FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Autor Wiadomość
Amy 
Podróżnik

Wysłany: 15-04-2007, 22:16   

doma napisał/a:
Amy, ona go nie zabiła

Wiem, że go nie zabiła, ale napisałam , że myslałam na samym początku, że ona do niego strzeliła bo tak to wyglądało. Ale strzeliła przecież do tego potworka za Kurtisem... :) Fajna jest jeszcze scenak końcowa AoD, jak Lara wkracza do pomieszczenia gdzie Kurtis walczył z potworkiem i widzi tylko Chirugai i plamę krwi a potem ta zabawka Kurtisa pokazuje drogę do, sama nie wiem czego.... Jest w tym dużo zagadki. To przez te właśnie scenkę rodzą się rożne pomysły w zwiąku z dalszymi zdarzeniami.... Jak np. te filmiki http://video.google.pl/vi...s+london+affair
Ps. jak ktoś zechce obejrzeć to dziwne coś to radzę oglądać po kolei 1,2,3
Ps2. 3rd is cool!! buhahaha :pozdro:
But I will fight and I will stand

mari 
Podróżnik

Wysłany: 16-04-2007, 22:29   

a co sadzicie o scence w ktorej Lara wybiega sprintem z tego tunelu w ktorym byl wybuch?? co Kurtis ja zobaczyl??

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 17-04-2007, 07:59   

Och, oczywiście ze ja zobaczył ale nie to jest najważniejsze!
Mamy nowe oblicze Kurtisa Trenta który, ech, zanieczyszcza rzeki petami :P
No dobra, bez zartow na pewno ja zobaczyl, upewnil sie ze nic jej nie jest i zwiał :P

navo87 
Praktykant

Wysłany: 17-04-2007, 21:29   

Alisasi napisał/a:
upewnil sie ze nic jej nie jest i zwiał

Moze wcale sie jej tam nie spodziewal?? Przeciez podobnie jak Lara miał ten sam cel i szukał po zakamarkach.. myslał, myslał ( i palił przy okazji, zanieczyszczajac rzeki :-P ) A tu nagle taka Lara mu wyskoczyła, to sie zmyl ... bo stwierdził ze sie tloczno robi, i tyle ;)

Amy 
Podróżnik

Wysłany: 17-04-2007, 21:33   

navo87 napisał/a:
Moze wcale sie jej tam nie spodziewal??

Hmmm... jakoś trudno w to uwierzyć, że się jej nie spodziewał, wiedząc, że słyszał w barze rozmowę Lary i Pierre'a.... Musiał sie jej tam spodziewać sprawdził czy jej sie nic nie stało, uśmiechnął się jak ja zobaczył całą i zdrową i poszedł rzucając papierosem do wody... Tak swoją drogą trochę mnie rozśmieszyło, że się Kurtis uśmiechnął jak zobaczył całą Larę a nie jej kawałki :D :pozdro:
But I will fight and I will stand

Aleksandra 
Student

Wysłany: 20-06-2007, 18:38   

Według mnie to nie był Kurtis tylko Karel, w tym momencie. W jednej z końcowych scen zamieniał się we wszystkie postacie w które się przemieniał w przeszłości i wtedy właśnie pokazał się też Kurtis. Myślę, że Karel śledził ruchy Lary w ciele Kurtisa by nie wzbudzić podejrzeń ^^

Lara Croft

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 20-06-2007, 18:43   

Najbardziej przypadła mi do gustu chyba scena w Luwrze: Lara i Kurtis, moce Kurta ujawniają się...Zresztą każda scena, w której moce Kurta się ujawniają mi się podoba i należy do ulubionych.
Ogólnie sceny w AoD są niezłe, przyznaję bez bicia.

Surreygirl 
Student

Wysłany: 22-06-2007, 14:26   

Łatwiej mi wyliczyć, które sceny mi się nie podobają niż te, które są zajefajne,bo jest ich tak wiele! :-P Mam je wszystkie pościągane Frapsem z gry i ponagrywane na DVD, żebym w każdej chwili mogła sobie obejrzeć te 50 minut roz(g)rywki xD . Moje ulubione [nie w kolejności, bo nie potrafię :-P ]:
-pościg za Larą [kiedy śmigłowiec ją ściga jest taka ładna]
-jak Kurt zamknął Larę w kapsule [takie kapitalne teksty... xD ]
-jak Lara wyskakuje z rury [takiego klimatu to gdzie indziej ze świecą szukać]
-ta scena kiedy Lara i Kurt stoją do siebie plecami i mają tak bajerancko na celowniku spadającego Mullera- KAPITALNA!!!! [reżyseria Core'a jest niepowtarzalna i Crystal nigdy nie dojdzie do takiego poziomu]
-ostatnia rozmowa Lary z Eckhardtem [znowu texty!!]
-i, chyba oczywista :-P cały Louvre [razem z atakiem The Agency]

Hay xD 
Student

Wysłany: 12-07-2007, 14:55   

Według mnie TRAOD to najlepsza gra, w jaką dotąd grałam - więc podobają mi się wszystkie momenty :P
1. Filmik z Larą i Kurtisem przed Sanitarium i po walce z Proto
2. + Ten przed walką z Boaz
3. I jeszcze jak Lara ucieka przed tym wybuchem :fire: u Rennesa xD
But I can't be hurt yet... ''

Monia 
Student

Wysłany: 05-12-2007, 23:39   

moje ulubione to: oczywiście jak Lara i Kurtis spotykaja się w Luwrze :P , ten w którym pieski zjadają plecak Lary xD , przed walką z Boaz (fajnie do siebie stoją plecami :P ), po walce z Boaz, przed walką z Eckhardem i wszystkie po walce z nim.

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 07-12-2007, 20:17   

Surreygirl napisał/a:
Łatwiej mi wyliczyć, które sceny mi się nie podobają niż te, które są zajefajne,bo jest ich tak wiele! :-P Mam je wszystkie pościągane Frapsem z gry i ponagrywane na DVD, żebym w każdej chwili mogła sobie obejrzeć te 50 minut roz(g)rywki xD . Moje ulubione [nie w kolejności, bo nie potrafię :-P ]:
-pościg za Larą [kiedy śmigłowiec ją ściga jest taka ładna]
-jak Kurt zamknął Larę w kapsule [takie kapitalne teksty... xD ]
-jak Lara wyskakuje z rury [takiego klimatu to gdzie indziej ze świecą szukać]
-ta scena kiedy Lara i Kurt stoją do siebie plecami i mają tak bajerancko na celowniku spadającego Mullera- KAPITALNA!!!! [reżyseria Core'a jest niepowtarzalna i Crystal nigdy nie dojdzie do takiego poziomu]
-ostatnia rozmowa Lary z Eckhardtem [znowu texty!!]
-i, chyba oczywista :-P cały Louvre [razem z atakiem The Agency]

Zgadzam się w 100% zwłaszcza z tym: "[reżyseria Core'a jest niepowtarzalna i Crystal nigdy nie dojdzie do takiego poziomu]"
bo podobają mi się scenki z Legend i Anniversary, owszem, bardzo łądny poziom prezentują, ale w życiu nie grało mi się tak fajnie jak gra mi się w TRAoD i poprzednie części. Legend za bardzo filmowa i naciągana, Anniversary, to może i remake i to bardzo udany ale coś mi śmierdzi w tej perfumie.

Skrzatynka 
Student

Wysłany: 08-12-2007, 11:32   

ja mam dużo ulubionych scenek. oto one :
-jak lara wybiega z rury na końcu rene pawnshop
-spotkanie lary w luwrze
-scenka na końcu tomb raidera
-na początku poziomu z boaz
(kolejność nie ma znaczenia)

Evita-Elfka 
Nowicjusz

Wysłany: 08-12-2007, 17:45   

UlUBIONA SCENKA ....OAD...HM:

1. WSZELKIE SPOTKANIA PIEKNEJ PANI ARCHEOLOG Z KURTEM.
SZCZEGÓLNIE LUWR :) JA CIE PARE RAZY SAVE ODPALAŁAM PO KAŻDEJ I PRZECHODZIŁAM,BY JĄ PONOWNIE ZOBACZYC ,PO PROSTU SUPER

2.BOUCHARD-
MORD LARY,
LUBIE JAK GINIE xD JEZUSIENKU, JAKIE TO FAJNE
POMOC PO UCIECZCE Z MUZEUM
SAMOCHÓD I "KOLANKO" WYMIATAJĄ!!!!!!!!!

I LUIS-TRUP.
JAK TO ZOBACZYŁAM, TO MOMENTALNIE WRZASNEŁAM,AŻ SIE CAŁA RODZINKA ZLECIAŁA :-P

3.CUTSCENEK PO "INDUSTRIAL ROOF TOPS"
FAJNA TA SCENKA PO PROSTU I ZABAWNA...LARA WPADŁA DO TEGO ŚMIETNIKA JAK WOREK KARTOFLI :-P

4. WYSKOK Z TUNELU
KURTIS TRENT NA SEKWANĄ Z PAPIEROSKIEM, A TU NAGLE LARA SIUP!...UROCZE :)
(TO DZIWNE PRAWIE ZAWSZE, SIE GDZIEŚ "PRZYPADKOWO" SPOTYKAJĄ)

5.PRZEMOWA ECKCHARDTA PO "RENNES PAWNSHOP"
"ITS TIME TO AWAKEN THE SLEEPER" WYMIATA- CHCE MIEC TAKIEGO DZIADKA xD

6.SMIERC KURTA
AZ SIE POPLAKAŁAM ;( WZRUSZAJĄCE

7. FILMIK GDZIE TRENT SPOTYKA PROTO,POTEM WALCZĄ
ZAMUKANIE TYCH "DZWICZEK OD GARAŻU"- JAK STWIERDZIŁ KOLEGA,BYŁO FANTASTYCZNE CZY TO JAK PROTO SZEDL RURAMI I NAGLE WYSKOCZYL-AZ MNIE CIARY PRZESZŁY :)

8. PROTO-NEPHILIM
CIARKI PRZESZŁY MIE TEZ JAK "KRZYKACZ" JADŁ JAKIEGOS CABALA- PEŁNE GACIE ZE STRACHU :aaa:

9.SMIERC "CZARNEGO ALCHEMIKA" I ROZMOWA Z KARELEM
TE PRZEMIANY JOACHIMKA SIUUPER (CHOCIAZ PO TYM NIE WIADZIAŁAM O CO JUZ W TEJ GRZE CHODZI)

10. OSTATNI PRZERYWNIK
TO JAK LARA BIEGNIE A Z ANIA TEN "PROMIEN" -BOSKIE ,PO PROSTU
DO TEJ PORY SIE ZASTANAWIAM CO SIE STAŁO Z KURTISEM.....A WY?

NO I TYLE :)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 08-12-2007, 19:39 ]
Nie krzyczymy!

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 08-12-2007, 17:55   

Evita-Elfka, wymieniłaś chyba wszystkie sceny jakie są możliwe, ale nie o tym chciałem.

Patrzysz czasem, czy przypadkiem nie masz włączonego [caps-locka]? To jest taki klawisz, nad lewym [Shiftem], a dokładniej na lewo od [A]. Nie wiem, coraz częściej ludzie piszą drukowanymi literami... to jakaś nowa moda, czy standard Unii Europejskiej? Ponadto, zauważ, że gdybyś przeczytała regulamin, wiedziałabyś, że posty można edytować do 20 minut, po jego napisaniu - wtedy nie trzeba pisać drugiej wypowiedzi, jeżeli zapomniało się czegoś dopisać do poprzedniego.

IMO, żeby nie było off-topu, to najlepszą cut-scenką w AoD, jest ta na koniec levelu w galerii, w której Lara goni Kurtisa.

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 08-12-2007, 18:40   

Aleksandra napisał/a:
Według mnie to nie był Kurtis tylko Karel, w tym momencie. W jednej z końcowych scen zamieniał się we wszystkie postacie w które się przemieniał w przeszłości i wtedy właśnie pokazał się też Kurtis. Myślę, że Karel śledził ruchy Lary w ciele Kurtisa by nie wzbudzić podejrzeń ^^

Dokładnie, popieram. Karel był też Kurtisem w Luwrze (Kurtis faktycznie tamtędy przechodził bo leżał na ziemi, a Kaerl zdążył wezwać potęgę księżycowego ołówka :P i przeobrazić się w komandosa, ogłuszyć Larę i Kurta a potem przemienić się w Doormana. Kiedyś wykombinowałam też kiedy Bouchard jest Bouchardem ale to już inna sprawa :P ) i to by było na tyle.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 09-12-2007, 01:09   

Mi najbardziej podobała się scenka, w której Mrs Carvier odjeżdżała na motorze w Paryżu ;) hehe :P

A mówiąc powaznie to scenka, która zapadła mi w pamięć najbardziej to moment, gdy Kurtis wraca ze swoich wojaży po Sanatorium do miejsca, w którym zostawił Larę. Zadecydowało chyba to, co zrobiła Ms Crot, mianowicie palce pod brodą Kurtisa i wypowiedziane przez nią: "No problem" :)

Tony 
Praktykant

Wysłany: 11-12-2007, 18:10   

Mam wiele ulubionych scen ale wymienię te najulubieńsze a oto one:
- tradycyjnie spotkanie Lary i Kurtisa w Luwrze
- rozmowa w zatrzaśniętej "windzie"
- rozmowa w otwartej "windzie"
- pojawienie się Boaz (już jako potwora)
- śmierć Kurtisa, albo inaczej "przekłucie Kurtisa" (nie wiadomo co się z nim stało) tak go lubiałem... a tu nagle BENC i jakaś posrana ważka która wyszła z rzeki kwasu przekłuwa mego ulubieńca :fire: :fire: :fire:
- rozmowa z Karelem (po śmierci Eckchardta)
- końcowa scena (Karel wybucha a Lara znajduje ostrze Kurtisa prowadzące w ciemność... czemu tego nie kontynuowali? Pewnie się bali że nie przyjmie się lepiej od Anioła Ciemności)

evelina309 
Nowicjusz

Wysłany: 16-02-2008, 10:58   

Moje ulubione sceny:
- filmik przed Boaz
- Lara ucieka z tej rury (^^') a Kurtis zanieczyszcza rzekę ;]
- ucieczka z galerii Luwru przed ludźmi Gundersona (czy jak mu tam leciało)
- rozmowa z Karelem na końcu
- ucieczka z miejsca walki z Karelem i Eckhartem

I w ogóle wydaje mi się że wszystkie ucieczki były dobrze zrobione, nie to co w Anniversary :offtopic: (jak Lara uciekała przed T-Rexem to mi się śmiać chciało, bo to wyglądało jak jogging, a nie uciekanie przed wielkim potworem :) No i ta kamienna twarz, zero strachu). A TRAOD trzeba przyznać, że tego typu filmiki wyglądają świetnie.

Path 
Nowicjusz

Wysłany: 16-02-2008, 14:04   

Ja osobiście najbardziej lubię filmik z Luwru gdzie Lara spotyka Kurtisa... Gdy to 1 raz oglądałam miałam motylki w brzuchu :P
Druga też z Kurtisem już tu też wspomniana przez "larcia" dgy to Lara wytrąca Kurtisowi broń z ręki ;)
:pozdro:

rotten 
Student

Wysłany: 17-02-2008, 08:49   

Mi się podobają wszystkie ucieczki Lary..evelina309 ma racje te ucieczki są bardzo dobrze zrobione niż w dalszych częściach TR...no i spodkanie przed Boaz;]
-Justice!

beatka0802 
Podróżnik

Wysłany: 17-02-2008, 09:05   

Ja lubię najbardziej te:

- Pierwsza i druga rozmowa Lary z Kurtisem w windzie.

- Intro.

- Ten filmik, w którym Lara jedzie autem z Bouchardem do apartamentu Von Croya... ( Nieźle jej to łapsko ładował po kolanach hehe... )

- Scenka po zabiciu "Killera" kiedy Croft odbiera telefon.

- Końcowy filmik po walce finałowej.

- Uwolnienie Prota.

- Podoba mi się też ta króciutka wstawka w Getto jak Lara budzi się na podłodze w starym pociągu.

- Ucieczka z muzeum w Luwrze.

Pan Zemsta 
Nowicjusz

Wysłany: 23-04-2008, 17:30   

Pilgrim napisał/a:
1. Spotkanie Lary i Kurtisa w Luwrze

No, nie powiem. To było super, tylko, że gdy obywatel K. obmacywał (że tak napiszę) obywatelkę L. wydawało mi się, że jedno nachodzi na drugiego. Strasznie psuło to poczucie wcześniejszego zdumienia, które skumulowało się we mnie pod pretekstem większych i bardziej dotkliwszych wrażeń co do postępowania bohaterów. Ale i tak było fajnie.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 25-04-2008, 17:42   

A teraz dokładniej:

1. "2 dni wcześniej", czyli rozmowa z Wernerem(Parisian Back Streets)
2. Ucieczka z Lombardu(Rennes Pawnshop)
3. Spotkanie z Kurtisem(Galleries Under Siege)
4. Pułapka na Larę i ponowne spotkanie z Kurtisem(Bio-Research Facility)
5. Boaz Powraca(Boaz returns)
6. Rozmowa z Eckhardtem(Eckhardt's Lab)
7. Zniszczenie Sleeper'a(Eckhardt's Lab)

TUSIA 
Praktykant

Wysłany: 14-05-2008, 19:18   

Ja tam lubię większość scenek :P
Mam malutki problemik, a ten temat jest chyba najbardziej ''na temat'' mojego problemu ;)
W jakiejś scence Lara mów: "oh, trouble?" i bardzo chciałabym wiedzieć w jakiej...
Jeżeli ktoś wie to byłabym bardzo wdzięczna za podanie linka do tego filmiku na YouTube.
Pozdrawiam!!

PS.: Tam chyba trzeba było to wybrać, ale nie pamiętam....
little :offtopic:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 14-05-2008, 19:54   

Scena rozmowy Lary z prostytutką Janice w początkach Parisian Ghetto. Na cokolwiek nie miałaby Ci się przydać akurat ta jedna sekwencja.

Co do youtube - wierzę, że dasz radę sama wstukać w wyszukiwarkę słowa-klucze i znaleźć odpowiednie video.

:pozdro: :wotr: :nc:

Odpowiedz do tematu