FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Autor Wiadomość
Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 26-01-2007, 13:53   

Kogo najbardziej lubie wykańczać?

- mityczengo demona którym włada Amanda, szczególnie w Kazahstanie gdy męczę go tym działkiem i odbieram energię :p
- eliminować ludzi Rutlanda pędząc na motorze w Peru
- tradycyjnie lubię pozbawiać szkielety czaszek :>
- walczyć z Yeti w TR2

Zwykle zabijam Larę skacząc w przepaść na główkę, w TR7 podczas cut-scenki gdy Lara pędzi na motorze w Tokio i robi obrót na lince nie naciskam przycisku i dziewczyna zalicza reflektor , w Nepalu lubie patrzeć jak frunie z samolotem w dół... :p

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 26-01-2007, 14:41   

ooo... moja kolej :D Najbardziej lubie strzelać do dinozaurów w TR3 :)

A zabijać Lare? Hmm... nie, wogóle nie lubię jak Lara się wykańcza - bo trzeba Load brać :D . Ale jeśli już - to każdy jeden upadek w TR:AoD - bo robi "fenomenalne sztuczki techniczne" ze swojego ciała :D

Lareczka 
Praktykant

Wysłany: 26-01-2007, 14:58   

Ja najbardziej lubię zabijać napakowanych kolesi z tr2 :) .Wydają takie fajne odgłosy jak sie ich zabije albo jak wchodzą gdzieś wyżej xD

Maati 
Obieżyświat

Wysłany: 26-01-2007, 15:01   

Uwielbiam rozwalać:
-ostatniego bossa z TR1
-mutanty z TR3
-Sophie
-i całą reszte wrogów w TR :)
A co do śmierci Lary to:
-skok w pole minowe
-to jak rzucał lara potwór końcowy z TR1
-skok z samej góry szybu windowego z TR5 lub smierc w spadajacej windzie
-smierć w motowrówce z TR2
-śmierć w wagoniku z TR3
-ręka midasa z TR1
-i najbardziej spadać z wyskokości w Legend :) Niesamowite sztuczki robi

Alisasi 
Podróżnik

Wysłany: 26-01-2007, 19:37   

Kocham strzelać(kurde, CZEMU NIE MOGĘ ZABIĆ?!) do lokaja w III TR! Rzecz najbardziej odświeżająca że tak powiem po całym ciężkim szkolnym dniu.

Kocham zabijać tygrysy z granatnika w TR II na samiusieńkim początku(kodami bronie swoją drogą, inna kwestia :) )

Kocham zabijać kobry w Nevada Desert

A najbardziej lubię zabijać Sophię w TR III(sposobem, sposobem...)

Kolka:) 
Podróżnik

Wysłany: 28-01-2007, 21:24   

a ja tam lubię w trl zwykłych ludzi amandy i rutlanda... są banalni a do tego można ich zabijać na kilka fajnych sposobów ;) mam na myśli te spowolnienia i ślizgi czy jakto się tam zwie :pozdro:

ADR 
Podróżnik

Wysłany: 28-01-2007, 22:49   

ja najbardziej lubie zabijac ludzi Bartoliego :matrix: :P oczywiscie w tr2 jak by ktos nie wiedzial

Olina 
Student

Wysłany: 29-01-2007, 12:57   

Ooo... ja uwielbiam dać kopa tym szkieletom z AOD. Zwłaszcza, że mogę to robić w nieskończoność, bo nie da się ich zabić. Gorzej, jak np w laboratorium Eckharda wpadną do tamtejszej wody. Wtedy już nie mam kogo kopać ;(

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 18-09-2007, 18:39   

Ja za to lubię pobawić się ze zwierzętami (w rzeczywistości nie zrobiłabym im krzywdy...!!!).Zwłaszcza takimi dinozaurami:P . Lubię też przeciwników z TR5 - zwłaszcza takiego jednego upierdliwego- nazwałam go Zgredek (tak jak mój brat:P)-wiecie o kogo chodzi :)

Integral
Ja nie wiem :p

www.versicolor.blog.onet.pl

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 19-09-2007, 08:47   

Avi staje się coraz bardziej tajemnicza i mroczna. Ale nie przyjmujemy już do klubu mhhroczniaków.

Kogo najbardziej lubię siec? Nie, nie zwierzątka. Najbardziej lubię siec bossów. Bo i sadysfakcja i inne pochodne. Zresztą przeciwnicy ludzcy potrafią być tak upierdliwi, że trudno polubić ich koszenie, zwłaszcza w sławnej grze TR 2...

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 19-09-2007, 20:08   

łeee..
ja wole łązic po tych starych ruinach :P

no a zabijac?
to hm..

te małe pajaczki z tr2 na poczatku :P
sa takie male.. i smiesznie skacza xD :P

:pozdro: :wotr:

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 19-09-2007, 21:09   

slawciun napisał/a:
te małe pajaczki z tr2 na poczatku
sa takie male.. i smiesznie skacza

ech blech pajaki fuj... :P

Ja najbardziej lubie zabijac ludzi z Legend (efekt spowolnienia :D ), Sopie z tr3, trupy z tr4, robotow w Iris tr5, raptory w anniversary i wielkiego robala rowniez z ann. :D

http://leditor.prv.pl/

bobonton2 
Podróżnik

Wysłany: 19-09-2007, 21:20   

jakiego robala???? może chodzi ci o dinusia??

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 19-09-2007, 22:39   

bobonton2 napisał/a:
może chodzi ci o dinusia??

Chyba prędzej o słynnego Torso :)

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 20-09-2007, 08:13   

Dinusia...do czego to dochodzi...

A prawda, Sophię by się całkiem nieźle uśmiercało, gdyby nie fakt, że to mój ulubiony villain i wolałabym ja utrzymać przy życiu. ^^

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 21-09-2007, 18:02   

Cytat:
Ja nie wiem

No,taki mały,stękający karzełek na Islandi,który uwielbiał łazić za Larą jak smród za d*pą (sory za wyrażenie),czasem rzucał w nią też kamieniami,ale za to bał się ognia.Acha...i miał takie niecenzuralne miejsce :P .
Cytat:
Avi staje się coraz bardziej tajemnicza i mroczna

Czemu?
Cytat:
te małe pajaczki z tr2 na poczatku :P
sa takie male.. i smiesznie skacza

Nie zabijać mi pająków! (żartuje tylko:P).
Przecież skaczą po pajęczemu...Co w tym śmiesznego??? :)
Cytat:
ech blech pajaki fuj...

Ale to maleństwa jeszcze były :D
Cytat:
może chodzi ci o dinusia??

Jak można wspaniałego,wielkiego,drapieżnego T-rexa nazywać dinusiem? Toż to obraza :690:
Cytat:
Sophię by się całkiem nieźle uśmiercało,

O której mówicie?
O tej z TR3 czy z TR3 Gold??? :)

www.versicolor.blog.onet.pl

al-Kahinat 
Podróżnik

Wysłany: 21-09-2007, 18:51   

Dziwnie wydaje mi się, że Sophia z TR III i TR III Gold była tą samą Sophią. Ale żeby ułatwić, ja mówiłam oczywiście o występie w trójce. W ogóle cały poziom z tą pannicą był niezły i przyjemnie się go przechodziło. Ale jak już powiedziałam, nie chciało mi się Sophii zabijać.

Co do mhhroczności, Avi, ja bym zamiast Zgredka użyła imienia Stworek. Był bardziej upierdliwy.

Integral
To jest misiek zbożowy!!!

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 21-09-2007, 21:06   

Też się zastanawiam nad Sophią z TR3 i TR3 gold. Skoro gold jest po TR3, to możliwe, że Sophia mogła przeżyć.
A wracając do tematu: ciężko powiedzieć kogo lubię zabijać. Dam tych z którymi na razie miałam styczność. A więc, faceci w garniturze i z pistoletami w Tomb Raider 2(w tym gold i custom) oraz armia z custom tr4(w oryginalną czwórkę nie grałam).

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 23-09-2007, 19:23   

No temat nadzwyczaj ciekawy :D

Ja chyba jak na razie najbardziej lubie rozwalać centaury :P z TRA, ale zebym ze wczesniejszych tąb reideruw miała ulubione ofiary... jakos nie przypominam sobie abym odczuwała szczególną rozkosz z zabijania czy to np kwadracioków w wenecji w tr2 czy też jakichś szakali w tr4. Moze jedynie niejaką frajde sprawiało mi skradanie się w aodzie i zabijanie "po cichu".

Ale Lary nie lubie zabijać, niewiem jak moze wam to sprawiać przyjemność. Ja zwykle zanim albo sie utopiła albo upadła z wysokości to szybko naciskałam F6 na ładowanie gry. Ale kilka razy przydażył mi sie taki zonk ze nacisnełam sobie F5 :D no i sobie robiłam bezużyteczny sejv, a czasami bywało to przykre, szczególnie jak w roztargnieniu przez dłuzszy czas nie zapisywałam gry :D .

Ale przyznaje się że w TRA zabijałam lare ... ale to wszystko przez te czekpoity :/

KK 
Student

Wysłany: 28-09-2007, 13:03   

Ja lubię najbardziej zabijać smoki w TR5, Czerwonego Ducha (tzn. nie można go było zabić, bo był nieśmiertelny xd) i strzelać do Larsona w TR5.

A co do zabijania Lary, to czasami jak się zdenerwuje, bo nie mogę przejść levelu to skaczę z dużych wysokości na główkę xD :-P

ninti napisał/a:
Ale kilka razy przydażył mi sie taki zonk ze nacisnełam sobie F5

No, ja mam tak samo :P

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 13-10-2007, 16:30   

Evita-Elfka napisał/a:

WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to po co się wypowiadasz ...
Ja do moich ulubionych postaci do zneutrailzowania dodam Centaury. Walka z nimi była moją ulubioną w TR:A

Evita-Elfka 
Nowicjusz

Wysłany: 13-10-2007, 16:50   

Nie skomentuje ,Szymon ,ale jak tak bradzo pragniesz dokładnej wypowiedzi to OK:

-PSY W AOD i II-jce
mszcze sie za psa kumpeli, którego nienawidzę:) i on tez za mna nie przepada...
-LUDZI
najbardziej w Legendzie ( wślizgi, bullet time'y itd. świetne sposoby wykańczania)i tych napakowanych idiotów z TR II (takie z nich ciapy i bezmózgowce, ha,ha)

-PAJĄCZKI
prywatnie kocham te pocieszne osmionożne robaczki ,ale je sie fajnie zabija (co za wybuch-kazde kawałek ciała leci w inną stronę) i rzeczywiscie, co za zabawne skoki:)

- BOSSÓW
Takamoto, Rutland i Amanda i Bartoli w postaci smoka.

i... to chyba wszystko:)

Nie lubie zabijac zwierzat w TRL np. tygrysów i gepardów etc. po prostu nie lubie.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-10-2007, 11:16   

Cytat:
zwykle zanim albo sie utopiła albo upadła z wysokości to szybko naciskałam F6 na ładowanie gry.

Ja ta metode stosowalam w TR5, ale to tylko dlatego, ze na starym kompie gra za wolno sie ladowala i nie chcialo mi sie czekac :690:

A co do zabijania samej Lary, to nigdy nie lubilam tego dzwieku skrecanego karku i lamanych kosci. Zawsze sie tak jakos smutno robilo ;)

Aggusska 
Praktykant

Wysłany: 19-10-2007, 18:37   

Uwielbiam wykańczać smoka w TR2... I ludzi Bartolego w domu Lary, albo zwalać szkieletom głowę w TR4... Kcoham!

siostra_satan 
Nowicjusz

Wysłany: 26-12-2007, 18:41   

Ja tam najchętniej zabijam zwierzęta :D Smoka też się fajnie tłukło :mrgreen2:

Odpowiedz do tematu