FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
..::GRY::..
Autor Wiadomość
Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 11-12-2004, 21:48   ..::GRY::..

Czyli topic ogólnie o grach, wszelkiego typu. Może zacznę od pytania:

W co ostatnio graliście :?: ( Oczywiście pomijając TR )

Ja osobiście przeszłam ostatnio Freedom Fighters (fajne, ale trochę przesadzone ;) ) no i pogrywałam w HL :lol:

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 11-12-2004, 21:53   

Ja ostatnio grałem w sapera, ale poległem :p Kolega ostatnio wygrał na expercie :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 11-12-2004, 22:00   

O shit :shock: To niezły farciarz z niego :p Ja tam nawet trzy razy nie zdąrzę kliknąć i już się nadźgnę na jakąś minę ;)

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 12-12-2004, 00:18   

Ja ostatnio rypię w zabójczo krawe, bestialskie, okultystyczne, kontrowersyjne Mah Jong :) . A tak na serio to ostatnio dużo grałem w Diablo II (+ nieco na battle.net, ale z polakami grać nie można, bo to straszne chamy :) ) i Vice City. Żadnych nowych gierek nie mam, bo mój blaszak jest na nie za stary :( .

Mr Macphisto 
Emocjonalny kaktus

Wysłany: 12-12-2004, 00:36   

Ja nie mam nowych gierek bo jakoś nie mam na nie ochoty... może niedługo się za coś zabiorę, ale właściwie to nawet nie chce mi się w nic grać :p

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 12-12-2004, 09:27   

J mam ochotę zagrać w kolejnego Prince of Persia :) Pierwszy był świetny, nie było rzeczy, która by mi się w tej grze nie podobała. Ciekawa jestem jaka jest następna część, ale nie sądzę, żeby to było coś lepszego od Piasków Czasu, bo tego nie da rady przebić :roll: A największym plusem Piasków była fabuła. Boże, nie mogę o tym pisać, bo się rozpłaczę :placz: Przeżywałam tę grę przez tydzień, nie mogłam się pogodzić z końcem :cry: A żadko kiedy mi się to zdarza.

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 12-12-2004, 12:10   

Dawno temu uwielbiałem pogrywać w Resident Evil, zwłaszcza w dwójkę i trójkę. Jedynkę miałem tylko na Playstation i to wersję niemiecką, ale postaram się załatwić kiedyś PC-tówkę. Kupienie nowego oryginału jest chyba niemożliwe, pozostaje Allegro. Teraz wyszło tyle części na różne platformy, że nawet się nie orientuję ile ich jest :) .

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 12-12-2004, 12:45   

Też niestety nie mogę zagrać w nic nowego, bo sprzęt za słaby, ale planuję modernizację po swiętach. A w międzyczasie odświeżam sobie stare tytuły, przechodzę po kolei wszystkie TR, Resident Evil 2 też sobie ostatnio zapuściłem (w jedynkę grałem u kolegi na PS), poza tym grywam w stare ale odświeżone przez fanów gierki np. Duke Nukem 3D, Doom i Doom2.
Jaunty -> grasz może w Kyodai Mahjonnga :?: To chyba najlepsza gra tego typu.

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 12-12-2004, 12:52   

Zgadłeś :) . Trafiłem na niego w CDA i od tego czasu tak sobie w niego czasem pogrywam. To zadziwiające jak rozbudowana technicznie może być gra o tak prostych zasadach, nieprawdaż :) ?

Zebius 
Podróżnik

Wysłany: 12-12-2004, 13:20   

Tak, całkiem przyjemnie się w to gra, ja najbardziej lubię Solitaire i Clicks. Rywalizujemy z żoną, kto uzyska lepszy wynik, ale nasze rezultaty są już takie wyśrubowane, że rzadko kiedy udaje się wpisać na Highscore. :lol:

shephard 
Podróżnik

Wysłany: 12-12-2004, 18:33   

Ja ostatnio grywam w TR :) A moje ulubione gry to Half-life, Deus Ex i Operation Flashpoint :) Kasiu... A dlaczego już nie grasz w HL? :> :>:>

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 12-12-2004, 18:35   

Cytat:
Kasiu... A dlaczego już nie grasz w HL?

Mała przerwa :lol: Wrócę do HL... kiedyś :p

AluCard
Gość
Wysłany: 26-12-2004, 01:02   

Hmm.....Witam czy przypatkiem ktoś nie grał w Soul Reaver 2 :-) ???? :?: :?: :?:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 27-12-2004, 14:53   

Ja grałem tylko w demko, fajne było. Jak znajdę kiedyś trochę czasu to załatwię sobie i przejdę jedynkę. Była nawet ponad rok temu w CDA, ale ja jestem gapa i nie kupiłem tego numeru :( . Jeden kumpel chciał mi ją nawet oddać, bo mu się nie podobała, ale okazało się, że ją zgubił :( . I klops! Może da się ją jakoś kupić w jakimś SoldOut, albo Super$eller.

shephard 
Podróżnik

Wysłany: 27-12-2004, 19:31   

Mnie znowu wzięło na Unreal Tournament :> Gram w to teraz sobie i nawet że ma to już pare lat to bardzo mi się podoba :>

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 27-12-2004, 21:23   

Założyłem topic specjalnie dla Fallout i zero reakcji. Jestem szczerze zaskoczony. Naprawdę nikt spośród forumowiczów nie grał w żadną część tej gry :shock: ? Jeżeli nie to naprawdę polecam, sama dwójka bije na głowę przyjemności z grania we wszystkie części Tomba na raz.

AluCard
Gość
Wysłany: 27-12-2004, 23:24   

....Ja grałem w Fallout :mrgreen: i najbardziej podobała mi się 2 cześć :lol: .... ale co do Soul Reaver to jedynkę przeszedłem, a w dwójce zatrzymałem się w komnacie krwi :| i nie wiem co zrobić :? ..... pomocy .....

AluCard
Gość
Wysłany: 28-12-2004, 02:14   

...Męczyłem się do 02.00 godziny, przeszedłem komnatę krwi :mrgreen: i pozostałe plansze także :twisted: ...... nie wiem czy się cieszyć czy płakać, zakończenie gry Soul Reaver 2 mnie nie satysfakcjonuje :? .... hm....jest smutny (tak jak zakończenie 4części TR) ..... kupa ...... to mi się nie podoba .... ale gra jest super polecam wszystkim ......

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2004, 12:18   

AluCard -> Zarejestruj się :)

Ja dzisiaj bedę miała Syberię, więc snowu nie odrwę nosa od kompa :lol: Ale powiedziałam sobie - NIGDY WIĘCEJ SOLUCJI! :evil: Grając w dwójkę skorzystałam z solucji jakieś 3 razy (nie mam silnej woli :( ) i jestem strasznie na siebie zła! :twisted: Gdybym nie korzystała z solucji, miałambym potem większą satysfakcję z tego, że zrobiłam coś sama. I dłużej przechodziłabym grę. więc już NIGDY więcej korzystania z SOLUCJI! :evil:

AluCard
Gość
Wysłany: 28-12-2004, 13:34   

....Aha....ale to korzystałaś z SOLUCJI :619: .... a ja właśnie nie korzystałem grając w SR2, nie lubię iść na łatwiznę :wink: ..... jestem z siebie dumny :-d ...... ale musze się przyznać że podczas namiętnego grania w TR4 skorzystałem i bardzo żałuje ... ale co mam zrobić ....

....POLECAM.....Soul Reaver 2....... naprawdę was pochłonie głębią duszy i ścieżką krwi

.............. :evilbat: ...............

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2004, 13:37   

No skorzystałam... Ale nie tak, że czytałam gdzie iść itp. przez pół gry, tylko jak utknęłam, to tylko przeczytałam jedno zdanie, żeby się jakoś ruszyć. I tak jestem zła na siebie :/

AluCard
Gość
Wysłany: 28-12-2004, 16:05   

....hm......każdemu mogą zdarzyć się chwile słabości :mrgreen: .... ale co tam, najważniejsza jest radość i zabawa :mrgreen: z tego co się robi i w co gra :-d :mrgreen: ..... a jakie polecacie gry na odprzężenie świątecznych stresów :?: :?: :wink: :lol:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2004, 16:29   

Ja proponuję jakąś przygodówkę. Ale to też zależy jaki typ gier lubisz, a jaki nie. Ja teraz zaczynam Syberię, bo skończyłam dzisiaj TR2 ze wszystkimi sekretami :mrgreen: Ale jest jeden problem :/ Coś mi się z grafą kopie :/ Np. w Syberii, gdy kończę rozmowę, przechodzę z menu do jakiś innych opcji itp. to ekran robi się cały w palecie kolorów :/ Wszystko robi się nagle czerwono fioletowe :/ To strasznie denerwuje :/ Co mam z tym shitem zrobić :?: :? Nie mam tego tylko w Syberii. W Post Mortem i w TAOD, w Boaz Returns jest to samo :/ Ale wcześniej tego nie było...

AluCard -> Czemu piszesz jako gość? :p Zarejestruj się :p

AluCard
Gość
Wysłany: 28-12-2004, 21:45   

....Kasia Trent.. -> ..to może być spowodowane przez sterowniki do karty graficznej lub "robalali" w systemie....kiedy ostatnio "formatowałaś" lub "reinstalowałaś" system :?: :?: :?: ......także miałem z tym problem i po formatowaniu było już dobrze :lol: .....a dlaczego gość hm.....bo jak na razie nie chce mi się zarejestrować się ..... tyle tam wypełniania itp.... :wink: .....a gość to niezależny uczestnik rozmowy, przychodzi kiedy chce i pisze co chce :wink: :mrgreen: ...... TR2 ze wszystkimi sekretami jestem pełen podziwu :wink: jak będę miał problem z odnalezieniem sekretu to wiem do kogo się zwrócić

....TR2 ze wszystkimi sekretami jestem pełen podziwu :wink: jak będę miał problem z odnalezieniem sekretu to wiem do kogo się zwrócić :mrgreen: , w TR2 nie odkryłem wszystkich sekretów, TR3 i TR4 odkryłem wszystkie :mrgreen: ..... a TR3 posiadała jako jedyna dodatkowy level po odkryciu wszystkich sekretów :mrgreen: ....nie wiem jak tam w TR2.....

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 28-12-2004, 21:54   

Ja jak narazie zebrałam wszystkie w TR2, TR2Gold i TR5 :)
Co do tej grafy... problem już z głowy, to były stery jednak :roll:

Odpowiedz do tematu