FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Autor Wiadomość
Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 25-12-2005, 18:03   

Roweste 
Podróżnik

Wysłany: 26-12-2005, 12:10   

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 26-12-2005, 12:16   

BB 
Student

Wysłany: 26-12-2005, 20:07   

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 26-12-2005, 21:34   

Łapa2 
Praktykant

Wysłany: 27-12-2005, 15:05   

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 24-02-2006, 22:22   

Jak lubie sekwencje przedstawiające atak na Luwr,spotkanie Lary i Kurtisa oraz finałowa scene kończaca grę...

Enlieen 
Student

Wysłany: 28-02-2006, 19:22   

A u mnie to samo co inni: SPOTKANIE LARY I KURTA, jeszcze ta scena jak sie zaczyna nowa gre i ostatnia w TRAOD,jak Sleeper ginie, tylko mi sie nudzic zaczyna, bo mozna to obejrzec w folderku z filmami

Gość

Wysłany: 02-03-2006, 14:53   

Tak na marginesie, to jak Lara goni Kurtisa, to ta scena jak on spada za barierkę schodów mnie rozśmieszyła: co on - przewrócił się o nią, czy co? :lol: To było najśmieszniejsze w tej grze. A na końcu, jak Karel wypływa na wierzch - to mnie zaskoczyło. I bardzo mi się spodobało, indeed...

Główny facet, co miał pieczę nad AOD to też brał udział w tworzeniu filmu TR - i to widać. Ta gra jest bardzo mocno stylizowana na film - i to było w niej najfajniejsze IMO. Naprawdę: jak się spojrzy z boku i obiektywnie na nią, to widać: ta gra miała być jak film - i w istocie: film możnaby z niej zrobić! To właściwie gotowy scenariusz z tymi wszystkimi zwrotami akcji...

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 27-04-2006, 13:57   

Moja ulubionw sceny:

- Spotkanie Kurta z Lara w Luwrze. :-P
- Końcowa Scena jak Sleeper wybucha, a Karel zostaje przeszyty tym światłem. :)
- Jak Boaz dostaje z liścia. Nie no to jest kapitalne. ;)

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 27-04-2006, 14:01   

Ulubiona scena? Hmmm, niech się zastanwię, było ich kilka w sumie ;) może ta scena końcowa, o któej wspomniał mój poprzednik, bo rzeczywiście, jest warta uwagi ;) No i oczywiście, jak większośc, podoba mi się to spotkanie Lary z Kurtisem w Luwrze ;) no więc widać, że oryginalłem nie jestem w typowaniu ulubionej sceny ;)

lady croft 13 
Student

Wysłany: 05-11-2006, 13:56   

Moją ulubioną sceną w TRAOD jest pierwsze spotkanie z Kurtisem. Super spowolnienia,rewelacyjna ucieczka i pogoń za Larą i Kurtisem. Podobała mi się jeszcze scenka jak Kurtis umarł po wbiciu żądła. Albo jak Lara patrzyła na śmierć Boaz. Ostatnia scenka jak Lara ucieka też nie była zła :matrix:

Kolka:) 
Podróżnik

Wysłany: 05-11-2006, 14:30   

Najfajniejsza scenka moim zdaniem to.... Wszystkie scenki z larą i Kurtisem :-P . Ale moim zdaniem taka najlepsza to jak Lara poznaje się z Kurtisem i "obmyślają" plan jak zabić tego gostka Eckharta czy jakoś tak xD

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 13-11-2006, 16:43   

Ja bardzo lubię:
Jak Kurtis i Lara pierwszy raz się spotykają... to ślicznie wygląda ^^
Jak Lara jedzie z Bouchardem nie wiem czemu, chyba dlatego bo mają taki śliczny samochód i tak pięknie jechali w miejscu...
Końcowa scenka z Eckhardem, bo slicznie wybucha to coś xD

Eee... K@t ale te strały to były Vernera Von Croya... Pamiętacie?

Lara podeszła do Vernera by mu coś powiedzieć. Wtedy właśnie Verner wyciągnął broń i nie patrząc w jej stronę wrzasnął
- Wynoś się! Wynoś się stąd!
Akurat wtedy Eckhard który był za Larą popchnął ją tak że aż zemdlała
Verner strzelał w Eckharda ale bez skutecznie...
Wtedy facet zabił Mentora Lary i wbił mu nóż. Następnie zakrwawioną dłonią narysował na ścianach kilka znaków i uciekł...

Tak to było ^^

Justykala 
Student

Wysłany: 22-12-2006, 17:34   

Moje ulubione filmiki:
1) spotkanie lary i kurtisa (a także pogoń za nim w luvrze)
2) moment w którym Lara wyskakuje z płonącego kanału
3) przed walką Kurtisa z Boaz
4) Moment, kiedy Kurtis zamyka Lare w takim airlocku czy jakoś tak, a potem ja wyciaga

Jak dla mnie to oprócz znikających okularów jest dużo, dużo więcej bugów. Np. kiedy Kurtis spada za barierke ma ostrze w ręku, a potem nie... albo jak zabijają kogos w cutscenkach to potem nie ma ciał, tak samo jak wtedy kiedy Kurtis wyciagnal jej bron i ją wyrzucił, pozniej jej nie ma :(

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 23-12-2006, 02:05   

Jak zabije się Boaz i takie latające gówienko jest....
jeśli się uda zabić to cos przy ścianie to oczywiście potworek przeniknie i zniknie za murem.....a na scence kurtis będzie celował i strzelał do ściany i ściana rownież go okaleczy..... :gupek:

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 24-12-2006, 17:58   

W całym TAOD moim ulubionym filmikiem jest scena gdy Croft dociera przez wejście w wykopaliskach pod Luwrem do "Tomb of Ancidents" ... Lara po wędrówce w wiekowe tunele
dociera do krawędzi, wtedy również gracz widzi wspaniałą przestrzeń,kilku piętrowy szyb prowadzący do dlaszych pomieszczeń światynnych i ostatecznie grobowca gdzie znajduje sie obraz Obscura i inne niezwykłości... xD :matrix: :croft:

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 28-12-2006, 10:10   

Scenka zaraz po tym, jak Lara wybiega z Lurwru, widzi Kurtisa, obrywa i budzi się. Moment przejścia Lary do wskazanego samochodu, potem jazda w nim jest wprost jak z filmu wzięta :)
Kolejna scenka to śmierć Boaz. Jej "I'm loyal" . Do tego muzyka i wstrętny pajęczak, który wsysa ją w swoją gebę. Przerażające.

Kolka:) 
Podróżnik

Wysłany: 28-12-2006, 13:18   

Menkaure napisał/a:
Moment przejścia Lary do wskazanego samochodu, potem jazda w nim jest wprost jak z filmu wzięta

to ma być jak z filmu? przecież w filmach samochody nie stoją w miejscu! xD

Justykala 
Student

Wysłany: 28-12-2006, 16:43   

Zgadzam sie. Niby samochod jedzie a przez szyby widac to samo miasto, ten sam obiekt... nawet sie nie oddala :hehe: Takiej wtopy to ja jeszcze nie widzialam :> Mogli chociaz przyciemnic te szyby zeby byly czarne...

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 28-12-2006, 18:01   

Kolka:) napisał/a:
Menkaure napisał/a:
Moment przejścia Lary do wskazanego samochodu, potem jazda w nim jest wprost jak z filmu wzięta

to ma być jak z filmu? przecież w filmach samochody nie stoją w miejscu! xD
\

heh, nie to miałem na mysli - mówiłem o ruchach Lary, która z tak naturalną gracją przechodzi do samochodu, potem podparta ręką ogląda "nie"przesuwające się ulice Paryża :) To miałem na mysli mówiąc "jak z filmu" xD ^^

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 30-12-2006, 10:49   

najlepsza scenka? Jak widze scenke pierwszego spotkania lary z kurtisem to mi sie strasznie smiac chce. Stroją wtedy takie miny pikne :D Wiec ta moze byc, fajna tez byla scenka hmm...poczatkowa jak Lara wraca do domu.

http://leditor.prv.pl/

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-12-2006, 11:24   

Bardzo nie lubię, jak Kurtis usmiecha się, szczególnie w momencie wspomnianym przez ja-marta, - jego skośne usta wyglądają, jakby conajmniej były sparaliżowane.

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 01-02-2007, 18:47   

Moja ulubiona scena z AOD to standardowo spotkanie Lary z Kurtisem, następnie są:
skok na rynnę z dachu, wyskok z kanału i przemiana Boaz.

Rybcia_1993 
Nowicjusz

Wysłany: 11-02-2007, 21:11   

Spotkanie Lary i Kurtisa jest superowskie!Oprócz tego podoba mi się też rozmowa z Buhardem pezd domkiem Von' Croya, filmik przed Boazem!!!! :690:

Odpowiedz do tematu