FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
fan TR ? czy maniak TR?

Czy uważasz się za fana czy fanatyka TR ?
za fana
65%
 65%  [ 121 ]
za fanatyka
28%
 28%  [ 52 ]
ani za tego ani za tego
5%
 5%  [ 11 ]
Głosowań: 184
Wszystkich Głosów: 184

Autor Wiadomość
bobonton2 
Podróżnik

Wysłany: 05-03-2008, 16:06   

Hmmm... mi ciężko powiedzieć, czy jestem fanem, czy fanatykiem. Faktem jest, że na WoTR zaglądam codziennie, szperam w necie na temat Lary również każdego dnia. Coprawda gram jedynie w Tomb Raidery (na inne gry jestem chyba za stary :D ), ale "fanatyk" źle mi się kojarzy... To brzmi jak jakaś obsesja podchodząca pod chorobę psychiczną...ja chyba jestem po prostu zagorzałym fanem.

Wtajemniczony 
Podróżnik

Wysłany: 05-03-2008, 21:21   

Fan. Nie zwracam uwagi na małe bugi w grze itd. Uważam, że do fanatyka dużo mi brakuje.
PS: Mój 100 post.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 05-03-2008, 21:44 ]
Skoro kasuje posta to znaczy, ze nastepny ma byc dluzszy?

Paula 
Podróżnik

Wysłany: 08-03-2008, 20:34   

Zdecydowanie jestem maniakiem :) Powiedziałabym raczej że to moja obsesja ;( Ale nie ma takiego wariantu w sondzie hehehehe :p

Ocieks 
Nowicjusz

Wysłany: 25-03-2008, 18:07   

Ja rowniez jestem maniakiem :D Gram teraz i przechodze na 100% Anniversary & Legend i zniecierpliwoscia czekam na Underworld, codziennnie zagladam na WoTR. I siedze w necie na youtube ogladajac tytuly o Larze oraz szperam w necie :D

Piterek 
Praktykant

Wysłany: 25-03-2008, 21:23   

Ja też jestem maniakiem, ale tylko części wydanych przez Crystalsów, bo jakoś te starsze nie przypadły mi do gustu, być może to wina niewygodnego dla mnie sterowania na PC-ty. :fire: A teraz nie mogę się doczekać Tomb Raidera Underworld :!!: oby szybko pojawił się chociaż filmik nie mówiąc już o demie. :jumper:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 25-03-2008, 21:32   

Ja jestem ciekawa, jak "nowi" miłośnicy zareagują, gdy Crystalsi jakimś cudem poziomem trudności dorównają klasykom 1-4.
...
Czuję, że budzi się we mnie sadysta :muhaha:

oreiller 
Praktykant

Wysłany: 25-03-2008, 22:29   

Cytat:
Ja jestem ciekawa, jak "nowi" miłośnicy zareagują, gdy Crystalsi jakimś cudem poziomem trudności dorównają klasykom 1-4.
...
Czuję, że budzi się we mnie sadysta

Sadysta, powiadasz? Napisz list do Crystalsów z taką prośbą, a będę Cię wielbił :p .

Ja raczej jestem typowym fanem, chociaż, jak byłem o kilka lat młodszy, to... :>

[ Komentarz dodany przez: Paciej: 25-03-2008, 22:31 ]
... to co - ch*jów 100 ? Mniej pieprzenia, więcej treści!

Kiniangie 
Student

Wysłany: 26-03-2008, 07:32   

Napewno jestem maniaczka, moje zainteresowanie Tomb Raider'em ciagle rosnie, aczkolwiek nie przejmuje sie bugami w grze, niedociagnieciami we filmach, jakimis porazkami typu Angel of Darkness. Wiadomo, chcialabym by seria Tomb Raider sie rozwijala jak najlepiej, ale z drugiej strony co sama moge zmienic? Po prostu kocham Lara taka jaka jest i mam nadzieje na kolejne, coraz lepsze czesci gry, filmy z Angelina i coraz wiecej gadzetow ;-)

Alexja 
Student

Wysłany: 09-08-2008, 14:53   

Kasia Trent napisał/a:
Gdyby ktoś był do Lary podobny jak dwie krople wody, to i tak nigdy nią nie będzie! Bo Lara jest jedyna w swoim rodzaju.

Nie zgadzam się z tym zdaniem bo jeżeli ktoś rzeczywiście jest identyczny to jeżeli zmieni charakter styl i wszystko inne to może się nią stać. To pewnie tylko moje zdanie ale nie mogłam się powstrzymać.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 11-08-2008, 16:24   

Alexja napisał/a:
Nie zgadzam się z tym zdaniem bo jeżeli ktoś rzeczywiście jest identyczny to jeżeli zmieni charakter styl i wszystko inne to może się nią stać.

Tak, tak a nawet mając dobre chęci to sprawi sobie tytuł Lady i kupi sobie Croft Manor a potem zacznie wpadać na wykopaliska i zabierać artefakty oraz walczyć ze złymi najemnikami. :P

Osobiście poprostu lubię TR-y i samą Larę jako takie. Ale nie czułam nigdy potrzeby bycia jak Lara. Tomb Raider to moja ulubiona gra ale do bycia maniakiem czy też nawet fanem (stwierdzam ostatnio) chyba mi jeszcze dużo brakuje. Z każdą kolejną grą wychodzącą z rąk Crystals Dynamics mój entuzjazm coraz bardziej słabnie. Oby mnie miło zaskoczyli tym razem... Choć pewno tak nie będzie gdyż teraz gry robi się inaczej... Ech.
Cóż sentyment pozostanie mi pewno na zawsze i dlatego TRU kupię. A co dalej to zobaczymy.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 11-08-2008, 16:46   

Ja zagłosowałem na fana. :3

Why? No bo lubię Larę i każda część gry mi się podoba, widziałem też filmy z Larą i ogólnie strasznie ją lubię ^^ Jednakże nie świruję na tyle, by latać od sklepu do sklepu szukając jej ciuchów(XDDD) albo jej figurek. Mam ją w komputerze i to mi wystarczy.

Jednakże, podobnie jak Asyenna, coraz bardziej zaczynam uważać, że Lara z dniem na dzień już nie jest tą świetną Larą, jak w poprzednich częściach. Kryształki jak na razie robią z niej róshoffego babsztyla, co dostaje ataku paniki gdy zobaczy pająka.
Pokładam jednak duże nadzieje w TRU, może tam Lara w końcu stanie się Larą...

xXxIguSssXxX 
Student

Wysłany: 11-08-2008, 20:47   

Ja jestem fanką Lary. Nie mam takiego obłędu na jej punkcie jak inni, że ją naśladuję, robię akrobacje a za parę miesięcy ląduje na wózku inwalidzkim, próbując wykonać wyczyn świata.. Lubię Larę jako bohaterkę Tomb Raidera, ale to nie powód by mieć fioła na jej punkcie. Niektórzy mają po prostu taki okres przejściowy np. zobaczyli screena z gry Tomb Raider i od razu kupują wszystkie części, potem ją naśladują. Robią tak przez miesiąc może dwa i koniec. Gry idą daleko, w głąb szafy. Są tacy ludzie.. Mi wystarczy, że mam poszczególne części Tomb Raidera, i interesuję się nowościami na temat gier, ale to nie powód by od razu szaleć na jej punkcie i trzaskać pieniędzmi na lewo i prawo by zdobyć wszystko związane z Larą Croft i TR.

Narya 
Podróżnik

Wysłany: 12-08-2008, 11:10   

Fanka. Oczywiście, kocham TR, uwielbiam w nie grać, ale nigdy w życiu bym się za pannę Croft nie przebrała! Niby kiedyś mi się marzyły studia archeologiczne, ale swierdziłam że to nie dla mnie ;P NIe chcę siędo niej upadabniać, sparaliżowana też być nie chcę, więc nie robię tego co ona w temacie akrobacji itp. Poprzestanę na posiadaniu gier i dwóch przewodników - po grze i filmie :)

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 12-08-2008, 20:48   

Byłem fanem... uwielbiałem grę od czasów drugiej części... potem genialna "trójka", którą ukończyłem na wszystkie sposoby, czwórka chyba była za trudna... bo za wiele nowości wprowadzono (kto by pomyślał, że Lary rękoma trzeba było trupa przesunąć?!?!)... w Chronicles grałem z solucją (miałem taką jedną... bardzo dobrą)... po przeczytaniu recenzji AoD w CD-Action, przestałem być fanem... nawet nie zagrałem w tą grę... do czasu...
Fanatyk... maniak... głównie przychodzi mi to sezonowo... pojawiło sie światełko w tunelu w postaci Legend... od czasu premiery Legend, nowy Tomb Raider = nadrobienie braków w kolekcji... to stało się tak nagle... w kilka miesięcy półka z 5-6 grami (NIC WIĘCEJ!) zmieniła się w całkiem pokaźną kolekcję, wyposażoną nawet w the Action Adventure...

Codzienne śledzenie aukcji, wypatrywanie ciekawostek w sklepach... mania.

x*kinga*x 
Praktykant

Wysłany: 23-11-2008, 18:55   

Co tu dużo mówić... Jestem bez wątpienia fanatyczką gier i innych rzeczy z serii Tomb Raider. Nawet nie liczę, ile to już razy przeszłam każdą część... A filmy również są świetne i co jakiś czas muszę je obejrzeć. Gdyby okazało się, że np. Underworld to ostatnia część serii to... lepiej nie mówić :D Tombmaniaczka.

Co do przebierania się za Larę, to jednak nie mam zamiaru tego robić. Nawet w przebraniu i z najprawdziwszymi pistoletami nie upodobniłabym się do pani archeolog, chyba że w peruce :D

kamilu_87 
Nowicjusz

Wysłany: 24-11-2008, 10:22   

Moim pierwszym Tomb Raiderem granym na PS1 była oczywiście jedynka, ach coż za piękna grafika istne cudo :mrgreen2: następnie dowiedziałem sie ze moje sąsiadki mają Tomb Raidera 2 na PC (wtedy nie miałem takiego dobrodziejstwa jak komp hehe) więc nie ma nic lepszego jak dobrze sie zapoznać z uroczymi koleżankami poprzez jeszcze bardziej uroczą pania archeolog, ale przejde do rzeczy 2 Tomb był rewelacyjny, do dzisiaj pamiętam jaki byłem podjarany ze przeszedłem juz całą gre, a tu sie okazuje ze CM został zaatakowany i trzeba bronić domku ;)
Czas na TR 3, juz na swoim sprzęcie, prezent pod choinke, całe święta tylko z panną Croft (swoja drogą dla Mnie jeden z najlepszych Tomb Raiderów)
TR4 - w tą częsc jeszcze grałem i przeszedłem całą choć przyznam ze sie zawiodłem i to srogo, pózniej były jeszcze Kroniki i Angel of Darkness, a pózniej dłuuuga przerwa i otp pewnego razu spał u mnie bratanek który wział ze sobą swojego Xbox'a a tam miał TR: Legend, ach super to była noc (biedny bratanek za duzo sobie nie pograł :jumper: )
Po tej częsci moja miłosc wróciła, wkońcu nastał czas na Anniversary, najlepszy remake gry w historii, jak w to grałem to przenosiłem sie w czasy dzieciństwa i PS1 ;D
No więc w skrócie wam opisałem moją miłość do Lary, jednego jestem pewien...Jestem TombManiakiem :p

kondzio109 
Praktykant

Wysłany: 03-12-2008, 22:39   

W ankiecie zaznaczyłem fana . Dlaczego ? Tr lubię od dawna .. w sumie to grałem we wszystkie części na kompie , nie zawsze narazi cała , czasem z solucja , ale zawsze , nawet por rocznych przerwach powracałem i grałem :) dla mnie nawet TRAOD nie jest porażka , mówią ze nie jest w stylu tomb raidera , a hall o0f seasons ? i inne tym podobne ? Były wyśmienite i trudne , przez co pewnie nie zostały zaakceptowane ;) na ps2 - TR:A oraz TR:L , wkrótce TR:U , dzis ukończyłem anniversary (BANAŁ) , a legędę powoli zaliczam ze wszystkimi Time Trialami oraz nagrodami ( mam już 980% gry :jumper: ) ALE nie uważam sie za maniak ponieważ nie podniecają mnie figurki z lara i inne gadżety , zakupu tr nigdy nie podejmuje pochopnie , przez co jestem zżyty z serią , wtaczając sie w fabule , zgłębiam moje wewnętrzne dążenie do zostania fanatykiem ..

A WALIć TO !! TOMB RADER RULEZ :p :P :P :p

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 22-01-2009, 10:45   

Ja uważam się za wielką fankę. Każdego TR , który wpadnie mi w ręce przechodzę minimum dwa razy. To moja ulubiona gra i jak dotąd nie przeszłam tylko dwóch części (2 i 3 ).A co do przebieranek za Lare to mnie to strasznie denerwuje. Jeżeli ktoś postanawia zacząć mówić na siebie Lara to chce mi się śmiać .Wydaje mi się , że ta osoba nie jest prawdziwym fanem, a za miesiąc zacznie mówić : Cześć nazywam się Blood Rayne . Potem tej osobie to przejdzie i wymyśli sobie kogoś innego. :hehe:

Askier 
Nowicjusz

Wysłany: 22-01-2009, 15:00   

Jestem fanem Tomb Raidera. To po prostu jedna z moich ulubionych serii gier, ale nic więcej. Mam sentyment do gier z Larą Croft, bo TR2 to jedna z trzech pierwszych gier w jakie grałem na PC (obok Duke Nukem 3D i Settlers II).

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 22-02-2009, 13:22   

Seria TR jest jedyna,w jaka gram.Pare lat temu zmierzylem sie z commandos 1 i 2,Settlers 4,Faraonem i Empire Earth,ale te gry byly chwilowa przygoda.
Klimat Tombow dziala na mnie znakomicie,zwlaszcza made by Core.
Okresle sie jako duzy fan,bo interesuje mnie tylko gry.Potrafie powalczyc z kazda czescia,zeby tylko zebrac jeden brakujacy sekret i miec 100% gry za soba.
A co do komiksow,gadzetow,figorek etcetera;nie mam nic z tych rzeczy.
A kolekcja plytek od 1 do Underworlda + dodatki lezy na honorowym miejscu za szyba,zeby sie nie kurzyla :clean:

beniu123 
Student

Wysłany: 04-03-2009, 21:41   

Uwazm się za fana tomb raider. ARGUMENTY: 1) Mam, i przeszłem wszystkie części gry. 2) Moim zdaniem to bardzo fajna (inna niż pozostałe), jedyna w swoim rodzju gra. 3)Zbieram różne gadgety zwiazane z lara croft. 4) Jest to jedna z moich ulubionych serii gier. Tomb Raider bardzo mnie wciąga, i bardzo lubię w niego grac. Dlatego uwazam sie za fana. :D :croft:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 05-03-2009, 10:10 ]
Jeśli przeszedłeś, to rozumiem :)

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 06-05-2010, 20:47   

Zdecydowanie fan! :P
Ale do samych gier się nie ograniczam :P
Czytam komiksy , książki ... gram na GB czy też komórce.

Nie potrzebuje gadżetów typu 'ręcznik'
chociaż jakby był mi potrzebny i do wyboru byłby z Larą to nie zastanawiałbym się ani sekundy ;D

agaco93 
Student

Wysłany: 07-05-2010, 11:19   

Hmmm... to naprawde trudne pytanie fan czy fanatyk :hehe:
lechu1235 napisał/a:
Nie potrzebuje gadżetów typu 'ręcznik'
ja też nie! Ale... mam ochotę zdobyć figurkę Lary tylko niestety jestem zbyt wybredna :jumper: mam zamiar zdobyć wszystkie orginalne wersje tomb raidera każda w osobnych pudełkach... W sumie to mam już wszystkie tylko... Nie podobają mi się płytki... Wiem może przesadzam ale mam ochotę zdobyć sobie taką kolekcyjkę. Oczywiście nie opieram się tylko na tym (możecie pomyśleć że tylko kolekcjonowanie mi w głowie) :D
Gram kiedy tylko mam czas... Ostatnio niestety coraz mniej :( szkoła...

:pozdro: for :wotr:

Lade1402 
Nowicjusz

Wysłany: 25-09-2010, 19:50   Gdzie podziali się fani Lary Croft?

Jeszcze parę lat temu, gdy pierwszy raz zagrałam w grę Tomb Raider Chronicles pokochałam Larę od razu, założyłam bloga, gdzie poznałam mnóstwo dziewczyn wielbiących tę grę. Zaczęłam kolekcjonować gadżety i pasjonowałam się grą TR i samą Larą Croft. Za wszelką cenę chciałam ubierać się jak ona i wyglądać jak ona. Teraz jestem już starsza i przestało mnie to kręcić. Gadżety leżą w szafce nieużywane, a ja od czasu do czasu wejdę na serwis World of Tomb Raider aby sprawdzić co słychać w wielkim(?!) świecie TR. Jak pamiętam, kiedyś newsy ukazywały się parę razy w tygodniu, a teraz jak pojawi się jeden news na tydzień to i tak dobrze. Blogów w ogóle już nie potrafię znaleźć. Już nie wspomnę o dziewczynach, które poznałam i które tak jak ja były FANATYCZKAMI gry TR. Co się stało? Gdzie to wszystko jest? Gdzie się wszyscy podziali? Czy jest jeszcze ktoś, kto kolekcjonuje coś z TR? Chociażby figurki? W znanym nam wszystkim serwisie aukcyjnym nikt już nie kupuje komiksów, czy poradników. Sporadycznie zdarzy się, że ktoś kupi oryginalną grę... czy Tomb Raider upadł?

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 25-09-2010, 20:32   

A to zacznijmy od tego czy ty szukasz fanów czy fanatyków?? Bo ja osobiście jestem fanem ale nie fanatykiem.
Gry mam wszystkie jakie wyszły na pc (no nawet dwie zdublowane bo jeszcze na X-a TRA i TRU), komiksy kiedyś tam czytałam a figurki z żadnej gry (nie tylko z TR-ów) nie stanowią mojego must have.

W temacie newsów to nie uważasz że z pustego i Salomon nie naleje? Jeśli kiedyś gry z serii TR wychodziły raz w roku to i newsy były często. A teraz jest jak jest -taka a nie inna polityka wydawnicza.

Tomb Raider nie upadł ale nie może dreptać w miejscu tylko dlatego że starzy wyjadacze tego chcą -świat się zmienia a z nim i cała reszta musi.
Doskonałym przykładem dobrych zmian w świecie Lary jest choćby świeżutki Guardian of Light, który zbiera tak wiele pozytywnych opinii i recenzji.

Odpowiedz do tematu