FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeciwnicy w TR7
Autor Wiadomość
slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 09-02-2006, 18:07   

ja najcetnij bym zobaczył sobie jakiegos bossa w TR:L :D ale zeby było widacile ma jeszce zyc itp. no i bedzie owczywiscie jakis duch :P fajnie by było jakbymsy kilka razy w grze spotkali sie z człowiekim ktory chce tez zdobyc nasz artefakt :P chodzi mi o to aby bohaterowie deptali sobie po pietach :P swietnie taka akcje widac w TR4 :D jak Von Croy raz jest przed Lara a raz jest juz zapozno bo my go wyprzedzamy :D lubie takie ciagłe napiecie :P

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 24-02-2006, 16:32   

Moim zdaniem to przyjdzie zmierzyć sie Von Croyem.. Pamietacie jego jasny strój z TRLR? Jak przestudiujecie oba trailery kilka razy "sekunda po sekundzie" to zobaczycie że na dosłownie ułamek sekundy przyjdzie niekiedy zobaczyc nam taka postać znikająca za rogiem.. Był też on na jednym screenie z TRL (jako mała postać) w grobowcu w Peru. Takie jest moje przypuszczenie... bo pisza że to zmarły rywal. W TRLR tak właśnie było Von Croy był rywalem Lary uważanym za zmarłego... akcja dzieje sie przeciez przed TR:AoD więc Von Croy powinien żyć .

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 24-02-2006, 16:39   

Boone napisał/a:
Moim zdaniem to przyjdzie zmierzyć sie Von Croyem.. Pamietacie jego jasny strój z TRLR? Jak przestudiujecie oba trailery kilka razy "sekunda po sekundzie" to zobaczycie że na dosłownie ułamek sekundy przyjdzie niekiedy zobaczyc nam taka postać znikająca za rogiem.. Był też on na jednym screenie z TRL (jako mała postać) w grobowcu w Peru. Takie jest moje przypuszczenie... bo pisza że to zmarły rywal. W TRLR tak właśnie było Von Croy był rywalem Lary uważanym za zmarłego... akcja dzieje sie przeciez przed TR:AoD więc Von Croy powinien żyć .

:546: Gdzie ty znalazłeś Von Croya??
Masz te screeny albo na jakim filmku??

Jakby był Von Croy to by było super :D

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 24-02-2006, 18:09   

Ja na początku sądziłam, że to może być Von Croy, ale jakoś mi to nie pasowało... Chociaż... Kto wie :?: Być może to właśnie on znowu będzie utrudniał Larze żywota, mam nadzieję, że tym razem niezbyt skutecznie. :P Fajnie by było znów zobaczyć zdrajcę i móc się nad nim poznęcać. :twisted: Żart. :P Ale Von Croy dodałby grze tego klasycznego klimatu TR. ;) Jest więc dość duże prawdopodbieństwo, że to on. :)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 24-02-2006, 20:51   

Gdyby moje przypuszczenia sie sprawdziły to TR:Legend z rywalizującymi miedzy soba Lara i Von Croyem nadało by to klimat zbliżony do TRLR...

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 25-02-2006, 05:34   

Tylko, że akcja TR Legend dzieje się między TR1, a TR2. Lara znała wtedy już Von Croy'a, ale myślę, że pomysł z nim poporstu by nie wypalił. Gościu dopiero co umarł w TAOD! Wiem, że na linii czasu przedstawia się to inaczej, ale biorąc pod uwagę kolejność gier, moim zdaniem byłoby to dziwne.

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 25-02-2006, 10:58   

Kasia Trent napisał/a:
Tylko, że akcja TR Legend dzieje się między TR1, a TR2. Lara znała wtedy już Von Croy'a, ale myślę, że pomysł z nim poporstu by nie wypalił. Gościu dopiero co umarł w TAOD! Wiem, że na linii czasu przedstawia się to inaczej, ale biorąc pod uwagę kolejność gier, moim zdaniem byłoby to dziwne.

Ale jakie dziwne? To byłoby zrozumiałe, bo przecież jak sama zaznaczyłaś dzieje się to między TR1, a TR2. Co z tego, że zginął w AOD? To jest ten sam przypadek co z Pierre'm i Larsonem. Zabici zostali w TR1, a w TR5 jeszcze z nimi walczyliśmy. :)

Ale fakt Von Croy miał juz swoje duże 5 minut. Czas dac szanse innym czarnym charakterom, bo on już by się znudził wszystkim. :)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 25-02-2006, 11:14   

Tylko, że między wydaniem TR1, a TR5 jest kilka lat różnicy. Chodzi mi o to, że głupio by było, gdyby po cześci, w której Von Croy umarł, mieliśmyśmy zagrać w część, w której jeszcze żyje. Przynajmniej ja to tak odbieram.

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 25-02-2006, 18:13   

Pamiętajmy jednak że linia czasu jest inna.Ludzie z Crystal Dynamics mówili "powrót do korzeni" a jak wiadomo tak samo mówiono przy wydaniu TR4 gdzie Von Croy odgrywał jedna z ważniejszych ról. Moim zdaniem zobaczymy Von Croya w TRL chociaż oczywiścię moge sie mylić... :wink:

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 26-02-2006, 14:47   

hm..ciekawe :D Von Croy w TR:L :?: no tak :P moglby sie pojawic :D ale napewno to niebedzie nasz najgrozniejsz wrog :D przeciez sama Lara mowiła o jakims Tokojaka czy jakos tak :P a widzieliscie ze Lara walczyła z tym duchem co gonił ja jak była młoda :D

Odpowiedz do tematu