FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TR - Ultimate edition, Lara Pack itp.
Autor Wiadomość
Jan
[Usunięty]

Wysłany: 05-11-2012, 18:10   

Jeżeli mogę się wypowiedzieć jako posiadacz UE:

1. Classici poszły bez zarzutu oprócz problemów z 1ką (to że macie jakieś tam patche nie gra roli);
2. Problemy z Anniversary i Legendą po instalacji przy windows XP
3. Underworld bez zarzutu.

Ogólnie średnio oceniam to wydanie. Sprawdza się teoria że nie można mieć wszystkiego.

P.S. To że ktoś ma inne problemy lub ich nie posiada także nie zmienia faktu.

onewolf 
Nowicjusz

Wysłany: 12-11-2012, 09:11   

Witam,
Posiadam Tomb Raider - Ultimate Edition w wersji chyba już trzeciej

Troche się o czytałem o problemach związanych przedewszystkim z TR1. W tej wersji nie testowałem tak dogłębnie :) ale odpaliłem menu, a muzyka jak w oryginale grała w tle. odpaliłem level Caves a w tle słychać było track z dzwiękami tła z caves. Wygląda na to że cenega przejęła się uwagami klientów. Wydaje mi sie ze TR1 to obraz całej płyty montowany do dosboxa, dzięki temu działa wszystko jak należy. Wielkie podziękowania dla cenegi :) Polecam to wydanie.

ciastek112 
Nowicjusz

Wysłany: 04-05-2013, 16:25   

Witam, przepraszam, że odświeżam temat, jestem nowy na forum. Kupiłem ostatnio na muve.pl wersję digital Tomb Raider Ultimate Edition, z edycji Premium Games, czyli tą jakby pierwszą wersję bez patcha do Tomb Raidera 1. Mój problem jest następujący, gdzie jest Tomb Raider 3 The Lost Artifact? Czy ktoś miał podobny problem, lub kupował wersję digital z późniejszej edycji, czyli pomarańczowej lub premierowej okazji? Z tego co wiem, instalka tego dodatku jest osobno od pełnej wersji, a w muve downloader znajdują się wszystkie części od 1 i 2 (z dodatkami) do Underworld. W Opisie szczegółowym na stronie sklepu jest napisane, że w skład kolekcji wchodzi dodatek do trzeciej części, dla którego gównie kupiłem tą kolekcję, oprócz nextgen patcha do legendy oraz dobrze działającej TLR i TRC.

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 04-05-2013, 19:14   

Ja też mam pytanie-kupiłam w marcu w Biedronce TR: Ultimate Edition. Sa tam 3 dyski. Sęk w tym że gdy wkładam płytę do napędu instaluje mi tylko ostatnią częsc z danej płyty czyli np. na dysku nr 1 mam 3 pierwsze części TR-nie mogę wybrac którą chcę zainstalować tylko automatycznie instaluje mi TR3.Ktoś wie jak zainstalować w takim razie pozostałe części?

Freedom is life's greatest lie...

Natla123 
Student

Wysłany: 04-05-2013, 21:21   

erawiw
to znaczy że ci się menu nie wyświetla tylko od razu instaluje? :??:

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 04-05-2013, 21:45   

Cos w tym stylu. Włożyłam dysk nr 3 na którym była trylogia crystalsów-pokazało mi się jedynie menu Underworlda gdzie mogłam wybrac język,ustawić grafikę oraz rozpocząc instalacje TRU...

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 04-05-2013, 21:50   

Dziwne. Z tego co mi wiadomo to TRUltimate wygląda tak:
Dysk 1 to klasyki od 1 do 6 + Goldy i AoD.
Dysk 2 to Legenda i Anniversary
Dysk 3 to po prostu płyta z Underworld.
Coś kiedyś jeszcze o jakichś dodatkach było, że jakieś trailery i inne cuda wianki.

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 04-05-2013, 22:16   

No to nie wiem co jest grane.. może komputer wariuje od nadmiaru gier... próbowałam z dyskiem nr 2 to instalowało mi AoD xD Odinstaluje Underworlda i zobaczę czy to coś da... ;)

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 04-05-2013, 23:10   

Aż sprawdziłem wszystkie te 3 płyty jak działają w napędzie pod Win7:

Płyta1: Otwiera się okno. Wszystkie części od 1-6 plus Goldy są w słupeczku i każdą instaluje się z osobna (nie tak jak premierowe wersje - instalator kopiuje całą grę na pulpit, nie trzeba korzystać z płyty podczas gry).
Płyta 2: Podobnie jak wyżej
Płyta 3: Od razu wskakuje okno instalacji TRU.

Tutaj małe pytanie. Czy wiecie jak zrobić, by filmiki FMV (Eidos/Core logo i opening każdej gry) się nie zacinały? Zgodność o dziwo od razu ustawiana jest na Win95 (w przypadku TR1 i 2). Ustawienia rozdzielczości też nie wiele dają. Gry działają całkiem nieźle oprócz tego.

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 05-05-2013, 12:56   

Ja myslalam ze czesci sa podzielone tak:
Plyta 1-TR od 1-3 + dodatki
Plyta 2-TR od 4 do 6
Plyta 3- Trylogia Kryształkow
Zmylilo mnie to ze gdy wkladalam plyte 2 do napedu chcialo mi instalować AoD O.o

Odinstalowalam Underworlda,pozmienialam tryby zgodnosci i wszystko dziala prawidlowo. Instalacja zaczyna sie tak jak napisałeś :)

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 05-05-2013, 16:54   

Sorry za post pod postem ale juz nie moge edytowac ;) Wiecie moze czy w TR:UE jest edytor leveli?

ciastek112 
Nowicjusz

Wysłany: 05-05-2013, 17:53   

A czy ktoś kupował wersję cyfrową na muve.pl? Spotkał się z tym błędem? Czy zostaje mi jedynie napisać do nich?

cutek15 
Praktykant

Wysłany: 08-05-2013, 13:40   

erawiw napisał/a:
Sorry za post pod postem ale juz nie moge edytowac ;) Wiecie moze czy w TR:UE jest edytor leveli?

Nie ma, przynajmniej nie było, ale widzę, że ty chyba masz jakąś inną wersję

[center]TRAILER ||| GAMEPLAY #1[center][b]|TRAILER 2

erawiw 
Nowicjusz

Wysłany: 08-05-2013, 19:34   

Taka wersja

Jaime 
Nowicjusz

Wysłany: 12-05-2013, 16:37   

To Ja mam takie pytanko. Da się jakoś do cholery uruchomić Tomb Raider 1 z Ultimate Edition w 3DFX? :D

hotty 
Nowicjusz

Wysłany: 30-06-2013, 04:57   

Heyaz,

Czy ktoś będzie w stanie doradzić mi, jaką wersję box'ową gry TR - Ultimate Edition warto zakupić ?

Planuję zakupić grę dla mojej kochanej sis' na imieniny ( 5 lipiec ), i zastanawiam się które wydanie warto zakupić, aby obyło się bez nieprzyjemności.

"Premierowa Kolekcja" ? "Pomarańczowa Kolekcja" ? Wydanie "Premium Games" ? Wszystkie trzy pack'i widzę dostępne na muve.pl , ale nie mam zielonego pojęcia, która z nich "będzie wyglądać ładniej od środka (pomijam już kwestię box'ową) oraz która z nich "nie będzie sprawiać problemów" ?

Owszem, czytałam posty użytkowników na forum, ale niestety, nikt jednoznacznie nie wskazuje, co, w danej chwili, jest warte zakupu.

Dzięki za szybką odpowiedź, wszelką pomoc i porady,

h0t4ru

Lightning 
Nowicjusz

Wysłany: 30-06-2013, 12:28   

Radzę ci kupić Tomb Raider Ultimate Edition Premium Games. Mam tą wersję i jestem bardzo zadowolony, gra nie sprawia żadnych problemów, a w skład tej edycji wchodzą
-Tomb Raider 1
-Tomb Raider Gold: Unfinished Business
-Tomb Raider 2 Starring Lara Croft
-Tomb Raider II Gold: The Golden Mask
-Tomb Raider 3 Adventures Of Lara Croft
-Tomb Raider III Gold - The Lost Artefact
-Tomb Raider: The Last Revolution
-Tomb Raider Chronicles
-Tomb Raider The Angel Of Darkness
-Tomb Raider Legend
-Tomb Raider Anniversary
-Tomb Raider Underworld
Przeszłem wszystkie części i z żadną z nich nie miałem problemów ni zacinały się w dodatku nie zawierają dużo pamięci może po za Underworld. Pudełko wygląda bardzo ładnie. Jeżeli ci na tym zależy to nie kupuj pomarańczowej.

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 30-06-2013, 20:01   

W skrócie - jeśli ma być przede wszystkim ładnie - to Premium Games. Jeżeli liczy się cena i najnowsze wydanie (co za tym idzie - ewentualne poprawki), to Pomarańczowa Kolekcja.

Wyjście pośrednie, i chyba w tym przypadku najlepsze, to z kolei seria "Premierowa Okazja". Jest OK okładka, jest to drugie najnowsze wydanie i jest dobra cena. Ja bym wybrał tę wersję.

dziecfynecka10 
Nowicjusz

Wysłany: 02-07-2013, 08:41   

To ja mam jedno małe pytanko: Czy Pomarańczowa Kolekcja i Kolekcja Klasyki to to samo?

Lightning
A to Premium Games jest po polsku?

Lightning 
Nowicjusz

Wysłany: 02-07-2013, 11:27   

*Tak z tego co patrzyłem to to samo
*Tak w polskiej wersji językowej (napisy) są Tomb Raider The Angel Of Darkness, Tomb Raider Legend, Tomb Raider Anniversary, Tomb Raider Underworld. Reszta gier nie jest przetłumaczona a to dlatego że nikt nigdy nie zrobił tłumaczenia do klasycznych części Tomb Raider.

Lightning 
Nowicjusz

Wysłany: 02-07-2013, 11:40   

Zobacz filmik tego gościa http://www.youtube.com/watch?v=9E02Eez3z9U W pomarańczowej wersji kolekcji Tomb Raider płyty są w białych "koszulkach" natomiast w Tomb Raider Ultimate Edition mają łączenia z pudełkiem i o wiele ładniej to wygląda.

Julka 
Student

Wysłany: 03-01-2014, 14:04   

Hej, mam pytanie:
Otóż chciałam zakupić TRUE w tej wersji:
http://muve.pl/pc/akcja/p...ion-pc-pl/7038#
Czy w tej wersji do TR1 jest wgrany patch 'antycofkowy'?
I czy klasyki działają pod Win7?

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 03-01-2014, 14:14   

Klasyki działają pod Win7, ja mam 64-bitowy i działa bez problemu. Trudno powiedzieć, czy patch jest wgrany, jednak jest on nadal dostępny do pobrania na stronie Cenegi.

Julka 
Student

Wysłany: 03-01-2014, 14:41   

Dzięki wielkie, gra została zakupiona, chciałam tylko wiedzieć z tymi klasykami (głównie dla nich kupuję), a patcha sobie ściągnę.
:pozdro: :thanx:

HellCat 
Student

Wysłany: 03-01-2014, 21:49   

Lightning napisał/a:
Zobacz filmik tego gościa http://www.youtube.com/watch?v=9E02Eez3z9U W pomarańczowej wersji kolekcji Tomb Raider płyty są w białych "koszulkach" natomiast w Tomb Raider Ultimate Edition mają łączenia z pudełkiem i o wiele ładniej to wygląda.

Zgadzam się.W wersji z Premium Games,którą osobiście posiadam Ultimade Ediotion wygląda o wiele lepiej niż w kolekcji klasyki.Mam też Tomb Raider Anniversary z kolekcji klasyki i nie przeszkadza mi to,ale jednak wersja z Premium Games jest estetyczniejsza. :)

Odpowiedz do tematu