FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tomb Raider 3 cz.2
Autor Wiadomość
grzyb_atomowy 
Nowicjusz

Wysłany: 18-01-2017, 12:48   

krtomb napisał/a:
Także się nie zniechęcaj, bo najlepsze dopiero przed Tobą :)

Może i masz rację :D W sumie to będzie nawet ciekawiej. Dzięki za motywacje :mrgreen2:

miron-71 
Nowicjusz

Wysłany: 11-04-2017, 15:42   

mam zainatslowanego TR3 na systemie windows 7 i wszystko dzxialalo super ale dzis instalowalem joystic esperanzy po wlaczeniu gry okazalo sie ze z pada dzialaja tylko klawisze ruchu no ok wiec ostanowilem wrocic do gry z klawiatury ale teraz wlasnie nie dzialaja mi klawisze ruchu w przod i tyl na boki owszem!podlaczylem pada!!!pad nie dziala!przeinstalowalem gre i sytuacja jest ta sama!!!prosze o pomoc!!

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 11-04-2017, 16:28   

miron-71, co to ma wspólnego z tematem "INSTRUKCJA: Instalacja Tomb Raidera 1 pod Windows XP/Vista/7"?

Przeniosłem posta do tematu o TR3.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 11-04-2017, 16:35   

@miron-71

Ja używam pada MSxBox360 i do tego emulator XPadder. Jest wygodny, bo można przypisac dowolne urządzenie i dowolną kombinację klawiszy. Spróbuj pobrac XPaddera i sprawdź jak to działa. Z tego co pisali inni użytkownicy to klasyki (szczególnie TR4) często gryzły się z padami. Ja chyba kiedyś miałem Esperanzę i o ile dobrze pamiętam to tab był guzik przełączania na analogi - to pomagało w Legendzie, Anniversary i Underworld.

miron-71 
Nowicjusz

Wysłany: 11-04-2017, 21:08   

mam zainatslowanego TR3 na systemie windows 7 i wszystko dzxialalo super ale dzis instalowalem joystic esperanzy po wlaczeniu gry okazalo sie ze z pada dzialaja tylko klawisze ruchu no ok wiec ostanowilem wrocic do gry z klawiatury ale teraz wlasnie nie dzialaja mi klawisze ruchu w przod i tyl na boki owszem!podlaczylem pada!!!pad nie dziala!przeinstalowalem gre i sytuacja jest ta sama!!!prosze o pomoc!!

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 11-04-2017, 22:41   

To bardzo dziwne. Z jakiej wersji korzystasz? Premiere Edition, Ultimate Edition? Pobierz potrzebne patche i zainstaluj MultiPatch (możesz go pobrać ze Strony_Której_Adresu_Tu_Nie_Wolno_Podawać, choć myślę, że skoro WoTR nie posiada tego patcha w swojej bazie a jest on niemal niezbędny, to link gdzieś powinien się znaleźć mimo wszystko: KLIK!.

Czytałem o problemach TR3 z klawiszami, gdzie nowe konfiguracje się nie zapisywały. Poszperaj po forum TRC. Powodzenia!

Odpowiedz do tematu