FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki

Czy kiedykolwiek wziąłeś/wzięłaś narkotyki ?
Tak
22%
 22%  [ 18 ]
Nie
77%
 77%  [ 61 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 79

Autor Wiadomość
Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 09-12-2005, 21:42   

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 10-12-2005, 20:27   

lara_croft 
Archeolog

Wysłany: 10-12-2005, 20:32   

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 10-12-2005, 20:35   

A_DAM 
Podróżnik

Wysłany: 10-12-2005, 21:56   

millo 
Podróżnik

Wysłany: 11-12-2005, 02:12   

igmart 
Praktykant

Wysłany: 03-03-2006, 23:01   

Nie chcę nic mówić, ale sama mam znajomych co biorą narkotyki. W starej szkole jak sie weszlo do ubikacji, to kosz na śmieci do połowy zapełniony był strzykawkami po dragach...to jest straszne. Co sie na tym świecie wyrabia. A ci co biorą myślą, że są jakimiś bosami, a tu zonk...

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 04-03-2006, 11:20   

Jakiś tydzien temu brat mojej dawnej przyjaciolki sie zaćpał. I niemozliwe jest aby przypadkowo przedawkowal. Za dobrze sie na tym znał. poprostu juz nie mial sily albo juz totalnie mu odwalilo. Bo normalny to on juz nie byl. O to do czego moze doprowadzic zazywanie heroiny przez 10 lat.

igmart 
Praktykant

Wysłany: 11-03-2006, 18:27   

To jest tragiczne...i po co to świństwo wogóle próbować? Ludzie biorący sami sobie zamawiają kolejkę do śmierci. To jest przecierz samobójstwo prawie!!!

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 11-03-2006, 20:50   

Ey no jakby ktoś od czasu do czasu popalał kanę to może bym jeszcze zrozumiał, no taka moda trudno ... Ale nie mogę zrozumieć wiary ze strzykawkami, zażywających proszki :/ W ten sposób uciekają od życia ?! Historia brata Twojej przyjaciółki Malwina też mnie trochę przeraziła szczerze mówiąc.

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 11-03-2006, 21:08   

Najpierw uciekają od życia, a potem już nie mają dokąd uciec.
Albo z ciekawości, typowej dla większości osób w wieku młodzieńczym.

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 11-03-2006, 21:26   

Wiecie, że ciekawe jest to, że po narkotyki wcale nie sięgają tylko ludzie z problemami, z patologicznych rodzin itd.? Tacy ludzie często (choć nie zawsze) próbują wyjść na prostą, nie być jak jego rodzice/opiekunowie. Chcą stać się kimś a nie być nikim przez całe życie... :roll: Teraz po dragi głównie sięgają ludzie z zamożnych rodzin, z dobrą pozycją, lubiani, po co? Dla szpanu, żeby popisać się przez innymi... I po co to wszystko? Potem tylko marnują sobie życie... :roll: Równie dobrze można zdobyć szacunek dobrymi ocenami (wcale nie wychodzi się na kujona...), albo czymś innym, ale dobrym co nie szkodzi tobie i innym... :roll: Ludzie powinni się poważnie zastanawiać co robią biorąc dragi, bo jak już powiedziała igmart i pare innych osób -> sami ustawiają się w kolejce do śmierci... :roll:

igmart 
Praktykant

Wysłany: 13-03-2006, 22:01   

No ale jak to takim ludziom wtołkować do głowy...;/ To jest okropne. Niepoważne!!! No ale np. ja nie za dużo zdziałam niestety...;(

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 14-03-2006, 13:28   

Cytat:
Ale nie mogę zrozumieć wiary ze strzykawkami, zażywających proszki W ten sposób uciekają od życia ?! Historia brata Twojej przyjaciółki Malwina też mnie trochę przeraziła szczerze mówiąc.

A co tu rozumiec? Tolerancja organizmu rosnie w miare częstego stosowania. I takich historii codziennie przytrafia sie w wielu rodzinach.
Jednego znajomego znalezli powieszonego w jego kanciapie. Do tej pory nie wiadomo,czy sam to zrobil czy ktos mu w tym pomógł, a stało sie to dobrych pare lat temu.

larcia 
Obieżyświat

Wysłany: 27-03-2006, 20:51   

Kamcia napisał/a:
Wiecie, że ciekawe jest to, że po narkotyki wcale nie sięgają tylko ludzie z problemami, z patologicznych rodzin itd.? Tacy ludzie często (choć nie zawsze) próbują wyjść na prostą, nie być jak jego rodzice/opiekunowie. Chcą stać się kimś a nie być nikim przez całe życie... :roll: Teraz po dragi głównie sięgają ludzie z zamożnych rodzin, z dobrą pozycją, lubiani, po co? Dla szpanu, żeby popisać się przez innymi... I po co to wszystko? Potem tylko marnują sobie życie... :roll: Równie dobrze można zdobyć szacunek dobrymi ocenami (wcale nie wychodzi się na kujona...), albo czymś innym, ale dobrym co nie szkodzi tobie i innym... :roll: Ludzie powinni się poważnie zastanawiać co robią biorąc dragi, bo jak już powiedziała igmart i pare innych osób -> sami ustawiają się w kolejce do śmierci... :roll:

Ale teraz to te branie narkotków,palenie i picie to jest dla szpanu u mnie w klasie mam osobę,która ćpa,pali i pije i uprawia seks za kase.
I ludzie naprawdę niszczą sobie życie!

Jak przyszłam do klasy to ta Angelika uważałam,że jest spoko ale jak ja widze w kalsie!
To ma oczy zapadniętę skóra jej zmieniła kolor na blady już ją "roznosi".
A brzydka nie jest widać,jest zadbana i wogóle!
Ale to po chol*** oni tak marnują życie.
Dziewczyna ma powodzenie u chłopaków,mądra jest,dobrze się uczy i niszczy se życie!
To chore....Nienormalne![/scroll]

igmart 
Praktykant

Wysłany: 27-03-2006, 22:00   

No jest kilka faz brania narkotyków. W pierwszej biorący mówią: "aj tam spróbuję". W drugiej: "przecierz w każdej chwili mogę przestać brać". W trzeciej: "biorę bo to przyjemne". czwarta faza jest już końcowa: "biorę bo muszę". Tacy ludzie, żeby tylko dostać prochy popełniają przecierz też wiele przestępstw...ehh;/

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 28-03-2006, 16:56   

www.kanaba.info - może to was troche oświeci....

millo 
Podróżnik

Wysłany: 29-03-2006, 20:47   

Igi, teksty z www.kanaba.info zostały już przedstawione na forum, przypuszczam, że w tym również tekst mający nas "oświecić", mianowicie o raporcie WHO. Niestety na forum coraz częściej o postach spoza pierwszej strony zapomina się, są ignorowane.

Dla żądnych oświecenia proponuję mowę skierowaną do młodzierzy byłego narkomana: http://media.putfile.com/narkotyki

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 29-03-2006, 22:15   

Bardzo dobry link millo :551: myśle, że starczy materiału na długo. Proponuje do konca tego wysłuchać i niech mi ktos jeszcze powie, że zioło nie szkodzi.
Gościu naprawde wie co mówi.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-03-2006, 22:36   

O w końcu się ściągnęło ! Ostatnio ksiądz na religi nam to puścił ! Zajebisty eeeeeeee nazwijmy to dokument :) Bardzo chciałem to skądś ściągnąć ale widzę że samo do mnie przyszło :) To bardzo życiowe i dzięki temu mam w nosie wszystkie te gówna i nie mam zamiaru się już napewno nimi truć, nawet kaną :) I przestałem wciągać tabakę :D

BradPitt 
Podróżnik

Wysłany: 29-03-2006, 22:41   

Ach żeby było więcej takich lekcji w szkołach... To chyba pierwszy materiał który mógłby do mnie trafic gdybym brał jakies dragi.
Kazdy powinien to przesłuchac.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 29-03-2006, 22:59   

A ja żałuję, że jak miałam te naście lat to nikt nie potrafił nam odpowiednio przekazać pewnych informacji tylko musiałam na własnej skórze niektórych rzeczy doświadczyć.
Pozostaje tylko miec nadzieję że bardzo nie da sie to wszystko we znaki. :roll:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-03-2006, 23:07   

Heh :) Ale po tej lekcji religi już wiem że nie chce nigdy sie truć dragami. Koleś naprawdę mądrze gada i rzeczywiście wie wszystko :) Ksiądz miał nosa żeby trfić do nas :) Ale oczywiście mój kolega ( ministrant ) stwierdził że wkurzają go takie propogandy i że większość tego co tam byłó to są przypadki jeden na milion :| Jak zwał tak zwał ( czy coś w tym stylu :D )

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 29-03-2006, 23:12   

Przypadki jeden na milion heh to niech sobie wyobrazi, ze on jest tym milionowym. I kurde jakie propagandy? To może wielu osobom uratować życie. Jezeli komus może zaszkodzic taka "propaganda" to tylko robiącym w biznesie narkotykowym.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 29-03-2006, 23:25   

No wiesz ja jestem tego samego zdania co ty, a wydaje mi się że próbował zaszpanować takim bardzo "obiektywnym" myśleniem ;)

Odpowiedz do tematu