FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki, osiągnięcia, szkice...
Autor Wiadomość
piwnooka 
Nowicjusz

Wysłany: 10-05-2013, 13:23   

Zgadzam się, można wywnioskować to z wypowiedzi:

Spoiler:
Generał: I have failed my queen. The ritual was corrupted. The priestess knew only death could save her and took her own life. Now the first and last Queen lives a half-live, a soul in a decaying body. Her rage became the storms and would not stop while her soul is tied to this earth.

Lara: The soul is trapped in a decaying body... that's what's causing the storms.

Hoshi: I have no choice now but to meet my fate. Tonight I climb the stairs to the Chamber of the Sun. But I will never submit to the ritual - I will not emerge Queen. None will ever believe what I now know to be the truth. A twisted evil beyond imagining lives within the Sun Queen. An evil that hungers for more than just the land and seas of Yamatai. This madness cannot continue!

So I go to the chamber, armed with the stolen dagger of her Stormguard General. By the time he realizes what I have done, it will be too late. For the sake of Yamatai, and all the priestesses that would follow me... I must die.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 24-07-2013, 21:19   

Shalryma napisał/a:
Ot,na przykład na jednej stronie,ojciec Lary jest przedstawiony jako Earl,w następnym zdaniu mówi się o nim per Richard.

Earl to nie imie, a tytuł szlachecki ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Earl

Shalryma 
Student

Wysłany: 24-07-2013, 23:52   

Cez napisał/a:
Shalryma napisał/a:
Ot,na przykład na jednej stronie,ojciec Lary jest przedstawiony jako Earl,w następnym zdaniu mówi się o nim per Richard.

Earl to nie imie, a tytuł szlachecki ;)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Earl

Brzmi sensownie :D

Okej,mój błąd.

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 21-08-2013, 15:39   

Witam! Są może jakieś wieść na temat nowych postaci dla multiplayer, czy będzie jeszcze coś wydane w DLC ?? Rybak dla rozbitków to zdecydowanie za mało :( tak myślę :) . Zawiodłem się również na nowym stroju dla Lary, kupiłem jeden ale nie ulega uszkodzeniu nawet trochę :( :croft:

Daxterek3000 
Nowicjusz

Wysłany: 23-08-2013, 19:07   

Z tego co słyszałem to na razie nie :<.
A masz rację rybak dla rozbitków to troszku za mało :/ :pozdro:

K@t 
Spectre

Wysłany: 26-08-2013, 09:59   

Z DLC koniec - co mieli wypuścić, wypuścili. Multi i tak już chyba zdycha, więc...

TheZaack500 
Praktykant

Wysłany: 26-08-2013, 13:15   

Multi na PC ma się świetnie C:
Ale Rybak jest beznadziejny... ogólnie z postaci jeszcze Steph i Pilot... są żółci... widać ich z drugiego końca mapy : P

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 26-08-2013, 15:16   

K@t napisał/a:
Z DLC koniec - co mieli wypuścić, wypuścili. Multi i tak już chyba zdycha, więc...

... czy ja wiem czy zdycha ??? często gram w multiplayer i zawsze jest pełno osób chętnych do gry :) pomimo tych wielu błędów i bugów gra się fajnie ze znajomymi :) :D

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 26-08-2013, 15:22   

TheZaack500 napisał/a:
Multi na PC ma się świetnie C:
Ale Rybak jest beznadziejny... ogólnie z postaci jeszcze Steph i Pilot... są żółci... widać ich z drugiego końca mapy : P

... to prawda Stephanie i pilota widać z oddali heh tak ja rybaka i Jonasza (czerwona koszulka) ... wtopiłem też z mapami, zakupiłem w DLC dwie mapy: Flota Statków i Kolebka Himiko heh później się zorientowałem żeby grać inni moi znajomi też muszą je wykupić ehhh, a nie mają :( wiec pozostaje mi pobiegać sobie w nich sam ehhh

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 11-11-2013, 12:30   

Tak własnie dzisiaj gram w multiplayer, a tutaj ktoś ma skina Zac ( Zachary Levi ), podobno ta grywalna postać jest tylko dostępna na Xbox360 za odpowiedni kod. A tutaj na PC widzę ktoś śmiga. Może ktoś wie jak to odblokować ???, bo ten co to miał, nie chciał powiedzieć :( (

Odpowiedz do tematu