FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
INSTRUKCJA: Instalacja Tomb Raidera 1 pod Windows XP/Vista/7
Autor Wiadomość
gizio 
Praktykant

Wysłany: 17-01-2007, 22:49   

to szukaj glidos NO LOGO. ja znalazłem emule

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 20-01-2007, 17:35   

Zebius :arrow: mam pytanie. Otóż czy istnieje jakiś inny sposób aby była muzyka w TR1 i TR2 w wersji SoldOut? (oprócz nagrywania nowej płytki, bo mam TR ULTIMATE EDITION i teraz naszło mnie na granie w TR1 a bez muzyki to tak dziwnie...).

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 20-01-2007, 20:40   

kluz_kaa napisał/a:
Otóż czy istnieje jakiś inny sposób aby była muzyka w TR1 i TR2 w wersji SoldOut? (oprócz nagrywania nowej płytki, bo mam TR ULTIMATE EDITION i teraz naszło mnie na granie w TR1 a bez muzyki to tak dziwnie...).

Możesz spróbować nagrać osobną płytkę z soundtrackiem,jeżeli masz dwa napędy (CD i DVD) to do jednej wkładasz płytke z muzyką (DVD) a do drugiej z grą (CD-ROM). Po uruchomieniu gry muzyka sama się uruchomi. Nawet jak Ci się znudzi granie to sobie możesz soundtracku osobno posłuchać. :pozdro:

... Ech,jak to dobrze że ja posiadam Sold Out z soundtrackiem. xD

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 20-01-2007, 21:44   

Boone :arrow: a możesz mi powiedzieć ile MB zajmują twoje Tomb Raidery (1 i 2) na płytkach? Bo może ja mam ale jest wyłączony :)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 21-01-2007, 11:38   

kluz_kaa napisał/a:
Bo może ja mam ale jest wyłączony

Niemożliwe,soundtrack albo sie ma nagrany albo nie. Nie ma takiej możliwości że jest "włączony" lub "wyłączony". Nagraj sobie nowa płytkę z gra i muzyką albo (co ja sam zalecam to sama płytke z soundtrackiem). :narka:

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 21-01-2007, 12:09   

Na trchronicles.com pojawiła sie nowa wersja Tomb Raider Advances Installera v1.06
:pozdro:

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 21-01-2007, 13:44   

Wczoraj nagrałem płytkę z samym soundtrackiem (Audio CD) i po włożeniu drugiej płytki z TR nie było muzyki... Możesz mi napisac Boone, jak to dokładnie zrobić? Z góry dziękuję :)

K@t 
Spectre

Wysłany: 21-01-2007, 13:58   

Sprobuj zamienić płytki w napędach :p

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 21-01-2007, 14:41   

Soundtrack z TR2 działa :) (nareszcie :D ) A z TR1 jeszcze będę próbował. Tylko jedno pytanie. Jak ściągam ten soundtrack z TR1 o tam jest pełno folderów... (ściągam z kittenwar.com plik TombRaiderAudio_v1_2.exe) I mam nagrać wszystkie foldery czy tylko muzykę w podfolderze Tracks?

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 21-01-2007, 15:41   

kluz_kaa napisał/a:
Tylko jedno pytanie. Jak ściągam ten soundtrack z TR1 o tam jest pełno folderów... (ściągam z kittenwar.com plik TombRaiderAudio_v1_2.exe) I mam nagrać wszystkie foldery czy tylko muzykę w podfolderze Tracks?

Hmm... Ja kiedys zdobyłem soundtrack z innej strony i nie bardzo pamiętam bo to dosc dawno już było. Nagraj tylko muzykę z podfolderu "track". Jednak nie gwarantuje że się wszystko na 100% powiedzie. xD :pozdro:

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 25-01-2007, 18:24   

Uruchomiłem TR1 z dźwiękiem rodem z PlayStation One! Super! Jak gram i np. w Lost Valley wyskakuje T-Rex to jest taka fajna muzyka :D SUPER! Teraz to jest zupełnie "inna" gra! :)

Kurt 
Student

Wysłany: 28-01-2007, 11:06   

A ja mam zonka z dźwiękiem, Tomb Raider I.
Kiedyś udało mi się nagrać płytkę i było git.
Teraz nagrywam w mixed-mode, popijam Track I (dunno), szereguje utwory.
Nagrywam.
Konfiguruje.
Gra chodzi cacy ,tylko ,że w menu głównym zamiast pioseneczki wstępnej (a na płycie jest jak pierwsza), jest utwór z jaskini.
Grrr, co robić?

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 28-01-2007, 15:15   

Miałem ten sam problem z tym wyjątkiem, że nagrywałem osobną płytkę z soundtrackiem. Zrobiłem to jak, że nagrałem przez WMP10 wszystkie 10 utworów (do ściągnięcia są z kittenwar.com) włożyłem do jednego napędu grę, do drugiego soundtrack i było ok. Ale i tak najlepszym rozwiązaniem jest GLIDOS (v1.29 lub wyższa) i muzyka z PLAYSTATION. Wtedy gra jest jeszcze lepsza, bo oprócz muzyki z leveli (np. szum wiatru itd.) są jeszcze wstawki np. gdy biegniemy przez Lost Valley i wyskakuje T-Rex muzyka zmienia się i jest dynamiczna a gdy go zabijemy wszystko wraca do normy... :D

REveAL 
Nowicjusz

Wysłany: 13-02-2007, 20:31   

Witam. U mnie jest roznie..raz sie gra odpali i wejdzie do menu...raz pojda filmiki..ale zostaje czarny ekran i lipa....sciagnalem glidosa z ruskich stron...i gierka dziala pieknie....i swietny dzwiek jest. ale ta reklama :( no i dodalbym brak rozdzielczosci 1280x800..w lapku w pozostale czesci wlasnie gram na takiej.

Niezapominajka 
Podróżnik

Wysłany: 14-02-2007, 23:07   

Mam pewien problem z TR1 pod XP. Zrobiłam tak jak napisane jest w tej instrukcji i doszłam do levelu The Cistern. Przeszłam go, ale kolejny poziom nie chce się załadować i wywala grę do windowsa :( . Nie wiem co jest nie tak. Pomóżcie! :(

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-02-2007, 11:06   

Nie wiem, czy to cokolwiek pomoże, jednak w przypadku TR2 działa. Spróbuj dodatkowo ustawić zgodność z Win 95.

Niezapominajka 
Podróżnik

Wysłany: 17-02-2007, 15:17   

Kasiu-> Nie da się ustawić zgodności z Win95. Mam inaczej zainstalowanego tego TR. Masz jakieś inne pomysły?

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 17-02-2007, 16:33   

Poszukaj czy tutaj będzie odpowiedź ;)

-> http://www.tombraiderchro...aq.html#problem

:pozdro:

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 18-02-2007, 19:59   

Miło mi poinformować, że opracowany przez kluz_kaa dział dotyczący instalacji TR1 i TR2 z dźwiękiem w wersji SoldOut został już skończony i dostępny dla ludu, hura :wink: Jakby co, autor na pewno chętnie odpowie na ewentualne pytania :p
http://www.laracroft.pl/tr1sold.htm
http://www.laracroft.pl/tr2sold.htm

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 18-02-2007, 20:05   

Ja chciałam tylko skromnie pogratulować kluz_ce ( :P ) zrobionych działów ;)

Brawo :)

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 18-02-2007, 21:58   

Barbie napisał/a:
Jakby co, autor na pewno chętnie odpowie na ewentualne pytania

Oczywiście, że tak :D

Kasia Trent napisał/a:
a chciałam tylko skromnie pogratulować kluz_ce ( :P ) zrobionych działów ;)

Brawo :)

Dziękuję :)

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 19-02-2007, 19:27   

No no no rzeczywiście bardzo fajne tutki :D Gratulacje, niedługo się zabiorę za wypróbowanie jak tylko znajde siano na płyty i wypalę przy okazji pół dysku :) Nie mam ochoty bawić się w jakieś obrazy płyt i demony :) BArdzo fajnie, dzięki !

Nepheline 
Podróżnik

Wysłany: 24-02-2007, 20:01   

Ja też jestem bardzo wdzięczna za ten poradnik, miło jest usłyszeć dźwięk też na PC, choć muszę przyznać, że czasami nie działa tak jak powinien ;) . Ale nie ma co narzekać. Miałam jeszcze drobny problem z Glidosem i tym latających logiem, ale też sobie poradziłam :) .

Ston Zephymosa 
Podróżnik

Wysłany: 24-02-2007, 21:04   

A ja jak dodalem dzwiek do TR2 to sie pomieszaly i nie wiem co mam zrobic aby bylo wszystko dobrze :/ Co mam zrobic aby np. dzwieki sie nie przerywal podczas cutscenki i w grze sie nie mieszal

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 24-02-2007, 22:49   

Nepheline napisał/a:
Ja też jestem bardzo wdzięczna za ten poradnik, miło jest usłyszeć dźwięk też na PC, choć muszę przyznać, że czasami nie działa tak jak powinien ;) . Ale nie ma co narzekać. Miałam jeszcze drobny problem z Glidosem i tym latających logiem, ale też sobie poradziłam :) .

Dziękuję, że się przydał :P A co nie działa jak powinno?

Ston Zephymosa napisał/a:
A ja jak dodalem dzwiek do TR2 to sie pomieszaly i nie wiem co mam zrobic aby bylo wszystko dobrze :/ Co mam zrobic aby np. dzwieki sie nie przerywal podczas cutscenki i w grze sie nie mieszal

A robiłeś wszystko po kolei jak jest napisane w instrukcji? Może dodałeś w złej kolejności utwory? Możliwe, że nie dodałeś ścieżki o nazwie dummy. Pamiętaj w TR2 utworów powinno być wszystkich razem 61.

Odpowiedz do tematu