FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
..::GRY::..
Autor Wiadomość
Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 29-12-2004, 12:01   

Jest taka świetna gra logiczna, która zwie się "Pontifex". Zadaniem gracza jest budowanie mostów nad rzekami i dużymi przepaściami w taki sposób, aby się nie zawaliły pod ciężarem przejeżdżającego przez nie taboru kolejowego. Brzmi trywialnie, ale zapewniam was, że gra jest bardzo trudna. Satysfakcji z grania jest niemało, trzeba tylko wykazać się odrobiną cierpliwości i znajomości praw fizyki. Tutaj możecie pobrać darmowe demko "Pontifex" z oficjalnej strony producenta. Wymagania teoretyczne gry są bardzo niskie (uprzedzam, że grafa jest okropna), ale w rzeczywistości może trochę ciąć na wysokich detalach. Gram obecnie w "Pontifex 2", który jest już nieco bardziej skomplikowany od poprzedniej części i trochę bardziej zaawansowany graficznie (minimalnie jednak). Polecam tę grę każdemu!

shephard 
Podróżnik

Wysłany: 29-12-2004, 16:02   

Ja znam inną taką gierkę :> "Bridge builder" Chodzi w niej o to samo :> Kiedyś była na jakimś kompie i zobaczyłem ją na infie :)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 29-12-2004, 17:58   

Zagrajcie se w Boba Budowniczego... :roll:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 29-12-2004, 22:50   

Z informatyki to ja pamiętam "Scorched Earth". Jezu, jak myśmy się w to z kumplami zagrywali :) . Aż do połowy ósmej klasy mieliśmy w sali jedynie kilka starych 486 więc graliśmy w takie perełki jak "Skyroads", "Prehistoric 2" albo "Blues Brothers". Potem dyrekcja zakupiła cztery kompy z Celeronem 500mhz czego efektem było zainstalowanie na nich dema Gorky 17 ( nikomu nie udało się go przejść :) ) oraz pełnej wersji "Midtown Madness" (distributed by Stadion Dziesięciolecia, na co nauczycielka od informy, o dziwo, przymknęła oczy :) ). Nagrać się jednak nie zdążyliśmy, bo szkoła się skończyła, zaczęło się liceum i tak dalej :) .

Kasia -> jeżeli jest jakaś gra z Bobem w roli głównej to daj mi znać ;) .

Barbie 
Odkrywca

Wysłany: 30-12-2004, 16:56   

Tibia! Tibia! Tibia! :twisted: Gra online, wszystko dzieje się oczywiście (jakże inaczej? :P ) w świecie fantastycznym. Każdy gracz udoskonala swoją postać zabijając trole, wilki i takie tam (innych graczy na przykład :P ) Zbiera się punkty doświadczenia, coraz wyższy level, bronie itd. Można polować na ludzi albo żyć sobie w pokoju :mrgreen: Gra jest naprawdę spoko, ale brakuje dźwięku i lepszej grafiki... W dodatku jest dość znana, więc gra więcej ludzi i coraz dłużej trzeba czekać, zeby się dostać. Mimo to jest super, polecam :mrgreen: www.tibia.com

Daję (na razie) screen strony startowej, bo jeszcze stoję w kolejce do wejścia :lol:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 30-12-2004, 18:38   

Jaunty -> http://maxgame.pl/x_C_I__P_1110087-1110001.html :P ;)

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 30-12-2004, 20:40   

"A ja ch** na to kładę, bo Bob i tak da radę" :lol: . Na www.gry.pl jest taka fajna gierka pt. "Bowman", w której chodzi o to by trafić przeciwnika z łuku w bańkę :) . Polecam. Poza tym jest tam też sporo innych fajnych gierek zrobionych we Flashu.

AluCard
Gość
Wysłany: 09-01-2005, 23:15   

...hm....a mam taki mały problem z TR 3, 4 i 5 pod systemem operacyjnym XP....te części mi nie działają .....mała kicha.....:(.....tylko TR 2 mi działa :-) ....ale ile można grać w TR2 jak ma się TR3, 4 i 5 ..... i co ja mam poradzić :?: :?: :?: ....

.......POMOCY.........przydała by mi się mała rada......

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 10-01-2005, 09:26   

AluCard -> Po pierwsze, o tym raczej w Classic TR, ale co tam. Po drugie... spróbuj najpierw z ustawieniem zgodności z Windowsem 95. Żeby to zrobić klikasz na Tomb3.exe/Tomb4.exe/PCTomb5.exe, wchodzisz w zakładkę zgodność i wybierasz zgodność z Windows 95. Jeśli to nie pomoże, spróbuj patchy. Zanjdziesz je klikając tutaj

AluCard
Gość
Wysłany: 10-01-2005, 16:05   

Dziekuje bardzo..... :thanx: ........ mam nadzieje że pomoże :-)

Gość

Wysłany: 15-01-2005, 16:09   

hm..... :551: ....... :? .......... :/ ................AluCard..przeciez ja przeszlam TR2-czemu nie zapytasz sie mnie o sekrety? eh............... :/ ............dac facetowi..nie wazne :wink:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 15-01-2005, 21:48   

Cytat:
dac facetowi..nie wazne

Zabawne rzeczy można czasem wyłowić z kontekstu takich wypowiedzi :lol: .

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 16-01-2005, 08:30   

Ostatnio powróciłam do Re-volta :mrgreen: Graliście w to kiedyś? :) Jeźdżi się takimi małymi samochodzikami, sterowanymi na radio i robi się wszystko, żeby dojechać pierwszym :) Zaczeła w to grać moja siora i mnie też zaraz wzięło :mrgreen: Kiedyś w to grałam, ale jak już miał być koniec gry, to zawsze wywalało mi do Windowsa, więc się wkurzyłam :evil:

shephard 
Podróżnik

Wysłany: 16-01-2005, 09:42   

Kiedyś widziałem recenzję tego :> Ja teraz pykam w Counter-strike Source :D Przeróbka zwykłego CS'a na nowy silnik :> Świetnie się gra i idzie mi coraz lepiej :wink:

bro 
bro

Wysłany: 16-01-2005, 15:50   

A ja skonczylem niedawno wspaniałego Star Wars: Knights of the Old Republic. Cudo ! Nigdy nie przepadałem za RPGami, co się chyba zmieni :p . Wspaniała rozbudowana gra, masa dialogów, możliwość wykonywania zadań na różne sposoby i świetna grafika. Już zacieram ręce na część drugą. Jeśli mam być szczery to musze powiedzieć, że to najlepsza gra w jaką kiedykowiek grałem. Nic do tej pory nie wciągnęło mnie na tyle dni. Jak ktoś się jeszcze nie zapoznał, to polecam, bo szkodaby przegapić tak niezwykła produkcję! Teraz pora na drogę po Ciemnej Stronie Mocy :twisted:

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 17-01-2005, 13:52   

Kasia -> Revolt jest boski ! No i chodzi u mnie dobrze :mrgreen: . Masę zabawy dawał edytor, w którym można było robić tak pokręcone plansze, że głowa mała. Tak w ogóle to gra była dość trudna, trzeba było się ostro namęczyć, żeby wygrać wyścig na dalszych planszach. No i grafa jest całkiem znośna, nawet jak na dzisiejsze czasy.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 17-01-2005, 16:01   

A ja myślałam, że sobie kłaki z głowy powyrywam, bo zawsze jak kończyłam grę jako pierwsza, to wywalało mi do Windowsa! :evil: Za każdym cholernym razem! :evil: Chodź pogramy w to kedyś na multi-playerze, huh? :mrgreen: Jeszcze się Shep zapewne dołączy :) A może ktoś jeszcze ma Re-volta ?

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 18-01-2005, 12:01   

Ekhm ... Czy w Revolcie jest dostepny level, w ktorym nalezy zbierac gwiazdki na torze przypominajacym kolejke gorska? Bo ja gralam w podobna (z waszego opisu) gre, jakies plamy oleju mozna bylo z siebie wylewac, kule wytaczac, itp ale nie jestem do konca pewna, czy to o tym mowa. Levele byly rozne, czesc na powietrzu (jakies miasteczko mi sie kojarzy), czesc we wnetrzach (pokoj dziecinny, zabawki rozrzucone), cos przypominajace sklep/supermarket (troche to chaotyczne, ale takie przeblyski mam :p ) Poza tym tamta gra potwornie mi krzaczyla, albo robila zwieszki, albo wypierniczala mnie do Windozy i w koncu sie jej pozbylam :/

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 18-01-2005, 15:42   

Dokładnie o tym mowa.

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 18-01-2005, 17:19   

Aha, wiec dobrze sie domyslalam. W sumie gra calkiem niezla, ale z tego, co pamietam, sterowanie samochodzikiem bylo dla mnie na tyle trudne, ze zwykle wylatywalam z toru jazdy :oops: I chyba nie zdarzylo sie, zebym byla pierwsza na mecie :P Byc moze za malo intensywnie probowalam, ale po kilku wyskokach do Windowsa odechcialo mi sie cierpliwosci :P

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 18-01-2005, 19:41   

A grałaś na JUNIOR RC czy na SIMULATION? :p ;) A tak w ogóle, to mi zawsze łatwiej się gra na najtrudniejszym poziomie trudności niż na najmniejszym. Powód? Samochody szybciej jeżdżą i łatwiej jest być pierwszym :lol:

Derdonka 
Podróżnik

Wysłany: 18-01-2005, 23:16   

Kasia, naprawde sadzisz, ze ja pamietam na jakim poziomie gralam? :D Abstrahujac od faktu, ze to bylo z rok temu, nie pamietam tej gry w ogole na tyle, zeby odpowiedziec. W kazdym razie zwykle jezdzilam poza torem, to pewne :D Ale w Colinie tez zwykle jezdze poza torem (choc tu akurat pierwsza jestem dosc czesto :D :D :D ) - najwidoczniej u mnie tak to juz jest ;)

Jaunty 
Obieżyświat

Wysłany: 20-01-2005, 19:42   

Kasia -> ja bardzo chętnie pograłbym z wami w Revolt. Ostrzegam tylko, że dobry w to nie jestem :) . Jak uda mi się go wygrzebać z bałaganu szuflady i zainstalować to dam znać.

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 20-01-2005, 19:53   

Ok Jaunty, nic się nie martw, ja też nie jestem w tym zbyt dobra :mrgreen: Najwyżej wszyscy się pozabijamy :mrgreen:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 24-01-2005, 11:11   

Kurde. Chciałam sobie pograć w Soul Reaver2, ale jak włączam grę, to wszystko jest fioletowe :/

Odpowiedz do tematu