FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Post Mortem
Autor Wiadomość
Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 16:50   Post Mortem

Zostałam niejako zmuszona do zalozenia tego topicu, wiec go zakladam :P
Standardowa formulka: "mozecie tu pisac wszystko, co dotyczy gry Post Mortem". Ja dopisze sie pozniej :p

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 17:45   

Derdonka, co do Twojego posta w Still Life... Powiedziałaś, że nie wiesz co robić. Gdzie dokładnie jesteś? :>

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 18:06   

Hmm ...
:spoiler:
W sumie nie wiem. Bylam wszedzie - w Bractwie Rozy, czy jak im tam, u tego psychiatry, na posterunku, w barze, u siebie i tam, gdzie sa zamkniete drzwi. W domu tej pary tez. Mam fanty (bilety i inne pierdoly). Sek w tym, ze ja kompletnie nie wiem, czego mam szukac tym facetem. Przeznaczenia nie kumam, bo (ekhm ... obiad robilam i ktos mi tylko dialogi przelączal). Sensu gry tym kims nie znam. Niech ktos mi powie, czego/ kogo mam szukac :/ Bo nie chce wracac do save'a (kawal drogi), a chyba przyda sie info ocb w tym wszystkim :p
Ja wiem, ze to brzmi głupawo, ale slowo honoru - nie znam sensu lazenia tym kolesiem :/

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 18:09   

Twój opis nieco chaotyczny jest :p Lepiej napisz, co zrobiłaś, a nie gdzie byłaś ;)
A sens gry jest taki, że dowiesz się, co mniej więcej się stało tamtej feralnej nocy.

Update:

Mieszkanie Eaton'ów -> Porozmawiaj z panią Evelyne.
Sala Spotkan Bractwa -> Porozmawiaj z odźwiernym wyciągając od niego jak najwięcej informacji.
Biuro dr Kaufnera -> Porozmawiaj z doktorem o Grace Eaton.
Alambic -> Porozmawiaj z Berenice o Paul'u Eaton'ie i o obiedzie Eaton'ów.
Sala Spotkań Bractwa -> Porozmawiaj z odźwiernym i zapytaj o ulubioną restaurację Bractwa.
Chez Alexandre (pojawi się na mapie) -> Porozmawiaj z kierownikiem sali o Eaton'ach.
Potem biegusiem do Orphee.

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 18:21   

Wiem, ze chaotyczny. Ok, postram sie uscislic.
Pewnie nie po kolei napisze :/ U siebie wzielam jakies ciastka, czy cos. Pozniej bylam w domu tej pary (doniczke stracilam pilką, wlazlam do mieszkania, wzielam fanty). Poszlam do baru tego Hulota (czy jakos tak). Jego nie bylo, gadalam z tą ... kobietką, opowiedziala mi troche o poszukiwanej parze i innych rzeczach :P Hulota tam nie bylo, podobno wyjechal. Poszlam do siedziby bractwa. Nie wpuscil mnie fagas. Poszlam do psycho-doktorka, pogadalam, ale zero konkretow. Poszlam do tego na "A" (chyba) - tam gdzie duze drzwi zamkniete. Otworzyc nie dam rady (brak sprzetu zdaje sie). No to poszlam na posterunek, pogawedzilam z tym debilem z czerwonym nosem, ale do komisarza dostac sie nie moge.
I stoję. Fakt, że teraz na net wskoczylam i mam przerwe, ale i tak nie wiem co robic. Tzn, powtarzam - ja sensu nie znam. Nie wiem, czego/ kogo on ma szukac.
UPDATE:
ok, nie wrocilam do tego fagasa w sali spotkan sekty i nie mam restauracji na mapie :)
Dzieki, Kasia :)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 18:23   

Sens jest taki, że musisz dojść do Orphee i wtedy (...) A Eaton'owie mają BARDZO dużo wpsólnego z Whyte'ami :D

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 18:24   

Eeee, a ze sie tak niedyskretnie zapytam: tu mozna umrzec, jak w Black Mirror? Bo ja sie czasami boje grac :D
:) I dzieki :)
... tzn ja sie spodziewam, co oni moga miec z nimi wspolnego :p

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 18:27   

Spox Derdonka :) A w Post Mortem umrzeć się nie da :)

A jeszcze co do grania tym gościem, to na początku tez byłam zmieszana i nie wiedziałam po co to :?

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 18:32   

Ufff :D Dzieki, ze chociaz tyle :) Kasia, a ty w koncu gralas w BM? (Inny topic, wiem :p ) ... Jesli nie, to zalatw sobie. Tam dopiero są zaskoki :/ Śmiertelne zwlaszcza :p
... kurde, bo wyskoczyl mi ni z gruszki ni z pietruszki :/ I zglupialam. Ktos, kto siedzial obok mnie poddal mi mysl, ze moze sie przebralam :D

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 06-03-2005, 18:50   

Derdonka --> Pewnie masz Post Mortem, tak jak i ja, z CD Action, więc na płycie nr 1 jest fajny poradnik do gry :wink: Są screeny i wszystko jest dokładnie opisane :mrgreen: Szczerze powiedziawszy, to jest on trochę za fajny, bo tak mnie rozleniwił, że zamiast kminić, to tylko patrzę do niego co chwilę :wink: Ale jak się gdzieś zatniesz, to jest w sam raz.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 18:59   

Ja przejrzałam ten poradnik dopiero po przejściu gry i stwierdziłam, że większość przeszłam zupełnie inaczej niż jest tam opisane :lol:

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 20:14   

A ja kiedyś czytałem, że ta gra ma kilka możliwych zakończeń. A o ile się nie mylę to są dwa i to bardzo podobne do siebie: albo dajemy głowę B. doktorkowi albo nie. No chyba że jako trzecie uznać to, że nam się nie uda zebrać dowodów i koleżka po fachu zostanie w więzieniu. A może odkryliście jakąś inną możliwość?

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 20:24   

:spoiler: Derdonka, nie czytaj :P

Ja wiem, że w metrze są dwie głowy. Fałszywa i prawdziwa. Jedna jest na półce, a druga w skrzyni. Ale nie wiem jaki to ma związek z zakończeniem, nie sprawdzałam i narazie nie sprawdzę, bo pożyczyłam PM kuzynce. A można nie dać Kaufnerowi głowy? :shock:

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 20:36   

No patrz, to ja nie wiedziałem, że tam są dwie i wziąłem tą co leżała na wierzchu, czyli fałszywą. Grę już usunąłem, ale sejwy sobie zachowałem, więc kiedyś spróbuję jeszcze raz rozegrać tą końcówkę.
Można nie dać panu K. głowy, ale wtedy i tak zakończenie niewiele się różni. Ale z prawdziwą głową, to może być zupełnie co innego.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 20:43   

A co jest, jeśli nie damy mu głowy?

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 20:57   

Beznadziejne sa te spoilery :D Nie maskarujcie mnie ta masakrą, bo juz sie wzdrygam przed dalsza gra :D

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 21:07   

A nie lepiej samemu sprawdzić?
Derdonka -> ty graj, a nie czytasz :wink: Jak się zatniesz to dopiero wchodź do tego wątka i pytaj :lol:

Jak się nie da główki, to K. się wqrzy i będzie chciał nas kilim, ale Hellouin nas uratuje, dalej podobnie.

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 21:09   

"Ty graj, a nie czytasz" > jak mnie tu epatuja informacjami, to siedze i czytam :D
"I bedzie chcial nas killim" > oto slownictwo wspolczesnej, do cna skomputeryzowanej mlodej generacji :lol: :lol: :lol:

... no i cos to w spoiler ujął? :p Teraz i ja powinnam :D

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 21:11   

No jak się da głowę, to to samo :| A poza tym, ta głowa się rozlatuje, a potem widzimy jak Berenice sprzedaje prawdziwą głowę. To samo zakończenie jest, gdy odnajdzie się dwie głowy.

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 21:28   

No dobra ... Kasia, Cinek, Zebius > mam cholerny problem jednak.
Za radą Kasi powedrowalam tym facetem z portretu pamieciowego do Alambic (gadalam z tą ladacznicą ;) ). Poszlam do siedziby bractwa - facet mnie splawia. Teoretycznie powinna mi sie otworzyc mozliwosc wejscia do restauracji, ale sie, kurde, nie otwiera. Krażę jak debil miedzy lokacjami, nikt ze mna nie chce gadac (lol, prawie, jak w zyciu realnym :D ) i nie mam zielonego pojecia co zrobic, zeby wreszcie miec nowe mozliwosci. Wg solucji machnelam cos nie po kolei, ale do jasnej anielki, niemozliwe chyba, zeby mnie zblokowalo na amen? :/ Rady need :/

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 06-03-2005, 21:31   

No mówiłam Ci, Derdonka, na gg. Trzeba iść do Alambic, na ladzie leży notes i ołowek. Pomazgaj ołówkiem po notesie, a pojawi Ci się adres. Wtedy na mapie będzie już Chez Alexandre.

Update: O kurde, a może to nie to? Czy z tym notesem, to czasami nie było jak się chodziło już Gus'em? :shock: Cholera, sama się już pogubiłam :/ Ale sprawdź.

Znowu update: A to chyba jednak było jak się chodziło 'Oluę' :D Podoba mi się ta wymowa ;)

Update: No bo zależy od solucji. Grę można przejść na różne sposoby.

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 21:33   

Jasna cholerka, zapomnialam o tym totalnie :/
Update: no bo w solucji nie ma o tym slowa wlasnie :(
Jest tylko: idz do bractwa, idz do baru, wroc do bractwa i ten w drzwiach ci powie o restauracji. A ja poszlam najpierw do baru, potem do bractwa i jak teraz wracam do bractwa po raz kolejny, to ten ćwok mnie olewa :/

Dobra, Kasiu, ide probowac :) Zobaczymy, co z tego wyjdzie :)

UPDATE:
Kasia, zgadza sie. Nie skonczylam jednego watku z Berenice, co bylo kluczowe :) Pomazałam, mam adres i restauracje na planie, dzieki wielkie :D

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 06-03-2005, 22:09   

Sorry, zamieszałem z tym zakończeniem, właśnie sprawdziłem jeszcze raz i jest inaczej niż napisałem (skleroza).

Nie dajemy głowy, tylko rozbijamy ją, doktorek się zmartwi, a my zabieramy mu broń.
Sprawdziłem filmiki i okazuje się, że można też zginąć z ręki doktorka, pewnie zależy to od tego co powiemy w dialogu.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 07-03-2005, 14:17   

i jak tam? długo mnie tu nie było . podoba sie Post Mortem? :) mi gra przypadłą bardzo do gustu :) czekam na jej drugą czesc, ma sie nazywac bodajze Still Alive :) o wnuczce Gustava :)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 07-03-2005, 14:21   

Pojawia się tam Gus, ale Still Life NIE JEST kontynuacją Post Mortem...

Zebius -> Filmiki jak oglądałes? Tak samo jak w Still Life? Kurde, musze odzyskać moje PM od kuzynki.

Odpowiedz do tematu