FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Goło i niewesoło! :[
Autor Wiadomość
BradPitt 
Podróżnik

Wysłany: 14-04-2006, 11:36   

Cytat:
Malwinka mówisz, że reklama jak każda reklama. Ale nie musi być koniecznie z gołą babką co nie?? Przecierz można produkt zareklamować np. dowcipnie na co ludzie zwłąszcza młodzi idą. Po co od razu w taki sposób coś reklamować...

W reklamie liczy sie pierwsze wrażenie a co bardziej zwróci uwagę przecietnego faceta niż goła babka ??
Po za tym jeżeli mówimy o reklamie bielizny to ta przecierz ma emanować seksem bo bielizna ma podniecać na tyle ile to możliwe a nie śmieszyć.

Co do tej reklamy szlugów to rzeczywiście neizłe jaja z tego wyszły. Jednak majac na uwadze to co obecnie planuje nasz kochany rząd sprawa jakby troche mniej bawi.

Kurt 
Student

Wysłany: 14-04-2006, 11:47   

ludzie ^^
ale wy macie problemy...
seks i nagość była zawsze ^^

nawet w starozytnosci zatrudniali jakies striptizerki dla króli/cezarów i innego chłamu ^^

walenie konia?
no geez, kazdy chlopak chociaz raz se zwalil ^^
nawet psy robia 'wózek' i tym sposobem walą konia :D

a mnie tam gołe dupy na wstepie nie przeszkadzaja ^^
ładnego ciala nigdy nie za wiele XD

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2006, 11:55   

Cytat:
no geez, kazdy chlopak chociaz raz se zwalil ^^

Każdy ? Zapewniam Cię, że nie każdy :p

igmart 
Praktykant

Wysłany: 14-04-2006, 17:34   

No wiesz Kurt...Tobie może gołe dupy nie przeszkadzają:) Ale czemu to są zazwyczaj damskie gołe dupy?? A męskie to gdzie sie pochowały :) ??

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 14-04-2006, 17:49   

Inteligentna rozmowa się tutaj prowadzi... :P
Więc właśnie, dlaczego od zawsze to kobiety są wykorzystywane do reklam, filmów itp. ? Nie można by tak jakiegoś faceta wstawić w szyld i zareklamować bieliznę? :D Może cłopakom gołe baby nie przeszkadzają, ale niektórym tak. :P

UPDATE:

igmart -> to się nazywa dyskryminacja.
Mogłybyśmy razem założyć feministyczny ruch oporu przeciw wykorzystywaniu kobiet. :D

igmart 
Praktykant

Wysłany: 14-04-2006, 17:57   

Włąśnie!! Widzę Kamciu, że myślisz tak samo jak ja:) Czy kobiety zawsze muszą być wykorzystywane?? Ja rozumiem, że kobieta jest płcią piękną...ale halo!!

BradPitt 
Podróżnik

Wysłany: 14-04-2006, 18:09   

Wykorzystywane ?? O czym Wy mówicie ?? Przecierz one to robią w pełni świadome i z własnej woli. W dodatku miliony kobiet pzecierz marzą o karierze modelki. Trochę powagi :P

A dla czego nie faceci ??
Po pierwsze jak jest reklama męskiej bielizny to są i goli faceci a to, że w reklamach innych produktów to zazwyczaj kobiety się obnażają to zasługa tego, że to przeciez , jak sama powiedziałaś Igmart, Wy - drogie Panie jestecie tą płcia piękną a nie my- brudni, spoceni i myślący tylko o jednym faceci i powinniście byc dumne z tego powodu a nie mówić o jakiejś dyskryminacji czy wykorzystywaniu.

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2006, 19:50   

Zwlaszcza, ze jesli chodzi o ciuchy/bielizne, to generalnie bardziej skore do latania po sklepach czy ogladania wystaw sa wlasnie kobiety, stad wiecej reklam kobiecej garderoby. A jak reklamowac ubrania dla kobiet, to raczej musza to robic kobiety, prawda?...

W ten sposob plec zenska oglada sie za produktem, a plec meska za kobieta, na ktorej reklamowany produkt sie znajduje ;) Moze nawet taki facet, pod wplywem przemawiajacej reklamy, skusi sie i kupi cos swojej kobiecie - czyli wzrasta skutecznosc owej reklamy...

Cytat:
a mnie tam gołe dupy na wstepie nie przeszkadzaja ^^

Czyli chyba nie masz zbyt wybrednego gustu...

igmart 
Praktykant

Wysłany: 14-04-2006, 19:52   

A więc w takim razie. Dlaczego te gołe kobiety są zawsze szczupłe?? Dlaczego np. nigdy nie dadzą jakiejś kobiety "przy kości"? Czy to też może jest rodzaj pewnej dyskryminacji??

Kamcia 
Odkrywca

Wysłany: 14-04-2006, 20:01   

Cytat:
Wy - drogie Panie jestecie tą płcia piękną a nie my- brudni, spoceni i myślący tylko o jednym faceci i powinniście byc dumne z tego powodu

Brad, czy Ty masz jakieś uprzedzenia? Ja nie wiem czemu wszytskim mężczyznom się wydaje, że kobiety widzą ich jako 'takich, a nie innych'... :roll: Przecież nie wszyscy chłopcy są wrednymi, szowinistycznymi świniami myślącymi tylko o jednym itd. :P Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że mamy trochę inny tok myślenia od facetów i postrzegamy Was inaczej niż pozornie się wydaje. :)

igmart -> to już chyba nie ten topic. :D Ale to jest dyskryminacja. Propagowane jest chude, patykowate ciało i to właśnie doprowadza dziewczyny do desperacji w której głodzą się, robią operacje, żby się 'podobać'... :roll: A chude wcale nie jest ładne, trzeba dobrze wyglądać. :P

BradPitt 
Podróżnik

Wysłany: 14-04-2006, 20:10   

Cytat:
Brad, czy Ty masz jakieś uprzedzenia? Ja nie wiem czemu wszytskim mężczyznom się wydaje, że kobiety widzą ich jako 'takich, a nie innych'... Rolling Eyes Przecież nie wszyscy chłopcy są wrednymi, szowinistycznymi świniami itd. :P Przyjmijcie w końcu do wiadomości, że mamy trochę inny tok myślenia od facetów i postrzegamy Was inaczej niż pozornie się wydaje. :)

Chodziło mi raczej o to, że facet, a ściślej goły facet, jakim by tam Tomem Cruise'em czy innym Bradem Pitttem nie był to i tak jest o wiele mniej fotogeniczny niż nawet mniej piękna kobieta.

Cytat:
:D Ale to jest dyskryminacja. Propagowane jest chude, patykowate ciało i to właśnie doprowadza dziewczyny do desperacji w której głodzą się, robią operacje, żby się 'podobać'... Rolling Eyes A chude wcale nie jest ładne, trzeba dobrze wyglądać. :P

Faktycznie to, że propagowany jest taki a nie inny wizerunek pięknej kobiety to źle. Nawet bardzo ale to przecierz nie jest dyskryminacja. Ani żadne wykorzystywanie. Po prostu tak już jest, że większości facetom podobają sie takie chude laski i żeby zaistnieć w świecie mody czy showbiznesu dzieje się to co się dzieje.
Ale która kobieta nie chce być szczupła i piękna ?? Która nie chce się podobać ??

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2006, 20:25   

To, że się lansuje szczupłość (szczupłotę ?) w świecie pełnym reflektorów, to nie znaczy, że dla każdego jest to ideał. Jak jednak widać, moda się zmienia i od wieku Rubensa wiele się zmieniło.
Chociaż to jakieś pokrętne, zważywszy na te baby noszące gorsety O_o
Cytat:
Ale która kobieta nie chce być szczupła i piękna ?? Która nie chce się podobać ??

Otóż właśnie, chorobliwe dążenie do osiągnięcia 'światłęgo' wyglądu :?

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2006, 20:27   

Igmart mowilam o reklamie bielizny damskiej, ze to reklama jak kazda inna. A ty sie mnie pytasz dlaczego ma byc z babka? A jak by wygladal facet na billboardzie w damskiej bielznie? Czy to by byla ta do w cipna reklama?

Dlaczego szczupłe kobiety na reklamach? :mrgreen: Bo cieszą oko.
Nie oznacza to ze kobieta przy tuszy nie moze sie podobac. To juz jest rzecz gustu. I wtedy juz jest nie istotne czy na bilboardzie bedzie chuda czy gruba.

igmart 
Praktykant

Wysłany: 14-04-2006, 20:46   

Malwinka świetnie Cie rozumiem;] A co to wyglądu to jasne, że to sprawa gustu. W końcu w jakiś tam innych krajach to właśnie puszystość jest eksponowana. I kobieta pulchna jest oznaką dobrobytu :)

Maxwell 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2006, 21:45   

W Afryce przed ślubem kobieta ma obowiązek kłaść się do wyra i jeść ...to oznaka, że będzie dobrą żoną czy coś ...no, ale tam nagość to normalna rzecz ...tam różne rzeczy wyglądają inaczej.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 15-04-2006, 10:51   

Tam jest tak goraco, że nie dziwne. Poza tym maja przystosowana dobrze skore na promienie słoneczne /mowie tu o ludności czarnej, bo np. Arabowie maja skore biała i osłaniaja sie od słońca na pustyni zazwyczaj czarnymi tkaninami, bo odbijaja promienie. inna rzecz, że nie obnażają sie z powodów religijnych. Kobiety na plazy nie odsłaniaja prawie nic oprócz głowy i nóg poniżej kolan. Zrobie fotke jak bede w Tunezji to wkleje tutaj.

Frik 
Odkrywca

Wysłany: 15-04-2006, 12:10   

Cytat:
Kobiety na plazy nie odsłaniaja prawie nic oprócz głowy i nóg poniżej kolan. Zrobie fotke jak bede w Tunezji to wkleje tutaj.

Jesli chodzi o muzułmanki to mogą sie one rozebrać do bikini ale tylko w obecności innych muzułmanek na plaży. Słyszałem gdzies o tym.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 15-04-2006, 13:09   

Jak sobie znajda babki jakas odludna plaze to moga i nawet nago - kto im zabroni :mrgreen: ale publicznie no way

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 16-04-2006, 15:55   

Prosze, jacy obeznani z kultura nagosci w Afryce, Arabii... Mam nadzieje, ze to informacje z jakichs pewnych zrodel, nie zaslyszane od znajomych ;)

Na takiej plazy, z Muzulmankami oslonietymi czarnymi szatami... Nie wiem, czy sam nie czulbym sie dziwnie bedac w stroju plazowym :|
Zalezy pewnie ile ich by bylo... ;)

Bardzo szczuple i wysokie dziewczeta to po prostu taki wylansowany wzorzec modelki. Dziewczyny w wiekszosci leca na to, co widac w gazetach czy telewizji, wyrabia im sie taki gust (ze wlasnie te modelki wygladaja najlepiej, zaczyna im sie to podobac) i same chca sie upodobnic.
Oczywiscie to uogolnienie, bo na pewno nie kazda dziewczyna tak ma - jak rozejzec sie, to wcale nie wszystkie damy sa szczuple i ubrane jak na wybieg.

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 16-04-2006, 17:07   

Cytat:
Prosze, jacy obeznani z kultura nagosci w Afryce, Arabii... Mam nadzieje, ze to informacje z jakichs pewnych zrodel, nie zaslyszane od znajomych

Na takiej plazy, z Muzulmankami oslonietymi czarnymi szatami... Nie wiem, czy sam nie czulbym sie dziwnie bedac w stroju plazowym

Sie jeździ - sie widzi :P
I nie napisałam, że Muzułmanki sa osłonięte czarnymi szatami na plaży czytaj uważniej. Chyba, że sobie jaja robisz :roll:

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 16-04-2006, 22:08   

LINK

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 18-04-2006, 19:55   

Cytat:
...nie obnażają sie z powodów religijnych. Kobiety na plazy nie odsłaniaja prawie nic oprócz głowy i nóg poniżej kolan.

Zrozumialem, ze chodzi o Muzulmanki na plazy i o to, jak sa ubrane (czyli odslaniaja tylko dolne partie nog i glowe). Wczesniej jeszcze napisalas, ze tam ubieraja sie w ciemne szaty, bo to chroni przed szkodliwymi promieniami...

Nie wiem jak jest naprawde, ale tak to zrozumialem... :|

Malwinka 
Obieżyświat

Wysłany: 18-04-2006, 21:17   

ok wiec czarne barwy uzywane sa w ekstremalnie goracych warunkach takich, jak na pustyniach.
I to, ze kobiety nie rozbieraja sie na plazy to prawda. Widzialam na wlasne oczy. Nie sa one koniecznie na czarno ubrane i zazwyczaj siedza w cieniu pod taka jakby altnaka. Oczywiscie mąż jest rozebrany do gaci :P
No i teraz do wszystkich oburzonych golizna dziewczynek: jakbyscie sie czuly ubrane w 40 stopniowym upale siedzac na plazy. Do wody tez w ubraniu. A faceci pomykaja w kapielowkach :P wtedy byscie sie czuly rowniez zle dlaczego on sie moze rozebrac a my nie eh. No tak ale na bilboardach bylo by ok

Dustie 
Obieżyświat

Wysłany: 19-04-2006, 19:28   

Aha, czyli niekoniecznie na czarno. Wlasnie nie wiedzialem, czy moze o kolor chodzi - ze zle napisalem :P

A z ich facetami to nie fair. Mogliby sie chociaz nie rozbierac, tymbardziej nie do slipow. Albo wogole nie chodzic na plaze, zeby nie prowokowac takich sytuacji :P

Nought 
Nowicjusz

Wysłany: 28-12-2006, 22:11   

Hmmm... gołe panienki podniecały chłopców, podniecają i będą podniecać!
Kurczę, bez tego to nie wiem czy bym się znalazł na tym świecie, hehe.
Po prostu nie chce mi się wierzyć że osoby takie jak WY piszą że to Was drażni, a prawda zapewne jest taka że macie swoje ogromne pragnienia seksualne i trzeba je jakoś zaspokoić, no nie? W końcu nie jesteśmy 'wyjątkowi' jesteśmy społecznymi zwierzętami, ale niestety ignoranci muszą też istnieć.

CEZ:
Pfffffffffff :P :hehe: :hehe: :hehe:

Odpowiedz do tematu