FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żarcie
Autor Wiadomość
Integral 
Archeolog

Wysłany: 02-06-2012, 18:43   

Phoebe Poison napisał/a:
Masz na myśli sport, wstawanie o szóstej czy odstawianie słodyczy?

W sumie wszystko :p . Raz w życiu byłam na diecie i nigdy więcej _^_

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 06-06-2012, 22:55   

http://www.youtube.com/watch?v=hy8kPz_Ikfw
Oto mój i mojego braciszka test papryczki Naga Jolokia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Naga_jolokia
pyszniutka ;)

Wkrótce zrecenzuję wam sos Black Mamba - na razie moje testy były zbyt skromne ;)

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 07-06-2012, 12:53   

Igi, smaczne było, prawda? :p Ja takiego ostrego bym nie tyknęła nawet.

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 18-06-2012, 21:13   

Kocham owoce! Dzień bez owoców to dzień stracony :D Truskawkami chyba się już przejadłam :D Obecnie mam "fazę" na nektaryny i oczywiście kochane jabłka (Royal Gala <3). Te ostatnie nigdy mi się nie znudzą.

Odkąd zaczęłam biegać (a przygodę z bieganiem rozpoczęłam na początku marca) nie złapało mnie żadne choróbsko. Bywało, że biegałam w deszczu, przy mrozie i nawet kataru nie chwyciłam. Tydzień temu zabroniono mi biegać - w sumie wszystko mam odstawić na 4 tygodnie. Powód: zapalenie ścięgna Achillesa. Tydzień nie biegam i co? Coś mnie złapało i to chyba angina :( Pięknie.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 18-06-2012, 23:35   

Ja też ostatnio jadłem dużo truskawek. Najlepiej smakują z makaronem :) Trzeba je kupować póki można, bo niedługo sezon truskawkowy się skończy. Czereśnie też są dobre. Rzadziej je zajadam, ale dzisiaj akurat jadłem :D
Ostatnio mam ochotę również na coś ostrego. Głównie objadam się laysami. Już jadłem o smaku Ostrego Chilli, ale najostrzejsze to Piekielne Wasabi. Tutaj nie obędzie się bez zimnej coli. Trzeba zapić, bo strasznie pali w gardle :evil:

Co jest Gość ;)

Vujek1991 
Student

Wysłany: 19-06-2012, 01:26   

Też dużo truskawek ostatnio jem, chociaż jeszcze więcej koktajli z nich sobie robię ;) Ale nie dla mnie nie przebije mandarynek... Nie ważne czy 1kg, 2 czy 5 - wchłaniam je jak leci.

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 19-06-2012, 07:59   

Luthien napisał/a:
BTW, biegasz może z pulsometrem?

Nie posiadam takiego ustojstwa, chociaż, mój kolega który zajmuje się odchudzniem ludzi :P polecał mi zakup tego, żeby utrzymywać puls na poziomie treningu tlenowego. Ale trochę ćwiczyłam na siłowni (również pulsometrem) i tak czuję po sobie, że biegnąc raczej utrzymuję to na porządanym poziomie (chociaż z tendencją do przekroczenia). Generalnie tezę, że najlepiej biegnąć w tępie umożliwiającym rozmowę uważam, za prawdziwą :]

Ja jakoś nie dojadłam truskawek, zaraz chyba zadzwonie do taty, coby zakupił, abym sobie zjadła z makaronem, bo Vujek1991 narobił mi smaka :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 19-06-2012, 09:34   

Łukasz, na ostre najlepsze jest mleko, kefir i tego typu produkty. Ostatnio doprawiłam sobie sos, że ja Cię kręcę, także wiem co mówię :D .

Co do truskawek i mandarynek, to radzę uważać, od jednego i drugiego zdarzyło mi się mieć wysypkę od nadmiernego wcinania.

Ninti >> To nie Vujek pisał :hihi:

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 19-06-2012, 09:49   

Cytat:
Ninti >> To nie Vujek pisał :hihi:

Oj tam, tak to jest jak się w wirze pracy pisze pilne posty na forum :P

Pamiętam jak kiedys potrafiłam wypić litr mleka dziennie. Ogólnie to uwielbiam mleko, jogurty, serki i wszelki tego typu stuff. Dzień bez produktu mlecznego to dzień stracony :p .

Vujek1991 
Student

Wysłany: 20-06-2012, 12:37   

ninti napisał/a:
Vujek1991 narobił mi smaka

Integral napisał/a:
Ninti >> To nie Vujek pisał

A ja myślałem, że to ta sztuczka z wyświetlaniem własnego nicka :)

K@t 
Spectre

Wysłany: 20-06-2012, 13:22   

Cytat:
A ja myślałem, że to ta sztuczka z wyświetlaniem własnego nicka

Używanie tej sztuczki w postach jest niedozwolone ;)

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 25-06-2012, 12:00   

Kochana mama kupiła mi dzisiaj maliny i truskawki. W połączeniu z jogurtem naturalnym, orzechami włoskimi, laskowymi i płatkami Nestle Fitness zafundowały mi niebo w gębie w czasie drugiego śniadania. Patrzcie i płaczcie :P

Integral 
Archeolog

Wysłany: 25-06-2012, 12:58   

Lans na płatki?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 25-06-2012, 21:04   

Świeże, chrupiące, cieplutkie pieczywko ze szpinakiem to rzecz, jaka ostatnio wyprzedza nawet Whoppera w moich codziennych żywieniowych przyzwyczajeniach.

Rasmien 
Student

Wysłany: 25-06-2012, 23:13   

Ostatnio w galeryji Jurajskiej (Częstochowa) w BK jadło się Big King`a XXL , pycha :D
Do tego jeszcze na deser lody marki Grycan , był to chyba rożek firmowy czy jakoś tak.
Wybieram te cztery gałki i na samej górze znalazła się gałka sorbetu z kiwi , o matko ale to było okropne nigdy więcej. Same pustki w tych ekstra zdrapkach :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 26-06-2012, 08:00   

Burger King jest super, zdecydowanie najsmaczniejszy fastfood. Ostatnio troszku sie pogorszyly whoppery a kanapki mistrzowskie wcale nie sa takie mistrzowskie. Ogolnie frytki maja lepsze ostatnio. Wczoraj nie mialem czasu na BKa wiec przelecialem kfc. Bsmart z tortilla i frytkami. Cena odpowiednia, ale nie lubie tej ostrej panierki. Jeszcze ten sos czosnkowy fuj.
Na Florianskiej tworze wlasne kompozycje kebabowe. Bez tych kapust i sosow - miecho, fryteczki, pomidorek, ogorek, keczup i musztarda. Oczywiscie w ciescie. Mmmm

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 27-06-2012, 13:55   

Jak dla mnie najsmaczniejszym fast foodem jest hot dog. Jak o nim pomyślę to od razu chce mi się jeść :D Frytki biorę do niego jako przystawkę. Hamburgery też są dobre. Ogólnie lubię wszystkie fast foody. Dlatego nieraz lubię się przejść do McDonalda albo KFC :)

Co jest Gość ;)

Anissa 
Podróżnik

Wysłany: 27-06-2012, 14:26   

KFC rządzi! MD niech się schowa - jedyne co mają tam dobre to lody mmmm z polewą czekoladową. Ale raz zobaczyłam wymiane tych polew bo zabrakło, to odechciało mi się. Kobieta wyciągnęła z jakiegoś wielkiego pudła wielką saszete z czymś brązowym(oczywiście ta polewa) ale wyglądało to niesmacznie, co nie zmienia tego, że w smaku jest dobra ;)
Rzadko chodzę do fast foodów ale jak już to wybieram KFC bo wydaje mi się, że tam jest choć trochę lepsze jakościowo jedzenie niż w macu :)

Integral 
Archeolog

Wysłany: 27-06-2012, 19:13   

Ostatnio zjadłam w KFC jakiś zestaw. Wzięłam go sobie na wynos do pociągu, bo się śpieszyłam. Autentycznie chciało mi się zwracać i raczej nie była to kwestia choroby lokomocyjnej.

Podziwiam osoby z żołądkami, które są w stanie strawić te sieciówkowe śmieci. Byle kebab jest dla mnie mniej ciężkostrawny.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 29-06-2012, 00:42   

Zapomniałem wspomnieć, że z fast foodów lubię jeszcze pizzę. Wczoraj jadłem na obiad pizzę Giuseppe i naprawdę była smaczna :)

Co jest Gość ;)

Armando123 
Nowicjusz

Wysłany: 04-04-2013, 16:43   

Ja jak widze Bigos lub Karpatke to az mnie trzesie dopoki nie zjem wszystkiego lub nie bede mogl sie ruszac :D takie moje slabosci :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 04-04-2013, 17:22   

Ale rozumiem, że nie razem? :o

Ej, lody Belcanto z Biedry, te wiśniowe

NIEBO

Dziękuję

HellCat 
Student

Wysłany: 27-01-2014, 21:00   

Ja lubię prawię wszystko :3 Byle bez mięsa(bo jestem wegetarianką) i ostre ^^

Odpowiedz do tematu