FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ksywki
Autor Wiadomość
Pinka 
Student

Wysłany: 24-04-2008, 15:02   

Moją ksywkę "Pinka" mam od 9 roku życia, ksywa wzięła się od mojego *-*****. Wstydzę się mojego taty gdy jestem z koleżankami, mówi na mnie Gustav, to jest żałosne :buu: , wtedy się ze mnie śmieją :( Moja koleżanka mi wymyśliła dwie ksywki, które nie lubię m. in : Piłka, Pyza, chciałam już się zapaść pod ziemię :mad:

bobonton2 
Podróżnik

Wysłany: 02-05-2008, 18:10   

Pinka napisał/a:
dwie ksywki, które nie lubię m. in : Piłka, Pyza, chciałam już się zapaść pod ziemię

Eee tam. Nie są takie złe. Ja zawsze zostaję obdarzony jakąś głupią ksywką, np. Jak wyznałem kolegom, że mam chomika, otrzymałem ksywkę chomik. Wiele osób woła na mnie rownież "osiem", a jak się ich pytam dlaczego akurat tak, to same nie porafią odpowiedzieć. Jakies 2 lata temu wołano na mnie przez kilka tygodni "wieżowiec", ale na szczęście się nie przyjęło. Strach pomyśleć, co wymyślą w liecum.
:pozdro:

[ Komentarz dodany przez: e_g: 02-05-2008, 18:53 ]
bobek :p

[ Komentarz dodany przez: Integral: 04-05-2008, 17:13 ]
buka!

iwa 
Nowicjusz

Wysłany: 04-05-2008, 16:17   

Ja mam 3 ksywki Iwa ,Tifa i jeszcze większość na mnie mówi Teresa jak ja tego nienawidze

Angelika 
Student

Wysłany: 07-05-2008, 14:42   

Ja mam kilka ksywek.Czasami mówią do mnie Lara.Mama niekiedy dla żartów nazywa mnie obskurnikiem(od obscura paintings),a przyjaciółka nazywa mnie Skali.Właściwie nie wiem dlaczego :wotr:

[ Komentarz dodany przez: Integral: 07-05-2008, 20:27 ]
Scully* zapewne.

Narya 
Podróżnik

Wysłany: 16-06-2008, 10:52   

Moje ksywki?Hmm... jakby nie patrzeć to sporo tego :D Z takich, co się utrzymały dłużej to jest Ang(czyt. Andż) - od mojego imienia, Nickelka - od zamiłowania do Nickelback, owca - wnioskopochodne od mojego nazwiska (które nie ma w sobie owcy!) no i znienawidzone: kujon - od moich dobrych ocen, tudzież fałszywego założenia że ciągle kuję, czego wcale nie robię... :|

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 20-06-2008, 15:15   

Ja też mam ksywę kujon... Mam świadectwo z paskiem i co z tego? No i uczyłam się przed sprawdzianami na przerwie ale to z powodu moich rodziców! :wotr:

[ Komentarz dodany przez: Integral: 20-06-2008, 15:18 ]
Ale z takimi wynurzeniami to na bloga, nie na forum.

Veruca Salt 
Nowicjusz

Wysłany: 27-06-2008, 18:34   

No dobra... polecimy chronologicznie
Od najmłodszych lat króliczek zajączek itd z powodu wątpliwej urody siekaczy :(
Ruda od koloru włosów ;/ Karol- od imienia :) Wieszak, nasza szkapa, szkieletor - chyba wiadomo :| Noi Veruca Salt - oczywiście ta przemiła dziewczynka z Charliego i Fabryki Czekolady, do której podobno jestem podobna (bez emocji).
Dom dla umysłowo chorych.

Cherry 
Nowicjusz

Wysłany: 28-06-2008, 09:49   

Moje ksywki były najczęściej z filmów... zaplątała się w nich też lara :p Ale przed "Cherry" byłam "Darkberry"

fanshit 
Podróżnik

Wysłany: 29-06-2008, 16:42   

Niedawno doszła mi nowa ksywka - "Spadochronowa Karolina", która święci triumfy w kręgu mojej klasy. Spadochronowa - nomen omen - bo związana ze sportem, któremu ostatnio się oddawałam.
Que venir por mi !

Niko47 
Student

Wysłany: 07-08-2008, 23:03   

A ja miałem takie pospolite jak świnia, a to z powodu lekkiej nadwagi:-) Na szczeście jest z tym coraz lepiej ale jeszcze troche muszę schudnać:-) A teraz doszło GTA, bo lubie GTA:-)

paula.kielce 
Student

Wysłany: 04-09-2008, 19:46   

Na mnie od podstawówki mówią Pola, Poluś, Pałka, Pauluś lub Paulusia. xD i to wszystko :P

[ Komentarz dodany przez: e_g: 04-09-2008, 20:08 ]
Pałka - to twoje nowe przezwisko na tym forum. Wszystkich proszę o przystosowanie się :p

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 07-10-2008, 21:04   

Przypomniała mi się moja ksywa z podstawówki: Playboy :)
Wzięło to się od tego że w 4 klasie przynosiłam kolorowe pisemka do szkoły (Bravo itd.) w których był Bill z Tokio Hotel bo byłam nim zafascynowana (juz mi przeszło). I od tego się wzięło Playboy :)

[ Komentarz dodany przez: kluz_kaa: 07-10-2008, 21:09 ]
W takim razie nie machnęłaś się w rubryczce 'płeć'? :swirek:

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 12-10-2008, 11:14   

Pamiętam jak moi koledzy wymyślili dla mnie ksywke ale nie powiem jaką, bo tak brzmi moje hasło :P a jeszcze wcześniej przezywali mnie Leon z gazowni :mrgreen2: Nie przeszkadzało mi to wogóle ;-)

M@t 
Nowicjusz

Wysłany: 12-10-2008, 11:20   

Zawsze i wszędzie Cinek . Ciiineek -_-' Cinek tu , Cinek tam. Nigdy nie będzie sam. LOL

Żałosne to jest xd.

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 07-11-2008, 21:14   

Nigdy nie mialem ksyw i tym podobnych.
Zmienilo sie to,gdy poszedlem do wojska.Kilkanascie dni po wcieleniu kumple z pokoju powiedzieli do mnie:sluchaj,moze bedziemy nazywac ciebie Al arab;zgodzilem sie i tak zostalo(lubie historie i czasami meczylem ich przebiegiem krucjat)!
Malo kto znal moje imie i nazwisko.Szybko do tego przywyklem i polubilem!
No i jest Al arab :D

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 07-11-2008, 22:04   

Raz miałem ksywkę Łysy, ponieważ moje włosy są długie jak... Coś długiego ;x A raz nawet miałem Żubr, ale pewności nie mam.

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 08-11-2008, 14:19   

Żubr? Mam kumpla Żubra, bo ma na nazwisko Żuberek, na urodziny mu Żubry kupiliśmy :> .
Ja miałem dawno temu ksywki biały i papież.
Obecnie po prostu Patryk :P

uciu999 
Podróżnik

Wysłany: 08-11-2008, 14:41   

W dawnych czasach miałem ksywe kurczak. Nie wiem skąd to się wzięło, ale nienawidziłem tego przezwiska. W średniej kurczak odszedł, ale przyszło coś innego. Po szanownym bracie, którego nazywają Glajdus, :jumper: bibliotekarka zaczęła mnie nazywać Glajdusek Juniorek (żeby było wiadomo kto, napisała to sobie na mojej karcie ;) ), ale mnie to nie przeszkadza bo tylko ona używa tego przezwiska :P

ŁukaszMuział 
Praktykant

Wysłany: 28-11-2008, 00:33   

a moje ksywki to "rogacz" ( chociaz nie wiem dlaczego akurat taką miałem ksywkę jak każdy na początku jej nie lubiłem a potem to tylko sprawa przyzwyczajenia, jeśli nie możesz kogos pokonac przyłącz sie do niego tu akurat 21osób) w podstawówce i gimnazjum, w zawodówce "leon" czasem nawet "leon zawodowiec" heh nawet "chińczyk" ponoć mam troche skośne oczy ale ja tego nie widzę a od wieczorówki to jest od 2 lat "dexter" to wiadomo że z kreskówki a dlaczego dexter? ponoć byłem jednym z najl;epszych uczniów ale jakoś ja tego nie pamiętam hehehehe

Amanda Evert 
Praktykant

Wysłany: 28-11-2008, 15:53   

Moja ksywka Rusek,lub...Dziewczyna Encyklopedia,a to drugie wiecie kto wymyślił?Największy kujon z 'chłopaków z mojej klasy' tylko dlatego,że panie ze szkoły bardziej lubią mnie :mrgreen2: ale w tymm momencie co się licytowaliśmy o świadectwo.No i 'ksywkowali' ksywkę: 'Wikipedia','Encykla'(o zgrozo!)itp.,itd.
No więc można mówic na mnie od 'Wikipediii' do 'Pedii'.Ale Ruska proszę nie używac,bo to mnie obraża[w tle:pss]

[ Komentarz dodany przez: Igi^MBE: 29-11-2008, 10:29 ]
ciesz się że rusek a nie czarnuch czy inny żyd

Adamaru 
Podróżnik

Wysłany: 14-12-2008, 17:51   

Hmm... moje ksywki... :D Na początku to było "Add" - nie wiem dlaczego :P Potem.. "Sharingan", bo zdarzyło mi się odpieprzyć od od koleżanki prawie cały test :> Potem.. AdamOsa :gupek: Też nie wiem dlaczego... Potem myślałem nad końcówkami "maru", "quaru" aż w końcu doszło do Adamaru :jumper:

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 29-12-2008, 21:04   

Wiem, że pisałem już w tym temacie ale piszę jeszcze raz, bo niedawno koledzy ze szkoły wymyślili dla mnie nowe przezwiska :D
Mówią do mnie Łukasz, a to jest stare przezwisko, ale im wróciło :| Jak grałem też dobrze w piłkę to mówili, że jestem Leon zawodowiec aż w końcu wyszło Leon :mrgreen: No i ostatnie przezwisko to Florian, a dlatego, bo rysowałem świętego Mikołaja :P

Co jest Gość ;)

Alexiss 
Praktykant

Wysłany: 31-12-2008, 18:59   

Kiedyś koledzy z klasy wołali na mnie ,,Mała'', a twierdzili, że wzięło się to od mojego nazwiska, choć moim zdaniem to nieprawda, bo ta ksywka w ogóle nie ma z tym nic wspólnego. Kolejne to ,,Lara'' od czasu gdy na lekcję techniki mieliśmy przygotować prezentację na dowolny temat i wybrałam Tomb Raider'a. Ale obecną ksywką jest Alexiss, ale przyjęła się ona tylko dlatego, że kiedyś zawołała tak na mnie siostra i znajomi to podchwycili. :)

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 31-12-2008, 22:09   

Ja mam Polo_Gard, ponieważ spodobała mi się reklama Polokokty :D Gard bo to nazwisko twórcy Tomb Raidera, a histora Raidera również jest ciekawa :D I zmieszałem te dwie rzeczy, nadając sobie nick (od dawna na innych forach też je używam :mrgreen2: ) Polo_Kokta, przepraszam, Polo_Gard :jumper:

milkshake 
Student

Wysłany: 31-12-2008, 22:27   

Boże, wymyślanie nicków to dla mnie udręka. Niejednokrotnie przekładałem rejestrację na jakimś forum czy innej stronie przez to, że nie mogłem wymyślić pseudonimu, w którym wszystko by mi pasowało... Jakby to rzeczywiście miało jakiekolwiek znaczenie, jakiego nicku używam... Jak widać po moich dylematach związanych z ksywami - ma znaczenie. I chwała serwisom, które umożliwiają zmianę nazwy użytkownika.

Same nicki zmieniam często (nie mogę odnaleźć stałego, miałem ich już multum) i za każdym razem mam ten sam problem.

Odpowiedz do tematu