FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Autor Wiadomość
Indiana 
Student

Wysłany: 27-12-2007, 00:44   

Ja tam nikogo nie lubię zabijać. Zabijam tylko w obronie własnej.
Dla nie motorem tej gry jest odkrywanie tajemnicy i przeżywanie przygody, a nie uśmiercanie przeciwników. Gdyby zwieżęta mnie nie atakowały to bym ich nie zabijał bo po co??

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 27-12-2007, 18:12   

Ostatnimi czasy uwielbiam pukać do raptorów w Zaginionej Dolinie. Piękne krajobrazy, fantastyczna muzyka, czasem adrenalina. Potem walka z Reksiem, którego nie unieszkodliwiam wabiąc na kolce, a po prostu wykorzystuję adrenalinę w taki sposób, by biedak na nie nie wpadł. Dzięki temu rozgrywka jest bardziej emocjonująca* oraz sztucznie ją sobie przedłużam.

*no może przesadziłem z tymi emocjami :) :)

Ascaia 
Nowicjusz

Wysłany: 13-01-2008, 15:30   

Cześć!

To mój pierwszy post tutaj. Nie jestem maniakiem TR, ale gra sprawia mi dużą przyjemność.

Nie sprawia mi frajdy strzelanina, to nieunikniony dodatek. Podobnie jak Indiana, gram dla rozwiązywania zagadek. A jeśli już miałabym wybierać to najmniej przeszkadza mi unicestwianie stworów typu mumie, kościotrupki, ostatecznie paskudne zwierzaki - skorpionki czy pająki. I w związku z tym pytanie:
Która część TR jest najbardziej "pacyfistyczna"? W której jest najmniej wrogów, a najwięcej jest tajemnic do odkrycia?

I drugie pytanie bardziej nie na miejscu, więc może odpowiedź na PW - są jakieś gry przygodowe podobne do TR, ale właśnie bez zabijania tylko samo kombinowanie?

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 13-01-2008, 15:45   

Ascaia napisał/a:
I w związku z tym pytanie:
Która część TR jest najbardziej "pacyfistyczna"? W której jest najmniej wrogów, a najwięcej jest tajemnic do odkrycia?

Raczej TR1.

Ascaia napisał/a:
są jakieś gry przygodowe podobne do TR, ale właśnie bez zabijania tylko samo kombinowanie?

Praktycznie większość przygodówek, a jeśli interesuje Cię sterowanie bardziej dynamiczne niż "point&click", to polecam dwie ostatnie części Broken Sworda, z naciskiem na przedostatnią, ale to by był grzech, gdybyś nie zagrała też w dwie pierwsze :p Czyli polecam całą serię.

Witaj na forum :)

Kurt 
Student

Wysłany: 13-01-2008, 16:15   

Ascaia napisał/a:

W typie gier "Adventure-Action" ,ciężko o minimum lub brak korzystania z broni. Niestety w serii TR ,oprócz rozwiązywania zagadek, podróżowania po co raz ciekawszych zakątkach historii i elementów zręcznościowych ,pozostaje walka z przeciwnikami, czy to dzikiej natury czy ludzkich napastników. Jeżeli już miałbym typować część sagi ,w której strzelanie zostało sprowadzone do minimum ,wybrałbym TR1 lub TR3. Choć jednak ,myślę ,że TR1 byłoby najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie , bo po:
1. Pierwsza część historii, zaczniesz zabawę z Larą chronologicznie.
2. Walka składa się tu na zabijaniu zwierząt lub odstraszaniu napastników.

A ,więc zapraszam w świat TR1 na początek ;) )

Ascaia 
Nowicjusz

Wysłany: 13-01-2008, 21:15   

Kurt napisał/a:
myślę ,że TR1 byłoby najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie

niestety, jak to mówią "po ptokach" ;)
już się spowiadam w temacie o pierwszym kontakcie z TR

Kurt 
Student

Wysłany: 13-01-2008, 22:05   

Skoro rozpoczęłaś swoją przygodę od TRII ,a nie lubisz używać broni palnej i wolisz inne rozwiązania, to nie dziwne ,że się troche zniechęciłaś. Bo właśnie w drugiej odsłonie naszego TRa ,jest najwięcej strzelania. Co rusz mamy do zabicia jakiegoś bandytę albo zwierzaka/potwora.

Nie ma to jak klimat TR1, takie osamotnienie ;) Mhm ,w to trzeba zagrać żeby poczuć ;)

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 18-01-2008, 23:39   

Skolei ja uwielbiam zabijać samą Larę Croft, to zabawa bez końca..
A to tutaj będzie topielcem, a tutaj ostrze główkę przyciacha, kuperek się podpali...
zawsze coś :D

Kurtis1996 
Nowicjusz

Wysłany: 14-02-2008, 21:57   

A ja lubie zabijać posągi lwy gladiatorów i tych ziomów z laserami w ostatnim etapie w TR5 :guns: :pozdro: :pozdro:

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 15-02-2008, 07:08   

Kurtis1996 napisał/a:
posągi lwy gladiatorów

To jest pełna nazwa jakiegoś przeciwnika??
Co do zabijania to Eckhardt z TRAOD mi się podobał i większość innych bossów. W najnowszych TR-ach to wszystko co się da z bullet Time lub Adrenalina Mode..

jawi 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2008, 10:56   

No cóż. lara nie została stworzona do zabijania tylko do odkrywania tajemnic świata, a to, że kilku gostków nie chce jej w tym pomóc to ich sprawa. Mnie najbardziej pasuje smoczek w TR2i Tirex w TR3 oraz TRA. :matrix: :matrix:

Kiniangie 
Student

Wysłany: 27-02-2008, 19:10   

Czy pomimo kiepskiej juz jak na dzisiejsze czasy grafiki, wracajac do walki z Yeti lub Straznikiem Talionu w Tomb raider II nie odczuwacie dreszczy na ciele? Ja mam to samo uczucie kiedy walcze z Kolosem w Rzymie z TR5, lub z Rutlandem w Legend, lub z wyzej wspomnianymi. Mysle ze to wszystko kwestia klimatu originalnego Tomb Raider'a, ktorego pokochalam od pierwszego zagrania.
A Wy?

Paula 
Podróżnik

Wysłany: 08-03-2008, 21:08   

Jezu Chryste ;( Ale się przestraszyłam tego avatara Roweste :szok: Najbardziej lubię zabijać T-rexa. W Anniversary jest on wyjątkowo prosty, a jednocześnie fajnie się go nabija na te kolce :p Szkoda tylko że krew nie pryska albo oczy nie zostają na tych kolcach. Było by na prawdę nieźle ;) Fajnie też się wykańcza wilki. Czasami lubię wypatroszyć jaguara w Legendzie :p Fajne daje odgłosy. Widać że cierpi :(

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 24-03-2008, 21:01   

A ja najbardziej lubię zabijać... Larę skacząc na główkę! No nie to żart :P ale czasem zdarza się, że w ten sposób kończę grę :) Najbardziej lubię strzelać do kadłubka z TRA. Dobry sposób by się rozładować.

ciastkgroup 
Nowicjusz

Wysłany: 04-04-2008, 23:18   

ja najbardziej lubie zabijac beduinow z tr4 a zwlaszcza w tym pociągu i aleksandrii.
lubie jeszcze zabijać ludkow z tr2 w venice i bartoli hideout. lubie tez walczyc z sophia jak mi sie nudzi w tr3.

Radom1995 
Nowicjusz

Wysłany: 05-04-2008, 09:12   

ciastkgroup napisał/a:
ubie tez walczyc z sophia jak mi sie nudzi w tr3.

No ja też chociaż TR 3 nie lubię ;)

Ja najbardziej lubię w legend peru gdzie zabija się dużo wojskowych i w bazie I LOVE LEGEND w TRA zaś tryb adrenaliny i walka z ludźmi (strzałki) :jumper:

W angel of darkness walkę pięscią i z zaskoczenia :jumper:

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 05-04-2008, 09:49 ]
Interpunkcja nie boli.

-Howard why ?
-For Money

I po Euro 2008 -_- eh... Leo why ?

kmail44 
Praktykant

Wysłany: 29-06-2009, 18:51   

A co do zabijania to coś mnie gryzie od pewnego czasu. No bo niby w TRAOD ścigali Larę za zabicie Von Croy'a a we wszystkich innych częściiach lara co krok zabija zagrożone gatunki zwierząt i wielu ludzkich wrogów i nic jej za to nie robią. Co ona zainwestowała w licencje na zabijanie?! ;)

beniu123 
Student

Wysłany: 30-06-2009, 13:08   

MOże dlatego, że zabija w obronie własnej i dlatego nic jej za to nie robia.
Albo jest taka sprytna, że po każdym zabójstwie zaciera ślady, tak że nawet z CSI:kryminalne zagadki (czegos tam), nie moga jej rozszyfrowac... xD D :D

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 30-06-2009, 15:26   

To chyba już wina Core'a ;) A tak w ogóle to nie lubię zabijać nietoperzy chociaż zwykle za jednym strzałem padają. Lubię tygrysy zabijać, pumy i takie różne drapieżniki. Raptory w TRA były wyjątkowo fajne. Uwielbiam je zabijać :D

Rocky 
Podróżnik

Wysłany: 30-06-2009, 15:51   

Wy myślicie, że Lara będzie ścigana za zabicie każdego zwierzęcia w grze?
Że będzie poszukiwana za to przez policje itp.?
No ludzie, proszę was. :nietak:
kmail44 napisał/a:
No bo niby w TRAOD ścigali Larę za zabicie Von Croy'a a we wszystkich innych częściiach lara co krok zabija zagrożone gatunki zwierząt i wielu ludzkich wrogów i nic jej za to nie robią.

Na tym właśnie polegała fabuła AoD, że jest poszukiwana za zabicie Von Croy'a.
Idąc waszym tokiem myślenia wychodzi na to, że w TR nie powinno być żadnych przeciwników. :nietak:

A wracając do tematu, lubię zabijać wszelkiego rodzaju zwierzęta w szczególności 'znęcać' się nad lwami, tygrysami.
Za to zupełnie nie odpowiadało mi strzelanie do ludzi w TRL.Seria TR przyzwyczaiła już raczej do zwierząt, jakiś potworów a nie ludzi za przeciwników.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

kmail44 
Praktykant

Wysłany: 30-06-2009, 19:51   

Mówię tylko że to trochę sprzeczne z rzeczywistością.

Arti 
Praktykant

Wysłany: 30-06-2009, 20:24   

:offtopic:

Wy nie zabijacie, tylko powodujecie załączenie się innych skryptów i animacji.... -.-

Ja osobiście wolę "zabijać" ludzi niż zwierzęta :> Często po prostu uciekam przed przeciwnikiem "na czterech łapach" :>

Scion 
Podróżnik

Wysłany: 01-07-2009, 15:08   

Ha! A ja najbardziej lubię zabijać... Larę :p Ona zawsze tak cudnie umiera. Zwłaszcza w AoD. :]

A z całej reszty: Mutanty w TR1, ludzi w TR2 w Wenecji, wszystko z Rzymu i Rosji w TRC, Boaz w AoD, Amandę w TRL(najłatwiejszy boss w TR), Torso i mumie w TRA.

Najbardziej jednak spodobało mi się wykańczanie jaszczurek z TRU. Ahhh, takie te walki klimatyczne, a same jaszczury :love:

katarina14 
Nowicjusz

Wysłany: 01-07-2009, 16:23   

ja wszystko lubie zabijac .....w TR-ach oczywiscie
ale najwieksza przyjemnosc sprawia mi zabijanie bossow
np.torso w TRA
nieznana istota w TRL
boaz wTRAOD
i wielw wiele innych w poprzednich czesciach gry :)

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 01-07-2009, 17:45   

katarina14 napisał/a:
ja wszystko lubie zabijac .....w TR-ach oczywiscie

A już myślałam, że............ ;) :P

A najbardziej lubię zabijac tygrysy w TR2 , Boaz, Thralle w TRU , Najemników w TRL, Ruthlanda i Natlę . Oprócz tego jeszcze kocie mumie i krokodyle w TRA :)

Odpowiedz do tematu