FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec świata?
Autor Wiadomość
Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 26-01-2011, 07:52   

No tak, tylko ACII powstawało w Ubisofcie. To amerykańska firma, a amerykanie zapisują daty w systemie miesiąc-dzień-rok.

Wtajemniczony 
Podróżnik

Wysłany: 26-01-2011, 21:11   

Ubisoft jest francuski... :P
Choć nie wiem, czy AC czasem nie był tworzony w USA, ale to i tak bez różnicy, bo nie ma 20. miesiąca. Choć jeśli to Ameryka to w sumie nic mnie nie zdziwi.

K@t 
Spectre

Wysłany: 26-01-2011, 21:21   

Seria AC jest tworzona przez Ubi Montreal. Samo Ubisoft jest w rzeczy samej francuską firmą. :offtopic:

[ Komentarz dodany przez: e_g: 27-01-2011, 15:56 ]
ale Montreal jest w Quebec, który jest francuską częścią Kanady? :D

Ty to mówisz do mnie? :D Ja wiem gdzie leży Montreal - chodziło mi jedynie o to, że Ubi nie jest amerykańską firmą, a oddział Montreal to bardziej francuski nawet.

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2012, 06:01   

Jest rok 2012, ponoć to już koniec. Zamykamy się w kiblu i czekamy co będzie.
Chcecie wiedzieć, jakie jest moje cholerne stanowisko w sprawie końca świata? A wiecie czego cholerne? Bo w dziwny sposób oczywiste, a pomimo to niewzięte pod uwagę.

Nie wierzę, że tak potężna Maszyna, jaką jest Wszechświat, miałaby nas zawieść. Naiwność ludzka nie zna granic. Człowiek wkurza się, że ktoś mu coś powiedział, więc wierzy także że Ziemia się zawali, a my pomrzeeemy w naszych małych pożądaniach i niespełnionych nadziejach. Proszę - oto my ludzie przypisujemy Wszechświatowi, który nas zrodził, tę jakże ludzką przywarę niedokończenia, niedopowiedzenia. Frustracja. Według nas Wszechświat jest czymś martwym, zbiorem pyłu, gazu i ognia zawieszonego w próżni.

Ale nie stać jednego sceptyka z drugim żeby od czasu do czasu popatrzeć na najnowszą postać, jaką przybrał Wszechświat, czyli na odbicie w lustrze. Dalej nie dociera? Bo nie rozpoznajemy, że jesteśmy de facto formą, jaką JEST kosmos. Tak więc Ci, którzy wierzą w koniec świata, wierzą także, że esenscją gwiazdek, planet i mgławic są chociażby problemy w PUPie, bądź ZUSie. To takie powszednie przykłady, ale przecież na tym ma się zakonczyć wielka historia Kosmosu.

Nosz ludzie nie rozwalajcie chudych mięśni czoła :hehe: :hehe: :hehe: Miliardy lat po to, by powstał człowiek i tylko po to, by znowu nie znalazł pracy i wypił kolejną flaszkę z kumplami pod mostem, haha! Jeżeli tak jest to niech mnie licho ale biorę udział w jakimś absurdzie. A to najpoważniejsza obelga dla Kosmosu, który ponoć jest logicznie zbudowany.

Mo
[Usunięty]

Wysłany: 16-02-2012, 07:41   

Apropo końców świata... Wiem, że tego pewnie nikt nie ogląda. Mówię o Rozmowach w toku z Ewką. Ja mam zwyczaj: w trakcie przygotowywania obiadu ;P Przynajmniej ktoś do mnie gada. No ale nieważne. Zaprosiła gości, którzy o owym końcu świata sobie rozmawiali.

Nie wiem jakie kto ma poglądy na ten temat, ale to było tak komicznie... Zwłaszcza dwoje z nich. Jedna pani uważała, że spożywa energię z powietrza i że to pomoże jej przetrwać (bo w końcu ktoś 7 lat nic nie je, ani nie pije, żyje powietrzem, heloł). Drugi pan był nowoczesnym mędrcem w stylu Jezusa (ja takie wrażenie odniosłam), który niósł prawdę objawioną w postaci wiadomości od UFO. I tak między innymi dowiedziałam się, że UFO kochają nasz sarkazm i dowcip. Możecie sobie wyobrazić reakcję na widowni :D

Fajnie jest się z końca świata pośmiać. Niezależnie od tego czy będzie czy nie. Jakbym miała żyć w depresji i nerwicy jak tamci zaproszeni goście... Nie nie. No bo przecież ci ludzie codziennie z tą świadomością żyją. Kupują na zapas jedzenie, oglądają się za siebie, nasłuchują... Paranoja. Żyć sobie nie dają człowieki.

I żeby nie było, nie przypisuje temu programowi wartości merytorycznej :P Po prostu jest się z czego czasem pośmiać.

Igi^MBE 
⌖⌖⌖⌖

Wysłany: 19-02-2012, 06:54   

nie oglądam rozmó w toku, no chyba, że pokazują moją koleżankę

Odpowiedz do tematu