie!)
Ale Lara fakt, ma fajna mine i to cos wiszace w powietrzu co tym razem sarkazmem nie jest ;)

Mai 
Podróżnik

Wysłany: 15-04-2007, 10:35   

Nie grałam w AoD, a jak próbowałam znależć jakieś filmiki na YouTube niezbyt wiele ich tam było... ale widziałam fragmenty niektórych filmików i akcję z Larą i Kurtisem w Luwrze i muszę przyznać, bardzo mi się spodobała ta scenka, jak Lara biega za nim po całym muzeum :matrix: . Widziałam też fragment jak Kurtis zamknął ją w tym windopodobnym czymś. Normalnie Lara wyglądała jakby go chciała zabić. Niestety był podkład muzyczny i nie słyszałam co mówią :( . :pozdro:

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 15-04-2007, 14:36   

Mai - proponuje sciagac z http://tombraidercommunity.com tam masz cutscenki i inne tego typu rzeczy zwiazane z AoD :)
A ze scenami zaczęła mi się podobac to "give me a boost" takie dramatyczne :)

Odpowiedz do tematu