FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]
Autor Wiadomość
Pilgrim 
Podróżnik

Wysłany: 09-05-2005, 21:50   Jaka Jest Wasza Ulubiona Scena W Aniele Ciemności ? :]

Sceny W TRAOD sa bardzo udane, ja mam osobiście ich pare a więc :
1. Spotkanie Lary i Kurtisa w Luwrze (te spowolnienia sa super)
2. Rozmowa z Cavier (Podoba mi się jaka Lara z nią rozmawia)
3. Scenka z wydostaniem się proto Nephilim ( Ach te spowolnienia niczym z Matriksa;d;d)
4. Rozmowa z Buhardem W Pradze ( Lara mocny Cios !;d;d)

Wpisujcie się, jestem ciekawy waszych opinii :)
Przygoda, Przygoda i Przygoda
2 Styczeń 2007 rok
Pilgrim Studio

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 09-05-2005, 22:01   

O.k.a.j więc, maine ulubione żeś wypisał w swim poście Pilgrim :wink: .
Poza nimi lubie początkową scenę jak Lara ucieka przed helikopterem i skacze z dachu (upadek do kontenera wymiata), fajny jest również filmik po wyjściu z Vault Of Tropies oraz filmik przed misją w Pradze.
To chyba tyle... :mrgreen:

Akagi 
Praktykant

Wysłany: 10-05-2005, 14:33   

Mnie też bardzo podoba się spotkanie Lary z Kurtisem. To chyba moja ulubiona scena. Podobały mi się jeszcze scenki na początek i koniec gry. Fajna jeszcze była po Maximum Containment Area tylko tam wkradł mi się bug co troche zniszczyło filmik. Kurtis nie ma swojej grzywki :mrgreen:
Cuz you will hate yourself in the end(...)

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 10-05-2005, 17:50   

Można powiedzieć że wszystkie są Super :D szkoda tylko że jest ich tak mało :( Generalnie moje ulubione sceny to te z Kurtem i Larą. Jedną z nich moja internetowa koleżanka nawet zatytułowała "Orgazm wisi w powietrzu" - ale pomińmy to. Scena która do której do tej pory mam sentyment to ta przed zabiciem Eckharta kiedy Lara rozmawia z Alchemikiem.

Scary HUH?? For You?? :wink:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 10-05-2005, 19:26   

Hehe, fanfan, chyba "sarkazm", huh? :P

Ja lubię wszystkie scenki, bo w TAOD one są super. Ale najlepsze, to ta przed walką z Eckhardtem i przed Aqua Research Facility.

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 10-05-2005, 20:11   

:oops: :oops: :oops: No tak...... Mały błąd ale to takie podobne słowa :P :mrgreen: Mniejsza o nazwę wkarzdym razie ta scenka jest najlepsza. :)

ArVen086 
Podróżnik

Wysłany: 10-05-2005, 21:23   

Ulubione scenki? hmm.......A więc.........na pewno rozmowa Lary z Von Croy'em i ucieczka przed policją...... spotkanie Lary z Kurtisem w Luwrze......scenka przed walką z Boaz...... i podobała mi się (a raczej wzruszyła) jak Kutris po starciu zostaje poważnie ranny ( nie mówie śmiertelnie.....bo tego nikt z nas nie wie :> :P ) ...........

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 10-05-2005, 21:46   

Jqa kocham chyba wszystkie scenki w Luwrze. A szczególnie ta z Kurtisem. Ona jest super, żwawa akcja, nawalanka na psitolety. Takie filmiki to powinna być stałość !!! Ogólnie full wypas na maxa jest ta scenka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 11-05-2005, 11:53   

Mi sie też luwrowe filmiki podobały i te filmiki w Von Croy Apartaments :> a pamiętacie to jak lara odebrałą telefon,wziełą kluczyki i wizytówke a i ten samochód się otwarł.Pokazali to w taki sposób w jaki w innych grach pokazują ludzie by oznaczyć że coś mamy z tym zrobić...sądze że twórcy planowali jakieśdojscie do auta albo jazde nim ale zrezygnowali ;/

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 11-05-2005, 13:23   

Mnie się podoba najbardziej w Luwrze z Kurtisem!A jeszcze jedno pisze się Bouchardem a nie Buhardem!

Ariadna 
Student

Wysłany: 14-07-2005, 15:25   

Myślę że większości jednak podoba się scenka z Larą i Kurtem;) Mi się osobiście podobało...mmm...gdzie to było... :P no co kurt zamknął Larę w takiej jakby windzie a potem po nią przyszedł i sobie gadali :D

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 14-07-2005, 16:30   

Moją ulubioną scenką, jest ta, gdy Lara ginie podczas rozmowy z Bouchardem (trzeba wybrać odpowiednie opcje w rozmowie) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: W końcu można obejrzeć jej śmierć w filmiku :P

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 14-07-2005, 20:48   

Cinek napisał/a:
W końcu można obejrzeć jej śmierć w filmiku :P

Po raz drugi bo pierwszy raz to była "śmierć" w piramidzie. Ale kwestia gustu bo wtedy Lara nie umarła :P Nie mam TR6 (narazie :> ) i nie widziąłem tej sceny ale musi być fajna... :P

P.S Ale Lara dała się takiemu lalusiowi...?! :mrgreen: :D :P

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 14-07-2005, 21:06   

Frik napisał/a:

P.S Ale Lara dała się takiemu lalusiowi...?! :mrgreen: :D :P

Jeśli pod pojęciem "dała się" rozumiemy "dała się zabić", to owszem :mrgreen:

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 14-07-2005, 22:55   

lol,TRAOD czasami ma scenki jak dobry film sensacyjny,np. scena w luwrze...boże...normalnie co chwila ładowałem save i ją ogladałem :P TRAOD RULZ XDDD

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 17-07-2005, 18:50   

Heh no ucieczka z luwru rulez. Alew sam poziom jest cool. A najnudniejsza scena ?? Według mnie te w strahovcie bądź w bio research co ś tam ...

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 17-07-2005, 18:59   

cały strachow jest dla mnie w ogóle nudny tzn ta plansza jedna ten magazyn bo dalej jest fajnie :) Ja uwielbiam scenki końcowe najpierw przed walką z Eckhartem potem po zabiciu i prze walką z nephilimem one są świetne bo w tedy wszystko się okazuje i w ogle :) a scenka w luwrze mnie troche denerwuje raz bo ją widziałem już bite 40 razy :] dwa bo nikt nie wie o co w niej na końcu chodzi :] :twisted: a ja wiem :mrgreen:

Ariadna 
Student

Wysłany: 19-07-2005, 11:11   

Oświeć nas :twisted: Mi tam się ten cały strachow podobał jednak nic nie zastąpi łazenia uliczkami Pragi albo Paryża :wink: Np ja miałam niezły ubaw z kolegą przy Bio Reserch Facility (nie wiem czy dobrze napisałam ale nie chce mi się sprawdzać) bo tam w laboratorium gonił cię taki jeden gostek tzn no taki chudy zmutowany :roll: No i niezła akcja była bo darliśmy sie w niebogłosy :lol: Co odwróciłam Larą to on stał za nami a jak go zabiliśmy to wyskoczyły jakieś zmutowane karaluchy, to była zabawa :wink:

A_DAM 
Podróżnik

Wysłany: 19-07-2005, 13:27   

Fajna akcja byla tez jak Larze sie udalo uciec z mieszkania Von Croya i zadzwonil telefon... :P
Albo pod koniec jaką oni zrobili schize z tym Karelem... Wlasciwie to do teraz nie wiem o co chodzilo.
Ogolnie filmiki byly w wiekszosci na poziomie,
a ten "szkielet" co ciagnal te zwloki, albo jak Proto wyskoczyl i przebiegl obok Kurtisa - przerazajace,
Mimo bledow gra ma swoj poziom i cutscenki tez.

Ariadna 
Student

Wysłany: 20-07-2005, 11:22   

No to było niesamowite :roll: Chodzić po tych zakamarkach i znienacka wyskakuje ci jakiś ludź w bandażach, potem akcja z Proto. Ale niezła scenka była też jak Lara wyszła z wody a tu :twisted: < ---- Eckhardt trzyma Kurtisa a potem go zrzuca z platformy i włazi :619: ----- Kristina Boaz! Kurt ratuje Larę i daje wycisk Boaz :wpale:

Cizkens 
Praktykant

Wysłany: 20-07-2005, 17:52   

P{rzyznam szczerze ze kilka razy wystraszylem sie jak grajac Kurtisem -wyskakiwaliy te zabandazowane mutanty! Albo jak szedlem sobie powoli a tuz zamna dzga mnie mutant bez ostrzezenia heheheh (ale musze powiedziec ze w TAOD gralem jedynie nocami bo w dzien bylem zajety)..... :mrgreen:

Ariadna 
Student

Wysłany: 20-07-2005, 19:27   

W dzień byłeś zajety bo odsypiałeś noce tak? :? Nie no ja zwykle grałam po szkole i nie odrabiałam lekcji a potem miałam wpadki z ocenkami ale jak przeszłam TAOD wszystko wróciło do normy :roll:

Cizkens 
Praktykant

Wysłany: 20-07-2005, 19:29   

Musialem zakuwac w dzien! :| Levele w Luwrze byly bardzo ekscytujace! Czulem sie jak bym ogladal film a nie gral....

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 09-10-2005, 18:11   

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 09-10-2005, 20:03   

Odpowiedz do tematu