FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najfajniejsze postacie (oprócz Lary!)

Najfajniejsza postać (oprócz Lary, pamiętajcie!)
Amanda
14%
 14%  [ 6 ]
Natla
11%
 11%  [ 5 ]
Doppelganger
47%
 47%  [ 20 ]
Zip
7%
 7%  [ 3 ]
Alister
4%
 4%  [ 2 ]
Winston
14%
 14%  [ 6 ]
Ktoś Inny (ale napiszcie w postach kto:P)
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 06-09-2011, 18:55   Najfajniejsze postacie (oprócz Lary!)

Tutaj piszemy, jakie postacie w TRU najbardziej polubiliśmy... Poza Larą, zresztą w temacie jest to wyraźnie zaznaczone :D
Ja bardzo polubiłam Amandę, już od TRL jest ona jedną z moich ulubionych postaci. Cieszę się, że miała swoją rolę także w Underworld. Najlepsza była według mnie we fragmencie, kiedy uratowała Larę przed Doppelgangerem przy użyciu swojego naszyjnika i jego mocy, podobał mi się pomysł z tym "magicznym" światłem, dymem czy co to według was jest :) Amanda doskonale mi pasuje jako zła postać i chciałabym, żeby Crystalsi po wydaniu TR z 2012 roku zajęli się kontynuacją Underworldu i wstawili tam Amandę, bo nie wyobrażam sobie, aby mógł ją zastąpić ktoś inny.
Druga z fajnych postaci - Doppelganger. Ma u mnie wielkiego plusa za wygląd - jasna skóra, czerwone włosy i te czarne żyły - po prostu super :spoko: . W Anniversary też mi się podobała, ale jej powrót w TRU, i to w zupełnie nowej wersji - genialny pomysl, chwała Crystalsom :mrgreen2:
Grając w TRU polubiłam też Świętej Pamięci Alistera... Wcześniej niezbyt zwracałam na niego uwagę, ale kiedy zginął, zaczęło być inaczej... Nie no, smutno mi się zrobiło, kiedy umarł ;( . Byłam potem zła na Sobowtórka, ale jak można się długo gniewać na taką postać ;)
Natla też była całkiem niezła, przynajmniej wyglądała lepiej, niż w TRA. Chociaż mogłaby zająć się czymś innym niż podejmowanie prób zniszczenia świata i paplanie o Siódmej Erze, no ale taka jej natura, nie narzekajmy ;) zastanawiam się tylko, czy kiedy dostała Mjolnirem i spadła do eitru, zginęła, czy znowu nie zrozumiała, że czas umrzeć i przeżyła...? Nie powiem, ciekawi mnie to :P kolejny powód, żeby Crystalsi robili kontynuację TRU!
Ufff, widać, że mam sentyment do Ciemnej Strony Mocy :D

Małolat 
Podróżnik

Wysłany: 07-09-2011, 18:51   

Mi tak na prawdę nie przypadła żadna postać do gustu. teraz pytanie czemu? dlatego że w TRU wcale nie można ich tak naprawdę poznać. Występowanie tylko w przerywnikach filmowych i wypowiadanie paru kwestii nie daje możliwości zaznajomienia się z daną postacią.
Co do ich wyglądu to też mógł bym co nieco powiedzieć :D np. taki Alister, nie wiem czemu wygląda jak by został na siłę wyrwany z "gorączki sobotniej nocy" i umieszczony w "naszych czasach"! czy ktoś się jeszcze tak ubiera? Do tego ten emo-gotycki styl Amandy i hiphopowy klimat Zipa hahaha :D mix wszystkiego czyli tak naprawdę niczego... (Przerobienia Natli na transwestytę giganta już nie poruszę :P )
Ostatecznie w sondzie zaznaczam Winstona gdyż jest on dla lary niczym Alfred dla Bruce'a(Batmana)! Razem od dziecka,znający sekrety rodzinne, zawsze pomocny, oddany oraz służący filiżanką herbaty w najmniej odpowiednim momencie! :D

Owieczka12 
Nowicjusz

Wysłany: 04-10-2011, 18:34   

Kurczę, no nie wiem. Zip jest fajny, bo się zna na komputerach, itp. Amanda też jest spoko.
Alister jest zbyt "mądrowaty xD ". Nie jestem zdecydowany. :(

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 04-10-2011, 19:13   

Owieczka12 napisał/a:
Zip jest fajny

No, w TRU zdecydowanie się poprawił w porównaniu do TRL, dobrze, że już nie podpowiada, bo to mnie wkurzało... Znacznie bardziej podoba mi się ten pomysł z TRU, z gadaniem przez laptopa. Choć Zip nie wydaje mi się aż tak inteligentny, bo pomylił Doppelgangera z prawdziwą Larą, a one nie są tak do końca do siebie podobne :D

kondo96 
Praktykant

Wysłany: 04-10-2011, 20:06   

Cytat:
No, w TRU zdecydowanie się poprawił w porównaniu do TRL, dobrze, że już nie podpowiada, bo to mnie wkurzało... Znacznie bardziej podoba mi się ten pomysł z TRU, z gadaniem przez laptopa. Choć Zip nie wydaje mi się aż tak inteligentny, bo pomylił Doppelgangera z prawdziwą Larą, a one nie są tak do końca do siebie podobne

Było ciemno, dlatego jej nie poznał, choć żeby nie zauważyć świecących w ciemności oczu.... :) Mnie też się podoba, że nie gada Larze do ucha,choć muszę przyznać, że zmienił się zupełnie. Nie żartuje, jest taki spięty i jakby zdenerwowany... :)
Jak dla mnie najciekawszą postacią była Dopp oczywiście, ten mrok, tajemnica jej pochodzenia, no wiecie... :D

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 04-10-2011, 20:11   

kondo96 napisał/a:
Nie żartuje, jest taki spięty i jakby zdenerwowany...

Tak, zauważyłam, że zaczął się zupełnie inaczej zachowywać po śmierci Alistera, ale to chyba normalne, widać nie doszedł do siebie po tym wszystkim...

Integral 
Archeolog

Wysłany: 05-10-2011, 00:16   

Invicta napisał/a:
Doppelgangera z prawdziwą Larą, a one nie są tak do końca do siebie podobne

Różni je kilka żyłek na twarzy i inny kolor włosów (też nie jakoś znacząco inny), stąd wydaje mi się, że pomyłka była jak najbardziej możliwa. Zwłaszcza w tak ekstremalnych warunkach.

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 05-10-2011, 17:52   

Jeśli na tle tego pożaru widać było tylko jej sylwetkę, to rzeczywiście bardzo możliwe, że Zip się pomylił. Chociaż zawsze można też je po fryzurach rozróżnić - Lara ma kucyka, Doppelganger warkocza :) To akurat łatwo zauważyć :) ale jeśli człowiek jest zdenerwowany, to i na takie rzeczy nie zwraca uwagi ;)

Integral 
Archeolog

Wysłany: 05-10-2011, 17:58   

Lara całe życie miała warkocz. Ja na miejscu Zipa prędzej zdziwiłabym się, że nagle zrobiła sobie kitkę.

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 05-10-2011, 18:01   

Ale widział ją, kiedy schodziła do podziemi, możliwe też, że w czasach TRL zdążył przyzwyczaić się do kucyka :)

Niewidoczny 
Nowicjusz

Wysłany: 07-02-2012, 12:25   

Ja, zagłosowałem na Dop'a...

Jest to moja ulubiona postać oprócz Lary. Widać, że są do siebie podobne, ale warkocz, karnacja, żyły i mroczne oczy - tylko to je różni... Jeżeli chodzi o Zip'a, po tym jak bezczelnie osądzał Larę, o ty, że podpaliła własny dom i wykradła kamień Amandy to lekka przesada. Po co miała niby podpalić swoją posiadłość? Zip'a broni to, że był ciemny klimat. Lecz pierwszy raz, grając w TRU. Nie poznałem Dopp'a wyskakującej z dachu i uciekającej. Jednak Zobaczenie Lary z Alisterem, wszystko wyjaśniło...

Może powiem coś, na czym się znam - Grafika:

Ogólnie, każda postać wygląda jak prawdziwy człowiek, żywy wg. Grafika gry jest bardzo dobra... widać to ;)

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 07-02-2012, 16:25   

Niewidoczny napisał/a:
Może powiem coś, na czym się znam - Grafika:

Ogólnie, każda postać wygląda jak prawdziwy człowiek, żywy wg. Grafika gry jest bardzo dobra... widać to

;( o kurna, no co Ty... to widzę że tyle się znasz na grafice co i ja.
Brawo za wybór, Doppelka jest znakomitą postacią w TRU. Idealnie wypełnia fabułową lukę postaci-zagadki. Ale słuchaj - mógłbyś mi przypomnieć po co w ogóle ona rozwaliła tę posiadłość Croftów? Bo ja tego nie zczaiłem do końca. I po co śmierć Alistair'a? Fajne takie pif paf połączone z tragedią, ale jak grałem w Legendę to Alistaira zawsze kojarzyłem z zakręconym molem książkowym. Gość nie grzeszył praktycznością, w przeciwieństwie do ZIPa, więc w ogóle nie rozumiem komu zależało na jego unicestwieniu.

Pozdrawiam!

Niewidoczny 
Nowicjusz

Wysłany: 07-02-2012, 17:26   

@alFa - Zdaje mi się, że zniszczenie posiadłości to był wymysł Amandy - pałającej dalej zemstą to Lary... Co do śmierci Alistera - Lara widząc ją była pewna, że Dopp robi to samo co ona. Więc Dopp chciał pokazać, że ona ma własny umysł i nie naśladuje jej. Nagle wyskoczył Alister i ona wzięła go jak pokaz tego kim teraz jest...

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 20-06-2012, 19:23   

A ja wybrałem Winstona kojarzy mi się z takim milutkim dziadziuśiem.Dopp kojarzy mi się z takim straszydłem te czerwonawe włosy i demoniczne spojrzenie :nie:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 20-06-2012, 22:07   

eee...mleko?! napisał/a:
Dopp kojarzy mi się z takim straszydłem te czerwonawe włosy i demoniczne spojrzenie

Hm, ciekawe do której userki pasuje ten opis :mrgreen2:

Dopp miał wg mnie mega potencjał, który został spuszczony w toalecie razem z potencjałem Amandy.

kriskuc 
Nowicjusz

Wysłany: 03-08-2012, 15:11   

Dla mnie zdecydowanie najfajniejszą postacią jest Amanda,za jej wygląd i styl :)

dr LOU BITCH 
Nowicjusz

Wysłany: 09-09-2012, 15:27   

Oczywiście Amanda i Natla. Jakoś zawsze fascynowały mnie czarne charaktery kobiece. :) Amanda jednak ma jakieś przebłyski dobroci, skoro uratowała Larę i pomogła jej w końcowej scence i zaniechała zemsty, niemniej jednak nie można jej ufać. Kto wie co ona knuje. Natomiast Natla, hmmm zastanawia mnie to skąd ona ma tyle informacji na temat Lary i jej rodziny.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 16-11-2012, 22:03   

Dla mnie najfajnieszą postacią jest Zip. Był optymistyczny, dobrze nastawiony do wszystkiego i zawsze świetnie tłumaczył Larze co i jak ;) Alister obok niego też był jedną z lepszych postaci tylko szkoda, że został zamordowany przez sobowtóra :/ Chyba najsmutniejszy moment w grze :( Dobrze, że Zip się potem pozbierał po jego śmierci. Natomiast nie lubię postaci o czarnych charakterach, czyli m.in sobowtóra, który był najgorszy i widać w nim było tylko mrok. Natli też nie darzyłem sympatią, gdyż była wrogo nastawiona do Lary, ale zawsze musi być ktoś o czarnym charakterze, żeby gra była bardziej rozmaita :p A Amanda trochę dziwna była. Niby też nie lubiła Lary, ale w sumie jej pomogła na końcu. Do niej mam mieszane odczucia :D

Co jest Gość ;)

Maniucha 
Student

Wysłany: 27-12-2012, 22:50   

No fakt w TRU fajny pomysł z laptopem i że Zip już tyle nie gada, ale z drugiej strony mało jego głosu :) W TRL jakoś inaczej się grało w sensie szybciej jak mówił ale nie chodzi tu o to ;) W sondzie zagłosowałam na Zipa ale teraz zmieniam zdanie.. Doppelganger miała fajne oczy :D Powinna być jeszcze Matka Lary choć praktycznie jej nie znamy ciekawi nas jej postać. Jestem kobietą a, że kobiety są cholernie zmienne to stawiam na Amandę :)

Dzięki wszystkim za miłe powitanie :D

Magda 
Student

Wysłany: 23-03-2013, 12:26   

Moim zdaniem Amanda była najciekawszą postacią, zaraz po niej Natla, za charakter, za to co zaplanowały i jak.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 22-05-2013, 16:17   

DOPPELGANGER. Różni się od lary również szybkością, A no więc jest wspaniały!

Kasiula1611 
Student

Wysłany: 23-05-2013, 16:53   

Natla. Ta jej nienawiść do rasy ludzkiej, te plany i oczywiście charakterek. ;d

Evil 
Student

Wysłany: 22-01-2014, 22:15   

Widać że każdy jeździ po każdej postaci z tru :) więc i ja też :) Dopp jest zajebisty ale to tylko robot stworzony przez natlę zajebiście to wyglądało kiedy lara wypowiedziała te zaklęcie i ją posłuchał :) taka szuja :) fajnie chodził po ścianach i zabijał stwory :) amanda już nie wiem co ja mam o niej myśleć :) po co ona chce iść do cholery do tego avalonu przecież lara chciała swoją matkę uratować a ona to po jaką cholerę :) dobrze że pomogła larze za to ja polubiłem że jednak przejrzała na oczy. Po tym jak lara zabiła swoją matkę to moja siostra się popłakała :( jak to znaczyłem to mnie zatkało... Natla wygląda jak jakąś prostytutka w tej rurze. Zip to down i niedorozwój ja na miejscu lary zabiłbym gada jak innych mogła zabić to dlaczego nie tą gnide ...

Julka 
Student

Wysłany: 24-01-2014, 18:04   

Moją ulubioną postacią jest Doppelganger, ma fajne ciuchy, włosy i takie dzikie i iście diabelskie spojrzenie :> , aha, i jeszcze zabił Alistera, duży plus za to. :) Lubię też Natlę, chociaż nie wygląda już tak fajnie jak w Anniversary. W tym stroju pacjenta szpitalu psychiatrycznego wygląda jak wysoki transwestyta. Ale ma fajne teksty :P

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 17-04-2014, 11:50   

Julka napisał/a:
Moją ulubioną postacią jest Doppelganger, ma fajne ciuchy, włosy i takie dzikie i iście diabelskie spojrzenie :> , aha, i jeszcze zabił Alistera, duży plus za to. :)

Ja też się cieszę, że Alistera nie ma. Pan wszech-wiedzący xD

Odpowiedz do tematu