FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Prince of Persia
Autor Wiadomość
Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 21-08-2010, 09:15   

Cinek napisał/a:
Jak twierdzi mój kolega, jedyne co Panom z Ubisoftu przy okazji tej części w pełni wyszło, to tytuł gry - o Zapomnianych Piaskach można zaraz po przejściu... zapomnieć

Coś w tym jest, gdyż po zdobyciu platyny do gry nie wróciłam.
Cinek napisał/a:
W dobie tytułów na miarę hollywoodzkich blockbusterów mnie jednak nie zachwycił

No nawet nie ma co porównywać z takimi hitami jak Uncharted, GoW itp. Trzeba pamiętać, że to gra multiplatformowa i z góry było wiadome, że będzie odstawać od świetnych exclusivów :D
Z Twoją oceną Cinek, się jak najbardziej zgadzam (no może poza stwierdzeniem, że graficznie nowy POP jest słaby). On jest po prostu przeciętny i niczym się specjalnie nie wyróżnia na tle innych multiplatformowych tytułów.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 23-08-2010, 17:52   

Cytat:
Coś w tym jest, gdyż po zdobyciu platyny do gry nie wróciłam.

A ja nadal nawet gry nie kupiłam jeszcze. :P No jakoś nie mogę się zebrać za chiny.
Nie zachwyca mnie jakoś ta gra. Gdybym tak mogła demko obczaić to może i kupiłabym w końcu te Zapomniane Piaski. A tak...

Może w końcu kiedyś kupię -szukam dobrej ceny. ;)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 25-08-2010, 16:55   

Zapomniane Piaski to wielkie, ale krótkie rozczarowanie.
Gra mimo szumnych zapowiedzi nie jest nawet w połowie tak dobra jak Piaski Czasu.
Oprócz grafiki i muzyki nie oferuje kompletnie nic. Fabuła jest jakaś taka wtórna, mało atrakcyjna, zbyt lekka i naciągana. Dla mnie ta gra nie jest żadnym wyjaśnieniem i zalepieniem dziury w trylogii Piaskowej ponieważ obok skakania i banalnej walki samej historii jest jak na lekarstwo. Nowy Prince of Persia długością nie grzeszy, przejście całości bez trudu zajęło mi 3-4 godziny. To mniej niż Legenda. Jedynym plusem tej gry to mniejsza monotonia w porównaniu do poprzedniczki. 100zł za wersję PC to za dużo jak na taką mierną giereczkę. Dobrze, że nie kupiłem tego na konsolę bo bym nie przeżył tak zmarnowanych 200zł.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-09-2010, 10:50 ]
"Zapomniane Piaski to wielkie, ale krótkie rozczarowanie." Czy tylko mi tu coś nie brzmi? :D

Conan 
Nowicjusz

Wysłany: 15-07-2011, 21:13   

Dla mnie to Prince of Persja tylko 1-3 bo ta bajkowa niby 4 tylko ładną grafikę miała po przejśćiu 75% tej gry miałem dość nic tylko zbierasz te światła głupie prawie nic się nie dzieje jak dla mnie najgorsza ze serii jeszcze muszę sprawdzić the forggoten Sands ponoć lepsza jest i w starym stylu jak 1-3 części .

lathspell20 
Podróżnik

Wysłany: 08-10-2011, 18:21   

Ukończyłam właśnie "Zapomniane Piaski"... i w sumie nie przeżywam tego tak bardzo, jak pierwszą część serii, ani nawet tak, jak podróże w towarzystwie Eliki. Ale nie mogę też powiedzieć, że gra jest jakoś strasznie beznadziejna.
Mechanika w zasadzie poprawna z wyjątkiem kamery która mnie WKURZAŁA, bo zawsze kierowała mój wzrok w kierunku dalszej wycieczki i nie mogłam sobie podziwiać poszczególnych, bajecznie skomponowanych lokacji. Zdarzały jej się również lekkie wariacje i nagłe zmiany kąta, ale sporadycznie.
Walka... w zasadzie grę przeszłam jedynie tnąc na oślep kolejnych przeciwników, z wyłączeniem tych bardziej specyficznych. Jednak sądzę, że mogłoby to być bardziej urozmaicone.
Fabuła przewidywalna. Pokonując kolejne etapy miałam lekkie deja vu - co trochę zaliczam na korzyść tytułu, zwłaszcza pamiętając "Piaski Czasu".
Metoda pokonywania lokacji zdominowana przez rozmaite akrobacje, niektóre nawet dość skomplikowane, wykorzystujące różnorodne umiejętności Księcia - co również zaliczam na plus.
Największy minus to oczywiście długość samej rozgrywki. Jeden dzień, to zdecydowanie za krótko!

Ogólnie grę oceniam na 6.5/10, bo jakoś słabo zapada w pamięć ;)

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 08-10-2011, 21:55   

Mnie ogólnie Zapomniane Piaski w miarę się podobają. Liczyłem co prawda na coś w rodzaju Klasycznego wpasowanego w trylogię POP, a dostałem coś pośredniego...

Wiem, że gry robione na potrzeby promocji filmu żeby się dorobić nie charakteryzują się cechami przypisywanymi dziełom wybitnym. Nie mniej jednak przydałoby się, żeby odrobinę lepiej się postarali bo dla mnie najgorszym elementem są walki. Wzamian za sensownych - jak to było w starych częściach - przeciwników postawiono na ilość i efektowność. Liczyłem na mały smaczek Free Form Fighting znane choćby z Dwóch Tronów, a tu nawet odpierania ataków nie ma... Żen trochę, ale cóż...

Ogólnie podobał mi się koncept rodu Dżijn i Razia. Efekty jej towarzyszące są naprawdę rewelacyjne - przemiana w wodę i wszystko co jej towarzyszyło. Najlepszy moment to w mieśce Rekem - podobała mi się koncepcja przywracania nieistniejących elementów budowli... Poza tym zwykły POP, który zapowiadał się na nieco więcej...

To napisawszy sięgnął po PSP i włączył Prince Of Persia Revelations... :D

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 29-12-2012, 22:24   

Ostatnio , zakupiłem POP Trilogy na PS3 (se prezent sprawiłem :> ) I gra się całkiem przyjemnie mimo ludzików na kształt ociosanych kolocków :p to tekstury śliczne . Wszystko prezentuje się OK jak na gry z zeszłej generacji . Całkiem mało ,,troffffejów '' , a po za tym 3 platynki do wbicia więc coś dla mnie :> Kamera na padzie wygodna nie to co na PC ;( Poluje jeszcze na TR trilogy , ale o tym gdzie indziej :pozdro:

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 27-01-2014, 19:11   

Korzystając z promocji Ubisoftu kupiłam sobie jakiś czas temu w końcu Zapomniane Piaski.
Moja pierwsza myśl po odpaleniu gry to było stwierdzenie -O jakieś to znajome. Widziałam coś bardzo podobnego w Prince of Persia 2008. Jak dla mnie to było porównanie oczywiście na plus.
Fabuły nie skończyłam jeszcze bo zajęłam się Fable ale ogólnie gra mi się w ZP przyjemnie. Graficznie jest ładnie -pomijając paskudną gębę Księcia.
Brak mi tych efektownych kombosów w PoP-a 2008.

K@t 
Spectre

Wysłany: 27-01-2014, 21:32   

Też niedawno zaliczyłem TFS, korzystając z promocji w Store (15 zł). Całkiem przyjemna i klimatyczna gra, mimo że początek nie zwiastuje niczego specjalnego.

Fajne zagadki, świetny design, zadowalający czas gry. Przeszedłem ją z przyjemnością dwa razy i pewnie jeszcze wrócę porobić brakujące pierdoły. Walka rzeczywiście jest banalna, ale za to efektowna - zwłaszcza, gdy odblokuje się wszelkie moce i umiejętności.

Jeśli ktoś będzie miał okazję, to niech śmiało atakuje - warto dać ostatniemu PoP szansę.

Odpowiedz do tematu