FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Żarcie
Autor Wiadomość
Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 29-05-2012, 21:38   

egu, to byłem ja i przy okazji wieczornego wypadu do dentysty zatrzymałem się w markecie. Wchodząc do środka zabiła mnie promocja na wedlowskie mocno-mleczne za 9,99. Kupiłem dwa...
Cholera, a już myślałem, że spadnę poniżej 80kg :[

K@t 
Spectre

Wysłany: 30-05-2012, 08:09   

Cytat:
tymczasem ide sie zadawalac koktajlem ze swiezych truskawek

oboże robiłem go wczoraj i przedwczoraj i w ogóle omg <3

Bajdałej - narażę się niektórym, ale nigdy nie trawiłem ptasich mleczek :p Zjeść zjem, ale jeśli mam wybór to raczej odmawiam.

Vujek1991 
Student

Wysłany: 30-05-2012, 11:07   

K@t napisał/a:
Bajdałej - narażę się niektórym, ale nigdy nie trawiłem ptasich mleczek

Boże... Dokąd ten świat zmierza? :shock:

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 30-05-2012, 11:30   

Po słodycze sięgam rzadko, ale kiedy już to robię... nie radzę się zbliżać.
Za Skittels Crazy Sours mógłbym zabić! :o

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-05-2012, 18:20   

Dzisiaj wpieprzałem na dworcu w Krakowie Big Milka Fruit :o Są zajebiste!!
A no i dzisiaj w Burger Kingu wypróbowałem nowe kanapki - te przedłużane, pikantne. Nie polecam. Są zdecydowanie mniej smaczne niż Whopper Bacon&Cheese ( <3 ) i do tego palą jak skurwenson.

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 30-05-2012, 19:47   

Menkaure, pewnie wywołam burzę, ale jak można się stołować regularnie w takich miejscach. Fast foody to syf :/ Nie lepiej samemu sobie coś przygotować?! :D

Integral 
Archeolog

Wysłany: 30-05-2012, 19:53   

Uwielbiam fast foody :3 Kebab min. raz tygodniowo, plus jakaś kanapka tu czy tam.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-05-2012, 20:05   

Kebabów nie jem, bo nie lubie naleśnika z kapustą i czosnkiem. Nikt nie chce mi zrobić kebaba po mojemu, czyli z frytkami, keczupem i musztardą no i może pomidorem. Wszędzie ta kapusta pekińska, albo inne niedobre sałatki, które w połączeniu z sosami (z których żaden mi nie smakuje) są po prostu niesmaczne!

A co do Burger Kinga -> wiem, że to niezdrowe, ale po prostu bardzo mi smakuje. Nie mam czasu przygotowywać obiadów w domu, bo na dojazdy do pracy tracę około 3 godzin dziennie. Oczywiście w domu zawsze coś jest, ale zwykle wracam po 20, więc nie chcę już jeść do syta.
Aczkolwiek otatnio często griluję karkówki na elektrycznym grillu w sosie cytrynowo-oreganowo-oliwnym. Są pyszne i niskotłuszczowe. Ale jednak mimo wszystko nawet gdy nie jestem głodny i przechodzę koło BK to sam zapach mine tak kusi, że mówię "eee, jeden Whopper, czipaski i Fanta z dolewką mi nie zaszkodzą" :) :)

K@t 
Spectre

Wysłany: 30-05-2012, 20:49   

Kocham.
Kebaby.
!

Z fastfoodów toleruję Pizdę Hut i KFC. W Subway'u chcieli mnie ostatnio otruć (sorry Grzeko :( ), a McDonald's to już w ogóle syf. Ale kawę mają dobrą.

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 30-05-2012, 20:52   

Menkaure, współczuję tak długich dojazdów do pracy :/ .

Zawsze jednak można to jakoś zorganizować. Ja co prawda do pracy mam dosłownie rzut beretem ( :D ), ale potrafię upchnąć we wtorki i czwartki przed pracą poranny bieg na 10 km, wziąć prysznic, przygotować sobie śniadanie oraz drugie śniadanie do pracy. Czasami wpaść do sklepu po świeże pieczywo. Kwestia wprawy i wcześniejszego wstawania :D Początki były trudne, ale teraz nie wyobrażam sobie żyć inaczej :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-05-2012, 20:58   

Subway, KFC odpadają. Nie cierpię tam chodzić. Pizda jest niezła, do tej pory nie spróbowałem korony, a tymczasem z okazji jełro wprowadzają picce wszystkich(?) reprezentacji. Oczywiście czekam na grecką ( :hihi: ).
McDonald's jest nie tylko niesmaczny (porównując choćby czizburgery z BK do tych z Maca to jakby porównywać restaurację gourmet do kantyny). Mac jest dla mnie wręcz... obciachowy? Często mając godzinkę wolnego czasu przed pracą gdy wszystko inne jest pozamykane muszę pójść do Maca własnie na kawę. I przyznam się, że wchodząc do lokalu czuje sie jakby mnie wytykali palcami: "oboże, on tam wszedł ALE WSTYD!". Wchodze, kupuje kawe i wychodze. A o jakości tej kawy to nie powiem też żadnego dobrego słowa, bo to troszku lura.

Zresztą, skoro już przy kawach jesteśmy. Wszyscy zachwalają Starfucks albo CoffeHewen. Obu tych kawiarni po prostu nie moge. Są durne, niby wielki wybór kaw a i tak pijesz ciągle to samo i płacisz jak za woły. Kupiłem raz mrożoną i prosiłem, żeby zamiast mleka wlali mi dodatkową porcję wody (bo nie pije kawy z mlekiem). A ona, że nie można tak. No to niech się pałują, pójde se do Buczka i tam mi zrobią tak, jak chce i za 4,30.

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 30-05-2012, 21:20   

Nie pijam kawy - nie przepadam. Na mrożoną to jeszcze bym się skusiła. Wolę wodę lub szklankę odtłuszczonego mleka :P Herbatę pijam zawsze rano i dość rzadko w ciągu dnia. Pomimo tego, że ją uwielbiam i mam ogromny zapas najróżniejszych herbat w domu, to odzwyczaiłam się pić 10 szklanek dziennie :D .

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-05-2012, 21:27   

Herbat nie pijam. Lekarz zabronił jak wylądowałem na izbie przyjęć i rodziłem kamień nerkowy :D Powiedział, że herbaty tylko "ciapciane" czyli "*ciap*ciap" i tytkę wyrzucić. Ale teraz na samą myśl o wypiciu herbaty bolą mnie nerki :D

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 31-05-2012, 09:30   

Luthien napisał/a:
ale potrafię upchnąć we wtorki i czwartki przed pracą poranny bieg na 10 km,

Na którą chodzisz do tej pracy :O

Luthien napisał/a:
Nie pijam kawy

Menkaure napisał/a:
Wszyscy zachwalają Starfucks albo CoffeHewen.

Ja pijam i to duuużo, a oboc Coffeheven nie potrafię przejśc bez latte.

Luthien napisał/a:
Fast foody to syf :/

W sumie lubie, ale jakoś nigdy mnie nie ciągnie do takiego żarcia, szkoda mi na to pieniędzy :P , wole cukierki ^^ albo ewentualnie McFlury w McD.

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 31-05-2012, 11:16   

ninti, w czwartki wstaję o 6. Wypijam poranną herbatę z łyżeczką cukru trzcinowego, ubieram się, robię krótką rozgrzewkę i wychodzę około 6:30. Bieg zajmuje mi godzinę i kilka minut (zależy od dnia ;) ). Przed 8 jestem w domu. Biorę szybki prysznic, ubieram się, robię makijaż i zabieram się za przygotowanie śniadania. Do pracy mam na 8:55.

Im wiecej mam zajęć tym lepiej potrafię się zorganizować :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 31-05-2012, 16:18   

ninti napisał/a:
oboc Coffeheven nie potrafię przejśc bez latte

To najbardziej beznadziejna kawa!!

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 31-05-2012, 22:10   

Menkaure napisał/a:
ninti napisał/a:
oboc Coffeheven nie potrafię przejśc bez latte

To najbardziej beznadziejna kawa!!

Jak dla kogo!

Luthien napisał/a:
wychodzę około 6:30

O tej porze to ja wychodzę - ale do pracy :]

Ale bieganie fajna sprawa :) i w ciąga. Ja standardowo biegam wieczorami okolo 45 minut, chyba że mam fazę, biegnę szybko (najprawdopodobniej za szybko) i sie wyrobie w 35 :P . Chociaż jak mi sie chciało, to i godzinę też dało rady. Generalnie moim problemem nie jest zmęczenie fizyczne, ale to że zbyt długi bieg mnie nudzi :] .

No ale coby nie offtopikowac - dziś juz miną 4 dzien bez słodyczy - grejt sukces. Ale mówiąc szczerze chyba mam syndrom odstawienia, bo od tygodnia chodzę jakaś przybita i zdołowana :] .

Vujek1991 
Student

Wysłany: 31-05-2012, 22:52   

Miałem tak kiedyś... Pomyślałem, że minie, ale nie minęło.

I wtedy stwierdziłem, że już wolę te słodycze jeść niż nie jeść. :mrgreen2:

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 31-05-2012, 22:58   

ninti napisał/a:
Luthien napisał/a:
wychodzę około 6:30

O tej porze to ja wychodzę - ale do pracy :]

W poniedziałki i w środy pracę zaczynam od 7, tak więc w te dni bieganie przed pracą odpada ;) Biegam cztery razy w tygodniu (we wtorki, czwartki, soboty i niedziele). Wieczory pozostawiam na spacery z psem, rower lub rolki, o ile czas na to pozwala.

BTW, biegasz może z pulsometrem?

Integral 
Archeolog

Wysłany: 02-06-2012, 13:26   

Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy lubią się tak męczyć :D

Phoebe Poison 
Podróżnik

Wysłany: 02-06-2012, 13:37   

Integral napisał/a:

Masz na myśli sport, wstawanie o szóstej czy odstawianie słodyczy? :D

Luthien 
Podróżnik

Wysłany: 02-06-2012, 14:16   

Integral napisał/a:

Zapewniam Cię, że to wspaniałe uczucie się tak zmęczyć :D
Phoebe Poison napisał/a:
Masz na myśli sport, wstawanie o szóstej czy odstawianie słodyczy?

Słodyczy sobie nie odmawiam (są to jednak małe ilości) :P Wolę i wybieram owoce. Słodycze w jakimś stopniu motywują mnie do ćwiczeń ;) Dzisiaj zjadłam to cudeńko i już proszę rodzinkę, by mi przesłali calusieńką paczkę do Polski :D

millo 
Podróżnik

Wysłany: 02-06-2012, 15:01   

Mięso! Piszecie o słodyczach, kawie, bieganiu (?), a moim zdaniem nic tak nie pasuje do tematu o żarciu, jak właśnie mięso!
Łatwo jest sobie wyobrazić obiad bez słodyczy. Obiad bez kawy. Nawet obiad bez piwa. Ale obiad bez mięsa? To nie obiad. Człowiek chodzi po takim posiłku jakiś taki pusty, nienasycony i bez chęci do życia. To właśnie mięso jest najzdrowszym, najpełniejszym i najlepiej przyswajalnym rodzajem pożywienia, nasz układ pokarmowy już od samego początku (wystających kłów) jest wprost stworzony do mięsa.
Zresztą poza powodami bardziej racjonalnymi są jeszcze kwestie upodobań. A czy jest coś pyszniejszego od krwistej karkóweczki, soczystego tatara, wyszukanych szynek, fantazyjnie przyrządzonych polędwiczek, grillowanych tłustszych rodzajów mięsa, pieczeni, suszonych kiełbas...
Nie chcę przez to powiedzieć, że inne rzeczy są niedobre albo niesmaczne. To zdrowo zjeść od czasu do czasu jakieś warzywo, owoc, drób, czy inną rybę. Niemniej w temacie o żarciu zdecydowanie za mało mówi się o tego żarcia podstawie.

Z mięsnym pozdrowieniem
millo

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-06-2012, 17:37   

Misiożelki! Uwielbiam :mrgreen2:

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 02-06-2012, 17:42   

Mięso dla mnie nie istnieje. Ostatni raz zjadłam, jak byłam dzieckiem i od wielu wielu lat nie tykam.

Ale herbatę tykam jak szalona :mrgreen2: I to od zielonej, po owocową i czarną. Ja lubiem!

Odpowiedz do tematu