FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rise of the Tomb Raider - przed premierą

Na jaką platformę kupił(a)byś pierwotnie RoTR, gdyby nie rewelacje o "ekskluzywności"?
PC
68%
 68%  [ 35 ]
PlayStation 4
19%
 19%  [ 10 ]
Xbox One
11%
 11%  [ 6 ]
Głosowań: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 09-06-2014, 21:24   Rise of the Tomb Raider - przed premierą

Wiemy o "Rise of the Tomb Raider", wiemy o "Temple of Osiris". Co Wy o tym sądzicie?

Szczerze mówiąc, trailer do RotTR bardzo mi się spodobał. Pierwsze skojarzenie - opening AoD. Nie ma co prawda tyle szpachli Maxfaktora (thx to Integral), ale coś w tym jest, nie sądzicie?
Ogólnie mało widzieliśmy, ale za to było na co patrzeć. Świetnie wygląda nextgenowy świat gry. Mimika jakby jeszcze troszku kulała, ale i tak jest dobrze. Mam nadzieję, że tym razem szykuje nam się prawdziwy TR !!

Nie wiem jak wy, ale mam wrażenie że to o czym dyskutowaliśmy w spekulacjach o TR10 powoli się sprawdza (kto nie pamięta marsz do czytania).

A co do Temple of Osiris - wiedziałem, że sukces GoL'a nie obejdzie się bez kontynuacji. Świetna sprawa, że działać to będzie jak pierwowzór, czyli nie jesteśmy zmuszeni do ciągłej rozgrywki online (co i tak było IMO świetne). Będzie to takie 3D Trine z perspektywy Diablo ? Dla mnie bomba!

Menkaure
Teraz zdałem sobie sprawę, że premiera w okolicach mojej 3-dziestki :p :p

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 09-06-2014, 21:32   

Heh, od razu mi się to spadanie ze skały i czekan skojarzyło z TR. Podoba mi się choć obawiam się że na X360 gra nie wyjdzie więc nie mam pojęcia kiedy zagram.

Co do Temple of Osiris to jestem zachwycona. Mniej mnie zachwyca info że i ta gra jest na XO a nie na X360.
Menkaure napisał/a:
Menkaure
Teraz zdałem sobie sprawę, że premiera w okolicach mojej 3-dziestki

Oj, młody jesteś więc nie kokietuj nam tu. :P

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 09-06-2014, 21:37   

Ja tam w głębi duszy mam nadzieję, że ToO wyjdzie też na stare konsole. W końcu wygląda to niemal identycznie (sam trailer jest nawet wzorowany na GoL) więc chyba możemy spać spokojnie. O ile nie pójdą oczywiście w promocję nowych konsol, na których gier jest jak na lekarstwo (po roku od premiery :p )

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 09-06-2014, 21:41   

Hehe jaki fajny skrót wyszedł ToO. :)
No ja też mam nadzieję, że jednak wyjdzie na poprzednią generację bo nie palę się póki co do przesiadki na aktualne konsole.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 09-06-2014, 21:48   

Z przesiadką na NG mam tak samo. W planach mam najpierw zakup PS3, bo wiele tytułów chciałbym jeszcze ograć. Ani czasu jednak ani funduszy specjalnie, więc zakup nowych generacji odkładam na 18-ste urodziny pierwszego wnuka :p
Mogą faktycznie położyć krzyżyk na starych konsolach. Ale uznałbym to za niesprawiedliwość, bo mają jeszcze ogromny potencjał. W przypadku ToO nie sądzę, by była to aż taka przepaść. Jeśli faktycznie nie pójdzie to na stare konsole, to ewidentnie idą w promocję nowych. IMO.

Asyenna 
Odkrywca

Wysłany: 09-06-2014, 21:55   

Zgadzam się z tobą. Póki co XO ani PS4 mnie nie pociągają.
Ostatnio mało co gram więc nie ma obaw o to że nie będę miała w co grać. FA jeszcze nie skończyłam.

Ale wracając do obu TR-ów to czekam z niecierpliwością na kolejne info. :D

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 09-06-2014, 22:03   

ToO :D Ja wole to nazywać LC2 :O Oby to był początek osobnej serii tego typu gier. Dwie serie TR i LC - o tak!

Bardzo mi sie podoba gameplay i trailer LC2. Egipt - wow! Choć Seta juz mielismy w TR4 :o

Co do TR10, ktory zyskał tytuł Rise of the... Gra zapowiada sie super, ale pewnie na tym E3 gameplaya nie pokazą. Szkoda, ze dali taki dziwny tytuł... Tomb Raider nie zaczynający się od Tomb? Choć to w sumie nie pierwszy raz, bo TR6, TR7 i TRA zaczynały się od Lara Croft :p

No i bede miał kolejny pretekst (poza Uncharted 4 i Assassin's Creed: Unity), by kupic PS4 :)

Maati 
Obieżyświat

Wysłany: 09-06-2014, 22:57   

Cytat:
Świetnie wygląda nextgenowy świat gry. Mimika jakby jeszcze troszku kulała, ale i tak jest dobrze.

Ale to CGI ;)

Trailer smakowity aczkolwiek kwestia fabuły jest dla mnie otwartą księga tj. po prostu się martwię. Poprzedni TR miał solidny potencjał którego nie wykorzystali do końca należycie, według mnie. Czas pokaże. ;)

Shalryma 
Student

Wysłany: 09-06-2014, 23:31   

Niesamowicie się podekscytowałam-nowy Tombek tak szybko!(zakładając,że go nie przełożą)

No i byłabym przeszczęśliwa gdyby nasze podejrzenia z czytania notatnika co do TR10 by się sprawdziły-byłoby super!Już skalistą grotę mamy...Pod ukrytą wioskę można to podciągnąć...

Jedna tylko rzecz-w poście na głównej stronie napisano,że Camilla Luddington powraca-czy aby na pewno?Na moje ucho Lara miała zupełnie inny głos...Ale głowy uciąć bym sobie nie dała.

kamilszy 
Podróżnik

Wysłany: 10-06-2014, 00:20   

Asyenna napisał/a:
Heh, od razu mi się to spadanie ze skały i czekan skojarzyło z TR. Podoba mi się choć obawiam się że na X360 gra nie wyjdzie więc nie mam pojęcia kiedy zagram.

Na http://www.xbox.com/en-US...the-tomb-raider jest napisane Xbox One, Xbox 360, więc wychodzi, że na poprzednie konsole też będzie.

v1per80 
Podróżnik

Wysłany: 10-06-2014, 00:32   

Do tej pory z 10x zdążę zmienić maszynkę. Szkoda, że tak późno, ale może Osiris wyjdzie w tym roku :>
I7 6700K@4.6Ghz+Spartan HE1024, Asrock Z170 Extreme4, 16GB Ram Kingstone HyperX DDR4 16GB 2400MHz @CL14, HDD 1.75TB+SSD Samsung Evo 850 250GB, Zotac GF GTX 1080 ExoArmor Black 8GB,TV LG42LD450+Projektor 3D Acer H5630 z 3D Vision 2,Oculus Rift CV1+Touch,Chieftec Nitro 88+SPS-850C 850W

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 10-06-2014, 01:01   

Camilla na 100% podklada głos :)

Osiris stawiam, ze wyjdzie w tym roku, najpozniej na Gwiazdkę.

Kolejny TR powinien wyjsc tylko na next geny, bo inaczej mocno, mocno ucierpi na tym odchudzona wersja na obecna generacje. Przynajmniej mam kolejny powod by kupic PS4 :) Z kolei Osiris wg mnie powinien tez wyjsc na obecna generacje, bo przeciez ta gra i tak predzej czy pozniej wyjdzie nawet na ifony :p

Shalryma 
Student

Wysłany: 10-06-2014, 08:51   

Dobra,więc pora na porcję pozapowiedziowych obaw.

Martwi mnie fakt,że znowu scenariuszem zajmie się panna Prachett,której fenomenu i talentu nie rozumiem.Do tej pory dała mi się poznać jako osoba pisząca słabo w porywach do przeciętnie i choć rzeczywiście Tomb Raider 2013 był fabularnie sporym postępem w stosunku do poprzednich gier z serii,w porównaniu do tego,co ludzie potrafią obecnie wyczarować wypada dosyć nieszczególnie.I cały czas nie mogę zapomnieć,że TR miał praktycznie tą samą fabułę co wypuszczony parę lat temu Mirror's Edge,inna praca pani Prachett,tyle że ze zmienionymi realiami i postaciami-choć układ i charakter postaci pozostał właściwie analogiczny.
W głowie mi się nie mieści,że pani Prachett była nominowana do nagród za najlepszy scenariusz w roku 2013 konkurując z BioShockiem Infinite i The Last Of Us.Na szczęście,nie dostała żadnej znaczącej nagrody.

Fabuła martwi mnie też o tyle,że poprowadzająca seria komiksów Tomb Raidera obecnie wydawana jest właściwie średnio ciekawą kalką gry-Sam znowu zostaje porwana a Lara goni ją wśród średnio przekonujących jęków o tym,jaka Sam jest dla niej najważniejsza.Nie chcę za bardzo spoilerować,w razie gdyby ktoś chciał sobie kiedyś te komiksy przeczytać,ale ten kto sobie to przejrzy,od razu wyczuje analogię.

Tak czy inaczej,mam nadzieję że kolejny TR nie będzie polegał PONOWNIE na wyszarpywaniu wte i wewte Sam w roli rekwizytu fabularnego x(

Wolalabym też,żeby Camilli nie było,ale nie mam na to sensownych argumentów-ot,czuję do niej taki czysto subiektywny brak sympatii.

Nie mniej mam nadzieję,że Rise Of Tomb Raider będzie tak samo miłą do grania grą jak poprzedniczka i mimo wszystkich swoich mniejszych i większych wad przejdę ją wielokrotnie z bananem na twarzy :D

Autumn 
WoTR Team

Wysłany: 10-06-2014, 09:23   

Shalryma napisał/a:

Martwi mnie fakt,że znowu scenariuszem zajmie się panna Prachett,której fenomenu i talentu nie rozumiem.Do tej pory dała mi się poznać jako osoba pisząca słabo w porywach do przeciętnie i choć rzeczywiście Tomb Raider 2013 był fabularnie sporym postępem w stosunku do poprzednich gier z serii,w porównaniu do tego,co ludzie potrafią obecnie wyczarować wypada dosyć nieszczególnie.

^ THIS.
Mam nadzieję, że w nowej części nie spotkamy już Sam.

Co do trailera to świetny! Teraz tylko odkładać z wypłaty na ps4 :P

LordJ 
Student

Wysłany: 10-06-2014, 10:41   

Ja osobiście umarłem ! Czekałem i się doczekałem ! Lara wygląda pięknie, wraca łuk, a gra z pewnością dorówna, jak i nie prześcignie pierwowzoru. Myślę, że możemy spodziewać się ciekawej rywalizacji :) Z jednej strony Uncharted 4 zdrugiej RoTR ;D Team Lara ;p

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 10-06-2014, 11:59   

Trailer z jakiegoś powodu bardzo przypominał mi TRAOD, choć sam do końca nie wiem czemu. Może to dlatego, bo już w pierwszej scenie Lara siedzi u psychologa(?), albo po prostu z powodu szaty graficznej, atmosfery. Nie wiem, ale podoba mi się to.

W ogóle, nie spodziewałem się, że zainteresuje mnie nowy Tomb Raider. TReboot, choć bardzo dobry, miał kilka minusów, a druga połowa gry była moim zdaniem raczej płytka. TReboot 2 niepokoił mnie umiejscowieniem akcji. Na forach były teorie, że wszystko będzie się działo w Ameryce, która mnie niezbyt interesuje(i której było IMO stanowczo za dużo w serii), ale na trailerze nie wyglądało to tak źle.

A właśnie, ktoś wie i może mnie oświecić, co to za miejsca pokazane na trailerze i w tych nowych artworkach? Jeśli w Ameryce, to mnie dziwi TEN artwork, bo mi osobiście budowla kojarzy się ze stylem bizantyjskim. :|

K@t 
Spectre

Wysłany: 10-06-2014, 12:40   

Nie wiadomo gdzie dokładnie toczy się akcja, ale w newsie cytowaliśmy Gallaghera, który potwierdził że tym razem będzie to kilka lokacji z całego świata.

Badus 
Nowicjusz

Wysłany: 10-06-2014, 12:47   

Artworki mają klimat biegania po parku Yellowstone, więc raczej na pewno Ameryka. A że jeden budynek stylistycznie odbiega? Nie takie bzdury już w TR się pojawiały ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 10-06-2014, 16:24   

Tak więc jeszcze raz - wg. oficjalnych materiałów prasowych Lara odwiedzi kilka lokacji na całym świecie. Owszem, możliwe że to Ameryka, ale niektórzy uważają też, że Syberia.

timo 
Student

Wysłany: 10-06-2014, 17:58   

Zanim wyszła część pierwsza (reboot) twórcy w jednym z wywiadów powiedzieli iż zastanawiają się czy serii tomb raidera nie poprowadzić tak jak serii assassins creed, jednak żadnych szczegółów nie podali. Możliwe że rise of the tomb raider będzie dla całej serii odgrywał rolę taką jak assassins creed brotherhood i revelations dla serii o asasynie , a dopiero potem będzie numerek przy tytule. Ale to tylko moje przypuszczenia. Niestety nie mogę znależc wywiadu ale jak znajdę to go tu wrzucę. Chciałem się z wami poprostu podzielić tymi informacjami :D być może ktoś cos też takiego słyszał i mógł sie podzielić informacjami ;)

Shalryma 
Student

Wysłany: 10-06-2014, 18:31   

@timo,wiesz,to co mówili kiedyś,a to co robią teraz wcale nie musi oznaczać tego samego.Twórcy robią zmieniać wszystko w imię nowych koncepcji i integralności artystycznej ;)

Nie wiem na ile to jest dowód na cokolwiek,ale Lara w tych nowych komiksach rozbija się po świecie jakby od czasu starych TRów nic się nie zmieniło.

timo 
Student

Wysłany: 10-06-2014, 18:35   

Nie no to nie jest dowód poprostu chciałem się tylko tym podzielić ;) A moze okaze się ze to jest prawda :hehe:

K@t 
Spectre

Wysłany: 10-06-2014, 20:02   

Ale Asasyny Ubi wypuszcza co roku, a ten TR będzie powstawać prawie 3 lata ;) .

timo 
Student

Wysłany: 10-06-2014, 20:59   

Z tego co kojarzę to studio tworzące asasyna podzieliło się na grupy i stad mogli wydawać asasyna co roku, bo gdyby tego nie zrobili to gra również wychodziłaby co 2-3 lata i wydaje mi się jednak że czas takiego oczekiwania nic by nie zmienił w tych planach o których mówimy :D Natomiast jak już wspomniałem to są tylko przypuszczenia i mogli zmienić zdanie albo mogło im nawet chodzic o coś innego :P

joker 
Obieżyświat

Wysłany: 10-06-2014, 21:24   

Przez te wszystkie newsy aż mi się zachciało grać więc wróciłem do TR by wyzbierać wszystkie artefakty, geoskrzynki i wszelkie inne pominięte znajdźki. Fajnie że znowu będzie łuk natomiast sam czekan poza miejscami, w których jesteśmy zmuszeni go używać, był nieprzydatny. Na całą grę może raz go użyłem do zabicia wroga. Tu pewnie będzie podobnie. Cieszy mnie natomiast informacja o rozległości lokacji do eksploracji. Zastanawia mnie też co Crystalsi mieli na myśli mówiąc "Duża liczba lokacji z całego świata" Zapachniało starym dobrym TR. Było by super gdyby teraz gameplay nie ograniczał się do jednej wyspy tak jak ostatnio bo bieganie i oglądanie niemal takich samych widoków w pewnym momencie robiło się strasznie nurzące.
A jak już o E3 mowa to ucieszył mnie fakt że w przyszłym roku będzie Dead Island 2 Trailer mnie rozwalił :hehe:

Odpowiedz do tematu