FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider 10
Autor Wiadomość
DarkCynder 
Student

Wysłany: 02-11-2013, 21:35   

A ja chcę Larę biegającą po ruinach piramid majów i szukającej odpowiedzi na to, jaki dureń powiedział,że w 2012 roku ziemia zrobi BUUUUUUUM!
Dobry pomysł? :jumper:

K@t 
Spectre

Wysłany: 03-11-2013, 19:43   

Dobry, tylko że ktoś już na niego wpadł przy produkcji Underworlda.

DarkCynder 
Student

Wysłany: 09-11-2013, 19:29   

To może lepiej Croft...będzie miała misję zabicia księdza Natanka. Lepiej? I będzie on w katakumbach z pułapkami z grobowcami itp. Dobry pomysł?

marrrcin 
Praktykant

Wysłany: 21-11-2013, 20:09   

"W sieci pojawiło się kilka szczegółów na temat nowej odsłony serii Tomb Raider. Brian Horton ze studia Crystal Dynamics wspomniał na niedawnej konferencji, że projekt jest „dobrze finansowany”.

Deweloper przemawiał podczas Bradford Animation Festival, gdzie zdążył także odpowiedzieć na kilka pytań.

- Ogłosiliśmy sequel... Na całe szczęście mogę w końcu o tym mówić! Następna odsłona Tomb Raider to kolejny etap ewolucji Lary. Jej życie się zmienia. Już nigdy nie będzie taka sama - zwiastuje tajemniczo Horton, cytowany przez serwis Electronic Theatre.

Mężczyznę zapytano także o budżet produkcji, zapewne w związku z niedawnymi problemami finansowymi Square Enix.

- Nie rozmawiamy o budżecie. Gra jest dobrze finansowana. Nie wydajemy więcej niż na oryginalną grę.

Co ciekawe, na stronie europejskiego Urzędu ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego serwis Junkie Monkeys doszukał się wpisu z niedawną rejestracją nazwy Lara Croft: Reflections. Ten tytuł widzimy już po raz drugi - wcześniej pojawił się w urzędzie patentowym w Stanach Zjednoczonych.

Tymczasem włoski sklep Amazon opublikował informacje o nowej wersji gry Tomb Raider, która zadebiutowała pierwotnie w marcu 2013 roku na PC, PS3 i X360. Wydanie Definitive Edition ma trafić na PlayStation 4 już 24 stycznia.

„Niczego nie można już utrzymać w tajemnicy!” - napisał przedstawiciel wydawcy w oświadczeniu związanym z ujawnieniem edycji PS4. „Doceniamy entuzjazm, ale nie mamy żadnych szczegółów do ogłoszenia. Zalecamy jednak, by uważnie przyglądać się wydarzeniom na początku grudnia.”

Na 7 grudnia zaplanowano imprezę VGX Awards, czyli wręczenie nagród dla najlepszych gier i twórców z całego roku, często wiążące się także z zapowiedziami nowych tytułów - może na imprezie usłyszymy nie tylko o Definitive Edition, ale także o nowym Tomb Raider?"

Lilijka 
Nowicjusz

Wysłany: 23-11-2013, 15:52   

Ja mam taką cichą nadzieję, że w 10 (11, 12 ...) części Crystalsi nie będą już tak drastycznie zmieniać wyglądu Lary. Wiem, że kobieta zmienną jest, ale twórcy bardzo pod tym względem szaleli. Jeszcze w klasykach nie były to zmiany aż tak drastyczne (wiadomo - grafika), w przypadku TAOD było to dyktowane zmianą charakteru Lary, jednak od TRL prawie co roku trzeba było przyzwyczajać się do nowej twarzy. I choć najnowsza Lara nie urzekła mnie tak, jak niektóre z poprzednich części (tu jednak swoją opinię opieram na artach i cut - scenkach, bo nie miałam jeszcze okazji pograć w najnowszą część. Może jak zagram, to zmienię zdanie ;) ), to chciałabym aby twórcy już ją taką zostawili, poprawiając jedynie tekstury z części na część i od czasu do czasu dodawali jakieś drobne poprawki. Mam nadzieję, że będzie to możliwe, zważywszy na fakt, że od TR9 zaczęli wszystko na nowo.

marrrcin 
Praktykant

Wysłany: 07-12-2013, 23:16   

http://www.spike.com/nets...s/vgx/live.html ...

Shalryma 
Student

Wysłany: 08-12-2013, 12:28   

@Lilijka-co do twarzy Lary,już w tym momencie wiadomo,że nie ma się co przyzwyczajać-jak zmieniają jej rysy w obrębie jednej gry,w zasadzie tylko po to,żeby wersja HD się czymś różniła,to nie ma bata żeby Lara uchowała swoje kształty gębowe do kolejnego tytułu :hehe:

Tyzyfone 
Nowicjusz

Wysłany: 02-01-2014, 14:17   

Mam pytanie. Zastanawiam sie dlaczego ostatni Tomb Raider nazywacie nr 9? Przecież jest to 10 część z serii i nawet na Wikipedii widnieje informacja, żę jest to 10 częśća nie 9 ta. http://en.wikipedia.org/w...013_video_game)

HarryCruise 
Gazela

Wysłany: 02-01-2014, 14:27   

Tomb Raider Anniversary nie posiada numeru, jako że jest remakiem TR1, tak TR2013 to dziesiąta z kolei odsłona serii, ale posiada numer 9. Ewentualnie znowu 1, jako reboot.

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 30-01-2014, 13:41   

Mam nadzieję że TR:10 jakoś im wyjdzie, skoro to ma być kolejny etap życia Lary to ja sama nie wiem co to może być ;) Chciałabym żeby wrócił Von Croy, albo Sophie Leigh ! :P Albo Kurtis Trent :D

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 30-01-2014, 13:57   

Mieliśmy już TR w Zaświatach. Te postaci, które przytoczyłaś gryzą ziemię od nie mniej niż 11 lat.

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 30-01-2014, 15:40   

Menkaure napisał/a:
Mieliśmy już TR w Zaświatach. Te postaci, które przytoczyłaś gryzą ziemię od nie mniej niż 11 lat.

No cóż, ale chociaż jakiś Remake :D

Julka 
Student

Wysłany: 31-01-2014, 14:13   

Mam nadzieję, że przypuszczenia Shalrymy (tak to się odmienia? :P ) okażą się prawdziwe, wyszłaby z tego bardzo ciekawa fabuła. Chociaż z drugiej strony kojarzyło by mi się za bardzo z AC3. No i żeby był jakiś wielki powrót kogoś z poprzednich części... Chociaż wszyscy przyjaźnie nastawieni do Lary od dawna wąchają kwiatki od spodu... :niewiem: Byleby to nie była Sam, znowu by było "Laro, uratuj mnie po raz 15190! W końcu jesteś z Croftów!"

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 31-01-2014, 15:32   

Julka napisał/a:
"Laro, uratuj mnie po raz 15190! W końcu jesteś z Croftów!"
Ja no i tak nie chciałabym żeby Lara ciągle ratowała komuś dupę, bo najczęściej jest tak, iż Lara już leci pomóc, ale pojawi się nowa osoba żądająca pomocy. Za nie długo zrobią z Lary delikatną dziewczynkę która już nikogo nigdy nie zabije i pomoże nawet złamanej łodydze od kwiatka.

K@t 
Spectre

Wysłany: 31-01-2014, 16:07   

Cytat:
Za nie długo zrobią z Lary delikatną dziewczynkę która już nikogo nigdy nie zabije i pomoże nawet złamanej łodydze od kwiatka.

Tak, bo jedna osoba do uratowania vs. kilkuset wrogów wyciętych w pień faktycznie na to wskazują...

mateusz12 
Praktykant

Wysłany: 31-01-2014, 18:00   

Widzę, że chyba nikt tego jeszcze nie wrzucał i na głównej stronie też się jeszcze nie pojawiło.
Więc oto preview nowego komiksu.

UWAGA MEGA SPOILERY Z TR2013!!!!

http://comicbook.com/blog...eleased-online/

Jak dla mnie to co najmniej dziwaczne :P

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 31-01-2014, 19:08   

mateusz12 napisał/a:
Więc oto preview nowego komiksu.

UWAGA MEGA SPOILERY Z TR2013!!!!

http://comicbook.com/blog...eleased-online/

Wow, podoba mi się :) nieźle pokazali jak Lara nigdy nie umiera nawet jak spada ze sporej wysokości na skrzydło samolotu i jak zwykle jak każdy człowiek (uwaga tutaj pojawia się sarkazm) od razu wyciąga czekan i wbija go w samo skrzydło, nie zapominając że jest ono twarde..

K@t 
Spectre

Wysłany: 31-01-2014, 19:23   

Cytat:
od razu wyciąga czekan i wbija go w samo skrzydło, nie zapominając że jest ono twarde..

Zupełnie jak... skały. To nie sarkazm, tylko szukanie dziury w całym ;) .

Sam komiks widzę nie różni się specjalnie od poprzedniego, czyli nadal jest średni. Kreska kompletnie do mnie trafia, ale może chociaż scenariusz da radę.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 31-01-2014, 21:26   

: DDDD ale o co chodzi ?!

Komiks faktycznie średni. Nic ciekawego. No może poza:

Spoiler:
Budda Budda Budda Budda Budda

albo

Spoiler:
Grimem ze złamanym karkiem, płonącym Alexem i Rothem z czekanem w czaszce iksDE. Widać postępy Praczetki

K@t 
Spectre

Wysłany: 31-01-2014, 22:55   

Praczet nie pisała scenariusza, więc dlatego jest szansa, że będzie całkiem w porządku :D

Julka 
Student

Wysłany: 01-02-2014, 11:03   

Truz_kawka napisał/a:
Lara już leci pomóc, ale pojawi się nowa osoba żądająca pomocy. Za nie długo zrobią z Lary delikatną dziewczynkę która już nikogo nigdy nie zabije i pomoże nawet złamanej łodydze od kwiatka.

Albo zamiast archeologa będziemy mieli Super Woman :P . We wcześniejszych częściaj to było "pocałuj mnie w dupę, mam grobowiec do splądrowania, nie uratuję cię" a teraz Larcia i Sam co 5 sekund wpadające sobie w objęcia... :wymiot2: :nietak:

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 01-02-2014, 11:24   

Julka napisał/a:
We wcześniejszych częściaj to było "pocałuj mnie w dupę, mam grobowiec do splądrowania, nie uratuję cię"

W TR4 raczej nie. Mieliśmy za zadanie jednak uratować cały świat ;) Zresztą chyba w każdej z części o to chodziło. Nie znamy też tak dokładnie rodziny/przyjaciół Lary, by stwierdzić jak zachowała by się w stosunku do jednostki, gdyby akurat znaleźli się razem.
W TRL z kolei Lara najpierw chce uratować swoich kolegów i swoje koleżanki w Paraiso. Później dba o Anayę. Dowiadujemy się w końcówce gry, że jednak od zawsze (czyli teoretycznie od TR1) chciała uratować swoja matkę.

TR2013 był bardzo stylizowany na horrory rodem z Hamburgeryki - grupka nieświadomych ludzi wpada w tarapaty i giną jeden za drugim. Tutaj bardziej chodziło o modne ostatnio igranie z emocjami widza/gracza (wszystkie hamerykanckie seriale/filmy, które pojawiają się w ostatnich latach). Musiała zatem być krew, brutalne egzekucje, płacz, śmierć. Może specjalnie nie były zaskakujące, ale jednak swoje robiły. Obawiam się, ze tego nie zabraknie w sequelu.

Przemo 
Student

Wysłany: 01-02-2014, 11:30   

Menkaure napisał/a
Cytat:
Musiała zatem być krew, brutalne egzekucje, płacz, śmierć. Może specjalnie nie były zaskakujące, ale jednak swoje robiły. Obawiam się, ze tego nie zabraknie w sequelu.

Będzie po prostu większe mordobicie i tyle.

mateusz12 
Praktykant

Wysłany: 01-02-2014, 11:51   

Stawiam że ten komiks to będzie coś jak:
Spoiler:
Traumatyczne przeżycia Lary i śmierć przyjaciół na wyspie powodują u niej koszmary/zwidy/cokolwiek i ten preview wyżej to właśnie jeden z takich koszmarów. Przecież Lara wyraźnie opuściła Yamatai, a twórcy stawiali na chociaż częściowy realizm, więc raczej nie będzie zmartwychwstań. Chyba że autorka komiksu pojechała aż tak daleko, żeby ożywiać postacie ugodzone siekierą w plecy nawet poza przywidzeniami Lary... Z drugiej strony to ciało Rotha zostało spalone, więc chyba powinien być latającą kupką popiołu ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 01-02-2014, 12:39   

mateusz12 napisał/a:
Stawiam że ten komiks to będzie coś jak:
Spoiler:
Traumatyczne przeżycia Lary i śmierć przyjaciół na wyspie powodują u niej koszmary/zwidy/cokolwiek i ten preview wyżej to właśnie jeden z takich koszmarów. Przecież Lara wyraźnie opuściła Yamatai, a twórcy stawiali na chociaż częściowy realizm, więc raczej nie będzie zmartwychwstań. Chyba że autorka komiksu pojechała aż tak daleko, żeby ożywiać postacie ugodzone siekierą w plecy nawet poza przywidzeniami Lary... Z drugiej strony to ciało Rotha zostało spalone, więc chyba powinien być latającą kupką popiołu ;)

Spoiler:
Ale to raczej oczywiste, że to nie są zombie, ani w taki czy inny sposób zmartwychwstali Roth i spółka ;) . Raczej coś zupełnie nowego z czym zmaga się Lara w tym konkretnym komiksie. W tym wypadku to coś przyjęło formę jej martwych przyjaciół, bo... jak napisał Menkur - tak jest ostatnio modnie i "głęboko" :p

Odpowiedz do tematu