FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ksywki
Autor Wiadomość
Amanda Evert 
Praktykant

Wysłany: 10-01-2009, 16:52   

Cytat:
[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 29-11-2008, 10:29 ]
ciesz się że rusek a nie czarnuch czy inny żyd

to od części nazwiska...

teraz dzięki Tra_rulez mam ksywkę Saloirmoon...Ale dzięki Playboy!
Mam też ksywkę Pirania(i Plotkara) od moich noworocznych (ktoś je nagrał!) postanowień;
'Będę wredna dla każdego kto w jaki kolwiek sposób mnie wkurzy'
'Będę przyjmować zlecenia plotkarskie'
'Nie będę tolerowała nikogo,kto nie będzie mi usługiwał'(tylko w szkole!)
itp. W końcu należę do EGWWD*

*Elitarnego Gangu Wiecznie Wrednych Dziewczyn

Wyszedł z tego posta mały pamiętnik!

Los_Emilos 
Nowicjusz

Wysłany: 18-01-2009, 18:51   

Los Emilos- skąd to nie wiem ale moje ulubione, niespotykane. Oprócz tego miałem jeszcze Bandzior lub Bandito też nie wiem dla czego ;) a teraz w LO to Einstein ze względu na drugie imię lub Czarny Pan za to że bardzo podobała mi się gra Overlord i nikt inny jej nie rozumiał.

x*kinga*x 
Praktykant

Wysłany: 18-01-2009, 19:24   

Lara, Larcia - tak mnie nazywa kuzynka, a dlaczego, to już chyba wiadomo :D
W szkole mówią na mnie różnie. Kiedyś smerfetka (nie wiem dlaczego, po prostu ktoś powiedział i tak zostało), teraz Kinguletta :lol: Z początku nie podobało mi się to, ale szybko się przyzwyczaiłam :peace: Natomiast na youtubie używam nicka ulaus. Napisałam pierwsze co mi przyszło do głowy i już. Efekt niezły :] Hehehe :hihi:

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 21-01-2009, 20:51   

Mam nową, straszną, masakryczną ksywę: BABCIA! Wzięło się od tego że moja koleżanka rozciągnęła mi policzki i powiedziała że wyglądam jak babcia :/ Ale na szczęście już coraz rzadziej mi to mówią :) Czasem jest jeszcze "babcia Lara" od tego że lubię Larę. W ogóle jak mówiłam kumpelkom że ją lubię jedna z nich nie mogła zapamiętać imienia Lary i mówiła "Klara" :hehe: Często do mnie mówią po prostu od imienia: Paulinka :)

kopek94 
Praktykant

Wysłany: 21-01-2009, 21:32   

Kopek, Koperas, Kopciu... Za niepamiętnych czasów, kiedy byłem ministrantem(klasa 3 podstawówki...2003 rok), ksiądz zaczął nazywać mnie Kopek, ze względu na nazwisko(nie podam;) Potem ulegało wielu przekształceniom(często niemiłym), ale ostatnio-chwała Bogu-wróciło do pierwotnej wersji. I tak zostałem "Kopkiem", ewentualnie Koperasem :)

xXAngelinAXx 
Nowicjusz

Wysłany: 18-03-2009, 14:18   

Heh na mnnie rodzina gada Siwa (a czasami Chciwa), od tego że jak byłam mała to miałam bardzo jasne włosy :D . Teraz ludzie nazywają mnie Pauli, Paula (uh, nie cierpie tego) Petitki (no comment) czasami Kot (od mojego zamiłowania do kotów)

x*kinga*x 
Praktykant

Wysłany: 19-03-2009, 20:25   

Aaa, Kinguletta odeszła w niepamięć... :hura:
Teraz wszyscy znajomi nazywają mnie szpagaciarą. Niedawno zadziwiłam swoją klasę tym, że tak świetnie potrafię robić szpagaty. Zresztą nie tylko :P Byli w ciężkim szoku no i taki już zyskałam przydomek. Czasami mówią też do mnie 'człowiek z gumy'... :roll: Hmm, to i tak zawsze lepsze od poprzednich ksywek.

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 24-06-2011, 11:11   

a na mnie mówili ARBUZ ;) pojęcia nie mam dlaczego :niewiem: kiedy dowiedzieli się, że lubię TR zaczęło się "Lara" i to mi się akurat podoba :jumper: koleżanka zaczęła nazywać mnie "Amanda" (może rozumiecie już, skąd to wzięła ;-) ) a dla większości znajomych "Gazela"albo "Elfik", kilka miesięcy temu było "Tygrysek", nie wiem skąd :cool: , za to od wieków trwa "Kreska"- mówią, że właśnie kreskę im przypominam :czubek:

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 30-08-2011, 15:46   

Ostatnio na obozie doszedł mi nowy pseudonim, a mianowicie Ninja. Nie wiem, skąd się wzięło, ale to zdecydowanie moja ulubiona ksywa :D w końcu tak wczułam się w rolę, że naprawdę zaczęłam zachowywać się trochę jak taka ninja - ale bez robienia z siebie głupka, zaznaczam! :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 31-08-2011, 02:47   

Jak się zachowuje "taka ninja"? :D

Ksywki, ksywki, wszystkie moje ksywki są budzące szacunek. Zawierają twarde głoski w kombinacji, których wymowa przywodzi na myśl zgrzyt dwóch krzyżowanych ostrzy, dziękuję.

[ Komentarz dodany przez: K@t: 31-08-2011, 09:14 ]
Np Intuś? :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Integral: 31-08-2011, 16:49 ]
Tak, Kaciuś?

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 31-08-2011, 09:53   

"Taka ninja" na przykład umie po mistrzowsku wtopić się w otoczenie - na przykład w kłujące krzaki - kiedy przychodzi pora na wieczorne tańce obozowe, (których wyjątkowo nie cierpiałam), a potem kiedy już jest bezpiecznie potrafi tak wyjść z kryjówki (w międzyczasie usuwając gałązki z włosów), żeby nikt nie zauważył momentu, kiedy wyskakuje z zarośli... No i jeszcze wspomnę o tajnych nocnych misjach polegających na kupieniu w automacie w ośrodku chipsów i pepsi, przy czym nie można było obudzić nikogo, kto by te skarby skonfiskował :P najpierw ukrywanie się, potem atak z zaskoczenia, którego i tak nikt nie zauważy :D

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 31-08-2011, 13:16 ]
Wow, chipsy i pepsi, taka akcja że o ja cię, więcej takich akcji a za 5 lat jedyne co dasz radę zrobić ninjowego to schować się za obiekt wielkości minivana ;)

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 28-12-2011, 23:07   

Moją ksywkę alFa zawdzięczam służbie wojskowej, ale do dziś chłopaki nie wyjawili mi dlaczego akurat tak, a nie inaczej. No i ło - alFa.

Ponadto mam takie określenie, też z wojska się wzięło: jeżeli ktoś mi zaimponuje talentem, taktem, inteligencją i "przytupem", to taki delikwent jest dla mne ŻO (skrót od żołnierz). Jesteś ŻO to znaczy jesteś prawdziwy w tym co robisz i się tego nie wstydzisz. :D

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 01-04-2012, 15:00   

Mój nick to imię postaci z serii książek George'a R. R. Martina, "Pieśń Lodu i Ognia", mojej bezapelacyjnie ulubionej serii jeśli chodzi nie tylko o fantastykę, ale wszystkie gatunki literackie. Asha to taka zadziorna laseczka, piratka w stylu wikińskim. Jak szkoda że w serialu zmieniają jej imię na Yara :p

Maniucha 
Student

Wysłany: 27-12-2012, 22:10   

Na mój nick wpadłam w necie i tak się jakoś przyzwyczaiłam bo jest łatwy do zapamiętania
moje ksywki w szkole to ,,Gimbus" ,,Kapeć" i ,,Karol"(od imienia :) )
Kapeć wziął się od butów które nosiłam jesienią tzw. Emu a gimbus hmmm... sama nie wiem ale i tak już tak na mnie nie mówią teraz jestem kapeć :( Muszę poszukać innej ksywki

Po dłuższym czytaniu topicka zauważyłam że moje ksywki nie maja praktycznie żadnej historii :(

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D

Arahja 
Nowicjusz

Wysłany: 28-12-2012, 11:47   

Mój nick, jak już pisałam w innym temacie, wziął się od utworu zespołu Kult.
Inne moje ksywki to: Janusz (nie pytajcie), Klaudiu, Klaudyn, "Ave Szatan" (też nie pytajcie), Chudzielec, Patyk, Szczudły i sporo osób zwraca się do mnie po nazwisku.
Trzy ostatnie pozycje wzięły się od tego, że ważę 44kg przy wzroście 1,71m i naprawdę wyglądam jak patyczek. Już w sumie przywykłam, ale cóż, życie.

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 28-12-2012, 20:30   

Natomiast ja mam ksywke z historią :tak: Więc dawno , dawno remu ... eee ? Ok więc ksywka pochodzi od tego że czego bym się nie napił to i tak wyleje :( Kiedyś jeszcze za czasów przedszkolnych wylałem kubek gorącego (!) mleka na spudnice przedszkolanki xD ta miała poparzenie drugiego stopnia a ja ksywke do teraz :P

Maniucha 
Student

Wysłany: 28-12-2012, 21:09   

No zacna historia, że tak powiem eee...mleko?!. Aż łza się w oku kręci. Nie no a tak na serio to ja nie miałam takich rarytasów w przedszkolu :( . Zamiast mleka to herbatka a zamiast przedszkolanki pan przedszkolanek czy jakoś tak (ale był świetny bo po studiach :hehe: ) A no właśnie mam jeszcze jedną ksywkę z powodu że lubię filmy i książki romantyczne a sama jestem romantyczką, (zauroczyć mogę się prawie w każdym słodkim zwierzątku a tym bardziej chłopcu) moja ksywka sprzed roku to Julka a wzięła się ona właśnie z lektury. Tylko ja ją przeczytam z całej klasy bo... A z resztą pewnie i wy czytaliście ,,Romeo i Julia" wiec wiecie o co chodzi. Później na mojego ,,kolegę" mówili Roman, Romcio, i Gnomeo (!) (od filmu Gnomeo i Julia). Ah ta moja klasa :D

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D

WIRTUalna_x3 
Nowicjusz

Wysłany: 06-01-2013, 20:48   

Trochę się tych moich ksywek nazbierało ,a więc wymienię te , które nadal pamiętam i zostaną mi w głowie dość długo:

-Kamisia - tak mówiła na mnię ciocia ( nie lubiłam tego przezwiska :fire: )
- Kama - skrót od mojego imienia nadany przez moje koleżanki
- Kami - koleny skrót :)
- Lara - moja koleżanka nadała mi tą ksywkę , bo według niej jestem podobna do panny Croft. Może , ze względu na ciemne włosy i oczy podobne do Lary. :hehe:
- Darkness Girl - tak na mnię mówili w klasie.
- Wirtualna - od mojego nika na WOTR.
- ( Moja znienawidzona ksywa) szczur :hehe: - tak nazwała mnię koleżanka , jak byłyśmy po wfie , a moje włosy wyglądały jakby były całe zamoczone w wodzie. :fire:
I to chyba na tyle z ksywami. :narka: :pozdro:

kelpie 
Nowicjusz

Wysłany: 10-03-2013, 16:02   

Ksywka z forum:
Kelpie - pochodzi od nazwy mitologicznego konia morskiego, oraz nazwy konia Ciri z książek o Wiedźminie :3

Normalnie mówią do mnie:
-Dziobak - od nazwiska
-Mario - od imienia
-Maré - odkąd uczę się hiszpańskiego :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 10-03-2013, 17:50   

kelpie napisał/a:
nazwy konia Ciri z książek o Wiedźminie :3

TAK, wiedziałam, że skądś znam tę nazwę :D :>

Drakhtul 
Nowicjusz

Wysłany: 25-03-2013, 14:44   

Rafi od imienia (Rafal) :D xD

Azaelia 
Student

Wysłany: 13-06-2013, 16:30   

Ksywek to mam sporo - Azaelia (od imienia pewnego demona/upadłego anioła, tą stworzyłam sama i się nią posługuję w internecie). Oprócz tego te od znajomych - Ali (skrót od imienia Alicja), Artystka, Chuda, Szatan, Schiza, Koszmarek. O pochodzenie trzech ostatnich lepiej nie pytajcie :)

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 13-06-2013, 16:34   

Cytat:
Szatan

Za pierwszym razem przeczytałem "szmata" ;O

Za to mój nick jest całkowicie przypadkowy i do niczego się nie odnosi :)

Azaelia 
Student

Wysłany: 13-06-2013, 16:50   

Szmatą to mnie też czasami ktoś nazwie, ale nie aż tak, żeby to była ksywka :) Poza tym wolę Szatana, pomimo nieprzyjemnej historii tej ksywki ;)

Natla123 
Student

Wysłany: 25-06-2013, 15:45   

moja ksywka - Wiewiór, bo raz niewyraźnie powiedziałam ,,nie wiem'' a znajomi usłyszeli wiewiór :/
i Diabełek- chyba dlatego że kiedyś często wdawałam się w bójki :hehe:

Odpowiedz do tematu