FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy techniczne
Autor Wiadomość
Radek70 
Nowicjusz

Wysłany: 25-12-2016, 20:01   

Witam
Czy spotkaliście się z problemem podczas uruchamiania gry - robi się czarny ekran i po chwili następuje crash z opisem:
Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: ROTTR.exe
Wersja aplikacji: 1.0.753.2
Sygnatura czasowa aplikacji: 5807b74b
Nazwa modułu z błędem: atidxx64.dll
Wersja modułu z błędem: 8.17.10.447
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4fd62484
Czy jest sposób na poprawę?

MaXoR 
Student

Wysłany: 26-12-2016, 18:42   

Radek70 napisał/a:
Witam
Czy spotkaliście się z problemem (...)

Osobiście z takim problemem się nie spotkałem ... i co więcej, nie używam sprzętu na bazie AMD. A więc o szczegóły się mnie nie dopytuj. Nie mniej, wygląda to na konflikt "czegoś" ze sterownikiem. TUTAJ znajdziesz opis typowych problemów z wymienionym przez Ciebie plikiem. Z kolei na jakimś forum natknąłem się na wzmiankę, iż np. aktualizacja Raptr może powodować jakieś problemy. Nikt nie mówi, że czegoś takiego - jak raz - używasz i tym bardziej nie jest to żadna wyrocznia. Ale aby dojść to pewnego ładu, postaraj się po prostu o sytuację uruchamiania gry "na czysto".

Radek70 
Nowicjusz

Wysłany: 26-12-2016, 21:46   

MaXoR - dzięki pomogło. Nawet nie skojarzyłem aby sprawdzić Advanced Micro Devices, Inc. Radeon DirectX 11. Po reinstalacji ruszyło. Jeszcze raz dzięki za podpowiedź.

MaXoR 
Student

Wysłany: 26-12-2016, 22:34   

Drobiazg ...

Miłego tomb-raiderowania! ;)

tomashi 
Nowicjusz

Wysłany: 24-01-2017, 18:36   

Posiada ktos spolszczenie do raise of ?

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 24-01-2017, 20:14   

Spolszczenie? Ta gra jest spolszczona na każdej platformie, na której została wydana.

SlawoSlaw 
Nowicjusz

Wysłany: 01-04-2017, 11:10   

Witam. Kupiłem oryginalną grę, pograłem trochę czasu aż pewnego razu gra nie chce się odpalić. Wskakuje do menu i wyskakuje okno iż "program przestał działać"
Sprawdzałem spójność plików, reinstalowałem grę, niestety problem dalej się powtarza. Czy ktoś z was wie o co chodzi? Ze sprzętem jest wszystko ok, jak mówię grałem wcześniej bez problemów prawie że na maks. detalach, miejsca na dysku tez mam mnóstwo. Proszę o poradę.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 02-04-2017, 15:18   

Jakaś konfiguracja sprzętowa? Specyfikacja kompa? Sterowniki graficzne przeinstalowane?

Tendi 
Nowicjusz

Wysłany: 07-04-2017, 08:55   

Jeśli grę masz na steamie, to w opcjach włącz taką opcję jak "sprawdź spójność plików gry". Mi to pomogło, a miałam identyczny problem :)

Krystian1009 
Nowicjusz

Wysłany: 26-06-2017, 14:25   

Mam problem z odpaleniem gry.

Mianowicie ustawiać mogę ją jak chcę, ale gdy klikam Graj, wyskakuje mi informacja jak na załączniku, czyli, że do uruchomienia potrzebna jest zgodność z DirectX11 (mam go na kompie), a sterownik lub moja karta nie obsługuje akceleracji 3D w ramach Direct'a 11.
Próbowałem z ustawieniem w DXCPL, które ponoć pomaga, noo...mi nie pomogło :(

Spróbuję zaktualizować sterowniki od karty ze strony Nvidii ponownie, ale nie wiem co mam zrobić jak i to nie zadziała. Czy rzeczywiście nic nie można zrobić, jak tylko kupić nowy sprzęt? :/

MaXoR 
Student

Wysłany: 26-06-2017, 16:47   

Krystian1009 napisał/a:
Mam problem z odpaleniem gry.
(...)

Nie tylko na różnych internetowych STRONACH, ale również i na pudełkach z grami umieszczane są informacje nt. wymagań sprzętowo-programowych... I jakbyś był łaskaw wyciągnąć z tego wnioski i napisał o jaki sprzęt w Twoim wypadku chodzi, to zamiast zgadywać, być może ktoś w tej sprawie coś by doradził.

Odpowiedz do tematu