FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona część TR

Którą część Tomb Raidera lubisz najbardziej?
Tomb Raider 1
8%
 8%  [ 29 ]
Tomb Raider 2
22%
 22%  [ 75 ]
Tomb Raider 3
14%
 14%  [ 47 ]
Tomb Raider 4
23%
 23%  [ 76 ]
Tomb Raider 5
9%
 9%  [ 31 ]
Tomb Raider 6
18%
 18%  [ 60 ]
Tomb Raider Legend
0%
 0%  [ 2 ]
Tomb Raider Anniversary
0%
 0%  [ 2 ]
Tomb Raider Underworld
0%
 0%  [ 1 ]
Tomb Raider 2013
1%
 1%  [ 5 ]
Głosowań: 280
Wszystkich Głosów: 328

Autor Wiadomość
mati90b 
Student

Wysłany: 23-10-2010, 07:45   

Moje ulubione części:

1.TR1
2.TR3
3.TR2
4.TR4
5.TR5
6.TRAOD

Ah dobre czasy miałem 5 lat pierwszy raz zagrałem w TR1 na psx ta gra ma piękny klimat !!!! :)

Kotowata13 
Nowicjusz

Wysłany: 23-10-2010, 07:46   

Więc na początek Hej, Witam itp, zanim dojdę do tematu chciałam powiedzieć że jestem tą samą os co Kotowata12 tylko poprostu nie dostałam e-maila aktywującego moje konto, a dalej to już chyba kumacie

No więc tak
1.Tomb Raider Legend - ponieważ był on moim pierwszym Tomb Raiderem
2.Anniversary- remake 1 był bardzo udany
3.Angel of Darkness- i tutaj zgodzę się z Lechu1235 to była bardzo fajna cześć
4.Underworld- no tak krótka jak cholera ale ciekawa
5.Last Revolation- ta cześć jest dla mnie idiotyczna ja w ogóle jej nie kumałam
6.Chronicles- jest dla mnie lepsza od 4. ale jest masakrycznie krótka

agaco93 
Student

Wysłany: 23-10-2010, 21:57   

No więc tak...

1. TR2 - mój pierwszy TR :D
2. TR6 AOD - zajefajna fabuła, troche nie w stylu TR (bez starożytnych świątyń, mrocznych dżungli) ale jak dla mnie taka odmiana jest całkiem niezła :hehe:
3. TRLegend - ogółem genialna świątynie zagadki (troche mało ale ważne że są) minusy to czas przechodzenia gry, godzina i po grze :( , no i oczywiście motor... z początku spoko, ale kilka razy w grze powtarzało się to samo :(
4.TR4 - ciekawa... , ale jakoś konkretniej mi w pamięć nie zapadła :P
5. TR3 - w sumie najnudniejsza przeszłam ją tylko 2 razy co jak na mnie to bardzo, BARDO MAŁO :D
----- TR5 <- - nie grałam, czasem mam ochotę, ale z opowieści znajomych jest raczej przeciętna -----

NataliaXrose 
Student

Wysłany: 09-11-2010, 21:08   

Ja najbardziej lubię TR1 ponieważ gra bardzo mi przypadła do gustu są fajni przeciwnicy ,gra nie jest taka bardzo straszna co ułatwia mi granie bo ja się ogólnie boję gier :) .O gustach się nie dyskutuje i ja uważam że TR1 to najfajniejsza część wyprodykowana przez Core ..... :croft: :wotr: :narka: :pozdro:

Gregory 
Student

Wysłany: 12-11-2010, 14:25   

NataliaXrose napisał/a:
O gustach się nie dyskutuje i ja uważam że TR1 to najfajniejsza część wyprodykowana przez Core ..... :croft: :wotr: :narka: :pozdro:

Nom. Trochę się z tobą zgadzam. Przeważnie bywa tak że to co było wyprodukowne jako pierwsza część jest lepsze. Ale akurat w przypadku TR wybrodukowanych przez Core najbardziej podobało mi się TR5 albo TRAOD. Tak samo na przykład nie wiem czy ktoś z was oglądał Asterixa i Obelixa. :D Dużo bardziej podobała mi się część druga od pierwszej. :D
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

Versace 
Nowicjusz

Wysłany: 15-11-2010, 15:49   

Ja niestety nie grałam we wszystkie cześci...a z tych co grałam to według mnie najlepsza jest TRL.Ciekawa fabuła, śliczna grafika i fajne poziomy.Podobała mi się też trójka, moze dlatego ze to była moja pierwsza tomb raider... No i underworld też b.fajna,;) więc :

1 msc - TRL
2 msc - TR3
3 msc - TRU

Rick24 
Nowicjusz

Wysłany: 16-11-2010, 17:10   

Ja zagłosowałem na TR4, choć jednak wolę Anniversary, ale że w ankiecie są tylko części 1-6 to oddałem głos na drugą ulubioną :P
W Anniversary podoba mi się praktycznie wszystko, bo mamy świetnie zaprojektowane lokacje, ciekawi bossowie no i niewiele walk z ludźmi, które to w Legendzie i Underworldzie były zdecydowanie najsłabszymi elementami rozgrywki. Długość gry też jest bardzo przyzwoita.
Zaś w części 1,3 w ogóle nie grałem, ale mam nadzieje, że kiedyś uda mi się nadrobić zaległości ;)

[ Komentarz dodany przez: K@t: 16-11-2010, 17:56 ]
Nazwa działu: CLASSIC TR ;-)

Death in Paris 
Nowicjusz

Wysłany: 06-12-2010, 21:06   

I miejsce - TR3 - za Indie, muzyczne wstawki, dubbing i fabułę.
II miejsce - TR AOD - muzyka i inność tej gry zrobiły na mnie piorunujące wrażenie.
III miejsce - TRU - bajeczna grafika i chyba najlepsza muzyka z TR.
Najmniej lubię TR 2. Pomijam już, że Lara miała głos jak robot i te okropne yeti strasznie głośno wrzeszczały, ale te latające wyspy mnie rozwaliły, aż zbyt surrealistyczne jak dla mnie.

Gregory 
Student

Wysłany: 07-12-2010, 21:31   

Death in Paris napisał/a:
ale te latające wyspy mnie rozwaliły, aż zbyt surrealistyczne jak dla mnie.

Definitywnie. Latające wyspy były lekką przeginką, nawet na TR. Chociaż ja bym się bardziej przyczepił TR4 :D Za to 'zstąpienie Seta' :P
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

jakub5912 
Nowicjusz

Wysłany: 17-12-2010, 19:24   

Ja najbardziej lubie TR 4:)

jest tam dużo fajnych poziomów najbardziej lubie poziom burial chambers .Muzyka w menu jest smętna to na tyle :) :) :) :) :pozdro:

A jak troche nie na temat to sory! :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 17-12-2010, 19:27 ]
Pisz dłuższe posty, edytuj je.

MackaN 
Student

Wysłany: 28-12-2010, 02:35   

Jeżeli wliczają się goldy, to na dzień dzisiejszy moje naj:
1. TR 2 (Mój pierwszy Tomb Raider)
2. TR3 GOLD (Moje nowe odkrycie, wraz zakupem wersji TRUE cenegi)
3. TR1
4. TR2 GOLD
5. TR 4
6 TR 3
7. TR AoD
8. TR 1 GOLD
a dalej są już legendy i inne rocznice :)

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 30-12-2010, 12:14   

Ciężko mi było wybrać ulubioną część, ale po dłuższych przemyśleniach wybrałam:
1.Tomb Raider 3 - za piękne i ciekawe poziomy, najlepszą muzykę w całej serii.
2.Tomb Raider 5 - za ciekawe fabuły
3. Angel of Darkness - za metamorfozę Lary, wspaniałą grafikę, doskonałą muzykę, możliwość kontrolowania dialogów, no i za to, że był Kurtis.

Ta NoWa 
Nowicjusz

Wysłany: 30-12-2010, 16:48   

Hey. Jestem nowa :!!: Gram w TR od części 2 oraz 2 GOLD.
Wg. mnie to wszystkie części TR były lub raczej są :hehe: EXTRA .
Miejsca od 1-10 to :

1. 1996: Tomb Raider I [Tak jest. Stara miłość nie rdzewieje] :!!:

2. 2006: Tomb Raider: Legenda [Fajna fabuła + miecz +motor=sweet.]
(Szkoda tylko, że taka krótka)

3.2007: Tomb Raider: Anniversary [W tej części naj są Bosy]

4.2003: Tomb Raider: The Angel of Darkness [Bardzo fajna część]
(I nie chodzi tyko o Mutanty)

5.2008: Tomb Raider: Underworld [Niby fajna ale jakoś mnie nie pociąga]

6.2000: Tomb Raider: Chronicles [Bardzo fajna część]

7.1997: Tomb Raider II [Bardzo fajna część]

8.1998: Tomb Raider III[Bardzo fajna część]

9.Tomb Raider II GOLD [Łatwi przeciwnicy ale fajny trening :mrgreen2: ]

10.1999: Tomb Raider: The Last Revelation [Bez komentarza :( ]

Każda część ma dla mnie wartość sentymentalną :D

:pozdro: :wotr:

AngkorWat 
Nowicjusz

Wysłany: 02-01-2011, 14:02   

Moja ulubiona część to Tomb Raider The Last Revelation, ponieważ podobały mi się misje w tej grze i w ogóle fabuła gry :)

ermitrudefay123 
Student

Wysłany: 26-08-2011, 22:13   

Moim najulubieńszym TR jest AoD. Jak dla mnie niepowtarzalny klimat, maksymalnie wczułam się w to, co dzieje się na ekranie.
Fabuła- uwielbiam te klimaty! Żaden Tomb Raider dla mnie nie jest w stanie jej przebić.
Sterowanie- po kilku godzinach w końcu się z nim uporałam i gra była już samą przyjemnością. Animacje cudo.
Muzyka- totalna rewelacja. Brak mi słów. Londyńska Orkiestra odwaliła kawał porządnej roboty.
I osobno dla Kurtisa- kocham gościa! :D Nadawał temu wszystkiego dodatkowej tajemniczości, druga grywalna postać: dla mnie bomba. Jego aparycja i charakter do końca mnie uwiodły :) .
Drugą częścią ulubioną jest Tomb Raider 1. Gra to sama przyjemność! Nieziemski klimat, grafika jest wspaniała ( no jakby na to nie patrzeć, 1996 rok to był xD ). Muzyka- trzyma w napięciu. Miałam przez cały czas wrażenie, że coś mi zaraz zza rogu wyskoczy. Fabuła- cudowna. Czarne charaktery, wplecenie Atlantydy, zła Natla i Lara, która musi ratować świat to rewelacja :) .
Potem TR 2. Wartka akcja, Wenecja, piękne lokacje, oczywiście muzyka powala.

Niezapominajka* 
Nowicjusz

Wysłany: 27-08-2011, 09:03   

Mam dwie ulubione części TR. Tomb Raider Legend i Underworld. Świetna grafika,fabuła itd. :D

K@t 
Spectre

Wysłany: 27-08-2011, 09:11   

Nazwa działu - CLASSIC Tomb Raider. Chociaż jeśli wszystkie klasyki Ci nie leżą, to warto napisać chociaż czemu. 3/4 Twoich postów to jednozdaniowce bez argumentacji, a wypadałoby napisać coś więcej czasem ;)

Danio500 
Praktykant

Wysłany: 27-08-2011, 09:47   

A Anniversary też ma świetną fabułę i grafikę, do dziś się dobrze prezentuje. A nie leży Ci, bo pewno nie ma Zipa albo jest za trudny dla Ciebie... zgadłem? Nie ważne...
Z wszystkich klasyków w jakie grałem najbardziej lubię:
-TR1 - za świetny klimacik, fabułę, i za to, że się do zwierząt strzelało a nie ludzi, ot co.
-TR2 - za klimat i fajne lokacje.
-TR5 - można powiedzieć, że mam do niego sentyment, bo to mój pierwszy klasyk, którego przeszedłem :)
W inne TR-y nie grałem dużo, więc te trzy jak na razie podobają mi się najbardziej :)

aśka990127 
Nowicjusz

Wysłany: 25-12-2011, 20:13   

Najbardziej lubię 2 przede wszystkim za levele na morzu. Na 2 miejscu jest Tomb Raider 3.

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 04-04-2012, 08:22   

Moją ulubioną grą jest Last Revelation, nie tylko dlatego, że to mój pierwszy TR, ale dlatego głównie, że i poziom trudności nie zawiódł, ani grafika (jak na tamte czasy niezła), a gra jest bardzo...grywalna. Podobali mi się wrogowie, fakt, że gra dzieje się cały czas w moim ukochanym Egipcie, muzyka (zwłaszcza w menu)...wszystko.

Na drugim miejscu TR 2. Najdłużej drania przechodziłam i miałam z nim najwięcej problemów, ale to tylko na korzyść gry. Potem TR 3, Chronicles i na końcu niestety jedynka. Niestety, bo gra bardzo dobra, ale grafika mnie przerażała i trudno mi było przez piksele w nią grać.

Judas 
Student

Wysłany: 05-04-2012, 19:30   

Moja ulubiona część to Chronicles, właściwie nie wiem dlaczego. :D Na drugim miejscu jest moja kochana 2. Po prostu bardzo podobają mi się levele i ogółem postać Lary jest bardzo ładna. :P

LegendOfDarknes 
Student

Wysłany: 06-04-2012, 20:13   

Mój ranking Classic'ów(1-6) wygląda tak:
1. TR:AoD - Fabuła jest cudowna. Osobiście lubię gdy w TR nie ma tylko grobowców, a klimaty się przeplatają. Sterowanie nie powala, wręcz czasem denerwuje, ale jakoś grając 1 raz w ogóle mi nie przeszkadzało. Levele z Kurtisem i sam Kurt - świetne!
2. TR:TLR - Trudna i długa, właśnie za to jest esencją TOMB RAIDERA. Do tego lubię Egipt.
3. TR:C - Mój pierwszy TR. Tak jak w Aniele Ciemności klimaty się bardzo ładnie przeplatają.
4. TR II - Głownie za Venecję(motorówka rulez) i te figurki jako sekrety(fajnie pomyślane)
5. TR I - "prawdziwy Tomb Raider" tia... Jakoś mnie nie zaintrygowała. Denerwowało mnie nieco sterowanie... No i prześwitujące apteczki i magazynki.
6 TR III - Przez wielu chwalona, ale mnie się nie podobała. No Nevada była w miarę, ale raszta... Za część z kajakiem miałam ochotę rzucić klawiaturą w :censored:

Dodam jeszcze tylko, ze z trylogii najbardziej lubię Anniversary. Za pewne za to że jednak nawiązuje do Classic TR.

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 07-04-2012, 13:46   

LegendOfDarknes napisał/a:
TR III - Przez wielu chwalona, ale mnie się nie podobała. No Nevada była w miarę, ale raszta... Za część z kajakiem miałam ochotę rzucić klawiaturą w :censored

Powinnaś zatem zagrać w Indiana Jones and Infernal Machine. Tam jest wyjątkowy level z pontonem i rwącą rzeką :hihi:

Swoją drogą, ja część z kajakiem lubię ^^

LadyShadow 
Nowicjusz

Wysłany: 14-04-2012, 11:08   

Moim ulubionym Tombem jest od dawna Angel of Darkness :D Cóż tu mówić... kocham całą grę, wszystkie momenty, muzykę, charakter Lary i fabułę. Nawet niektóre błędy i niedopały w postaci walki z Boaz nie przeszkadzają mi w rozgrywce aż tak bardzo :P Według mnie właśnie w tej części Lara ma niesamowitą urodę! *-* Jest piękna, silna i tajemnicza! Drugą z kolei moją ulubioną częścią jest TR3 :) Nie wiem czemu, ale tam też podoba mi się wszystko :D Lokacje, Lara i jej długaśny warkocz, klimat i rozgrywka ^^

[ Komentarz dodany przez: K@t: 14-04-2012, 12:14 ]
"Wyślij" wystarczy kliknąć raz ;-) Jeśli post wysyła się zbyt długo trzeba po prostu poczekać chwilkę.

http://www.youtube.com/user/croftingsmile

Laaarkaaa123 
Nowicjusz

Wysłany: 17-06-2012, 16:05   

Moim ulubionym jest Tomb Raider 2 ponieważ był moim pierwszym :D
Kocham i tyle xd :* *
Potem Angel of Darkness :* *

Te 2 części najbardziej zachwyciły mnie z klasyków :* :D

Odpowiedz do tematu