FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider 3
Autor Wiadomość
Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 15-05-2011, 12:52   

Łukasz, wskazówka jest przy uruchomieniu gry - pierwszy filmik :) pomysł z wyborem lokacji nikt nie potwierdzi czy się przyjął czy nie, po prostu w tej części nie ma powiązania fabularnego między lokacjami, po prostu są cztery miejsca do odwiedzenia, więc ich kolejność wyboru daje mały smaczek, choć współczuć należy tym, którzy wybiorą Nevadę jako ostatnią i stracą w niej cały zdobyty do tej pory arsenał :)

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 15-05-2011, 13:54   

W takim razie Nevadę wybiorę po przejściu Pacyfiku. Dzięki, że mi podpowiedziałeś :D A więc już wiem, że co do broni i apteczek nie muszę być oszczędny :p Tak przy okazji apteczek mam dużo dzięki tym kryształkom zdrowia. Spodobał mi się pomysł z nimi :)

Co jest Gość ;)

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 21-05-2011, 14:03   

Pod koniec gry Coastal Village jest mały sekrecik. Należy pobiegać i skakać dookoła domku na drzewie, w którym jest facet( z nim rozmawiamy w cutscence). Jeśli się dobrze wsłuchacie, to usłyszycie, że on woła niejaką Sheilę.
Filmik
Raczej to nie jest trick fanów, bo nawet jedna z "zagrajmerek" to potwierdziła.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 24-06-2011, 13:46   

Aniaa, ja odkryłem, że on nie tylko mówi "Sheila", ale też wypowiada inne słowa :D Słychać je szczególnie wtedy kiedy się utknie w tym drzewie. Tyle, że to jest bug ;)

Ja przeszedłem całego TR3. Gra była fajna, ale i tak nie przebiła TR2 :) Najbardziej podobał mi się cały Londyn. Lubię to miasto i podobały mi się zagadki w nim. Choć niektóre były zagmatfane. Jak zwykle nie udało się zdobyć wszystkich sekretów, więc ściągnąłem save'a pod koniec poziomu "Meteorite Cavern", aby móc odblokować bonusowy poziom. Podobał mi się, bo też był w Londynie :D Ciekawy tylko jestem kto wymyślił zielone ważki których było nieskończenie wiele :fire: Chodzi mi o poziom "Lost City of Tinnos". Ogólnie część ta była fajnie zrobiona i cieszę się, że w nią również zagrałem :)

Co jest Gość ;)

Peyton 
Nowicjusz

Wysłany: 03-07-2011, 11:28   

Postanowiłam po długich latach zagrać znowu TR 3. :)
Utknęłam w Londynie w "city" na samym końcu. Nie pamiętam jak kiedyś to przechodziłam. Chodzi mi o tą całą Sophię, która strzela we mnie i jak podejdę za blisko to mnie odrzuca do tyłu. Da się jakoś zbliżyć do niej?

MekCal 
Obieżyświat

Wysłany: 03-07-2011, 12:55   

Nie. Trzeba wspiąć się na samą górę konstrukcji i strzelić w "transformator". To zabije Sophię ;)

Gregory 
Student

Wysłany: 13-07-2011, 18:26   Temple Ruins

Witam. Mam pytanie właściwie odnośnie fabuły TR3 a nie spraw technicznych itp.

Ostatnia sala w Temple Ruins. Randy wisi w powietrzu z przedziurawionym brzuchem, Rory leży nabity na pal.

I tu moje pytanie. Wcześniej Tony powiedział że "They are staying put in that Temple". I nie wiem ostatecznie czy zostali oni zabici przez niego (ostatecznie był szaleńcem) czy przez te posągi w świątyni? Bo małp raczej o zrobienie dziury w brzuchu nie podejrzewam :D
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 13-07-2011, 19:35   

Hej! Hmmm co do fabuły TR3, a dokładniej etapów w Temple Ruins, to też bym się zastanawiał. Jest kilka opcji: Randy i Rory mogli zostać zamordowani przez szalonego Tonego, gdyż przy następnym etapie jest filmik z nim, czyli Tony jest przed nami. Mogli również zostać wypatroszeni :) , przez kamienne posągi wojowników Shiva, albo ogólnie przez tubylców kanibali :) . Jednak ja bym obstawiał pierwszą opcje. Przy walce z Tonym ma on na piersi wbity talizman (kamień), Rendy i Rory mają w tym miejscu wyszarpane dziury, może Tony z chęci zagarnięcia dla siebie kamienia pozbył się ich?

Gregory 
Student

Wysłany: 13-07-2011, 20:03   

Grzesfrodo napisał/a:
Randy i Rory mogli zostać zamordowani przez szalonego Tonego, gdyż przy następnym etapie jest filmik z nim, czyli Tony jest przed nami.

Ja też jeśli już to bym chyba uwierzył w tą opcje. Po pierwsze ze Tony sam powiedział że "siedzą cicho w świątyni". Możliwe że to było ironiczne stwierdzenie tego że ich poprostu zaciukał ; ) Wydaje mi się tez ze ta ich lewitacja po śmierci ma z tym jakiś związek, bo Infada Stone którego Tony mógł użyć kiedy ich zabijał, ma magiczne właściwości. Ale zastanawia mnie jedno. Przecież bez tego kamienia, Tony był najnormalniejszym w świecie człowiekiem (Fizycznie bo z psychiką to wiadomo że coś miał nie tak : ) ) a wiec zastanawiam sie jak on sie tam dostał do tej gdzie oni prowadzili wykopaliska??? (najpewniej wykopaliska bo pewien nie jestem) Po drodze była cała masa pułapek, nie wspominając o zamkniętych drzwiach na bardzo trudno dostępne klucze...

Połączone

Grzesfrodo napisał/a:
Rendy i Rory mają w tym miejscu wyszarpane dziury, może Tony z chęci zagarnięcia dla siebie kamienia pozbył się ich?

A z tym sie absolutnie zgadzam. Że zabrał im to bo znaleźli to dla niego i już ich nie potrzebował to oczywiste.

[ Komentarz dodany przez: K@t: 13-07-2011, 20:19 ]
EDYCJA.
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

Yanuary 
Nowicjusz

Wysłany: 22-09-2011, 10:39   

Zacząłem sobie znowu grać w TR3, i zauważyłem, że nie mam do wyboru Antarktyki, tylko 3 pozostałe. Czy to jakiś bug? Jeśli to ma jakieś znaczenie to dodam, że przeskakiwałem lvle cheatem, żeby ominąć to, co już kiedyś przeszedłem.

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-09-2011, 10:56   

Antarktydę odwiedza się na samym końcu, dopiero po zaliczeniu trzech głównych lokacji.

Yanuary 
Nowicjusz

Wysłany: 22-09-2011, 11:13   

Ok, dzięki. Wydawało mi się, że grałem juz na Antarktydzie, po przejściu samego Londynu, ale widocznie pomyliło mi się z TR2, chyba w dodatku była podobna lokacja :) .

K@t 
Spectre

Wysłany: 22-09-2011, 11:27   

W TR2 był zimowy Tybet, więc skojarzenia zrozumiałe :D Miłej gry w takim razie, warto skończyć trójeczkę.

Yanuary 
Nowicjusz

Wysłany: 22-09-2011, 11:56   

Już wiem, z czym mi się pomyliło: z Alaską z TR2 Gold. Po jakimś czasie niegrania lokacje te wydają się niemal identyczne:
1. http://www.youtube.com/watch?v=i6xGnZWZOcU
2. http://www.youtube.com/watch?v=QWOSokDnWZ4

Ponad półtora roku temu przeszedłem TR1 i TR2 wraz z dodatkami. Miałem zamiar przejść wszystkie części, jednakże zatrzymałem się w TR3 gdzieś w Nevadzie, nie wiedziałem co zrobić. Może tym razem mi się uda :) .

P.S. Czemu po wysłaniu posta wyskakuje mi, że moje konto jest nieaktywne?

Yanuary 
Nowicjusz

Wysłany: 24-09-2011, 17:29   

Mam jeszcze jedno pytanko dotyczące TR3: czy te kryształki, które zdobywa się na koniec lvlów są w jakiś sposób potrzebne później, czy to tylko taka ozdoba w inventory?

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 24-09-2011, 17:55   

Yanuary, nie trzeba ich nigdzie użyć, jeśli o to pytasz :)

K@t 
Spectre

Wysłany: 24-09-2011, 19:27   

Te kryształki to fragmenty meteoru, są kluczowe dla fabuły, ale poza obecnością w inventory nie robią nic specjalnego - do czasu.

Yanuary 
Nowicjusz

Wysłany: 24-09-2011, 22:32   

K@t napisał/a:
Te kryształki to fragmenty meteoru, są kluczowe dla fabuły, ale poza obecnością w inventory nie robią nic specjalnego - do czasu.

To znaczy? Pytam, bo Indie i Londyn przeszedłem na cheatach, bo, jak już pisałem, ukończyłem te lvle innym razem. Jak na razie mam tylko kryształek z Nevady, aktualnie przechodze Pacyfik. Czy mogę kontynuować grę bez obaw, czy muszę się cofnąć do ostatnich lvli z Indii i Londynu, by zdobyc te kryształki?

@Dół
Dzięki.

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 24-09-2011, 22:44   

Nie, nie musisz się cofać po brakujące kryształy :) To jest tylko element wyposażenia, którego posiadanie/brak nie wpływa w żaden sposób na rozgrywkę.

Jemich 
Nowicjusz

Wysłany: 03-12-2011, 16:36   

Pytanie i prośba! Ogromna!

Mianowicie poszukuję save`a - po Indiach zrobiłem Nevadę i szukam save`a jak najbliżej końca Nevady, żeby jak najszybciej mieć możliwość wyboru lokacji na mapie... Ktoś może ma?? Chyba że jest może jakiś kod który pozwala się cofnąć do mapy bez utraty zrobionych poziomów? Czy coś? :??:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 05-12-2011, 22:40   

Nic mi nie wiadomo nt takiego kodu. Ale zawsze możesz pokombinować z cheatami i trochę innym trybem "zaliczyć" Nevadę ;) .
Kody:
http://laracroft.pl/tr3cheats.htm

Możesz save'a szukać na stronce Stelli, ale nie gwarantuję, że znajdziesz to, czego potrzebujesz (czyli save z końca Nevay bez zaliczenia innych lokacji).
Szukaj:
http://tombraiders.net/st...e/TR3saves.html

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 12-12-2011, 06:37   Moje spostrzeżonka o TR 3 :)

TR III stanowi dla mnie pełne, syntetyczne podejście do postaci Lary i do jej przygód. Grę przechodziłem długo, ze smakiem. Może jedynym minusem w czasie gry była zbyt duża ilość przesuwanych ścian, ale to tak czasami i na marginesie (mówię o Indiach). Istotnie muzyczka sprawiała mi niezwykle dużo przyjemności, była idealnie dopasowana do każdej misji.
Oto lista moich fabułowych shout'ów:

1. Świetnie pływało mi się kajakiem;
2. Którzy masoni ukrywają się na stacjach kolejowych????
3. Walić piranie!!! Cholerne dziadostwa!
4. Niezależnie od tego, czy "moja percepcja dobrego czasu jest zła", czy też nie, niektóre eksperymenty biologiczne mogą być dość ciekawe.
5. Czy te cholerne bambusy zawsze muszą być tak przerośnięte?!
6. A więc mają kosmitów? Tradycyjne podejście do ich wyglądu, jak zauważyłem.
7. Sophia Leigh jest sexy ;)
8. Nigdy nie rozróżniałem Inka do Maja czy Azteka. Cokolwiek to było, musiało być aż tak ważne, aby przenieść to na plan TR movie. No i jak można tu korzystać li tylko z pistoletów?
9. Nic jeszcze w życiu mnie tak nie denerwowało, jak te gigantyczne osy.
10. Lara to ma zdrowie, żeby tłuc się po kopalniach tymi wózkami, haha!

Pozdro :*

DuszekRepcak 
Nowicjusz

Wysłany: 26-12-2011, 20:51   

Ja bym chciał odblokować ten dodatkowy level All Hallows ,ale najwięcej znalazłem 46 sekretów i dalej nie mogę dlatego nie mam wyjścia i muszę skorzystać z solucji :]

Reminded 
Praktykant

Wysłany: 05-02-2012, 20:21   

Potrzebuję pomocy w drugim levelu w Indiach. Jest to już sam koniec. Byłem w pomieszczeniu z czterema filarami, które co jakiś czas ziały ogniem. Po jednej stronie jest dźwignia, a po drugiej stronie pokoju (obie dzieli woda) jest wyjście do innego pokoju. Gdy wpłynąłem w pierwsze pomieszczenie z dołu to pociągnąłem za dźwignie co zamknęło drzwi na dnie wody. W sumie to nie było to potrzebne, ale mówię na wszelki wypadek. Popłynąłem na drugą stronę i w tym pokoju według solucji powinna być woda, ale jej nie ma! Jest dźwignia za którą mogę pociągnąć, ale nie mogę, bo musi być pod wodą.
"Oczywiście powinieneś skoczyć do wody i wpłynąć do następnego pokoju z następnymi posągami ziejącymi ogniem. Powinieneś teraz być nad dołem, który właśnie zatopiłeś, więc skocz do niego i zapal flarę i przełącz dźwignię (otwierającą wrota). Płyń w dół korytarza, by zdobyć drugi klucz Ganesha'y. Wyjdź na zewnątrz i z tego terenu."

K@t 
Spectre

Wysłany: 05-02-2012, 20:26   

Coś musiałeś pokręcić :p Dźwignia w pokoju z ziejącym ogniem OTWIERA (a nie zamyka) kratę znajdującą się niżej. Trzeba wpłynąć do nowej lokacji i wspiąć się na samą górę. Po drodze jest trochę zabawy, ale ostatecznie dojdzie się do bloków które należy poprzesuwać. Za nimi jest dźwignia, która napełni wspomniany basenik z wajchą.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi